Beata Szydło (ur. 15 kwietnia 1963 w Oświęcimiu) – samorządowiec, polityk. Posłanka PiS na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. Od 24 lipca 2010 wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, a od 13 września 2014 także skarbnik partii. Od 16 listopada 2015 Prezes Rady Ministrów.

Powiązane artykuły

Wczytuję poprzednie artykuły


wczytaj więcej