Marek Kuchciński (ur. 9 sierpnia 1955 roku w Przemyślu) – dziennikarz, samorządowiec, polityk. Poseł PiS na Sejm IV, V, VI, VII i VIII kadencji. Wicemarszałek Sejmu VI i VII kadencji. Od 12 listopada 2015 roku Marszałek Sejmu VIII kadencji. Członek Prawa i Sprawiedliwości.

Powiązane artykuły

Wczytuję poprzednie artykuły


wczytaj więcej

  • Instytucje oraz stanowiska

    • Instytucja: Sejm VIII kadencji

      Pełniona funkcja: Marszałek Sejmu

      Okres pełnienia funkcji: od: 12/11/2015

    • Instytucja: Prawo i Sprawiedliwość

      Pełniona funkcja: Członek

      Okres pełnienia funkcji: od: 23/05/2016