Beata Kempa (ur. 11 lutego 1966 w Sycowie) – samorządowiec, polityk. Posłanka PiS na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. Wiceminister sprawiedliwości w rządach Kazimierza Marcinkiewicza oraz Jarosława Kaczyńskiego (2006–2007). Od 16 listopada 2015 minister bez teki w rządzie Beaty Szydło i szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Powiązane artykuły

Wczytuję poprzednie artykuły


wczytaj więcej

  • Instytucje oraz stanowiska

    • Instytucja: Rząd Kazimierza Marcinkiewicza

      Pełniona funkcja: Wiceminister Sprawiedliwości

      Okres pełnienia funkcji: od: 22/05/2006 do: 10/07/2006

    • Instytucja: Rząd Jarosława Kaczyńskiego

      Pełniona funkcja: Wiceminister Sprawiedliwości

      Okres pełnienia funkcji: od: 14/07/2006 do: 15/11/2007

    • Instytucja: Rząd Beaty Szydło

      Pełniona funkcja: Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

      Okres pełnienia funkcji: od: 16/11/2015