0:00
31 lipca 2021

Wielki historyczny apel polskich sędziów w obronie prawa UE. Ostateczna lista 4219 nazwisk

Ta lista już przeszła do historii wymiaru sprawiedliwości. Przez ponad tydzień apel sędziów z całej Polski o wykonanie orzeczeń TSUE podpisało prawie 40 procent wszystkich sędziów! Apel poparło też 376 niezależnych prokuratorów

Wydrukuj

Lista z podpisami w obronie prawa UE jest rekordowa i bardzo ważna dla sędziów oraz obywateli. Jest też historyczna, bo nigdy dotąd apeli w obronie podstawowych wartości nie podpisało aż tylu sędziów. Dlatego publikujemy ją w całości w dalszej części tekstu, ze wszystkimi nazwiskami sędziów i prokuratorów.

UWAGA! Mimo zamknięcia zbiórki podpisów kolejne osoby chcą się do listy dopisać. OKO.press będzie więc jeszcze listę aktualizowało, by były na niej wszystkie nazwiska. Uzupełnimy też nazwiska sędziów, którzy zgłosili swoje poparcie zaraz po zamknięciu zbiórki. Jeśli kogoś brakuje, należy się zgłosić do Iustitii - koordynowała zbiórkę podpisów - lub pisać do OKO.press na maila: [email protected]

Do tej pory apel do rządu i I prezes SN Małgorzaty Manowskiej (była zastępczyni ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry) o wykonanie dwóch przełomowych orzeczeń TSUE z 14 i 15 lipca 2021 roku ws. nielegalnej Izby Dyscyplinarnej podpisało:

  • 3747 sędziów sądów rejonowych, sądów okręgowych, sądów, apelacyjnych, sądów wojskowych, wojewódzkich sądów administracyjnych i Naczelnego Sądu Administracyjnego (również w stanie spoczynku), czyli blisko 40 procent z ponad 10 tysięcy polskich sędziów;
  • 96 sędziów Sądu Najwyższego, czynnych i w stanie spoczynku, w tym trzech byłych prezesów SN: prof. Adam Strzembosz, wielki autorytet prawny i moralny, Małgorzata Gersdorf i Lech Gardocki; oraz obecni prezesi trzech starych, legalnych Izb Sądu Najwyższego: Michał Laskowski z Izby Karnej, Józef Iwulski z Izby Pracy i Ubezpieczeń Społecznych oraz Dariusz Zawistowski z Izby Cywilnej;
  • 376 niezależnych prokuratorów.

Daje to poparcie dla apelu 3843 polskich sędziów i 376 prokuratorów, razem 4219 podpisów. OKO.press od początku akcji aktualizoało listy poparcia dla apelu:

Sędziowie z Olsztyna uruchomili lawinę poparcia dla prawa UE

Liczba podpisów pod apelem o wykonania orzeczeń TSUE jest rekordowa z kilku powodów. Do tej pory najwięcej podpisów - ponad 1200 - było pod apelem sędziów do OBWE o objęcie monitoringiem prezydenckich wyborów kopertowych w maju 2020 roku.

Teraz tych podpisów jest ponad trzy razy więcej. Ponadto zbiórka była spontaniczna, trwała zaledwie tydzień i podpisy zbierano w środku wakacji, gdy wielu sędziów jest na urlopach.

Apel do rządu i I prezes SN o wykonanie orzeczeń TSUE z 14 i 15 lipca to reakcja środowiska sędziów na postawę władzy PiS i prezes Manowskiej, którzy w pierwszych reakcjach zlekceważyli orzeczenia. Ich skutkiem powinno być natychmiastowe zawieszenie działania Izby Dyscyplinarnej i jej dalsza likwidacja. Tymczasem Manowska w pełni odmroziła jej pracę.

Przełom nastąpił dopiero, gdy 11 członków Kolegium SN - starzy, legalni sędziowie SN - wezwali Manowską do natychmiastowego wykonania orzeczeń TSUE. Zarzucili jej naruszanie prawa. Manowską i władze skrytykowały też organizacje prawnicze oraz niezależne stowarzyszenia sędziów Themis i Iustitia.

Na początku nie zapowiadało to jeszcze lawiny poparcia dla prawa UE. Tę lawinę uruchomili olsztyńscy sędziowie, którzy spontanicznie przygotowali apel wzywający władze i I prezes SN do wykonania orzeczeń TSUE.

Sędziowie olsztyńscy są jednymi z najbardziej aktywnych - obok sędziów krakowskich - na polu obrony praworządności i niezależności sądów. Zjednoczyło ich to, jak Sądem Rejonowym w Olsztynie zarządza Maciej Nawacki, nominat ministra Ziobry i członek nowej KRS. Od niemal początku jest on w ostrym konflikcie z własnymi sędziami. Nasyłał na nich policję, gdy robili pod sądem solidarnościowe zdjęcie z represjonowaną koleżanką, darł na oczach całej Polski ich uchwały. Lekceważy orzeczenia sądów i nie dopuszcza do pracy zawieszonego przez nielegalną Izbę Dyscyplinarną sędziego Pawła Juszczyszyna.

To spowodowało, że sędziowie olsztyńscy są zjednoczeni, a Nawacki sam. Swój apel upublicznili oni w czwartek 22 lipca. Podpisało go około 100 sędziów z okręgu olsztyńskiego. „W naszej ocenie sądy powszechne nie mogą teraz stać z boku. Apel to nasze wyraźne stanowisko, że nie ma zgody na lekceważenie orzeczeń TSUE. Sędziowie są oburzeni tym, że ich się nie wykonuje” - mówił OKO.press jeden z inicjatorów apelu.

Apel podpisało 631 sędziów apelacji krakowskiej i cały sąd z Nakła nad Notecią

Apel sędziów z Olsztyna podchwycili inni. Listy podpisów zaczęli zbierać sędziowie słupscy, z Dolnego Śląska, Radomia, apelacji rzeszowskiej, okręgu gdańskiego oraz Torunia i Włocławka. W weekend dołączyli sędziowie szczecińscy, gorzowscy, opolscy i wszyscy sędziowie (7) z małego sądu w Nakle nad Notecią.

A po weekendzie listy poparcia dla apelu zbierano już we sądach w całej Polsce - w Kaliszu, Ostrołęce, Elblągu, na Podlasiu, Lubelszczyźnie i Górnym Śląsku. Najwięcej podpisów zebrali sędziowie z obszaru apelacji krakowskiej - w kilka dni ich apel podpisało 633 sędziów z sądów Krakowa, Kielc, Nowego Sącza i Tarnowa.

„Sędziowie identyfikują się z tym apelem. Izba Dyscyplinarna ma przestać działać. Wykonanie orzeczeń TSUE dla sędziów jest oczywiste” - mówi OKO.press sędzia Dariusz Mazur z Sądu Okręgowego w Krakowie, rzecznik stowarzyszenia sędziów Themis. Dodaje: „Jeżeli chcemy pozostać w rodzinie europejskiej jako naród, to nie może dojść do takiej sytuacji, że nie wykonujemy orzeczeń najwyższego organu sądowego UE, bo jeśli nie wykonujemy to wychodzimy z UE. Nasz apel to czytelny sygnał dla obywateli, że to niebezpieczne, że przez lekceważenie prawa UE możemy pozostać na marginesie cywilizacji”.

W zbiórkę podpisów pod apelem zaangażowały się sędziowskie stowarzyszenia Themis i Iustitia (które zebrały wszystkie podpisy na jedną listę). Swoje listy poparcia dla apelu zrobili też sędziowie Sądu Najwyższego, a kolejni sędziowie SN - w tym nowi sędziowie - podpisali listy lokalne. „Chcemy dać wyraz temu, że nie zgadzamy się z pasywnością władzy. Mijają kolejne dni, a orzeczenia TSUE nie są wykonywane, również przez I prezes SN [Małgorzatę Manowską - red.]. Chcemy zwrócić uwagę społeczeństwa na to, co się dzieje” - mówił OKO.press prezes Izby Karnej SN Michał Laskowski.

Apel o wykonanie orzeczeń TSUE podpisali też prokuratorzy. Podpisy zbierało stowarzyszenie niezależnych prokuratorów Lex Super Omnia. „To jest apel wszystkich prokuratorów, bez odnoszenia do naszego stowarzyszenia. Wiele osób do tej pory zachowywało się neutralnie, więc te podpisy cieszą. Prokuratorzy też chcą pozostać w strukturach UE. Nie chcemy wyprowadzenia nas z europejskiego obszaru prawnego” - mówi OKO.press Jarosław Onyszczuk z zarządu Lex Super Omnia.

Apel jest ważny z kilku powodów. To mocny głos środowiska sędziów polskich, że są sędziami europejskimi i będą respektować prawo UE. Wbrew temu co mówi rząd. To także sygnał wysłany do obywateli, że sędziowie nadal będą niezależni oraz do samej UE. Są już pierwsze jego efekty: rząd i I prezes będą chcieli w jakiś sposób wykonać orzeczenia TSUE, tylko jeszcze nie wiadomo, co to będzie oznaczać w praktyce.

Pełna lista podpisów pod apelem

Apel o wykonanie orzeczeń TSUE podpisali sędziowie (kolejność alfabetyczna): 62 z Podlasia, 396 z Dolnego Śląska, 89 z Elbląga, 188 z obszaru Gdańska i Trójmiasta, 319 z Górnego Śląska, 633 sędziów krakowskich, 211 sędziów apelacji lubelskiej, 30 z okręgu Kalisza, 302 sędziów łódzkich, 131 z okręgu Olsztyna, 62 z Opola, 27 z Ostrołęki, 367 z apelacji poznańskiej, 124 apelacji rzeszowskiej, 73 sędziów słupskich, 266 apelacji szczecińskiej, 118 z okręgu Torunia i Włocławka, 349 sędziów warszawskich. Apel podpisało też 96 sędziów Sądu Najwyższego i 376 prokuratorów.

Treść apelu o wykonanie orzeczeń TSUE:

„My niżej podpisani sędziowie okręgu olsztyńskiego [każdy sąd wpisuje swój okręg – red.] wzywamy wszystkie zobowiązane organy do pełnego wykonania postanowienia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z dnia 14 lipca 2021 r. (C-204/21) oraz wyroku tego Sądu z dnia 15 lipca 2021 r. (C-791/19), w tym do natychmiastowego zaprzestania działania Izby Dyscyplinarnej SN. Odmowa wykonania wskazanych orzeczeń stanowi nie tylko jaskrawe naruszenie obowiązującego nas prawa wspólnotowego (art. 19 ust.1 akapit drugi Traktatu o Unii Europejskiej), ale godzi również w krajowy porządek konstytucyjny (art. 91 ust.2 Konstytucji RP)”.

Poniżej wszystkie podpisy - pierwszy jest Olsztyn jako inicjator apelu, potem SN, pozostałe sądy w kolejności alfabetycznej i na końcu lista z podpisami prokuratorów:

Olsztyn - 131

1.SSO Rafał Jerka 2.SSR Jarosław Walentynowicz 3.SSR Wojciech Krawczyk 4.SSO Wiesław Kasprzyk 5.SSR Wojciech Kuciejewski 6.SSR Katarzyna Zabuska 7.SSR Katarzyna Jerka 8.SSR Ewa Kurasz 9.SSR Magdalena Wołejko-Czubek 10.SSR Piotr Żywicki 11.SSO Dorota Lutostańska 12.SSO Jacek Barczewski 13.SSR Robert Kłosowski 14.SSR Joanna Bieńkowska- Kolarz 15.SSR Krzysztof Krygielski 16.SSO st. spocz. Mirosław Wieczorkiewicz 17.SSO Małgorzata Tomkiewicz 18.SSR Marek Makowczenko 19.SSR Bożena Makowczenko 20.SSR Jolanta Dzitowska 21.SSR Anna Kurzynowska-Drzażdżewska 22.SSR Katarzyna Garbarczyk 23.SSR Maja Jabłońska 24.SSR Jowita Sikorska 25.SSR Anna Podubińska 26.SSO Rafał Kubicki 27.SSO Dariusz Firkowski 28.SSR Ewa Ignatowicz-Firkowska 29.SSR Justyna Smolińska 30.SSR Aneta Wojtanowska 31.SSO st.spocz. Grzegorz Warachowski 32.SSR Joanna Bury 33.SSR Krzysztof Połomski 34.SSR Leszek Bil 35.SSR Katarzyna Wilchowska 36.SSR Magdalena Wierzejska 37.SSR Arkadiusz Rokicki 38.SSR Monika Juszczyszyn 39.SSR st.spocz. Jerzy Muraszko 40.SSR Anna Pałasz 41.SSO Iwona Litwińska-Palacz 42.SSR Barbara Kokoryn 43.SSR st.spocz Elżbieta Cel 44.SSO Jolanta Biernat-Kalinowska 45.SSR Paweł Juszczyszyn 46.SSR Aneta Żołnowska 47.SSR Piotr Domaradzki 48.SSR Elżbieta Zdunek- Szepietowska 49.SSR Alina Kowalewska 50.SSR Katarzyna Błesińska-Kozłowska 51.SSO Magdalena Chudy 52.SSO Wacław Bryżys 53.SSR Katarzyna Cygan 54. SSR Małgorzata Kłek 55. SSR Wojciech Szałachowski 56.SSR Renata Maj 57.SSR Andrzej Hinz 58.SSR Wojciech Kottik 59.SSR Tomasz Bulkowski 59.SSR Agnieszka Lewandowska 60.SSO Agnieszka Śmiecińska 61.SSR Marta Orłowska 62.SSO Leszek Wojgienica 63.SSR Anna Kabzińska 64.SSR Patrycja Abel – Mordasewicz 65.SSR Katarzyna Popowicz 66.SSR Anna Lisowska 67.SSR Magdalena Łukaszewicz 68.SSR Agnieszka Rogowska 69.SSR Grzegorz Siwik 70.SSR st.spocz. Monika Mastalerz 71.SSR st.spocz. Bożena Wieczorkiewicz 72.SSR Katarzyna Zielińska 73.SSR Teresa Kinach-Stemplewska 74.SSR Witold Marweg 75.SSR Wioletta Obrębska 76.SSR Tomasz Cichocki 78.SSO st.spocz. Krystyna Gradowska 79.SSO Krystyna Skiepko 80.SSO Dorota Ciejek 81.SSO Agnieszka Żegarska 82.SSR Katarzyna Kwaterkiewicz 83.SSO Marek Jaszczak 84.SSR Joanna Herman 85.SSR Grażyna Giżewska-Rozmus 86.SSR Joanna Urlińska 87.SSR Anna Szczepańska 88.SSR Krzysztof Matysiak 89.SSR Mirella Sprawka 90.SSR Monika Wawro 91.SSR Arkadiusz Zmudziński 92.SSR Paweł Pióro 93.SSR Wiktor Sienicki 94.SSO st.spocz.Maciej Wasilewski 95.SSO st.spocz.Teresa Bronowska 96.SSO Dorota Radaszkiewicz 97.SSO Karol Radaszkiewicz 98.SSO Ewa Dobrzyńska – Murawka 99.SSR Małgorzata Olejarczyk 100.SSR Grzegorz Olejarczyk 101.SWSA Alicja Jaszczak-Sikora 102.SWSA Ewa Osipuk 103.SWSA Jolanta Strumiłło 104.SWSA Tadeusz Lipiński 105.SWSA Adam Matuszak 106.SSR Katarzyna Cichocka 107.SSR Krzysztof Branecki 108. SSO Beata Łożyńska-Motyka 109.SSO Leszek Motyka 110.SSR st.spocz.Robert Masłowski 111.SSO Cecylia Kotfica 112.SSO Anna Górczyńska 113.SSR Agnieszka Przęczek 114.SSO Zofia Rutkowska 115.SSR Małgorzata Banaszewska 116.SSO st.spocz.Waldemar Pałka 117.SSO Beata Urbańska- Woike 118.SSO Tomasz Madej 119.SSR Magdalena Maszlanka 120.SSR Sylwia Staniszewska 121.SSR Ewelina Wolny 122. SSO st.spocz. Romuald Czerniecki 123.SSO st.spocz.Andrzej Gwizdała 124.SSR Tomasz Idzikowski 125.SSR Dariusz Idzikowski 126.SSR st.spocz.Jan Steraniec 127. SSO Olgierd Dąbrowski-Żegalski 128.SSO Piotr Zbierzchowski 129. SWSA st.spocz. Hanna Raszkowska 130.SWSA Beata Jezielska 131.SWSA Bogusław Jażdżyk

Sędziowie Sądu Najwyższego

Apel sędziów SN:

"My, niżej podpisani sędziowie Sądu Najwyższego, apelujemy do wszystkich organów Państwa o pełne wykonanie postanowienia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z dnia 14 lipca 2021 r. (C-204/21) oraz wyroku tego Trybunału z dnia 15 lipca 2021 r.(C-791/19), w tym do natychmiastowego zawieszenia działalności Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Odmowa wykonania orzeczeń Trybunału Sprawiedliwości stanowi nie tylko naruszenie prawa unijnego obowiązującego w państwie członkowskim UE (art. 19 ust.1 akapit drugi Traktatu o Unii Europejskiej), lecz godzi także w krajowy porządek konstytucyjny (art. 91 ust. 1 i 2 Konstytucji RP)":

Sędziowie SN czynni 1. Tomasz Artymiuk 2. Teresa Bielska-Sobkowicz 3. Bohdan Bieniek 4. Jacek Błaszczyk 5. Dariusz Dończyk 6. Jolanta Frańczak 7. Małgorzata Gierszon 8. Katarzyna Gonera 9. Jerzy Grubba 10. Paweł Grzegorczyk 11. Józef Iwulski 12. Przemysław Kalinowski 13. Halina Kiryło 15. Kazimierz Klugiewicz 16. Monika Koba 17. Marian Kocon 18. Michał Laskowski 19. Rafał Malarski 20. Jarosław Matras 21. Dawid Miąsik 22. Grzegorz Misiurek 23. Anna Owczarek 24. Maciej Pacuda 25. Władysław Pawlak 26. Marek Pietruszyński 27. Krzysztof Pietrzykowski 28. Agnieszka Piotrowska 29. Waldemar Płóciennik 30. Piotr Prusinowski 31. Zbigniew Puszkarski 32. Krzysztof Rączka 33. Marta Romańska 34. Andrzej Siuchniński 35. Barbara Skoczkowska 36. Romualda Spyt 37. Andrzej Stępka 38. Krzysztof Strzelczyk 39. Maria Szulc 40. Dariusz Świecki 41. Katarzyna Tyczka-Rote 42. Roman Trzaskowski 43. Małgorzata Wąsek-Wiaderek 44. Karol Weitz 45. Eugeniusz Wildowicz 46. Paweł Wiliński 47. Włodzimierz Wróbel 48. Dariusz Zawistowski

Sędziowie SN w stanie spoczynku 1. Mirosław Bączyk 2. Wiesław Błuś 3. Krzysztof Cesarz 4. Tadeusz Ereciński 5. Józef Frąckowiak 6. Teresa Flemming-Kulesza 7. Lech Gardocki 8. Małgorzata Gersdorf 9. Jan Górowski 10. Henryk Gradzik 11. Irena Gromska-Szuster 12. Maria Grzelka 13. Beata Gudowska 14. Jacek Gudowski 15. Zbigniew Hajn 16. Wojciech Katner 17. Iwona Koper 18. Roman Kuczyński 19. Jerzy Kuźniar 20. Zbigniew Kwaśniewski 21. Andrzej Konopka 22. Anna Kozłowska 23. Barbara Myszka 24. Józef Musioł 25. Henryk Pietrzkowski 26. Dorota Rysińska 27. Walerian Sanetra 28. Roman Sądej 29. Jacek Sobczak 30. Marek Sokołowski 31. Ewa Strużyna 32. Adam Strzembosz 33. Herbert Szurgacz 34. Marek Sychowicz 35. Józef Szewczyk 36. Bogusława Ustjanicz 37. Barbara Wagner 38. Leszek Walentynowicz 39. Andrzej Wasilewski 40. Tadeusz Wiśniewski 41. Małgorzata Wrębiakowska-Marzec 42. Andrzej Wróbel 43.. Hubert Wrzeszcz 44. Stanisław Zabłocki 45. Kazimierz Zawada 46. Czesława Żuławska 47. Jadwiga Żywolewska-Ławniczak 48. Tadeusz Żyznowski

Białystok - 62

SSR Hempel Paweł SWSA Dziemianowicz Małgorzata SSO (stan sp.) Toczydłowska Joanna SSR Rymarski Marek SSR Joanna Modzelewska SSO (stan sp.) Ochrymiuk Olga SSA Zarzecka Dorota SSO Monika Brzozowska SSO Klimowicz-Popławska Jolanta SSO w st. Spoczynku Roman Płoński SSO Głos Maciej SSO Roleder Marzena SSO Sztomber Bożena SSO Tabor Renta SSO Puchalska Barbara SSO Wynimko Urszula SSO Łaszkiewicz Bogdan SSR Stypułkowski Jacek SSA Marek Szymanowski SSA Sławomir Bagiński SSR Barbara Świętochowska, SSO Janusz Tańcula SSR Jamróz Aleksandra SSO Szymański Szczęsny SSO Siergiej Elżbieta SSR Adrianna Janowska-Ziajka SSO Danuta Poniatowska SSR Izabela Perkowska SSO Cezary Olszewski SSR Kałużny Tomasz SSO Szerel Karolina SSR Danilewicz-Kuklik Dagmara SSR Komarewska Anna SSR Wiszenko Anna SSR Sawicka Małgorzata SSO Kurowski Mariusz SSA Pankowiec Magdalena SSR Kurowska Ewa SSR Andrysewicz Artur SSO Michał Dźwilewski SSO Przemysław Wasilewski SSR Krzysztof Romuald Kozłowski SSO Żywolewski Wiesław SSO Komarzewska Izabela SSO Niewińska Dorota SSO Zawadzka-Lotko Grażyna SSO Rogowska Marzena SSR Paszkowska Barbara SSO Brysiewicz Beata SSO Cilulko Sławomir SSR Podgajecka-Cilulko Emilia SSA (stan sp.) Prusator-Kałużna Władysława SSR Guszcz-Niewiadomska Małgorzata SSR Dakowicz Ewa SSR Jamiołkowska Anna SSR Gąsowska Katarzyna SSR Kiszowara Marta SSR Dominik Czeszkiewicz SNSA w st. Spoczynku Elżbieta Kowalik-Grzanka SSR Renata Galińska SSR Magdalena Walewska Olecko SSR Adam Kowalczyk

Dolny Śląsk - 396

SSR Anna Urbańska SSR Michał Lewoc SSO Agnieszka Jakubiszyn-Turkiewicz SSO Adam Mika SSO w st. spoczynku Włodzimierz Przysłupski SSR Marcin Miterka SSR Agata mularska-Karamon SSO Katarzyna Pozlewicz-Szymańska SSR Małgorzata Lipińska SSR Katarzyna Żmuda SSR Ewa Czajkowska-Katerczak SSO w st. spoczynku Kazimiera Jahołkowska SSO Daniel Strzelecki SSO w st. spoczynku Bogumiła Kraska SSO Krzysztof Fick SSR Danutę Szopińską - Friedrich SSO Katararzyna Siuda SSR Michał Gabrysz SSO Magdalena Skuza SSA w st. spoczynku Beata Wolfke-Kobzar Sędzia NSA Halina Filipowicz-Kremis SSR Łukasz Kurnicki SSO w st. spoczynku Janusz Daszkiewicz SSO Maciej Ejsmont SSO Krystyna Mieszkowska SSO Joanna Sienkiewicz SSR Łukasz Kołek SSO Bartłomiej Treter SSO w st. spoczynku Alicja Suchinska-Piwko SSR Karolina Krzemińska SSR Katarzyna Sobieska SSO Krzysztof Płudowski SWSA Barbara Ciołek SSR Jacek Seweryn SSR w st. spoczynku Grażyna Berendt SSR Elżbieta Szałowska SSR Marian Woźny SSO w st. spocz. Ewa Wyrwas-Wystrychowska SSO Jacek Szerer SSR Monika Gliniecka-Kaczmarek SSR Monika Lewoc SSR Anna Matuszewska SSR Sławomir Pałka SSR Aleksandra Rembiasz SSR Eliza Skotnicka SSA Agata Regulska SSR Grzegorz Kurdziel SSR Filip Wesolowski SSO w st. spoczynku Aleksandra Wesolowska SSA w st. spoczynku Ewdward Stelmasik SSR w st. spoczynku Małgorzata Iwaszuk SSO Zbigniew Muszyński SSO Izabela Cieślińska SSO Katarzyna Wręczycka SSO Joanna Żelazny SSO w st. spoczynku Jerzy Nowiński SSO Dorota Nowińska SSO w st. spoczynku Barbara Trachimowicz SSR Miłosz Chwalibóg SSR Agnieszka Świderska SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska SSO Magdalena Bielecka SSR Małgorzata Czeredys-Wójtowicz SSO w st. spoczynku Wanda Binczak SSO Ewa Kłak-Dybka SSO w st.spoczynku Ewa Litowinska SSR Justyna Szurgacz-Ślęzak SSR Dorota Wilczek SSA Grażyna Szyburska-Walczak SSR Marek Wójcik SSR Tomasz Klimko SSA Małgorzata Lamparska SSR Marta Rogozik SSO Marta Ładzińska SSO Anna Górna SSA w st. spoczynku Anna Guzinska. SSR Piotr Mgłosiek SSO w st. spoczynku Anna Nowińska SSR Tomasz Zawiślak SSR Piotr Zaguła SSR Magdalena Mijał SSO w st. spoczynku Lidia Hojeńska SSR Tomasz Poprawa SSR Magdalena Opalińska SSR Tadeusz Kowalczyk SSR Marek Górny SSR Joanna Grzanka-Michór SSR Radosław Ślęzak SSA Ewa Głowacka SSR Izabella Gabriel SSO w st.spoczynku Krystyna Ćwierz SSA w st. spoczynku Barbara Krameris SSR Radosław Gluza na jego prosbe SSR Urszula Wicińska SSR w st. spoczynku Marta Sługocka SSA Ewa Barnaszewska SSA w st. spoczynku Zdzisław Pachowicz SSR Anna Garbera SSR Jolanta Zapłotna SSR Agnieszka Golińska SSO Agnieszka Bluj-Miś SSR Joanna Wencius-Głębocka SSA Cezariusz Baćkowski SSA Bogusław Tocicki SSR Sebastian Spałek SSO Krzysztof Nowicki SSR Paweł Pośpiech SSR Joanna Stępień-Trylnik SSR Magdalena Bombała SSR Anna Kochan SSA Sławomir Jurkowicz SSR Beata Ziemba SSR Anna Borkowska SSR Urszula Jagodzińska SSR Marta Bukaczewska SSR Anna Ostrowska SSR Marta Ziser SSR Paweł Augustowski SSR Katarzyna Araszkiewicz SSR Anna Małecka SSR Katarzyna Zawiślak SSR Sylwia Krajewska SSR Adrian Żurowski SSR Marta Brick SSR Inga Faligowska SSR Renata Pawłów SSR Edyta Zaczkowska SSR Alicja Matuszczyk SSA Tadeusz Nowakowski SSR Daria Ratymirska SSR Aneta Andel SSR Anna Tęcza-Paciorek SSO Renata Szczerbowska SSR Beata Głuszak SSO w st. spoczynku Anna Młyniec SSO Rafał Cieszyński SSO Joanna Jakubowska-Wiraszka SSO w Świdnicy Sabina Szlichta SSA Robert Kuczyński SSR Grzegorz Wesołowski SSR Wioletta Stefanowska SSO Sylwia Kolasa-Barczyńska SSR Małgorzata Piotrowska SSA Janusz Godzwon SSR Halina Michalkiewicz-Zawada SSO Jarosław Jaroń SSO Monika Różycka SSO w st. spoczynku Wanda Grochecka SSR Dorota Kapral SSR Agnieszka Łężna SSO Krystyna Batra SSO w st. spoczynku Mirosława Polak SSR Magdalena Korczak SSR Barbara Chmielowska SSR Maciej Pruszyński SSR Sebastian Kowalski SSR Hanna Płonka SSR Fryderyk Kwiatek SSR Joanna Polak Kałużna SSR Renata Salwach SSR Justyna Kuriata SSR Grzegorz Kuriata SSR w st. spoczynku Iwona Pilch-Łabęcka SSR Karolina Wołoszczuk SSR Anna Wołosecka-Berk SSR Joanna Hajduk SSO Małgorzata Dasiewicz-Kowalczyk SSO Beata Stachowiak SSO w st. spoczynku Alfred Steiner SSR Dorota Grzywacz SSO Monika Kuźniar SSR Agnieszka Chlipała-Kozioł SSR Damian Czajka SSO Dorota Stawicka-Moryc SSR Aleksandra Kędziora SSR w st. spoczynku Ewa Karp SSR Magdalena Wacowska SSR Marek Bielecki SSR Magdalena Koelner SSR w st. spoczynku Maria Dulanowska SSR Bartosz Kusyk SSA w st. spoczynku Witold Franckiewicz SSA w st. spoczynku Janina Cieślikowska SSA w st. spoczynku Marcin Cieślikowski SSR Karolina Gruszczynska SSR Monika Witkiewicz-Haśko SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka SSO Agnieszka Połyniak SSO Mariusz Górski SSA w st. spoczynku Barbara Staśkiewicz SSA w st. spoczynku Irena Różańska-Dorosz SSA w st. spoczynku Barbara Ciuraszkiewicz SSO w st. spoczynku Barbara Klonowska SSO w st. sp. Barbara Karpowicz SSO w st. sp. Anna Dybek SSR Katarzyna Surma-Borowiec SSR Dagmara Kruzel SSR Katarzyna Kościów-Kowalczyk SSO Jolanta Malik SSA w st. spoczynku Barbara Pauter SSA w st. spoczynkuDanuta Rychlik-Dobrowolska SSR Beata Michurska-Gruszczyńska SSR Edyta Świętalska SSO Tomasz Kaszyca SSR Jolanta Pol-Kulig SSR Małgorzata Bojarska SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla SSA w st. spoczynku Stanisława Kubica SSA Ireneusz Lejczak SSR Anna Wieczorek SSO w st. spoczynku Stanisław Żółtański SSO Izabela Wawrzynów SSR Justyna Bronkowska-Bulanda SSO Dorota Wojtyło SSO Witold Wojtyło SSO Agata Kawa-Jerka SSO w st.spoczynku Elżbieta Piotrowska SSR Agnieszka Maliszewska SSR Katarzyna Szajner SSR Mariola Majer-Świrska SSO Marcin Szajner SSR Adam Stankiewicz SSO w st. spoczynku Magda Klimowicz-Siembieda SWSA Krzysztof Armański SSR Anna Peszko SSR Anna Miś SSO w st. spoczynku Robert Figurski SSR Magdalena Kuraj SSR Anna Gołębiowska SSO Anna Orańska-Zdych SSR Anna Nowicka SSR Maria Ćwik-Kulczycka SSR Tomasz Paprocki SSR Aleksandra Czapla-Białobrzeska SSR Katarzyna Jamrozy-Szponik SSR w Świdnicy Paweł Walkiewicz SSR Magdalena Kuczka SSR Agata Mazur-Kubiak SSR w st. spoczynku Joanna Bernasz-Biszczuk SSO Patrycja Gruszczyńska-Michurska SSO Regina Stępień SSO Anna Bury SSR Kamila Myczkowska SSO Sylwia Kornatowicz SSR Maja Ambrożek SSR Joanna Nierzewska-Sosa SSA Edyta Gajgał SSR Michał Banaszak SSR Agnieszka Kaczor SSR Maja Snopczyńska SSR Arkadiusz Rosiecki SSO Tomasz Biskup SSO Elżbieta Hallada SSO Anna Statkiewicz SSO Joanna Pasak SSR Agata Masłowska SSR Izabela Kosińska-Szota SSO Elżbieta Czaplicka SSR Dominik Gotthardt SSR Joanna Zaganiacz SSR Katarzyna Szafrańska SSA w st. spoczynku Andrzej Niedużak SSO Alina Gałęzowska SSA Monika Kiwiorska-Pająk SSR Joanna Wojtoszek SSR Agnieszka Karpowicz SSA Joanna Sawicz SSR Dominika Kurczewska SSR Anna Poryzała SSR Jarosław Poryzała SSR Beata Wójtowicz-Woźniczka SSR Sylwia Brzozowska SSR Klaudia Sarapata SSR Paulina Warzel-Mikowska. SSR Anna Jezierska SSR Katarzyna Radzińska-Hetnar SSR Anna Kulikowska SSR Izabela Ha?duk-Hawrylak SSR w st. spoczynku Ewa Pietkiewicz SSO Katarzyna Adamska SSR Anna Kowalczyk SSR Dorota Wesołowska SSR Agata Piecuch-Plewa SSR Iwona Popiołek-Sikora SSO Tomasz Wysocki SSR Agata Wysocka-Zatorska SSR Maciej Dubrowski SSR Ewa Muzyka SSR Marek Żurawski SSO Aleksandra Żurawska SSR Agnieszka Makowska SSR Alicja Kiwała SSO w st. spoczynku Beata Zientek SSR Barbara Stach-Żydowska SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny SSR Piotr Remian SSR Danuta Raś SSR Agnieszka Banach SSO w st. spoczynku Elżbieta Sobolewska-Hajbert SSO Małgorzata Brulińska SSR Rafał Płażewski SSO Magdalena Jurkowicz SSA Jolanta Solarz SSA Lidia Mazurkiewicz-Morgut SSA Aleksandra Marszałek SSO Anna Stawikowska SSA Dariusz Kłodnicki SSA Grażyna Matuszek SSR. Katarzyna Mialik-Antczak SSA Adam Jewgraf SSA Jolanta Burdukiewicz-Krawczyk SSO Elżbieta Kurkowska SSO Agata Kotuła SSR Izabela Żylińska-Małecka SSA Małgorzata Bohun SSO w st. spoczynku Hanna Chwistecka SSR Piotr Łuczak SSR Piotr Filipiak SSR Magdalena Rzeszutek-Jaworska SSO Malgorzata Szyszko SSO w st. spoczynku Beata Kintsler SSO Dorota Skrzypczak-Woźny SSR Sylwia Raczyńska SSO Anna Rej-Żuk SSO Andrzej Żuk SSA Robert Zdych SSO Paulina Kirczuk-Antończak SSR Małgorzata Marcinowska-Koperska SSA w st. spoczynku Franciszek Marcinowski SSR Adam Semiczek SSO Beata Mądra SSO Małgorzata Gliwińska SSR Adam Listwan SSR Agnieszka Mękal SSR w st. spoczynku Marta Minkisiewicz-Kasprzak SSR Robert Truczka SSO Katarzyna Czajka SSR Sylwia Stelmach-Stoga SSR Magdalena Piątkowska SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak SSO Edyta Pawłowicz-Durlak SSR Anna Brzozowska-Szkoda SSO Joanna Placety SSO Małgorzata Kontrym SSO w st. spoczynku Grażyna Rataj SSR Aleksandra Sobieska. SSO Witold Firkowicz SSR Marta Banowska-Chmielarz SSR Marcin Kląskała SSO w st. spoczynku Ewa Kilczewska SSR Monika Pieniążek-Kosoń. SSR Sławomir Waleczek SSR Kamila Sierpowicz- Bigos SSO Ziemowit Barański SSO Jacek Martka SSR Dorota Wachowska SSR Jolanta Broniewicz-Kotowska SSO Sabina Ziser SSR Kamila Chrobak-Sułkowska SSR w st. spoczynku Małgorzata Witkowska-Szabłykin SSR Małgorzata Iwankiewicz SSR Łukasz Kozakiewicz SSO Stanisław Jabłoński SSO Mariusz Wiązek SSR Sebastian Marcinowski SSR Magdalena Kurpisz-Rybak SSR Magdalena Gabriel SSO Anna Strzebinczyk-Stembalska SSR Ireneusz Stembalski SSR Urszula Kiejna SSR Maciej Mądrzak SSR Agnieszka Szczerbinska SSR Karolina Maciejewska SSR Sylwia Nieckarz SSR Małgorzata Łebkowska SSR Agata Chmielnikowska SSA Wiesław Pędziwiatr SSR Ewa Przychodzka SSR Justyna Ponikowska SSR Joanna Franckiewicz SSR Anna Duda SSR Marek Stefanowski SSO Paweł Pszczołowski SSR Ewelina Sznajderska SSR Bogdan Sokołowski SSO Ewa Gonczarek SSR Małgorzata Majewska SSO Elżbieta Wylegalska SSO Klara Łukaszewska SSO Tomasz Skowron; SSR Magdalena Zdrzałka-Szymańska SSR Bernadetta Krajewska SSR Kasandra Turkiewicz SSR Paulina Krzemińska SSO Dominika Romanowska SSR Joanna Krzymińska-Skoczylas

Elbląg - 89

SSR w stanie spoczynku Mroczek Ewa SSO w stanie spoczynku Nowaczyńska Ewa SSO Nowaczyński Krzysztof SSO Nawrocki Marek SSR Krajewicz-Wewiórska Dorota SSR Wewiórski Paweł SSR Wojewódka Patrycja SSR Borowski Andrzej SSR w stanie spoczynku Marzena Rabiej SSR Modrzyńska Magdalena SSR Bewicz Jan SSR Gracz-Kacicka Anna SSR Szelesna-Hoppe Monika SSR Szymanek-Wolnik Natalia SSR Joanna Dąbrowska-Żegalska SSR Lidia Bodurka-Kowalska SSO Teresa Osowicka SSA Danuta Matuszewska SSO Władysław Kizyk SSO Mariusz Gregorowicz SSR Tadeusz Witkowski SSR Izabela Krull SSR Wojciech Zelmański SSO Tomasz Weiert SSR Andrzej Gierłachowski SSA w st. spoczynku Włodzimierz Gawrylczyk SSO Tomasz Koronowski SSR w stanie spoczynku Szymanek Marek SSR Uzdowski Jakub SSR Matuszczak Jarosław SSR Grochola Irena SSO Pietrzak Jolanta SA w stanie spoczynku Pietrzak Jacek SSO Omelan Marek SSR Petkowska-Piątek Jolanta SSR Wróbel Urszula SSR Tańska Ewa SSR Banaszek-Piotrowska Beata SSR Kozak-Lewandowska Aleksandra SSR Lewandowski Tomasz SSR Słyś Katarzyna SSO Romanowska Alicka SSO w stanie spoczynku Ratkowska Aleksandra SSO w stanie spoczynku Waiss Mirosław Dionizy SSR Hatta-Derdowska Aleksandra SSO Piechowiak Tomasz SSO Stradowska-Grzeszczuk Barbara SSO Twardowska Dorota SSR Wiśniewska Marta SSR Perliński Marcin SSR Żuralska-Grochocka Anita SSR Mackiewicz-Surdykowska Aleksandra SSR Bucha Karol SSO Kawulak Zdzisław SSO Wygonowska Magdalena SSO Dzieża Piotr SSR Klimko Agnieszka SSR Kamola Sylwia SSR Charzewski Tomasz SSR Nowosielska Anna SSO Kosecka-Sobczak Elżbieta SSO w stanie spoczynku Małgorzata Kowalczyk-Przedpełska SSR Zaremba-Hołda Emilia SSR Lebiecka Joanna SSR Maciąg Jacek SSR Walkiewicz Grażyna SSR Ulewicz Paweł SSO Kuta Arkadiusz SSO Fall Arkadiusz SSO Pietraszewska Ewa SSO w stanie spoczynku Kryszewska-Watkowska Lidia SSO Matysiak Rafał SSO Burandt Natalia SSO Płocheć Barbara SSO w stanie spoczynku Linkiewicz Irena SSO Borzestowska Grażyna SSO w stanie spoczynku Bober Bronisław SSR Wojewódka Sebastian SSO w stanie spoczynku Jolanta Hryniewicz SSO w stanie spoczynku Brzozowska Marlena SSO Śmietana Irena SSO w stanie spoczynku Czarnota Bożena SSR Misiak-Nisiewicz Magdalena SSR w stanie spoczynku Dobaczewska Jadwiga SSR Skuza Jerzy SSO Czapiewska Maria SSR Lidia Bodurka-Kowalska SSO Zientara Dorota SR Olga Jażdżyńska-Latecka

Gdańsk - 188

SSR Dorota Zabłudowska SSA Teresa Karczyńska-Szumilas SSR Jolanta Jeżewska SSR Magdalena Tomasiewicz SSO Agata Wojciszke SSO Janusz Kasnowski SSO Irena Dobosiewicz SSR Małgorzata Przybylska-Lewandowska SSR Rafał Rudnicki SSR Piotr Jędrzejewski SSO Anna Warakomska SWSA Grzegorz Saniewski SSA Włodzimierz Brazewicz SSR Anna Odrobina SSA Agnieszka Witczak - Słoczyńska SSA w stanie spoczynku Dorota Gierczak SSO Justyna Piś-Barganowska SSR Joanna Jucewicz SSR Maciej Bącal, SSO Małgorzata Lessnau-Sieradzka SSR Agnieszka Marszałek SSR Jarosława Deja SSR Bartosz Lau SSR Leszek Nowopolski SSR Iwona Wiśniewska SSR Justyna Sosnowy SSR Anna Lewandowska SSO Barbara Baranowska SWSA Bartłomiej Adamczak SSR Jarosław Opasiński SSR Bartosz Jankowski SSR Beata Szymańska SSR Justyna Mazurek-Lisiecka SSR Krzysztof Gierszewski SSR Jacek Krysztofiak SSR Joanna Szweda-Porzych SSR Renata Kowalska SSR Wojciech Kokociński SWSA Jarosław Wichrowski SWSA w st. Spocz. Felicja Kajut SSR Tomasz Robak SSR Bartosz Rogowski SSO Jadwiga Siedlaczek SSR Sylwia Roszak SSO Adam Sygit SSO Mariola Urbańska -Trzecka SSR Michał Sznura SSA Irma Kul SSA Barbara Lewandowska SSR Anna Samosiuk SSR Adam Mioduszewski SSR Anna Stolarska SSO Joanna Baraniecka-Galińska SSR Joanna Jurkiewicz SSR Lucyna Knyba SSO w st. Spocz. Maria Kliszcz SSO w st. Spoczynku Włodzimierz Hilla SSR Joanna Mrozińska SSR Ewa Bork-Aponowicz SSR Małgorzata Peplińska SSR Katarzyna Piotrowska SSR Monika Studzienna-Pawlak SSR Martyna Wodyńska SSR Beata Piórek SSR Piotr Wangler SSA Daria Stanek SSA w stanie spoczynku Bożena Grubba SSA Michał Bober SSA Lucyna Ramlo SSR Monika Szeleźniak, SSR Elżbieta Nawara, SSR Hanna Dumanowska -Łosin, SSR Marlena Kozacka, SSR Anna Taraszkiewicz SSR Grzegorz Maczek SSR Radosław Trzeciak SSR Bartosz Łapiński SSR Małgorzata Łosoś SSR Paweł Nowacki SSR Ilona Będźkowska, SSR Joanna Buławska, SSR w stanie spoczynku Gabriela Niewiadomska- Samet SSR Sylwia Uznańska, SSR Małgorzata Warecka, SSR Krzysztof Więckowski, SSR Marcin Matusiak, SSR Anna Miszewska, SSR Grzegorz Kubanek, SSR Małgorzata Nowicka-Midziak, SSR Ewa Mielcarek, SSR Joanna Mierzwa - Dzięcielska. SSR Grzegorz Danilewicz SSA w stanie spoczynku Katarzyna Sałańska-Szumakowicz SSA w stanie spoczynku Aleksandra Urban SSO Weronika Klawonn SSR Iwona Tusk-Kasiewicz SSR Dawid Maciejewski SSO Magdalena El-Hagin SSR Karolina Kozieł SSO Katarzyna Kazaniecka-Kapała SSO Anna Brzoza SSR Krystyna Lemańczyk-Brzoskowska SSR Hanna Thomas SSR Anna Kiwer-Kowalczyk SSR Aleksandra Bagińska-Pamięta SSR Aneta Szałkiewicz SSR Anieszka Długosz-Zglinicka SSA Hanna Rucińska SSA w stanie spoczynku Wiktor Gromiec SSR Jakub Kościerzyński SSR Przemysław Miśkiewicz SSA Anna Strugała SSA Dorota Wróblewska SSA Andrzej Czarnota SSA w stanie spoczynku Ewa Raszeja SSA Krzysztof Noskowicz SSA Beata Fenska - Paciorek 64 SSA w stanie spoczynku Zbigniew Koźma SSR Ewa Toczydłowska SSO Andrzej Wojtaszko SSA Barbara Rączka-Sekścińska SSA Alina Miłosz-Kloczkowska SSA w stanie spoczynku Małgorzata Gerszewska SSO Aleksandra Kaczmarek SSR Grzegorz Kachel SSR Ewa Kruk SSA Sławomir Steinborn SSO Agnieszka Oczkowska-Kochańska SSO Ewa Ważny SSR w stanie spoczynku Elżbieta Tramowska SSR Andrzej Tramowski SSR w stanie spoczynku Zbigniew Ałaszewski SSO Jarosław Urban SSA Grażyna Czyżak SSR Renata Połuch SSR Monika Krajka-Pawlak SSO Ewa Grzenkowska SSR Anna Grochal SSO Magdalena Czynsz-Wolska SSO Monika Langowska SSR Małgorzata Uszacka SSA Alicja Podlewska SSA Iwona Krzeczowska-Lasoń SSR Monika Maćkowiak SSR Dorota Krygier SSO Jarosław Zawrot SSR Anna Mejka SSA w stanie spoczynku Katarzyna Przybylska SSO Dagmara Daraszkiewicz SSO Izabela Górnikiewicz-Wróbel SSO w stanie spoczynku Magdalena Szewczak SSR Małgorzata Wasiniewska SSR w stanie spoczynku Elżbieta Cichon SSR Agnieszka Kubica SSR Agata Krakówka SSR Magdalena Łopuchow SSR Magdalena Hyla SNSA Jacek Hyla SSO Ewa Piotrowska SSR Julia Kuciel SSR Monika Kołtun SSR Dorota Borowicz-Gnatowska SSO Bożena Mathea SSO Magdalena Lemańczyk-Lis SSO Anna Łukaszun-Kalita SSO Marek Kapała SSO Ewa Szarmach SSR Aleksandra Ossowska SSR Ewa Szczutowska SSO Krzysztof Solecki SSR Adriana Leśniańska SSR Ewa Kokowska-Kuternoga SSR Magdalena Olejnicka SSA Dariusz Janiszewski SSA Ewa Tomaszewska SSO w stanie spoczynku Krystyna Mizak SSA Małgorzata Rybicka -Pakuła SSA Karolina Sarzyńska SSA Ewelina Jokiel SSA w stanie spoczynku Maria Sokołowska SSA Elżbieta Milewska-Czaja SSO Michał Gnatowski, SSO Krzysztof Koczyk SSO Włodzimierz Witt SSA Zbigniew Merchel SSO Maria Leszczyńska SSA Ewa Giezek SSA Maryla Domel -Jasińska

Górny Śląsk – 319

SSO Agata Żuradzka-Stuglik SSR Piotr Gregorczuk SSR Agata Pituch SSR Katarzyna Popławska SSO w st. spocz. Elżbietę Matyasik SSA Barbara Kurzeja SSR Katarzyna Foryś SSR Katarzyna Michalak Abram SSR Paweł Witkoś SWSA Ewa Rojek SSO Dariusz Prażmowski SSR Izabela Pudło SSR Marzena Gregorczyk SSO Małgorzata Peteja - Żak SSR Ewa Skupień SSO Renata Kopala SSO Barbara Łakomska SSR Katarzyna Pańczyk-Lusini SSO w st. Spoczynku Jacek Zmysło SSR Justyna Porwoł-Pielińska SSR Kamila Przeczek SSA SSA Ewa Tkocz SSR Miłosz Dubiel SSR Iwona Skwarzec SSR Anna Ziętek-Janczyszyn SSR Malgorzata Musiała SSO w stanie spoczynku Andrzej Janczyszyn SSR Zofia Grochowicz SSO Andrzej Kieć SSO Ewa Trzeja Wagner SSO w st. Spocz. Józef Kaczmarczyk SSR Andrzej Makówka SSA w stanie spoczynku Ewa Wieczorkiewicz SSA w stanie spoczynku Hanna Grądzielewska SSO Adam Chodkiewicz SSR Piotr Pawlik SSO Aneta Pieczyrak-Pisulińska SSR Natalia Stryczek SSR Magdalena Niemiec SSR Aleksander Kierczak SSR Katarzyna Kaspera-Kierpieć SSR Aleksandra Kożuch SSR Adam Dusza SSA Wojciech Kopczyński SSO Marta Szczocarz Krysiak SSR Dariusz Kocierz SSR Paweł Wiewióra SSR Anna Trybuła SSR Bernadetta Szaton SSR Marcin Loranc SSA Barbara Konińska SSR Karina Lipska SSR Anna Wilk -Pacak SSR Agnieszka Kasperkiewicz-Jeruszka SSR Wiesława Szumlas SSR Marcin Kowrygo SSR Bartosz Dobrzański SSR Iwona Gackowska SSR Katarzyna Góralczyk SSR Aleksandrę Michalską SSR Marek Kaszub SSR Monika Lisowska-Skoczylas SSR Radosław Molenda SSR Anna Nitkowska-Sajdak SSR Monika Matuszewska SSR Justyna Prak -Głogowska SSR Kamila Mazur SSR Artur Jasiński SSR Joanna Mleczko SSR Magdalena Topolska SSR Michał Kiełb SSR Izabela Gackowska SSR Kasia Rybczyńska SSR Joanna Plader SSR Jarek Chodkiewicz SSR Jakub Pisarek SSR Krzysztof Swadźba SSO Ewa Zwolińska SSO Tatiana Kania SSO Ilona Kolarz SSO Joanna Lorens SSO Jerzy Strzygocki SSR Jarosław Jakubiec SSO Renata Kawecka SSO Teresa Jędrzejas-Paluch SSO st. spocz. Mariola Jagosz SSO Wojciech Salamon SSO Marek Przysucha SSO Jarosław Poch SSO Marzena Pok SSO Dominik Bogacz SSO Dorota Ociepa-Biel SSO Piotr Sikora SSO Jacek Włodarczyk SSO Agnieszka Gałkowska SSO Beata Jarosz SSO Aneta Łatanik SSO Hanna Morejska SSO Iwona Łyszczarz-Witecka SSR Małgorzata Brzózka-Chamala SSR Olga Piskorska-Zybura SSR Michał Nawrocki SSR Tomasz Przesłański SSR Agata Mikoda SSR Anna Bojanowska-Wysmołek SSR Joanna Knapińska SSR Mateusz Przesłański SSR Katarzyna Gulbinowicz SSR Marlena Kluk SSR Anna Pilarz SSR Anita Głowacka-Janik SSR Aneta Szewińska SSR Agnieszka Bednarz SSR Karol Wielgus SSR Karolina Braszczyńska SSR Anna Cencora SSR Paulina Włodarczyk SSR Małgorzata Pawiak-Kubicka SSR Piotr Słabikowski SSR Paweł Betlejewski SSR Małgorzata Grabowska SSR Magdalena Piekarska-Iskra SSO Adam Synakiewicz SSO Andrzej Znak SSO Katarzyna Sidyk SSO Piotr Suchecki SSO Magdalena Hajduk SSO Wojciech Hajduk SSO Teresa Kalinka SSO Iwona Nowak SSO Grażyna Suchecka SSO st. spocz. Urszula Walenta SSO st. spocz. Mariola Szmajduch SSO st. spocz. Krystyna Wiśniewska-Drobny SSO st. spocz. Zdzisława Chechelska SSO st. spocz. Ewa Dawczak-Szefer SSO st. spocz. Ewa Jędrzejowska SSO st. spocz. Agata Gawron-Sambura SSO st. spocz. Krystyna Hadryś SSO Katarzyna Gozdawa-Grajewska SSO Grażyna Tokarczyk SSO Agata Dybek-Zdyń SSO Łucja Miszczyk SSO Marcin Rak SSO Barbara Przybyła SSO Artur Żymełka SSO Piotr Mika SSO Roman Troll SSO Sewer Skumiał SSR Monika Dolińska-Ficek SSR Marcin Matuszewski SSR Katarzyna May SSR Justyna Czarnota SSO w st. spoczynku Małgorzata Staszków-Greiner SSA Elżbieta Karpeta SSR Anna Krzysztolik SSA Ewa Jastrzębska SSR Michał Kwiatkowski SSR Aleksandra Wrzesień SSR Anna Żebrowska SSR Magdalena Grabowska SSR Magdalena Sikorska SSR Jolanta Drzażdżewska SSR Mariusz Śladkowski SSR Lidia Sęk SSR Ewa Grieger-Gorczyńska SSR Magdalena Machorowska SSR Tomasz Liduk SSR Ireneusz Wolwiak SSR Katarzyna Wolwiak SSR Jowita Ustjanicz SSR Grzegorz Grzyb SSR Adam Krukowski SSR Anna Słysz SSR Joanna Szpunar SSR Beata Kulanek SSR Maria Mazur SSR Łukasz Maj SSR Rafał Cebula SSR st. spocz. Ewa Reszczyńska SSO Joanna Smycz SSO Maria Olszowska SSA Marek Żurecki SSR Karolina Bąk-Lasota SSO Sławomir Łabuz SSO st. spocz. Zofia Kluszczyńska SSO st. spocz. Barbara Reszczyńska SSO st. spocz. Magdalena Wróbel SSO st. spocz. Halina Buraczyńska SSO st. spocz. Maria Michniewska SSO Anna Petri SSO Monika Krysiewicz-Migoń SSO Piotr Semper SSR Marcin Kłosowski SSO Jarema Czapla SSO Anna Losoń-Manowska SSO Adam Matuszowicz SSO Magdalena Rybicka SSO Beata Bijak-Filipiak SSO Lech Skórski SSO Monika Sobas SSO Krzysztof Hejosz SSO Tomasz Opitek SSO Anetta Malmuk-Cieplak SSO Bogdan Popielarczyk SSO Krzysztof Niemczyk SSO Jacek Sobczyński SSO Gabriela Ott SSO Krystian Markiewicz SSO Izabella Knych SSO Krzysztof Żyłka SSO Anna Żyłka SSO Krzysztof Głąb SSO Grażyna Kardolińska SSO Maciej Dutkowski SSO Elżbieta Brzózka-Służałek SSO Ewa Ślęzak SSO Bartłomiej Ogiewa SSO Bożena Kowala SSA Marek Procek SSA Grzegorz Stojek SSA Olga Goronowicz-Owczarek SSA Lucyna Morys-Magiera SSA Aleksandra Janas SSA Irena Piotrowska SSA Joanna Naczyńska SSA Wiesława Namirska SSA Anna Bohdziewicz SSA Robert Kirejew SSA Helena Kubaty SSA Barbara Suchowska SSA Iwona Hyła SSA Małgorzata Niementowska SSA Bożena Brewczyńska SSA Grzegorz Wątroba SSA Jolanta Śpiechowicz SSA Mariusz Żak SSA Jadwiga Galas SSA Michał Marzec SSA Gwidon Jaworski SSA Alicja Kolonko SSA Ewelina Kocurek-Grabowska SSA Beata Torbus SSA Wojciech Bzibziak SSA Piotr Pośpiech SSO w stanie spoczynku Elżbieta Buczek SSA Grzegorz Misina SSA Tomasz Ślęzak SSA Marcin Ciepiela SSA Lucjan Modrzyk SSA st. spocz. Marek Michniewski SSA st. spocz. Maria Małek-Bujak SSA st. spocz. Krystyna Merker SSA st. spocz. Maria Pierzycka-Pająk SSA st. spocz. Ewa Piotrowska SWSA Andrzej Matan SWSA Grzegorz Dobrowolski SSR Karolina Sienica SSR Joanna Młąchowska SSR Paweł Strumiński SSR Barbara Glenc-Poślednik SSR Agnieszka Kubis SSR Jacek Lewicki SSR Anna Malinowska SSR Ewa Buczek-Fidyka SSR Sonia Dwornicka SSR Wojciech Walesiak SSR Monika Zielińska SSR Daniel Gierak SSR Dawid Hrapkowicz SSR Ewa Tatarczyk SSR Gabriela Jarawka SSR Łukasz Garbuliński SSR Magdalena Łyczbińska SSR Agata Sądek-Cuglewska SSR Agnieszka Monikowska-Biela SSR Bartłomiej Marchlewski SSR Anna Makson-Prach SSR Joanna Bilka SSR Monika Mańka SSR Jerzy Domagała SSR Marzena Korzonek SSR Michał Olszewski SSR Anna F?rster-Weissensteiner SSO Marta Kucharczyk-Giemza SSO Małgorzata Popiół SSO Anita Osak SSO Barbara Kużdrzał-Kiermaszek SSO Mariola Łącka SSO Iwona Wańczura SSO Olga Nocoń SSO Magdalena Hupa-Dębska SSO Beata Czajkowska SSO Grażyna Łazowska SSO Joanna Łukasińska-Kanty SSO Jarosław Klon SSO Barbara Przybylska SSO Sławomir Lach SSO Katarzyna Sznajder SSO Wojciech Samsonowski SSO Wojciech Wilczek SSO Katarzyna Banko SSO Jolanta Łanowy-Klimek SSO Edyta Pachla SSO Aleksandra Odoj-Jarek SSO Henryk Brzyżkiewicz SSO Ewa Stępień SSO Elżbieta Kaziród SSO Leszek Zieliński SSO Tomasz Tatarczyk SSA Zofia Kołaczyk SSR Jagoda Kurowska - Biegun SSR Tadeusz Czarnota SSR Magdalena Kimel SSO Anna Hajda SSR Agata Leks-Wątroba SSR Dorota Lenarczyk SSR Karolina Hajkowska – Kubaty SSR Katarzyna Rybczynska

Kalisz - 30

SSO Marek Urbaniak SSO Dorota Wojtkowiak-Mielicka SSR Bogdan Udzik SSR Magdalena Tyrakowska SSR Maciej Gruchalski SSR Magdalena Pastuszka SSR Paweł Warczyński SWSA Artur Adamiec SSR Magdalena Berczyńska-Bruś SSR Mariusz Drygas SSR Anna Zawiślak SSR Aneta Gintowt SSR Katarzyna Mituta-Nawrocka SSR Małgorzata Wawrzonowska SSR Żaneta Cebula SSR Aleksander Dziwiński SSR Aleksander Nowak SSR Zbigniew Sabała SSR Małgorzata Kurjata SSR Małgorzata Wierzba–Golicka, SSR Barbara Sabała–Bronś, SSR Piotr Doba, SSR Agnieszka Zając, SSR Katarzyna Zając–Sławska, SSR Małgorzata Huk-Sobańska SSR Anna Zielińska SSR Krzysztof Musioł SSR Krzysztof Urbaniak Alicja Bielan Hanna Piekarska

Kraków 631

1. SSO Waldemar Żurek 2. SSO Dariusz Mazur 3. SSO Beata Morawiec 4. SSO Maciej Czajka 5. SSO Edyta Barańska 6. SSO Anna Głowacka 7. SSA Paweł Rygiel 8. SSR Marzena Stoces 9. SSO Aneta Mansfeld 10. SSR Przemysław Strzelecki 11. SSR Anna Zgud 12. SSO Zbigniew Zgud 13. SSR Anna Sikora-Ciba 14. SSO Joanna Makarska 15. SSR Michał Wójcik 16. SSR Agnieszka Rudol 17. SSR Monika Czajka 18. SSR Paweł Piesakowski 19. SSR Dorota Machura-Chrzanowska 20. SSR Lidia Kurnicka 21. SSO Elżbieta Bednarczuk 22. SSR Justyna Dresler-Sewerska 23. SSO Ewa Szymańska 24. SSO Agata Wasilewska-Kawałek 25. SSR Agnieszka Pilarczyk 26. SSO Piotr Pilarczyk 27. SSR Beata Donhoffner–Grodzicka 28. SNSA w Krakowie Joanna Tuszyńska 29. SWSA w Krakowie Ewa Michna 30. SSR Agnieszka Sułowska-Gibas 31. SSO Joanna Melnyczuk 32. SSO Urszula Pałkowska-Różycka 33. SSO Agata Pierożyńska 34. SSA Agata Pyjas-Luty 35. SSR Katarzyna Grabczak – Ignatjuk 36. SSO Janusz Kawałek 37. SSR Małgorzata Siwiec-Niemczuk 38. SSR Ilona Slavev 39. SSR Paweł Skrzypski-Słowik 40. SSO Beata Kurdziel 41. SSO Katarzyna Serafin-Tabor 42. SSO Jarosław Tyrpa 43. SSO Liliana Kaltenbek 44. SSR Ewelina Stecko-Slopek 45. SSR Aleksander Przysiężniak 46. SSO Janusz Beim 47. SSR Małgorzata Kudyk 48. SSO Katarzyna Wierzbicka 49. SSO Wojciech Maczuga 50. SSA w stanie spoczynku Beata Barylak-Pietrzkowska 51. SSR Paweł Krystyniecki 52. SSO Anna Gordon-Gralak 53. SSR Cezary Czech-Śmiałkowski 54. SSR Anna Olszewska-Zaremba 55. SSO Bogdan Jędrys 56. SSO Izabela Fountoukidis 57. SSO Katarzyna Gajewska 58. SSR Aleksandra Pelc-Bartosz 59. SSR Lidia Wojak 60. SSR Ewa Piróg 61. SSR Sylwia Mąsior 62. SSR Katarzyna Milewska 63. SSO Jolanta Sepiał 64. SSA Barbara Nita?Światłowska 65. SSR Aleksandra Machowska 66. SSO Ewa Olszewską 67. SSO Marta Woźniak 68. SSO Maciej Ferek 69. SSO Magdalena Nagaduś 70. SSO Jarosław Gaberle 71. SSO Wojciech Domański 72. SSO Bogusław Słowik 73. SSR Piotr Biega 74. SSO Grzegorz Dyrga 75. SSO Magdalena Meroń-Pomarańska 76. SSO Sylwia Skotnicka 77. SSR Katarzyna Kalicińska-Grzyb 78. SSR Mariusz Sitko 79. SSR Katarzyna Nowakowska-Miśta 80. SSO Tomasz Kudla 81. SSR Artur Onderka 82. SSO Jarosław Łukasik 83. SSR w stanie spoczynku Jadwiga Lurka 84. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Grażyna Firek 85. SWSA w Krakowie Stanisław Grzeszek 86. SSO Barbara Kursa 87. SSR Łukasz Dyląg 88. SSR Katarzyna Szymska 89. SSR Anna Serzysko 90. SSR Edyta Żyła 91. SSR Agnieszka Michalak 92. SSR Anna Dyl 93. SSO Agnieszka Cholewa – Kuchta 94. SSR Kinga Rutkowska 95. SSO Krzysztof Lisek 96. SSO Kinga Marczak 97. SSO Beata Maciejewicz-Gawron 98. SWSA w Krakowie Urszula Zięba 99. SWSA w Krakowie Maja Zawadzka 100. SSO Grażyna Baran 101. SSO Mirosław First 102. SSO Beata Tabaka 103. SSO Rafał Rusek 104. SSA w stanie spoczynku Włodzimierz Baran 105. SSA Krystian Serzysko 106. SSA Monika Kowalska 107. SSA Grażyna Wiśniewska 108. SSR Piotr Krzak 109. SSR Katarzyna Gajda – Roszczynialska 110. SSO Katarzyna Oleksiak 111. SSO Katarzyna Biernat – Jarek 112. SWSA w Krakowie Piotr Głowacki 113. SSO Aneta Stożek 114. SSR Janina Płonka 115. SSR Katarzyna Wojtanowska 116. SSR Magdalena Żak 117. SSR Ewa Ostrowska 118. SSR Dorota Sośnicka-Gurbiel 119. SSR Dorota Rzuchowska 120. SSR Monika Krzanowska-Mars 121. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Ferek 122. SSO Kamil Grzesik 123. SSR Tomasz Tokarski 124. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Bożenna Blitek 125. SSR Beata Turzańska – Szacoń 126. SSO Wanda Zawicka 127. SSR Małgorzata Bartuzi 128. SSR Dominika Wszołek-Lech 129. SSA Andrzej Solarz 130. SSA Krzysztof Marcinkowski 131. SSA Barbara Baran 132. SSR Jakub Krawiec 133. SSR Ewa Żmudzka – Kmiecik 134. SSR Adam Szymeczko 135. SSR Sławomir Nowak 136. SSR Katarzyna Proksa-Kosek 137. SSR Łukasz Ćmielewski 138. SSR Jacek Blat 139. SSR Janusz Kukuczka 140. SSO Joanna Czernecka 141. SSO Anna Nowak 142. SSA Sławomir Jamróg 143. SSA w stanie spoczynku Hanna Nowicka de Poraj 144. SSA Marek Boniecki 145. SSR Katarzyna Gładysz-Grzybacz 146. SSO Barbara Wypchło-Grymek 147. SSA Dariusz Płaczek 148. SSO Sylwia Szeleźnik 149. SSO Renata Zwolak 150. SSR Łukasz Sajdak 151. SSR Paweł Cyran 152. SSR Ewa Ługowska 153. SSR Marcin Hałgas 154. SSO Agnieszka Senisson 155. SSR Sabina Czech-Śmiałkowska 156. SSR Paulina Fidzińska-Adamska 157. SSR Karolina Sosińska 158. SSR Tomasz Bac 159. SSO Bożena Jurczak 160. SSR Grzegorz Kiełbasa 161. SSR Elżbieta Jachymiak-Miodunka 162. SSO Mieczysław H.Kamiński 163. SSO Katarzyna Kwilosz-Babiś 164. SSO Urszula Kapustka 165. SSO Tomasz Białka 166. SSO Rafał Obrzud 167. SSO Małgorzata Franczak-Opiela 168. SSO Paweł Poręba 169. SSO Paweł Gnutek 170. SSO Bogdan Kijak 171. SSO Anna Pater 172. SSO w stanie spoczynku Maria Żelichowska- Błażowska 173. SSO w stanie spoczynku Zofia Klisiewicz 174. SSR Ewa Pyrz 175. SSR Paweł Cetnarowski 176. SSR Agnieszka Poręba 177. SSR Aneta Korwin-Białka 178. SSR Wojciech Langer 179. SSR Bożena Mikołajska-Dąbek 180. SSR Monika Młynarczyk-Mościcka 181. SSR Aleksander Jędryka 182. SSR Przemysław Mościcki 183. SSR w stanie spoczynku Wanda Fudala 184. SSR Marek Marchalewicz 185. SSR Janusz Kukla 186. SSO w stanie spoczynku Jacek Gacek 187. SSR Wojciech Ujwary 188. SSO w stanie spoczynku Kazimierz Wilczek 189. SSR Piotr Szołdrowski 190. SSR Maria Satora 191. SSA Ewa Krakowiak 192. SSO w stanie Łucja Stolarska 193. SSO Renata Wajda 194. SSO Kazimierz Kmak 195. SSO Ewa Ślusarczyk 196. SSR Andrzej Ślusarczyk 197. SSR Joanna Gaberle 198. SSO Justyna Sieklicka-Pawlak 199. SSR Joanna Smoter-Piąty 200. SSR Katarzyna Rejdych 201. SSR w stanie spoczynku Bartłomiej Mikosz 202. SSO Anna Serwin- Bajan 203. SSA w stanie spoczynku Bożena Lichota 204. SSO Paweł Wicherek 205. SSO Agnieszka Jurga 206. SSA Robert Jurga 207. SSR Tomasz Sikora 208. SSR Alina Szostkowska 209. SSR Renata Wrońska 210. SSR Dorota Podskalna-Baum 211. SSR Grażyna Poręba 212. SSR Katarzyna Romańczyk 213. SSR Rafał Hevler 214. SSR Maria Reśko 215. SSR Bartosz Danielski 216. SSR Joanna Szoska 217. SSO w stanie spoczynku Anna Hevler 218. SSO Marek Synowski 219. SSA w stanie spoczynku Anna Grabczyńska-Mikocka 220. SSR Marek Żelechowski 221. SSA w stanie spoczynku Barbara Grabowska 222. SSR Ewa Karp-Sieklucka 223. SSR Wojciech Korbiel 224. SSR Dorota Grabska-Trześniowska 225. SSR Katarzyna Godlewska 226. SSR Renata Mazur – Bomba 227. SSO Agnieszka Sadecka 228. SSO Mariusz Sadecki 229. SSO w stanie spoczynku Anna Zaniewska-Malik 230. SSO Barbara Wójcik 231. SSO Waldemar Nawrocki 232. SSR Zbigniew Małysa 233. SSR Ewa Małek 234. SSR Renata Henich 235. SSR Piotr Henich 236. SSR Barbara Siudut 237. SSO Edward Panek 238. SSO Marek Syrek 239. SSO Piotr Wicherek 240. SSR Aneta Słowik 241. SSR Małgorzata Stanisławczyk-Karpiel 242. SSR Monika Rogowska-Wałęga 243. SSR Michał Bień 244. SSR Renata Siry 245. SSR Karolina Gonet-Szwarga 246. SSR Katarzyna Kozicka-Kania 247. SSR Jakub Lęcznar 248. SSR Mirosław Knapik 249. SSO Jacek Satko 250. SSO Rafał Wagnerowski 251. SSO Jacek Bania 252. SSO Roman Kaczanowski 253. SNSA w Krakowie w stanie spoczynku Anna Szkodzińska 254. SSO Rafał Lisak 255. SSO w stanie spoczynku Joanna Ćwik-Bielińska 256. SSR Paweł Durnaś 257. SSR Barbara Nowak – Łon 258. SSR Joanna Kucy 259. SSR Anna Porębska 260. SSR Barbara Dąda 261. SSO Anna Wydrzyńska 262. SSR Anna Lipieniecka 263. SSR Ewa Urbaczka 264. SSR Halina Gromska 265. SSR Marcin Kroner 266. SSR Marzena Henrych 267. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Beata Łomnicka 268. SSR Katarzyna Wiecheć 269. SSO w stanie spoczynku Maria Bała 270. SSO w stanie spoczynku Ewa Kalinin 271. SSR w stanie spoczynku Elżbieta Zarzycka 272. SSO w stanie spoczynku Adam Zarzycki 273. SSO w stanie spoczynku Elżbieta Kabzińska 274. SSO w stanie spoczynku Alina Bojara 275. SSO w stanie spoczynku Barbara Dylewska 276. SSO w stanie spoczynku Grażyna Wrona 277. SSO w stanie spoczynku Ewa Piątkowska- Bidas 278. SSO w stanie spoczynku Alicja Czarny 279. SSO w stanie spoczynku Elżbieta Gacek 280. SSO w stanie spoczynku Józef Gacek 281. SSO w stanie spoczynku Daniel Stachura 282. SSO w stanie spoczynku Teodora Wójcik 283. SSO w stanie spoczynku Michalina Lenartowicz 284. SSO w stanie spoczynku Teresa Kołbuc 285. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Klesyk 286. SSR w stanie spoczynku Teresa Leśniewska 287. SSO w stanie spoczynku Antoni Sobota 288. SSO Łukasz Sadkowski 289. SSO Renata Broda 290. SSO Mariusz Broda 291. SSO Beata Piwko 292. SSO Anna Pać- Piętak 293. SSO Wojciech Merta 294. SSO Lena Romańska 295. SSO Aleksandra Babilon – Domagała 296. SSO Krzysztof Sajtyna 297. SSO Ewa Palmowska 298. SSO Aneta Jagodzińska 299. SSO Katarzyna Grzela 300. SSO Grzegorz Detka 301. SSR Anna Zelek 302. SSR Anna Siemińska 303. SSR Izabela Żelichowska – Haptar 304. SSO Bartosz Pniewski 305. SSO Anna Pniewska 306. SSO Iwona Michalak 307. SSO Renata Bochenek- Bielecka 308. SSO Magdalena Michalewicz 309. SSO Bożena Gawrońska 310. SSO Grażyna Cieloch 311. SSO Monika Kośka 312. SSR Agnieszka Smerdzyńska 313. SSR Ewa Łuczyńska 314. SSO Małgorzata Solecka 315. SSR Krzysztof Rachwał 316. SSO Monika Horecka 317. SSO Magadalena Bajor – Nadolska 318. SSR Dorota Tylus – Chałońska 319. SSO Marcin Chałoński 320. SSO Edyta Sikorska 321. SSO Agnieszka Paw 322. SSR w stanie spoczynku Mariola Salwa 323. SSO Anna Matysiak 324. SSR Jadwiga Błajszczak 325. SSR Krzysztof Sutkowski 326. SSR Artur Łukawski 327. SSO Barbara Taborowicz- Detka 328. SSO Ewa Lenartowicz 329. SSO Wojciech Buczyło 330. SSO Dominika Augustyn 331. SSO Jaromierz Sobusiak 332. SSO Elżbieta Ciesielska 333. SSO w stanie spoczynku Jacek Szoski 334. SSR Monika Szczepaniec – Czech 335. SSR Maciej Rejzerewicz 336. SSR Anna Nowak 337. SSR Piotr Wilk 338. SSR Wojciech Kucharski 339. SSO Ewa Opozda- Kałka 340. SSR Ewa Hałgas 341. SSO w stanie spoczynku Teresa Dyrga 342. SSR Piotr Kiszka 343. SSA w stanie spoczynku Tadeusz Tokarski 344. SSR Agnieszka Zwęglińska-Wójcik 345. SSR Jakub Boryczko 346. SSR Małgorzata Kryplewska-Baran 347. SSR Agnieszka Zięba 348. SSR Wanda Zaleśna-Dziedzic 349. SSO Ewa Gut 350. SSR Rafał Serafin 351. SSR Małgorzata Adamczyk 352. SSO w stanie spoczynku Ewa Macakowa 353. SSO Zbigniew Karamara 354. SSR Katarzyna Tarkowska-Rafacz 355. SSR Bogusława Sroka 356. SSR Krzysztof Czarnecki 357. SSO Jacek Liszka 358. SSR Agata Górecka 359. SNSA w stanie spoczynku Andrzej Jagiełło 360. SSO Krzysztof Sójka 361. SSO Sławomir Buras 362. SSO Aleksandra Sołtysińska 363. SSA w stanie spoczynku Andrzej Szewczyk 364. SSA Barbara Polańska- Seremet 365. SSR Anna Nowak/SR w Wadowicach 366. SSR Janusz Płoch 367. SSO Zbigniew Zabawa 368. SSR Anna Sulimka 369. SSR Ewa Kozioł 370. SSO Tomasz Kozioł 371. SSO w stanie spoczynku Krystyna Strzelecka 372. SSR Anna Mianowany 373. SSR Olga Leśniak 374. SSR Beata Moryń-Ciuś 375. SSR Beata Pater 376. SSR Marta Rzeźnicka 377. SSR Leszek Gumbisz 378. SSR Rafał Krasoń 379. SSO w stanie spoczynku Danuta Kłosińska 380. SSR Anna Jawień 381. SSO Agnieszka Rejman 382. SSR Agnieszka Suder-Szlósarczyk 383. SWSA w Krakowie Renata Detka 384. SSR Magdalena Sojka 385. SSR Elżbieta Waszkiewicz-Pampuch 386. SSO w stanie spoczynku Izabela Stawicka 387. SSR Alicja Węglowska 388. SSR w stanie spoczynku Teresa Wałek 389. SSR Agnieszka Mazur 390. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Janusz Bociąga 391. SSR Ewa Ankiewicz 392. SSR Elżbieta Brzozowska 393. SSO Piotr Borkowski 394. SSR Renata Masły-Macioszek 395. SSO w stanie spoczynku Leszek Kania 396. SSR Adam Struski 397. SSO Renata Żak 398. SSR Stefan Czebieniak 399. SSO stanie spoczynku Rafał Kieta 400. SSO Jerzy Bogacz 401. SSR Beata Modzelewska-Radek 402. SSR Tatiana Musiałek 403. SSR Marcin Hebda 404. SSR Dorota Krężołek 405. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Knapik 406. SSO Maria Tokarz 407. SSO Dominik Skoczeń 408. SWSA w Krakowie Renata Czeluśniak 409. SSR Kaja Marcinkowska-Kulas 410. SSR Grzegorz Iwoła 411. SSO Renata Stępińska 412. SSR Barbara Sikora 413. SWSA w Kielcach Jacek Kuza 414. SSO Marek Stempniak 415. SWSA w Kielcach Sylwester Miziołek 416. SNSA w Kielcach Anna Żak 417. SSO Dorota Przybyło 418. SSO Barbara Grodkowska 419. SWSA w Krakowie Małgorzata Łoboz 420. SSR Tomasz Partyk 421. SSO Marek Marewicz 422. SWSA w Kielcach w stanie spoczynku Dorota Chobian 423. SSO Lucyna Rajchel 424. SSA w stanie spoczynku Iwona Łuka-Kliszcz 425. SWSA w Krakowie Jarosław Wiśniewski 426. SSR Michalina Walat-Lis 427. SSR Sylwia Kolarz – Klekowska 428. SSO Wiesław Zachara 429. SSO Mariusz Musiał 430. SSO Anna Koźlińska 431. SSR Kinga Malinowska-Gut 432. SSR Zbigniew Miczek 433. SSR Jarosław Flasiński 434. SSR Maria Bem-Flasińska 435. SSO Beata Kozłowska 436. SSR Janusz Kubicki 437. SSR Jarosław Pniak 438. SSR Anna Surowiec 439. SNSA w Krakowie w stanie spoczynku Krystyna Kutzner 440. SWSA w Krakowie Agnieszka Nawara-Dubiel 441. SSA w stanie spoczynku Jan Kremer 442. SSA Paweł Anczykowski 443. SSR Magdalena Cekiera-Banaś 444. SSA w stanie spoczynku Lucyna Juszczyk 445. SSR Anna Sterkowicz 446. SSR Joanna Kowalska 447. SSR Ewa Kosierkiewicz-Ryszka 448. SSR Konrad Ryszka 449. SSR Agnieszka Skrzypińska 450. SSR Małgorzata Joachimiak 451. SSR Szymon Nowakowski 452. SSR Bożenna Kamińska 453. SSR Norbert Krawczyk 454. SSR Dorota Kaniowska 455. SSO Anna Szeliga 456. SSR Agnieszka Proć 457. SSR Barbara Halamus – Dyląg 458. SSR Rafał Ziętek 459. SSO Monika Nawara – Chodak 460. SSA w stanie spoczynku Maria Zięba 461. SSA w stanie spoczynku Halina Gajdzińska 462. SSA w stanie spoczynk Feliksa Wilk 463. SSA w stanie spoczynku Anna Tokarska 464. SSA w stanie spoczynku Witold Dygoń 465. SSA w stanie spoczynku Jadwiga Radzikowska 466. SSA w stanie spoczynku Ewa Proniewicz – Szaron 467. SSR Rafał Rosiek 468. SSR Ewa Kozień – Strukowska 469. SSR w stanie spoczynku Małgorzata Jachowicz – Polak 470. SSR Piotr Sajdera 471. SSR Mariusz Kosiniak 472. SSO w stanie spoczynku Lucyna Nidental-Kozłowska 473. SSR w stanie spoczynku Leszek Skotnicki 474. SSO Agnieszka Niedźwiedź 475. SSO Michał Niedźwiedź 476. SSO Marta Zioło – Mrzygłód 477. SSR Agnieszka Dąbrowska 478. SSO Wojciech Kolanko 479. SSO Anna Wójcik w stanie spoczynku 480. SSR Andrzej Perlik 481. SSR Grzegorz Fura 482. SSR Zbigniew Lis 483. SSR Andrzej Franczyk 484. SSR Paweł Stankowski 485. SSR Grażyna Słonczyńska-Tokarz 486. SSR Anna Zimowska-Legutko 487. SSR Sławomir Zabłocki 488. SSR Elżbieta Loska 489. SSO Marta Kowalska 490. SSA Regina Kurek 491. SSR Elżbieta Niebutkowska 492. SSO w stanie spoczynku Agnieszka Oklejak 493. SSA w stanie spoczynku Wojciech Kościołek 494. SSO Weronika Oklejak 495. SSO Grzegorz Buła 496. SSA w stanie spoczynku Teresa Rak 497. SSO Andrzej Żelazowski 498. SSR Marcin Gawron 499. SSO w stanie spoczynku Jadwiga Osuch 500. SSO Cezary Wieczorek 501. SSO Katarzyna Kowalska Kulik 502. SSO Tadeusz Piesowicz 503. SSO Zbigniew Krupa 504. SSR Anna Musiał 505. SSR Monika Kobis 506. SSR Marta Aksamit 507. SSR Marzena Famielec-Roch 508. SSR Anna Migdał 509. SSO Irena Choma-Piotrowska 510. SSO Krzysztof Wąsik 511. SSR Tomasz Henrych 512. SSA w stanie spoczynku Marta Fidzińska-Juszczak 513. SSR Magdalena Rydel-Wołpiuk 514. SSR Tomasz Kobis 515. SSR Iwona Henrych 516. SSR Agnieszka Bochenek 517. SSR Mikołaj Karpow 518. SSR Adrianna Długosz 519. SSR Marta Dobrowolska 520. SSR Katarzyna Dziedzic-Praszczyk 521. SSR Justyna Kabzińska 522. SSO w stanie spoczynku Adam Kabziński 523. SSR Magdalena Wąsikiewicz 524. SSO Andrzej Bosak 525. SSR Izabela Szot- Hurej 526. SSO w stanie spoczynku Ewa Rudnicka-Danielska 527. SSA w stanie spoczynku Andrzej Struzik 528. SSO Małgorzata Czajka 529. SSR Artur Ślusarczyk 530. SSR Natasza Czarny 531. SSR Małgorzata Sadło 532. SSO Anna Rakoczy 533. SSR Izabela Wolas 534. SSR Ewa Wiśniewska 535. SSR Elżbieta Chudzik 536. SSA Marek Długosz 537. SSR Sylwia Maj-Michaldo 538. SSO w stanie spoczynku Wiesława Paluchowska 539. SSR w stanie spoczynku Anita Szczerbowska-Pradid 540. SSR w stanie spoczynku Beata Świętek 541. SSR w stanie spoczynku Maria Pawłowska 542. SSR Katarzyna Sendorek 543. SSR Anita Bigaj 544. SSR Piotr Węgrzyn 545. SSR Magdalena Besztak-Malinowska 546. SSO Agnieszka Krantz-Matyja 547. SSO Andrzej Ślusarczyk 548. SSR w stanie spoczynku Anna Rurarz 549. SSR Małgorzata Tyndel 550. SWSA w Krakowie Magda Froncisz 551. SSR Dominika Gawor 552. SSR Kinga Czarny 553. SSR Katarzyna Rozwoda 554. SSR Krzysztof Trojan 555. SSR Marek Jałowiecki-Paruch 556. SSR Agnieszka Pawłowska 557. SSR Agnieszka Banaczkowska Anyst 558. SSR Rafał Skrzypiec 559. SSR Małgorzata Winiarska 560. SSR Marcin Szewczyk 561. SSO Leszek Grzesiak 562. SSR Irmina Karp 563. SSO Wiesław Grajdura 564. SSO Krzysztof Chodak 565. SSO Wojciech Zięć 566. SSR Marzena Stochel 567. SSR Mariusz Karteczka 568. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Małgorzata Brachel – Ziaja 569. SSR Marek Imielski 570. SSR Katarzyna Hanszke 571. SSO Jacek Hanszke 572. SWSA w Krakowie Bogdan Wolas 573. SSR w stanie spoczynku Marzena Kruk 574. SSR w stanie spoczynku Danuta Rosik-Rosińska 575. SSR Grzegorz Mrówka 576. SSO Katarzyna Latała 577. SSO Kinga Kosiarz Michalska 578. SSR Agata Irla-Łuczyńska 579. SSO Monika Gądek – Tamborska 580. SSR Aneta Tomasik-Żukowska 581. SSR Tomasz Nowak 582. SSR Iwona Róziewicz 583. SSO Tomasz Nowiński 584. SSO w stanie spoczynku Edward Studziński 585.SSR Janusz Szumski 586. SSR Małgorzata Dębowska 587.SSO stan spoczynku Kazimierz Kostrzewa 588. SSO w stanie spoczynku Natalia Lipińska 589. SSR Łukasz Bobek 590. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Aldona Gąsecka- Duda 591. SSR Bożena Waresiak 592. SSO Monika Świerad 593. SSR Katarzyna Legień-Lewko 594. SSO Marta Łudzik 595. SSO Magdalena Sęczek 596. SSR w stanie spoczynku Małgorzata Ryńska 597. SSR Tomasz Rutkowski 598. SWSA w Krakowie Waldemar Michaldo 599. SSO Grażyna Skoczeń 600. SSO w stanie spoczynku Bogusław Bajan 601. SSR Agnieszka Rutkowska 602. SSO Paweł Szewczyk 603. SSO Renata Rusińska – Szewczyk 604. SSR Dariusz Sosin 605. SSR w stanie spoczynku Beata Kulesza-Flasińska 606. SSR Tomasz Danek 607. SWSA w Krakowie Wiesław Kuśnierz 608. SSR Joanna Karaim 609. SNSA w Krakowie w stanie spoczynku Piotr Lechowski 610. SSO Anna Bosak-Ziomek 611. SSO Ewa Czarnecka- Kozak 612. SSR Alicja Mleczko. 613. SSR Magdalena Klecz – Tomaszewska 614. SSR Anita Młynarczyk 615. SSR Edyta Domagała 616.SSR Anna Jordan- Chajczyk 617. SSO Teresa Strojnowska 618. SSR w st. spoczynku Wanda Rzepecka 619. SWSA w Krakowie Mirosław Bator 620. SSO Anna Miazga 621. SSR Jacek Sorota 622. SSR Świętosława Dzija-Sorota 623. SSO Paweł Kijowski 624. SSR Agnieszka Szczukiewicz 625. SSR Bożena Kotwa – Surowska 626. SSO w stanie spoczynku Bożena Fabrycy 627.SSA Grzegorz Krężołek 628. SSR Magdalena Majewska 629. SSR Katarzyna Kaczmara 630. SSO w stanie spoczynku Anna Karcz-Wojnicka 631. SSR w stanie spoczynku Agata Majda 632. SSR Wioletta Niepsuj 633. SSR Janusz Nowak

Lublin - 211

SSA Barbara du Château SSR Rafał Leszczyński SSA Leszek Pietraszko SSA Magdalena Kuczyńska SSA Jerzy Nawrocki SSA w st. spocz. Bogdan Radomski SSR Anna Rybicka-Hałabis SWSA Iwona Tchórzewska SWSA Robert Hałabis SSR Dorota Wiśniewska SSO Dorota Dobrzańska SSR Anna Piłat - Świś SSO w stanie spoczynku Irena Koś SSR Monika Płoska-Pecio SSR Natalia Pietraszko SSR Anna Dyczewska-Lizon SSO Marek Lisiczyński SSR Renata Suraj SSR Michał Suraj SSR Dorota Hildebrand-Mrowiec SSR Iwona Suchorowska SSA w st.spocz. Danuta Mietlicka SSO Beata Garczyńska SSR Marek Stochmalski SSR Maciej Babiarz SSR Paweł Bujalski SSO Joanna Przetocka SSO Elżbieta Michałowska-Dec Sędzia WSG w st. spocz. Jacek Białas SSR Edyta Cieliszak SSR Mirosław Szyłkajtis SSR Ewa Grudzień SSO Katarzyna Pszczoła SSO Aneta Gajewska SSR Anna Zawiślak SSR Beata Górna-Gielara SSR Paweł Pieczonka SSO Maria Stelska SSR Agnieszka-Straub-Cegiełko SSO Beata Błotnik SSO Beata Pieńkowska-Hajrych SSR Bożenna Dzimira-Rzepkowska SSO Sławomir Kaczor SSR Marzena Kowalska SSO Katarzyna Żmigrodzka SSA w st. spocz. Ryszard Żmigrodzki SSR w st. spocz. Julitta Jamińska-Supryn SSO Ewa Bogusz-Patyra SSR Aleksandra Machel-Dzik SSR Magdalena Słowińska SSR Ewa Spich-Jakubanis SSR Magdalena Flis SSR Małgorzata Tatara-Wajs SSO Arkadiusz Mrowiec SSO Monika Wysmulska SSR Ewa Klementowska SSO Andrzej Klimkowski SSA Walentyna Łukomska-Drzymała SSA Ewa Popek SSO Krzysztof Kusz SSO Dorota Stańczyk SSO w st. spocz. Anna Samulak SSA Elżbieta Jóźwiakowska SSA Grażyna Jakubowska SSA Beata Siewielec SSA w st. spocz. Cezary Wójcik SSA w st. spocz. Lech Lewicki SSA Wojciech Zaręba SSA w st. spocz. Elżbieta Patrykiejew SSA Bożena Oworuszko SSA Ewa Bazelan SSO Greta Książkiewicz SSO Anna Frączkiewicz SSA w st. spocz. Andrzej Kaczmarek SSO Grażyna Lipianin SSA Ewa Mierzejewska SSA w st. spocz. Marek Wolski SSo Mirosław Brzozowski SSO Mariusz Jaroszyński SSR w st. spocz. Violetta Tracz-Kowalska SSO Elzbieta Paczos SSO Krzysztof Wojtaszek SSO Magdalena Kurczewska-Śmiech SSO Arkadiusz Śmiech SSO Artur Ozimek SSO Piotr Morelowski SSR Robert Kowalczuk SSR Małgorzata Jesipowicz SSR Edyta Kral-Leńczuk SSR Anna Malinowska SSO Artur Makuch SSO Jarosław Dąbrowski SSO w st. spocz. Anna Burek SSA Elżbieta Czaja SSR Piotr Skibiński SSO w st. spocz. Halina Mika-Golian SSO w st. spocz. Anna Słoboda SSR Joanna Błaszczuk SSO Beata Gontarz SSR Krzysztof Tracz SSR Sylwia Surmacz-Tracz SSO w st. spocz. Grażyna Josse-Pankowska SSR Agnieszka Wróbel SSR w st. spocz. Wanda Kamińska SSA Tomasz Lebowa SSO Marek Trojniak SSO Barbara Krukowska SSR Agnieszka Wiśniewska SSO w st. spocz. Eleonora Porębiak-Tymecka SSO w st. spocz. Bożena Rolińska SSO w st. spocz. Barbara Poniatowska SSO w st. spocz. Barbara Kotowska SSA w st. spocz. Elżbieta Gawda SSA w st. spocz. Małgorzata Rokicka-Radoniewicz SSO Jolanta Węs SS0 Lucyna Stąsik-Żmudziak SSR Kinga Gryglewska SSA Mariusz Tchórzewski SSR Iwona Adamiak-Orłowska SSR Marta Podskarbi-Buńko SSR Henryk Buńko SSO Anna Podolska- Kojtych SSO Włodzimierz Śpiewla SSO Łukasz Obłoza SSO Wojciech Leon Turżański SSR Katarzyna Kełpińska-Piwowarczyk SSR Katarzyna Tarkowska-Miksza SSR Wojciech Wolski SSO Dariusz Abramowicz SSO Dorota Mazurek SSO Artur Achrymowicz SSR Agnieszka Piela SSO Dariusz Krzysiak SSO Luiza Dąbska SSO w st. spocz. Maria Sobolewska-Micek SNSA w st. spocz. Witold Falczyński SSO w st. spocz. Marian Grad SSO w st. spocz. Ewa Gulska SSR Agnieszka Aurzecka-Abramowicz SWSA Jarosław Łuczaj SSO Iwona Nowakowska SSR Daniel Woś SSO Anna Kierończyk SSR Aneta Rowińska-Zawada SSR Wioletta Łepecka SSR Katarzyna Trzosińska SSR Grzegorz Gaj SSR Dorota Suchecka-Jasińska SSO Beata Krawczyk SSR Ewa Gaczyńska SSO Adam Kawczyński SSO Marek Gralec SSO Ewa Jaźwińska SSO Stanisław Jaźwiński SSO Zbigniew Kierończyk SSR Iwona Wiraszka SSR Magdalena Grzywaczewska SSO Małgorzata Nowaczewska-Małek SSR Dariusz Wieński SSR Łukasz Lechowski SSO Maciej Gwiazda SSR Beata Zielińska SSR Małgorzata Goździejewska SSO Anna Szymczak SSO Marcin Kobylski SSO Jacek Łata SSR Ewa Gwiazdowska SSR Małgorzata Kucharska SSO w st.spocz. Leszek Rzeźnik SSR w st.spocz. Halina Chomirska SSO w st.spocz. Bożenna Zawada SSO Adam Piechota SSO Agnieszka Chaciej SSR Marek Miłosz SSR Anna Miłosz SSR Magdalena Luśtyk-Barańska SSR Piotr Gagacki SSO w st.spocz. Alicja Dąbrowska SSO Adrianna Orzechowska SSO Joanna Kaczmarek-Kęsik SSO Grzegorz Wójtowicz SSR Wojciech Lisowski SSO Aneta Figura SSR Justyna Ryłko SSR Krzysztof Dobrowolski SWSA Iwona Owsińska-Gwiazda SSR w st.spocz. Krzysztof Duchnik SSR Elżbieta Dębowska SSR Karolina Romaniuk SSR Paweł Czerwiński SSR Iwona Gałek SSO w st.spocz. Maria Maziarek-Kaźmierska SSR Olga Bartula-Czerwińska SSR Agnieszka Maziarek-Bielecka SSR Beata Fikus SSR w st.spocz. Anna Stieblich SSO w st.spocz. Maria Sajur SSO w st.spocz. Irena Koś SSO w st.spocz. Krzysztof Kwiecień SSO w st.spocz. Kazimierz Gaczyński SSO. Andrzej Ryng SSA w st.spocz. Zbigniew Makarewicz SSO w st.spocz. Małgorzata Kowalska SSO Jacek Janiszek SSO Piotr Jakubiec SSR w st.spocz. Maria Krystyna Piłat SSR Grzegorz Borkowski SSO Beata Figaszewska SSR Ewa Bednarczyk SSR Katarzyna Dyrduł- Meissner SSR Armand Meissner

Łódź - 302

SSO Katarzyna Zbudniewek - Wesołowska SSA Małgorzata Stanek SSO Izabela Wawrzynkiewicz SSR Joanna Dębowska SSO Ryszard Lebioda SSR Bartosz Kasielski SSO Tomasz Krawczyk SSO Ewa Maciejewska SSO Iwona Jamróz – Zdziubany SSO Marzena Rojecka – Mazurczyk SSR Ewa Szuster – Luszyńska SSR Tomasz Kotkowski SSN w stanie spoczynku Henryk Pietrzkowski SSR Łukasz Witczak SSA w stanie spoczynku Wiesław Masłowski SSO w stanie spoczynku Anna Maria Wesołowska SSO Jacek Klęk SSR Monika Maciejewska SSR Paulina Sołtysiak SSO Radosław Olewczyński SSO w stanie spoczynku Anna Trawińska SSA Wiesława Kuberska SNSA w stanie spoczynku Bogdan Klimowicz SSO Zofia Szcześniewicz SSR Małgorzata Frąckowiak – Kalinowska SSR Agnieszka Walter SSO Mariola Szczepańska SSO Dorota Załęska SSO Dorota Sulińska – Kowalska SSR Piotr Chańko SSO Katarzyna Barańska SSO Paweł Barański SSR w stanie spoczynku Małgorzata Chmielewska SSO Renata Lewicka SSR Magdalena Mysłowska – Marczak SSR Sebastian Mihuniewicz SSR Ewa Staszewicz – Wasilewska SSR Aleksandra Jamróz SSO Grzegorz Gała SSO Monika Gradowska SSR w stanie spoczynku Honorata Wójcik SSR Monika Gołos SSR Adam Kulesza SSR Kamil Federowicz SSR Dorota Łopalewska SSA Anna Szczepaniak – Cicha SSO Paulina Kuźma SSR Jacek Głowacz SSR Anna Korczak – Głowacz SSR Grażyna Kicińska SSR Tomasz Błoński SSR Magdalena Piwowarczyk SSR Monika Olszowiec SSR Agnieszka Adamczewska SSR Lena Durajska SSO w stanie spoczynku Ewa Chałubińska SSR Anna Domarecka SSO Paweł Hajdys SSR Małgorzata Włodarczyk – Kępka SSR Adam Włodarczyk SSR Natalia Grzesik – Latuszkiewicz SSR Martyna Tarsalewska SSR Ewelina Ruszkowska SSR Katarzyna Kucharska SSR Tomasz Kucharski SSR Paweł Antczak SSR Tadeusz Kępniak SNSA w stanie spoczynku Janusz Zajda SSR Małgorzata Sosińska – Halbina SSO w stanie spoczynku Krystyna Sowińska SSN w stanie spoczynku Krzysztof Cesarz SSO Monika Pawłowska – Radzimierska SSO Mariola Kaźmierak SSO Bartosz Kaźmierak SSO Karol Ike – Duninowski SSO Joanna Krakowiak SSO Katarzyna Kamińska – Krawczyk SSR Maria Blanka Korowajska SSR Joanna Zawiślak – Jach SSO Krzysztof Kacprzak SSA Barbara Michalak SSR Emilia Racięcka SSR Justyna Kasper SSO Wojciech Cerski SSO w stanie spoczynku Urszula Jóźwiak – Pryca SSO Andrzej Rembowski SSR Małgorzata Rembowska SSO Katarzyna Motylska – Kucharczyk SSO Agnieszka Boczek SSO Ryszard Badio SSA Joanna Walentkiewicz – Witkowska SSA w stanie spoczynku Jolanta Grzegorczyk SSA Anna Beniak SSR Marcin Wojciechowski SWSA Paweł Kowalski SNSA w stanie spoczynku Irena Kamińska SSA w stanie spoczynku Anna Cesarz SSA Alicja Myszkowska SSO Agnieszka Gocek SSR Krzysztof Ślubowski SSA Jacek Pasikowski SSR Adam Zieliński SSR Katarzyna Sójta SSR Marzena Sztajer SSR Alicja Janiszewska – Kajzer SSR Katarzyna Niedzielska SSA w stanie spoczynku Janina Kacprzak SSO w stanie spoczynku Ewa Pikała – Trzeciak SSO w stanie spoczynku Maria Antecka SWSA w stanie spoczynku Barbara Rymaszewska SSO w stanie spoczynku Lidia Wesołowska – Szmacińska SSO Dariusz Stępiński SSR Jolanta Cichecka SSR Ewa Guczyńska – Miśkiewicz SSR Monika Kawecka – Stępień SSR Ewa Król – Lasota SSR Agnieszka Musielska SWSA Krzysztof Szczygielski SSR Izabela Zgierska – Kwiatkowska SSR Małgorzata Gutkowska SSA Lucyna Guderska SSA Piotr Feliniak SSR Eliza Feliniak SSR Tomasz Pintara SSR Ewa Pintara SSR Anna Czerwińska SSR Lidia Siedlecka SSR Joanna Kołomak – Kwapisz SSR Bartosz Lewandowski SSO Paweł Sydor SSR Dagmara Garnczarek SSR Mariusz Pietrzak SSR Dariusz Rogala SSR Agata Kłosińska SSO w stanie spoczynku Maria Wądołowska SSR Ewelina Iwanowicz SSO Małgorzata Sajda SSO Barbara Soszyńska – Stefanowicz SSO Marta Witoszyńska SSR Jolanta Malska SSR Anna Kwiecień – Motylewska SSR Małgorzata Szubert – Fiałkowska SSR Agnieszka Pawłowska SSR Mikołaj Pawłowski SSR Krzysztof Kotynia SSO Beata Matysik SSO Iwona Godlewska SSR Małgorzata Polak SSO w stanie spoczynku Barbara Pięcek SWSA Monika Krzyżaniak SSR Jacek Olszowiec SSR Jakub Smoczkiewicz SSR Ada Pokrywiecka SSR Magdalena Gałkowska SSO w stanie spoczynku Alicja Pońsko SSA w stanie spoczynku Ewa Sumisławska SNSA Teresa Rutkowska SSR Monika Malinowska – Wasiak SSR Joanna Łakomska – Grzelak SSR Kamila Świdzińska SSN w stanie spoczynku Irena Gromska – Szuster SWSA Joanna Sekunda – Lenczewska SSO w stanie spoczynku Teodora Groeger SSA Bożena Wiklak SSO w stanie spoczynku Ewa Piotrowska, SSR Anna Szczepaniak, SSR Katarzyna Mieszkowicz, SSR Maria Katarzyna Pawlicka, SSO w stanie spoczynku Ewa Bońkowska -Konca, SSR Grażyna Kicińska, SSR Izabela Ciechomska -Mosakowska, SSO Piotr Czerkawski, SSR Izabella Czerkawska, SSR Katarzyna Kuleta- Balcerek, SSO Katarzyna Mirek -Kwaśnicka, SSO Renata Wanecka, SSO Agnieszka Bilkiewicz, SSO Joanna Świerczakowska, SSO w stanie spoczynku Małgorzata Szeromska, SSO Małgorzata Tetkowska, SSO Łukasz Wilkowski, SSO w stanie spoczynku Ewa Fabirkiewicz, SSO w stanie spoczynku Barbara Kamińska, SSO Ewa Komosińska SSO w stanie spoczynku Małgorzata Michalska SSR Katarzyna Żywczyńska - Rakowska SSR Małgorzata Zdanowicz SSR Maria Bereszczyńska SSR Danuta Skotnicka SSO w stanie spoczynku Halina Mieszkowicz SSR Anita Ciećwierz SSO Jacek Giętka SSR Artur Wewióra SSR Dominika Pietrzak SSO Wacław Banasik SSO Ewa Jarzyńska SSO Beata Miecznikowska SSO Janina Jankowska SSR Aleksandra Litwin - Górzyńska SSR Krzysztof Kurosz SSO Dorota Liczberska – Dębska SSR Anna Bielecka – Gąszcz SSR Bartek Męcina SSR Agnieszka Kierus SSA Krystyna Golinowska SSR w stanie spoczynku Bożenna Czaplińska SNSA w stanie spoczynku Anna Stępień SSA w stanie spoczynku Ewa Naze SSO Barbara Krysztofiak SSR Krystyna Dukaczewska SSA Jarosław Pawlak SSO Adam Borowicz SSO Renata Jagura SSR Dominika Dąbrowska SSA Anna Miastkowska SSA Krzysztof Depczyński SSA Jacek Świerczyński SSR Jolanta Dziekan – Słodka SSR Grzegorz Hajn SWSA Arkadiusz Blewązka SSO Barbara Bojakowska SSA Barbara Augustyniak SSR Dorota Drab SSO w stanie spoczynku Marzena Lesiuk SSR Jacek Golmont SSO w stanie spoczynku Grażyna Lebioda SSO Joanna Składowska SSO Elżbieta Sadowska – Augustyniak SSO Marzena Kluba SSO Elżbieta Gawryszczak SSR w stanie spoczynku Małgorzata Królikowska SSR Aleksandra Pawlak – Zduńczyk SSO Jacek Kępa SSR Katarzyna Wołoszyn – Sokołowska SSR Aneta Markowska SSR Dominik Barański SSO w stanie spoczynku Wojciech Janicki SSO Robert Świecki SSR w stanie spoczynku Katarzyna Czerwińska SSA Joanna Kasicka SSO Kinga Grzegorczyk SSA Karol Kotyński SSO Paweł Filipiak SSR Bogdan Woźniak SNSA Paweł Janicki SSA Anna Rodak SNSA Aleksandra Wrzesińska – Nowacka SNSA Janusz Nowacki SSR Inga Pietrasik SSR Anna Zdziech SSR Marek Kolasa SSR Mariusz Bilicz SSA Tomasz Szabelski SSR Anna Borowicz SSA Szybka Iwona SSO Sipińska-Sęk Urszula SSO Marczyńska Magdalena SSO Łapińska Beata SSO Hochman Paweł SSO Tomczyk Ewa SSO Bojko Adam SSO Lasoń Paweł SSO Olszewski Tomasz SSO Grodek Ireneusz SSR Marczyński Tomasz SSR Fal Piotr SSR Przemysław Maciejewski SSR Grabiszewska Beata SSR Szafrańska Lucyna SSR Forenc Sławomir SSR Świtalska- Forenc Aneta SSR Sieczka Katarzyna SSR Zięba Marcin SSR Mariusz Kubiczek SSR Jarosław Bartczak SSR Joanna Reczulska SSR Dorota Chmura SSO Jacek Chmura SSO Monika Wieczorek SSR Przemysław Janicki SSO Edyta Markowicz SSA Michał Kłos SSO Renata Szatkowska SSR Michał Krakowiak SSR Paweł Baliński SSA Michał Kłos SSO Renata Szatkowska SSR Michał Krakowiak SSR Agnieszka Wrońska – Machnicka SSR Jakub Szczepański SSO w stanie spoczynku Ewa Krajewska SSR Szczepan Stawczyk SNSA Wiktor Jarzębowski SSR Barbara Łapka SSR Agnieszka Marczewska SSO Marek Chmiela SSR Magdalena Jakubowska SSA w stanie spoczynku Urszula Wiśniewska SSR Dorota Kłos – Wasińska SSR w stanie spoczynku Elżbieta Chondzyńska SSR Iwona Zatorska SSR Danuta Skóra

Opole - 62

1. SSR Katarzyna Kałwak 2. SSR Monika Ciemięga 3. SSR Monika Krzysztofik 4. SSR Justyna Derda-Fogel 5. SSR Dobrawa Michałowska 6. SSR Bartłomiej Madejczyk 7. SSR Remigiusz Drzewiecki 8. SSR Monika Szramuk-Hilarowicz 9. SSR Lidia Lewicka 10. SSR Izabela Siewierska 11. SSO Lidia Sowińska-Ludewicz 12. SSR Radosław Jamroży 13. SSR Bartłomiej Wylęgała 14. SSR Marcin Rogóż 15. SSR Joanna Stelmach 16. SSO w stanie spoczynku Jarosław Benedyk 17. SSR Zuzanna Adasiewicz 18. SSO Piotr Sobków 19. SSR Izabela Kaplita 20. SWSA Krzysztof Bogusz 21. SSO Izabela Bogusz 22. SSO Anna Korwin-Piotrowska 23. SSO Zbigniew Harupa 24. SSR Maciej Polanowski 25. SSR Agnieszka Piątek-Polanowska 26. SSR Anna Lipnicka 27. SSR Katarzyna Goreczka 28. SSR Izabela Stasikiewicz 29. SSR Amanda Leśniewska 30. SSO Grzegorz Kowolik 31. SSR Marcin Fogel 32. SSO Beata Hetmańczyk 33. SSO Katarzyna Waszczuk 34. SSR Marta Pisarska 35. SSR Bernadeta Zwolińska 36. SSO Rafał Ratajczak 37. SSO Tomasz Mikołajczyk 38. SSR Ewa Misiejczuk 39. SSR Agnieszka Bojar 40. SSR Tomasz Ebel 41. SSR Agnieszka Łyniewska 42. SSR Marzena Kałuża 43. SSR Małgorzata Sabat 44. SSO Wojciech Sabat 45. SSR Piotr Stanisławiszyn 46. SSO w stanie spoczynku Gabriela Bogdanowicz 47. SSR Małgorzata Kątna 48. SSO Agata Menes 49. SSO Artur Grabowski 50. SSO Wojciech Bazgier 51. SSR Ewa Filipska-Bazgier 52. SSO Andrzej Głowacz 53. SSO w stanie spoczynku Jolanta Szajowska-Kulijewicz 54. SSR Adrian Mamzer 55. SSO w stanie spoczynku Bożena Kulig-Budzińska 56. SSO w stanie spoczynku Ryszard Drzewiecki 57. SSO Mateusz Świst 58. SSO Hubert Frankowski 59. SSR Katarzyna Jakuszewska 60. SSR Wojciech Małek 61. SSR Igor Szwedkowicz 62. SSR Małgorzata Szwedkowicz

Ostrołęka – 27

1.SSO Grzegorza Zabielski 2.SSO Marek Konrad 3.SSO Monika Obrębska 4.SSO Grażyna Bartkowiak 5.SSO Jarosław Bartkowiak 6.SSO Magdalena Dąbrowska 7.SSR Joanna Żuromska -Kostrzewa 8.SSO Michał Pieńkowski 9.SSO Grażyna Szymańska -Pasek 10.SSR Andrzej Piersa 11.SSO Monika Brzozowska 12.SSR Małgorzata Wąsowska 13.SSR Anna Chaberska 14.SSR Joanna Raducha -Modrzejewska 15.SSR Rafał Chrzczonowski 16.SSO Jerzy Pałka 17.SSO Wiesław Oryl 18.SSO Marta Truszkowska 19.SSO Ryszard Warda 20.SSO w st. spocz. Jerzy Dymke 21.SSR Jarosław Tekliński 22.SSR w st. spocz Maria Djakon-Dąbek 23.SSR Grzegorz Kiliański 24.SSR Jolanta Perzyna 25.SSR Włodzimierz Bartczuk 26.SSO Monika Strzyżewska 27.SSR w st. spocz Joanna Mameł

Poznań - 367

SSR Przemysław Wita SSR Bartłomiej Przymusiński SSR Katarzyna Gołaszewska - Dopierała SSO w st. spoczynku Beata Brachmańska SSR Iwona Zając-Bange SSR Iwona Kubińska SSO Beata Woźniak. SSR Violetta Dodot SSR w st. spoczynku Alina Stępień Milukow SSO w st. spoczynku Zygmunt Lewandowski SSO Ryszard Rólka SSR w stanie spoczynku Mirosława Pieczynska SSR Monika Matysiak SSR Jacek Bytner SSA w st. spoczynku Izabela Halik SSR Grażyna Hempowicz SSR Bartosz Żok SWSA Tomasz Swistak SWSA Edyta Podrazik SSR Tamara Grzelak SSR Daria Tyrakowska SSO Ewa Roszak SSO Anna Mikołajczak SSR Lidia Mierzyńska SSR Maciej Danek SSR Joanna Nyczka SSO Zbigniew Skowron SSR Sandra Kraszewska SSR Anna Michałowska SSR SSR Katarzyna Bryl SSR Daria Kamińska - Grzelak SSR Magdalena Adamiec SSR Zbyszko Mielnik SSR Janusz Połeć SSR Marzena Gumpert - Frąckowiak SSR Renata Kościjańska SSR Katarzyna Stasiak-Ochocka SSR Joanna Buczkowska-Prajs SSR Anna Lewandowska SSO Ryszard Małecki SSO Małgorzata Małecka SSR Monika Frąckowiak SSR Magdalena Danek SSR Monika Małasiak SSR Magdalena Lewandowska SSR Justyna Małłek - Napierała SSR Wioletta Janicka SSO Beata Suchecka - Rosińska SSO w st. spoczynku Ewa Bratkowska SSR Agnieszka Cabrera - Kasprzak SSR Renata Marciniak SSR Radosław Kędzierski SSO Agnieszka Kędzierska SSR Agnieszka Olszewska SSR Michał Olszewski SSR Joanna Matuszewska - Potocka SSO Aleksander Brzozowski SSR Karol Kaźmierski SSR Maciej Płóciennik SSR Beata Bukowska SSR Klaudyna Knitter- Zalewska SWSA Wiesława Batorowicz SSA Małgorzata Gulczyńska SSR w st. spoczynku Violetta Szurkowska SSR Przemysław Wielgusz SSR Łukasz Lubbe SSR Piotr Brodniewicz SSO Leszek Matuszewski SSR Agnieszka Matuszewska SSR Małgorzata Rozmiarek- Brzezińska SSR Patrycja Kubicka SSR Robert Kubicki SSO Maria Taront SSO Zofia Lehmann SSO Andrzej Adamczuk SSO Małgorzata Wiśniewska SSO Małgorzata Winkler - Galicka SSO Ewa Pijańska SSO Marcin Radwan SSO Urszula Jabłońska - Maciaszczyk SSO Renata Wardzińska - Kołb SSO Magda Inerowicz SSO Mariusz Sygrela SSO Iwona Godlewska SSO Magdalena Ławrynowicz SSO Piotr Błaszak SSO Jaroslaw Ochocki SSO Piotr Michalski SSO Hanna Ratajczak SSO Michał Kuczkowski SSO Piotr Gerke SSO Małgorzata Radomska- Stęplewska SSO Agnieszka Staszak SSO Sławomira Hańczewska SSO Anna Goździewicz SSO Piotr Majchrzak SSO Agata Szlingiert SSO Ewa Kaźmierczak SSO Jarosław Grobelny SSO Magdalena Horbacz SSO Jacek Grudziński SSO Katarzyna Obst SSO Maciej Agaciński SSO Ewa Blumczyńska SSO Antoni Łuczak. SSO Jolanta Waltrowska SSO Marcin Garcia - Fernandez SSO Joanna Ciesielska SSO Marcin Miczke SSO Piotr Marciniak SSO Przemysław Okowicki SSO Jacek Musielak SSO Krzysztof Godlewski SSO Michał Ziemniewski. SSO Grażyna Weleda SSO Joanna Rucińska SSO Mariola Skierś SSO Tomasz Borowczak SSO Anna Kulczewska - Garcia SSR Małgorzata Grzegorczyk - Pomin SSR Łukasz Lipowicz SSR Anna Tarasewicz SSO Dorota Maciejewska - Papież SSR Anna Begier SSR Dariusz Śruba SSR w st. spoczynku Jacek Tylewicz SSO w st. spoczynku Małgorzata Drgas-Dziemianko SWSA Aleksandra Kiersnowska-Tylewicz SSA Małgorzata Goldbeck- Malesińska SSA w st. spoczynku Piotr Górecki SSA Dorota Goss - Kokot SSO Iwona Dziamska SSA Karol Ratajczak SSA Bogdan Wysocki SSR Łukasz Kalawski SSR Przemysław Funka SSR Andrzej Smyczyński SSR Jerzy Paliwoda SSR Arkadiusz Rybarczyk SSR Paweł Legawiec SWSA Barbara Rennert SSR w st. spoczynku Krystyna Szymczak SSO Marzena Łukaszewska - Niewrzęda SSR Andrzej Niewrzęda SSO Małgorzata Sadowska SSA st. spoczynku Jan Futro SSO Izabela Korpik SSA Maciej Świergosz SSR Sebastian Przymuszała SSR Alina Geremek SSO w st. spoczynku Danuta Silska SSA Jerzy Geisler SSA Izabela Pospieska SSR Marta Ścisła SSA Marek Kordowiecki SSA Grzegorz Nowak SSA Henryk Komisarski SSA Przemysław Grajzer SSA Przemysław Strach SSA w st. spoczynku Jarema Sawiński SSA Małgorzata Kaźmierczak SSA Małgorzata Mazurkiewicz- Talaga SSA Jacek Nowicki SSA Maciej Rozpędowski SSA Wiesława Stachowiak SSR Marcin Przybylski SSR Tomasz Ignatowicz SSR Anna Białas - Adamus SSR Katarzyna Orzeł SSR Anna Prywata SSO Agnieszka Wieczorek SSO Paweł Soliński SSO Katarzyna Wolff SSO Ewa Fras- Przychodni SSR Barbara Dolata SSO Maria Prusinowska SSR Agnieszka Wilk - Klapczyńska SSO Dariusz Kawula SSO Justyna Andrzejczak SSR Aneta Sobolewska - Żukiel SSO w stanie spczynku Hanna Hejduk SSO Agata Adamczewska SSR Marta Welbel SSR w st. spoczynku Liliana Maciaszek SSR Joanna Hejduk SSR Wojciech Stachowiak SSA w st. spoczynku Marek Hibner SSO w st. spoczynku Aleksandra-Hibner SSR Joanna Stępniak SSO Anna Grabska - Budych SSO Ewa Jesionowska-Formalik SSO Anna Łosik SSO Łukasz Ruszkiewicz SSO Karolina Siwierska SSO Katarzyna Szmytke SSA Elżbieta Fijałkowska SSO Beata Kotyk SWSA Malgorzata Górecka SWSA Stefan Kowalczyk SSO w st. spoczynku Maria Jagoda Werle SSO Magdalena Grzybek SSR Irena Flotyńska SSR Artur Kapłon SSR w st. spoczynku Danuta Lipowicz SSR Daria Sprawka SSR Magdalena Bojarska SSO Sławomir Jęksa SSO Małgorzata Ziołecka SSA Małgorzata Woźniak - Zendran SSA Ryszard Marchwicki SSO Renata Pelz SSO Rafał Kubiak SSO Hanna Bartkowiak SSO w st. spoczynku Waldemar Bąk SSR Alicja Zarzecka SSO Ewa Markowicz SSR Magdalena Wrotoń SSO Maria Antecka SSO Dariusz Śliwiński SSR Szymon Szmyt SSO Jolanta Borkowicz-Grygier SSO Adam Zapłata SSR Małgorzata Woziwodzka SSR Włodzimierz Woziwodzki SSR Iwona Kondek SSR Renata Chmielewska SSR Kinga Wieczorek-Przybylska SSR w st.spoczynku Danuta Maria Jabłońska SSO Małgorzata Susmaga SSR Paweł Geisler SSR Marzena Lehwark SSR w st. spoczynku Dorota Królak- Kanchen SSR Agnieszka Semenowicz SSO Zbigniew Bromberek SWSA w st. spoczynku Barbara Koś SSO Anna Walczak-Sarnowska SSO Karol Skocki SSO Małgorzata Krzyżak SSOJadwiga Święcicka SSO Angelika Lewandowska SSO Aleksandra Bolczyk SSO Mariola Klimczak SSO Iwona Złoty SSO Iwona Przyłębska-Grzybowska SSO Ewa Kozłowska SSO Agata Wilczewska SSO Jolanta Tembłowska SSO Andrzej Nawrocki SSO Waldemar Cytrowski SSO Robert Kwieciński SSO Marek Ziółkowski SSR Daniel Adamczyk SSR Agnieszka Libiszewska SSR Agnieszka Krzyżanowska SSR Magdalena Bartłomiejczak SSR Renata Perz SSR Iwona Mazanka-Smogór SSR Iwona Szczepańska SSR Andrzej Szaszkowski SSR Andrzej Borkowski SSR Agnieszka Dobrychłop SSR Maria Czarnecka SSR Ewa Ciszewska SSR Joanna Rumin-Jabłońska SSR Urszula Bożęcka SSR Marek Jałoszyński SSR Piotr Kuś SSR Ewa Frąckowiak SSR Magdelna Kuś SSO Pawel Spaleniak SSO w st. spoczynku Ewa Taberska SSO w st. spoczynku Maria Trzebna SSO w st .spoczynku Ryszard Trzebny SSR Maria Merdzińska SWSA Waldemar Inerowicz SSR w st. spoczynku Iwona Skwierczyńska SSR Jacek Antoszewski SSO Jolanta Witczak SSO w st. spoczynku Jolanta Spychała SSO Oliwia Walkiewicz SSO Danuta Sawicz-Nowacka SSR Ewa Niezabitowska SSR Liwia Olszewska SSR Arkadiusz Pintal SSO Małgorzata Boguszewicz SSR Elżbieta Skurzyńska SSR Barbara Tracz SSR Piotr Filipczak SSR w st. spoczynku Barbara Szczecińska SSR Maciej Kęsy SSR Anna Macur SSO Sylwia Łysa SSO Jadwiga Czermańska-Śmiałek SSO Arkadiusz Nosewicz SSR Monika Ochocka-Łydka SSR Anna Grasza SSR Danuta Olech SSR Paweł Jurewicz SSO Aldona Trznadel SSR Daniel Macur SSR Marcin Grochmal SSR Aleksandra Sikora SSR Marta Szczodrowska SSR Konrad Kęsek SSR Aneta Felka-Duszczak SSR Anna Kulik SSO Mirosław Iwanowski SSO Katarzyna Kijowska SSR Lidia Iwanowska SSO w st. spoczynku Urszula Ladzińska-Gamułkiewicz SSR Piotr Krawczak SSR Wojciech Górniak SSO w st. spoczynku Andrzej Ciążyński SSR Małgorzata Dobiecka-Woźniak SSR Katarzyna Szulc SSR Jacek Sulisławski SSR Aneta Dzierzgwa SSR Iwona Reszkowska SSR Olga Smuda-Bartków SSR Romana Metelica SSR Przemysław Wojnicz SSR Marta Nikiel-Rzadkowska SSR Tomasz Leszczyński SSR Szymon Hołówko SSR Arleta Miszczyk SSR Anna Tecław SSR Agnieszka Wyszyńska-Gillet SSR Monika Wilczyńska SSO Dariusz Maj SSR Danuta Grzelak SSR Dorota Butrym-Hyrsz SSO Jędrzej Witkoś SSR Jerzy Nowak SSR w st. spoczynku Ewa Balcerczak SSR Anna Lichacz-Bujko SSO Diana Książek-Pęciak SSO Dariusz Pawlak SSR Maria Nowak SSO Arkadiusz Opala SSR Agnieszka Parnowska SSR Rafał Parnowski SSA Marta Sawińska SSO Izabela Dehmel SSO Danuta Kasprzyk SWSA Maciej Busz SSR w st. spoczynku Danuta Wieczorek SSR w st. spoczynku Teresa Maleszka SSO Elżbieta Majewska SSR w st. spoczynku Genowefa Pietraszewska SSO Dorota Biernikowicz SSR Joanna Mataczyńska SSO w st. spoczynku Hanna Binczycka. SSA w st. spoczynku Katarzyna Schönhof- Wilkans SSO Natalia Barecka SSO Beata Reichert SSO w st. spoczynku Maria Jesiołowska SSO w st. spoczynku Wojciech Hyżak SWSA w st. spoczynku Barbara Drzazga SSO w st. spoczynku Halina Strzalko SSR w st. spoczynku Dorota Pogasz SSR Marcin Nowak SSR w st. spoczynku Zygmunt Przytulski SSO Janusz Śniatecki SNSA w st. spoczynku Gabriela Gorzan SSO Karolina Obrębska SSO Małgorzata Ławecka - Skóra SSA Mikołaj Tomaszewski

Rzeszów - 124

Małgorzata Moskwa SSA w Rzeszowie Piotr Moskwa SSA w Rzeszowie Magdalena Kocój SSO w Rzeszowie Agnieszka Kowal SSO w Rzeszowie Elżbieta Selwa SSO w Rzeszowie Marzena Ossolińska - Plęs SSO w Rzeszowie Beata Hass - Kloc SSO w Rzeszowie Anna Borowiec SSO w Rzeszowie Anna Romańska SSO w Rzeszowie Marta Krajewska - Drozd SSO w Rzeszowie Lucyna Bąk SSO w Rzeszowie Marcin Świerk SSO w Rzeszowie Tomasz Mucha SSO w Rzeszowie Andrzej Borek SSO w Rzeszowie Tomasz Wojciechowski SSO w Rzeszowie Tadeusz Strzyż SSO w Rzeszowie Małgorzata Mazur SSO w Rzeszowie SSO Marcina Rogowskiego Witold Benicki SSO w Rzeszowie Edyta Borek SSR w Rzeszowie Jolanta Modrakowska SSR w Rzeszowie Jolanta Olszowy - Rozmus SSR w Rzeszowie Lucyna Sroka SSR w Rzeszowie Adam Borowiec SSR w Rzeszowie Rafał Mnich SSR w Rzeszowie Witold Olech SSR w Rzeszowie Katarzyna Baryła SSR w Rzeszowie Ewa Żołnierczuk - Dec SSR w Rzeszowie Krzysztof Jucha SSR w Rzeszowie Katarzyna Sitek SSR Rzeszowie Wojciech Osiniak SSR w Rzeszowie Janusz Sternalski SSR w Rzeszowie Alicja Kuroń SSR w Rzeszowie Bożena Błachowicz SSO w Przemyślu Anna Kicman SSO w Przemyślu Zofia Jakubów SSO w Przemyślu Krzysztof Kamiński SSO w Przemyślu Dariusz Lotycz SSO w Przemyślu Krzysztof Stępień SSO w Przemyślu Agnieszka Koziuto SSR w Przemyślu Karolina Rokita SSR w Przemyślu Maciej Głowacz SSR w Przemyślu Andrzej Kowalczyk SSR w Przemyślu Konrad Wasik SSR w Przemyślu Piotr Bober SSR w Przemyślu Artur Broś SSR w Lubaczowie Piotr Wojtowicz SSR w Krośnie Ewa Pokrzywa SSR w Ropczycach Barbara Chłędowska SSO w Rzeszowie Andrzej Borucki SSO w Rzeszowie Paweł Hallada SSR w Ropczycach Jolanta Śnieżek SSR w Strzyżowie Edyta Pietraszewska SSA w Rzeszowie Małgorzata Pirga SSR w Strzyżowie Piotr Guzy SSO w Przemyślu Ewa Preneta - Ambicka SSA w Rzeszowie Anna Piskozub SSR w Strzyżowie Ewa Madera SSA w Rzeszowie w stanie spoczynku Leszek Zawada SSR w Rzeszowie Irena Mazurek SSA w Rzeszowie Jerzy Myrda SSR w Rzeszowie Małgorzata Gałuszka - Kosik SSR w Rzeszowie Anna Zięba - Kurasz SSR w Rzeszowie Aleksandra Brzostowska SSR w Ropczycach w stanie spoczynku Grzegorz Barnak SSR w Dębicy Bożena Kołodziej - Starostka SSR w Dębicy Tomasz Kuczma SSR w Dębicy Beata Kozik SSR w Dębicy Jerzy Piękoś SSR w Dębicy Dariusz Różański SSR w Dębicy Beata Stój SSR w Dębicy Artur Mielecki SSR w Dębicy Marek Szeptycki SSR w Dębicy Grażyna Zborowska SSR w Dębicy w stanie spoczynku Marta Rajchert SSR w Rzeszowie Bogumiła Majcher - Gniewek SSR w Rzeszowie Bogdan Ziemiański SSA w Rzeszowie Agnieszka Wilk-Król, SSR w Dębicy Anna Drabik SSR w Jarosławiu Katarzyna Radzik SSR w Dębicy Agnieszka Łyszczarz-Popek SSR w Ropczycach Andrzej Początek SSR w Jarosławiu Anna Marusiak SSR w Jarosławiu w stanie spoczynku Bogumiła Michalska SSR w Mielcu w stanie spoczynku Jolanta Polak SSR w stanie spoczynku w Mielcu Anna Zięba SSR w Rzeszowie Anna Zięć SSR w Ropczycach Marek Rajchert SSO w Rzeszowie Magdalena Klimek SSR w Mielcu Elżbieta Opałacz SSR w Mielcu Agnieszka Pszeniczna SSR w Mielcu Katarzyna Sypek-Augustyn SSR w Mielcu Jolanta Kobielska SSO w Przemyślu w stanie spoczynku Wioletta Lotycz SSR w Jarosławiu Arkadiusz Trojanowski SSO w Krośnie Waldemar Niemiec SSO w Krośnie SSR Halina Szczepankiewicz-Początek Małgorzata Pelczar SSO w Krośnie Monika Kozub SSR w Krośnie Grzegorz Blecharczyk SSO w Krośnie Ryszard Rybak SSR w Mielcu w stanie spoczynku Waldemar Nycz SSO w Rzeszowie Dariusz Zrębiec SSO w Rzeszowie Anna Klatka - Nahajowska SSO w Krośnie Maciej Gawroński SSR w Rzeszowie Grzegorz Maciejowski SSO w Rzeszowie Artur Lipiński SSO w Krośnie Wojciech Węgrzyn SSO w Krośnie Teresa Stach SSR w Sanoku w stanie spoczynku SSR Dorota Blajer SSO Wioletta Zawora SSO Grażyna Artymiak SSR Katarzyna Cichon SSO Artur Pelc SSA w Rzeszowie w stanie spoczynku Zbigniew Różański SSA w stanie spoczynku Ryszard Kot SSA w stanie spoczynku Jan Sokulski SSA w stanie spoczynku Zofia Jurczak SSO w stanie spoczynku Grzegorz Gładysz SSO w stanie spoczynku Henryk Zygmunt SSO Bożena Przysada SSA Barbara Frankowska Sędzia w stanie spoczynku Maria Pudło Andrzej Dziedzic SSO w Krośnie w stanie spoczynku

Słupsk - 73

SSO Agnieszka Niklas-Bibik SSO Tamara Kulczewska-Miszczak SSO Małgorzata Banaś SSR Bogdan Kostyk SSR Kamila Legowicz SSR Hubert Odelski SSO Aleksandra Szumińska SSO Mariusz Struski SSO Aldona Chruściel-Struska SSO Mariola Watemborska SSR Krzysztof Obst SSR Joanna Krzyżanowska SSR Sylwia Piasecka SSR Barbara Nowicka SSO w stanie spoczynku Jolanta Deniziuk SSR Włodzimierz Uchmanowicz SSR Czesław Szymanówka SSR Tomasz Zielonka SSO w stanie spoczynku Wanda Dumanowska SSO w stanie spoczynku Dariusz Dumanowski SSO w stanie spoczynku Elżbieta Jaroszewicz SSO Witold Żyluk SSO Marek Nadolny SSO w stanie spoczynku Jan Filipczyk SSO w stanie spoczynku Janusz Blicharski SSR Daniel Żegunia SSR Ewa Reginia-Jurkiewicz SSR Iwona Łakomiec SSO w stanie spoczynku Andrzej Jastrzębski SSR Aleksandra Fons SSR Agnieszka Buraczewska SSO Dorota Curzydło SSR Joanna Hetnarowicz-Sikora SSO Radosław Buko SSR Małgorzata Frąckowiak-Mitura SSR Anna Wołujewicz SSR Małgorzata Myczka-Banach SSO Małgorzata Ziółkowska SSO w stanie spoczynku Andrzej Dymalski SSR Joanna Kończyk SSR Olga Kurowska SSR Wojciech Juszkiewicz SSO Tadeusz Stodoła SSO Dariusz Ziniewicz SSR Magdalena Tyl-Sporysz SSO w stanie spoczynku Danuta Szykut SSO Jacek Żółć SSR Radosław Wyrwas SSO Henryk Rudy SSO Jarosław Turczyn SSR w stanie spoczynku Ryszard Kurowski SSR w stanie spoczynku Małgorzata Buko SSR Emilia Puzdrowska SSR w stanie spoczynku Jan Iskierski SSR w stanie spoczynku Małgorzata Chwal-Iskierska SSR Marcin Kiedrowicz SSO Beata Kopania SSO w stanie spoczynku Jolanta Sudoł SSR Alicja Aubrecht- Prądzyńska SSR Ewa Krekora SSO Robert Rzeczkowski SSR Katarzyna Raszkiewicz-Kozińska SSR Mariusz Koziński SSR Marek Osowicki SSR Marcin Machnik SSO Witold Galewski SSR Aleksandra Sobczak-Michalak SSR Lidia Rzeczkowska SSO w stanie spoczynku Maria Cichoń SSR Lidia Staśkiewicz SSR Renata Natalia Wójtowicz SSR Lucyna Adamiec SSO w stanie spoczynku Jadwiga Miklińska

Szczecin i Gorzów - 266

SSO w stanie spoczynku Eliza Adamus SSO Roman Andrzejewski SSR Małgorzata Andrzejkowicz SSR Eliza Bajgert SSR Agnieszka Bajor SSO Paweł Balcerowicz SSO Tomasz Banaś SSR Ewa Klamrzyńska SSR Marek Baranowicz SSR Olimpia Barańska-Małuszek SSR Renata Grześkowiak SSR Justyna Barczyk-Swalska SSR Sybilla Barnatowicz SSR Agnieszka Bielecka SSR Radosław Bielecki SSR Tomasz Błaszkiewicz SSR Emilia Błażewicz SSR Rafał Sieradzki SSO Agnieszka Bobrowska SSO Robert Bogusz SSO w st. spocz. Donata Gewert SSR Katarzyna Boruń-Bamburak SSR Anna Rzęsa SSR Barbara Rezmer SSR Agnieszka Bręczewska-Sowa SSR Agnieszka Brodzińska SSR Magdalena Brudniak SWSA Renata Bukowiecka-Kleczaj SSR Piotr Bury SSO Robert Bury SSR Alina Burzyńska SSR Marek Burzyński SSR w stanie spoczynku Hanna Bzdak SSR Damian Carewicz SSR Agnieszka Charyło SSR Joanna Chmara SSO Edyta Chruścińska SSR Piotr Ciecierski SSR Dominik Ciężki SSO w stanie spoczynku Marlena Czapnik SSR w stanie spoczynku Jolanta Czarnota SSO Małgorzata Czerwińska SSO Alina Czubieniak SSR Marek Dalidowicz SSR Magdalena Dąbrowska SSR Aleksandra Dobrołowicz SSR Marta Domańska-Bamber SSR Anna Dulska SSR Paweł Dziadczyk SSR Inga Dzieciątkowska SSO Marzenna Ernest SSR Małgorzata Fijałkowka-Soter SSR Maciej Foltyniewicz SSR Agnieszka Froehlich SSR Patrycja Gac SSR Kamilla Gajewska SSR Dagmara Gałuszko SSR Łukasz Gawdziński SSR Mirosława Nederlof SSA w stanie spoczynku Mirosława Gołuńska SSR Katarzyna Grodź-Mużyło SSR Anna Gruszczyńska SSR Edyta Grygorowicz SSR Ireneusz Góra SSR Joanna Górczak SSO Anna Górnik SSO Agnieszka Górska SSR Karolina Grams SSR Mariusz Grobelny SSO w stanie spoczynku Iwona Hansz SSA Jolanta Hawryszko SSO Dariusz Hendler SSR Jakub Idziorek SSR Aneta Iglewska-Wilczyńska SSR Agnieszka Iwańska SSR Ludmiła Jamińska-Białas SSR Aleksandra Janczura SSO Kamil Jarocki SSR Adam Jaworowicz SSA w stanie spoczynku Danuta Jezierska SSR Liliana Jędrzejewska SSR Marcin Jędrzejewski SSR w stanie spoczynku Alicja Juraszczyk SSR Klaudia Juraszczyk SWSA Anna Juszczyk-Wiśniewska SSR Marzena Kaczor SSA w stanie spoczynku Maria Kamocka SSR Michał Karczewski SWSA Nadzieja Karczmarczyk-Gawęcka SSR Ewa Kargul-Grobla SSO Artur Karnacewicz SSR Marta Karnacewicz SSR Alicja Karpus-Rutkowska SSR Joanna Kasicka SSO Grzegorz Kasicki SSR Blanka Kasprowicz SSO Maciej Kawałko SSR Marta Kazaniecka SSR Anna Kaźmierczak SSA w stanie spoczynku Wiesława Kaźmierska SSR Anna Kędziora SSR Magdalena Klafetka-Bielińska SSR Kamila Klimczak SSR Tomasz Klimczak SSR Jacek Klucznik SSR Marta Knotz SSO Grzegorz Kołakowski SSR Agnieszka Kołodziej SSR Izabela Kołodzińska-Jordan SSO Barbara Konieczna SSO Tomasz Korzeń SSO w stanie spoczynku Ewa Kosiec SSO w stanie spoczynku Anna Kosiorowska SSR Małgorzata Kowalska SSR Bartłomiej Kozieł SSO Rafał Kraciuk SSR Arkadiusz Krupa SSR Anżelika Kucharczyk SSR Konrad Kujawa SSR Barbara Kur SSR Joanna Kurek SSR Aleksandra Kurylczyk SSR Agnieszka Kuryłas SSR Ewa Kuś-Wasilewska SSR Edyta Kutkiewicz SSR Krystian Kwolek SSR Magdalena Ledworowska SSR Anna Lewita-Horyd SSR Anna Lisiecka SSR Maria Likszo-Jańczak SSO Katarzyna Longa SSR w stanie spoczynku Zbigniew Łasowski SSO Magdalena Łopuszko SSR Ireneusz Łysiak SSR Katarzyna Mackojć SWSA w stanie spoczynku Kazimierz Maczewski SSR Katarzyna Madany SSR Róża Majchrzak SSR Radosław Marcinków SSO Karina Marczak SSR Grzegorz Markiewicz SSO Paweł Marycz SSR Edyta Matusewicz-Jankowska SSR Izabela Mazur-Czerniecka SSR Kamil Mazur-Czerniecki SSR Alicja Mazurkiewicz SSR Katarzyna Mazurkiewicz SSR Artur Mączyński SSO Monika Miller-Młyńska SSR w stanie spoczynku Hanna Miłkowska SSR Kinga Misiukiewicz SSR Sława Miszel SSO Aleksandra Mitros SSO w stanie spoczynku Władysława Motak SSR Agnieszka Mroczek SSR Katarzyna Mulczyńska SSR Krystyna Murawka SSO w stanie spoczynku Halina Musiał SWSA Jacek Niedzielski SSO Ewa Niemczyk SSR Marzena Niemczyk-Królikowska SSR Krzysztof Niśkiewicz SSR Renata Nowosadzka SSR Radosław Ochał SSO Grażyna Okulicz SSR Agnieszka Opłotna-Woźniak SSR Katarzyna Orłowska-Mikołajczak SSR Monika Orzechowska SSR Aleksandra Panicz SSR Wioletta Paprotna SWSA Sławomir Pauter SSR Urszula Persak SSR Dorota Pękała SSR Bożena Piech SSR Krzysztof Pietkowski SSR Katarzyna Pietrulewicz SSR Rafał Pietrzak SSO Szymon Pilitowski SSR Maciej Piotrowski SSR Agnieszka Pisarek SSR Zofia Piwowarska SSR Dariusz Plewczyński SSR Piotr Podleśny SSR Agnieszka Poświata SSR Justyna Przybylak SSR Bartosz Przybył SSO Małgorzata Przykucka SSO Sławomir Przykucki SSO Małgorzata Puczko SSO Greta Puchalska SSR Wioletta Rachubińska-Wilk SSO Tomasz Radkiewicz SSR Katarzyna Radzikowska-Jędrusiak SSR Joanna Rawska-Szklarz SSR Krzysztof Rehlis SSR Grażyna Robaczewska SSO w stanie spoczynku Zofia Romanowska SSO Jarosław Rutkowski SSR Ryszard Rutkowski SWSA Alina Rzepecka SSR Ewa Rzepecka Zięba SSR Irena Sachajska-Krzyśka SSO Piotr Sałamaj SSR Magdalena Sarzyńska SSR Katarzyna Słodkowska SSO Barbara Smolska SSR Monika Smoczyk SSO Agnieszka Skrzypiec SSR Aleksandra Skurat SSR Robert Słabuszewski SSR Joanna Smalec SSR Sławomir Solnica SSR Hanna Sołtykiewicz SSR Sławomir Soroka SSO Bogumiła Staniek SSR Bartłomiej Starosta SSO Dorota Staszak SSR w stanie spoczynku Stanisława Strauchmann SSO Wiesława Stawczyk SSO Dorota Sulżyc SSR Beata Szczepańska SSR Katarzyna Szeligowska SSO Maciej Szulc SSR Dorota Szymczak SSR Katarzyna Szynkowska SSR Hanna Ścisłowska SSO Dariusz Ścisłowski SSR Alicja Targońska SSR Jacek Targoński SSO Renata Tarnowska SSR Agnieszka Trytek-Błaszak SSR w stanie spoczynku Teresa Urbańska SO w stanie spoczynku Teresa Elżbieta Wandzilak SSR w stanie spoczynku Bożena Wawrzyniak SSR Arleta Wawrzynkiewicz SSR Marcin Wawrzynkowski SSO w stanie spoczynku Ewa Węgrowska SSR Anna Wicher-Sanocka SSO Joanna Wieczorkiewicz-Kita SSO Marek Wieczór SSO Anna Winnicka-Kaliszewska SSR Artur Witek SSO Barbara Wituszko SSR Liliana Wojciechowska SSR Rafał Wojnowski SSO Mariola Wojtkiewicz SSR Elżbieta Wojtyniuk-Pachana SSR Joanna Wolniakowska SSR Anita Wolska SSR Beata Wolska SSO Agnieszka Woźniak SSR Ewa Woźniak SSR Kamila Wojciechowska SSR Małgorzata Woźniak SSR Monika Zabel Szafer SSR Zofia Zalewska SSO Krzysztof Zaremba SSR Katarzyna Zbieg SSR Aleksandra Zygmund-Bogacz SSO Elżbieta Zywar SSO Barbara Żabicka SSR Magdalena Żarkowska SSA Maciej Żelazowski SSR Hanna Życka-Kawęcka SSR Małgorzata Plesiewicz SSR Piotr Czerczak

Toruń – Włocławek

1. Agata Bruzdewicz – SSR Aleksandrów Kujawski, 2. Agata Makowska – Boniecka – SSR Chełmno, 3. Agnieszka Lubińska – SSR Grudziądz, 4. Agnieszka Najdowska – SSR Włocławek, 5. Agnieszka Sobczak-Śliwińska – SSR Włocławek, 6. Aleksandra Marek-Ossowska- SSR Toruń, 7. Aleksandra Nowicka – SSO Toruń, 8. Alina Jabłonowska – SSR Brodnica, 9. Andrzej Kurzych – SSR Toruń, 10. Aneta Kurdubska – SSO Włocławek, 11. Aneta Sudomir – SSO Włocławek, 12. Angelika Kurkiewicz – SSR Toruń, 13. Anna Czerwińska – SSR Toruń, 14. Anna Hojło – SSO Toruń w st.spocz., 15. Anna Knapczyńska – SSO Włocławek w st. spocz. 16. Barbara Plewińska – SSO Toruń w st.spocz., 17. Bartosz Sitkiewicz – SSO Włocławek, 18. Beata Kasprzyk – SSR Toruń, 19. Beata Śmigielska – SSR Toruń, 20. Beata Malinowska – SSR Grudziądz, 21. Bogumiła Dzięciołowska – SSR Grudziądz, 22. Danuta Dybska – SSO Toruń, 23. Dorota Aleksińska – SSR Lipno, 24. Elżbieta Makolus – SSO Toruń w st.spocz. 25. Ewa Lemanowicz-Pawlak – SSR Toruń, 26. Ewa Lisowec – SSO Toruń 27. Ewa Stępień – SSR Toruń, 28. Elżbieta Stępniewicz – SSO Toruń, 29. Ewa Zawacka – SSR Toruń, 30. Grzegorz Jankowski – SSO Włocławek, 31. Grzegorz Waloch – SSO Toruń, 32. Halina Kołodziejska – SSR Aleksandrów Kujawski, 33. Halina Machtel – SSO Toruń w st.spocz., 34. Hanna Bieganowska-Korolko – SSO Toruń, 35. Hanna Cackowska – SSO Toruń, 36. Hanna Matuszewska – SSO Toruń w st.spocz., 37. Hanna Mincer – SSR Toruń, 38. Hanna Wujkowska – SSO Włocławek, 39. Igor Zgoliński – SSN, 40. Irena Mleczko – SSO Toruń w st.spocz., 41. Iwona Łowicka – SSR Włocławek, 42. Izabela Onasz – Figas – SSR Włocławek. 43. Izabela Skórzyńska – SSR Toruń, 44. Jakub Wąwoźny – SSR Chełmno, 45. Jan Raszkowski – SSR Brodnica, 46. Jakub Litowski – SSO Toruń, 47. Jarosław Konopka – SSR Włocławek, 48. Jędrzej Czerwiński – SSR Toruń, 49. Joanna Becińska – SSR Toruń, 50. Joanna Sobczak- SSR Grudziądz, 51. Jolanta Sikorska – SSR Toruń, 52. Jolanta Tomala – SSO Włocławek w st.spocz. 53. Justyna Kujaczyńska – Gajdamowicz – SSO Toruń, 54. Justyna Szczepkowska – SSR Grudziądz, 55. Karolina Głazińska-Izdebska – SSR Golub-Dobrzyń, 56. Katarzyna Bystroń-Kwiatkowska – SSR Toruń w st.spocz. 57. Katarzyna Homenda-Bartosińska – SSR Toruń, 58. Katarzyna Karpińska – SSR Toruń, 59. Katarzyna Karwowska – SSR Toruń, 60. Katarzyna Mazurek – SSO Włocławek, 61. Kinga Miotk-Załuska – SSR Toruń, 62. Konrad Mosakowski – SSR Lipno 63. Krzysztof Katafias – SSR Toruń, 64. Krzysztof Twarogowski – SSR Wąbrzeźno, 65. Krzysztof Siedlecki – SSR Włocławek 66. Lucyna Samolińska – SSO Włocławek, 67. Ludmiła Dulka-Twarogowska – SSR Wąbrzeźno, 68. Maciej Dąbek – SSR Toruń, 69. Maciej Lubiński – SSR Grudziądz, 70. Maciej Michałowski – SSR Toruń, 71. Maciej Plaskacz – SSO Toruń, 72. Magdalena Kirow-Kotas – SSR Toruń, 73. Małgorzata Maleszka – SSO Toruń w st.spocz., 74. Małgorzata Paździerska – SSO Włocławek, 75. Małgorzata Redmerska – Górna – SSR Brodnica, 76. Marcin Kolasiński – SSR Grudziądz, 77. Marcin Słoń – SSR Aleksandrów Kujawski, 78. Marek Adamczyk – SSR Toruń, 79. Marek Lewandowski – SSO Toruń, 80. Marek Szcześniak – SSR Toruń, 81. Maria Jaworska – SSO Toruń w s.spocz., 82. Maria Szymańska – SSR Toruń, 83. Mariola Adamczyk – SSR Toruń, 84. Mariola Owedyk – SSR Toruń w st.spocz., 85. Marta Borkowska – SSR Włocławek, 86. Marta Gutkowska – SSO Toruń, 87. Mirosław Maleszka – SSO Toruń, 88. Monika Drzewiecka – SSR Włocławek, 89. Monika Mleczko-Pawlikowska SSR Chełmno, 90. Natalia Bonowicz- SSR Toruń, 91. Paweł Liberadzki- SSR Toruń, 92. Piotr Kawecki – SSR Toruń, 93. Piotr Szadkowski – SSO Toruń, 94. Piotr Wrzesiński – SSR Włocławek, 95. Przemysław Wileniec – SSO Włocławek, 96. Rafał Romatowski – SSR Włocławek, 97. Rafał Sadowski – SSO Toruń, 98. Romuald Jankowski – SSO Włocławek, 99. Sławomir Lewandowski – SSR Chełmno, 100. Sławomir Więckowski – SSR Toruń, 101. Stella Czołgowska – SSR Toruń 102. Tomasz Żuchowski – SSR Toruń, 103. Wojciech Modrzyński – SSO Toruń, 104. Wojciech Szpyrkowicz – SSR Włocławek 105. Zbigniew Lewczyk – SSO Toruń, 106. Maja Zielińska – SSO Toruń, 107. Agnieszka Kucińska-Stanny – SSR Grudziądz, 108. Katarzyna Borowy – SSO Toruń, 109. Małgorzata Kończal – SSO Toruń 110. Włodzimierz Jasiński – SSO Toruń 111. Maciej Naworski – SSR Toruń 112. Aneta Zawulewska-Glonek – SSR Toruń 113. Maria Żuchowska – SSR Toruń 114. Andrzej Antkiewicz – SSR Grudziądz 115. Leszek Osiński – SSR Golub-Dobrzyń 116. Krzysztof Rogalewicz – SSR Golub-Dobrzyń 117. Kinga Grunberg – Bartkoska – SSR Grudziądz 118. Andrzej Walenta – SSO Toruń

Warszawa – 349

SSR Ewa Zawadzka-Golec SSR Krzysztof Cisłak SNSA Mirosław Trzecki SSO Magdalena Kubczak SSO Michał Dolezal SSR Radosław Kopeć SSO Beata Dzierżko SSO Janusz Cieszko SSO Jolanta Marek-Trocha SSO w stanie spoczynku Maria Furmanik SSA Katarzyna Capałowska SWSA Magdalena Durzyńska SSO Aneta Łazarska Sędzia w st. spocz. Wojciech Wicherski SSA Paulina Asłanowicz SWSA Dorota Apostolidis SSO w st. Spoczynku Irena Godlewska SSO Agnieszka Wysokińska-Walczak SSA Agnieszka Ambroziak SSR Grzegorz Babiński SSR Magdalena Baran SSO Anna Bartoszewska SSO Łukasz Oleksiuk SSR Magdalena Mikłas SSO Agnieszka Bedyńska-Abramczyk SSR Agnieszka Berezowska SSR Łukasz Biliński SSA w stanie spoczynku Grażyna Bobrowska SSR Monika Borowska SSO Edyta Bronowicka SSO Anna Bator-Ciesielska SWSA Beata Blankiewicz-Wóltańska SSO Anna Błażejczyk SSR Marcin Bik SSO Katarzyna Bojańczyk SWSA Piotr Borowiecki SSR Wojciech Buchajczuk SSO Marek Celej SSA w stanie spoczynku Zbigniew Cendrowski SSO Agnieszka du Château SSO Paweł du Château SSA Bernard Chazan SSO Bożena Chłopecka SSR Maria Chmielarczyk-Chojnowska SSO Krzysztof Chmielewski SSO Michał Chojnacki SSR Michał Chojnowski SSR Justyna Cichońska SSO Ewa Cylc SSR Marcin Czapnik SSA w stanie spoczynku Sławomir Czopiński SSO Dorota Czyżewska SSR Justyna Dałkowska SWSA Jolanta Dargas SSO Paweł Dobosz SSO Magdalena Dobrzańska SSO Agnieszka Domańska SSO Monika Dominiak SSR Małgorzata Drewin SSO Małgorzata Dubinowicz-Motyk SSO Maria Dudziuk SSR Magdalena Dutkiewicz SSO Lidia Dziachan SSO Alicja Dziekańska SSO w stanie spoczynku Halina Elke-Katarzyńska SSA w stanie spoczynku Izabella Fick-Brzeska SSO Magdalena Figura SSO Agnieszka Fronczak SSA Alicja Fronczyk SSO Artur Fryc SSR Monika Gajdzińska-Sudomir SSO Anna Galas SSO Magdalena Gałązka SSO Piotr Gąciarek SSO Renata Gąsior SSR Izabela Gębala SSO Elwira Gocławska SSO Piotr Gocławski SSA w stanie spoczynku Barbara Godlewska-Michalak SSR Grzegorz Godzina SSO w stanie spoczynku Irena Gorel SSA w stanie spoczynku Romana Górecka SSO Agnieszka Gradowska-Okrój SSA Ewa Gregajtys SSO Marek Grodzki SSO Maciej Gruszczyński SSO Danuta Grunwald SSR Adam Grzejszczak SNSA Jan Grzęda SSO Agnieszka Grzybczak-Stachyra SSO Beata Gutkowska SSO Grzegorz Fidrysiak SSR Przemysław Hałasa SWSO Leszek Hołubowicz SSO Joanna Hut SSO w stanie spoczynku Urszula Idzikowska SSR Karolina Ilkowska SSO Marzena Iwańska SSR Katarzyna Jakubowska-Mela SSO Anna Janas SSR Angelika Janaszek SSR Bartosz Jakub Janicki SSO Bogusława Jarmołowicz-Łochańska SSO Małgorzata Jarząbek SSR Anna Jarząbek-Bocian SSO w stanie spoczynku Bożena Jaskuła SSA Edyta Jefimko SWSA Agnieszka Jędrzejewska SSO Małgorzata Kamykowska SSA w stanie spoczynku Krzysztof Karpiński SSA Aleksandra Kempczyńska SSR Renata Kielak-Komorowska SSR Jerzy Kiper SSO Katarzyna Kisiel SSO Magdalena Kurc-Mazurkiewicz SSO w stanie spoczynku Maria Klimczak SSO Piotr Kluz SSO w stanie spoczynku Małgorzata Kluziak SWSO Agnieszka Kobylińska SSO Grzegorz Kochan SWSA Barbara Kołodziejczak-Osetek SSO Joanna Korzeń SSO Małgorzata Kosicka SSR Marcin Kosowski SSA Magdalena Kostro-Wesołowska SSR Izabela Kościarz-Depta SSR Marta Kowalczyk SSR Michał Kowalski SWSA Sławomir Kozik SSR Aneta Kozłowska SSR Wojciech Kozłowski SSR Marta Kożuchowska-Warywoda SSO Andrzej Krasnodębski SWSA Piotr Kraczowski SWSO Tomasz Krajewski SSR Agnieszka Krasowska SSO Maciej Kruszyński SNSA Andrzej Kuba SSO Sylwia Kulma SSA Przemysław Kurzawa SSR Aleksandra Kussyk SSR Anna Kuzaj SSO Agnieszka Langda-Wojciechowska SSA w stanie spoczynku Wanda Lasocka SSO Renata Latosińska SSA Jerzy Leder SSO Izabela Ledzion SSA Ewa Leszczyńska-Furtak SSR Anita Lewandowska SSR Anna Lewandowska SSR Dorota Loryś-Kosylo SSR Monika Louklinska SSR Izabela de Lucas-Zgryza SSR Olga Łasecka-Korkuć SSO Aleksandra Łączyńska-Mendakiewicz SSR Iwona Łukaszewicz SWSA Konrad Łukaszewicz SSO Agnieszka Łukaszuk SSO Joanna Machoń SWSA Krystyna Madalińska-Urbaniak SSO Ewa Malinowska SWSA Magdalena Maliszewska SSO Magdalena Majewska SSR Natalia Maszkiewicz SSR Agnieszka Maszner SSO Jacek Matusik SSO Aleksandra Mazurek SSA Marzena Miąskiewicz SSA Anna Michalik SSO Dorota Michalska SWSA Marzena Milewska-Karczewska SSA w stanie spoczynku Maria Minkiewicz SSA Małgorzata Micorek-Wagner SSR Małgorzata Misińska SSR Justyna Misztal SSO Bożena Miśkowiec SSO Małgorzata Młodawska-Piaseczna SSO Rafał Młyński SSR Agnieszka Modzelewska SSA Edyta Mroczek SSA Joanna Mrozek SSR Łukasz Mrozek SSA w stanie spoczynku Hanna Muras SSO Beata Najjar SSR Dominik Napiórkowski SSO w stanie spoczynku Elwira Nawłoka-Bielecka SSO Monika Niezabitowska-Nowakowska SWSA Gabriela Nowak SWSA Grzegorz Nowecki SSR Małgorzata Nowak-Januchta SSR Magdalena Nowakowska-Halemba SSA Robert Obrębski SSO Aneta Obszyńska-Małocha SSO Renata Olejnik-Tyszka SWSO Radosław Olszewski SSR Agnieszka Onichimowska SSO Dorota Opiłowska-Starzec SSA w stanie spoczynku Anna Orłowska SWSA Izabela Ostrowska SSO w stanie spoczynku Grażyna Otola-Pawlica SSA w stanie spoczynku Regina Ewa Owczarek-Jędrasik SSO Agnieszka Owczarewicz SSR Jerzy Ożdżeński SSR Małgorzata Pałeszniak-Gańczarek SSR Rafał Paprzycki SSR Zofia Pawelczyk-Bik SSO Monika Pawłowska SSO Małgorzata Perdion-Kalicka SSR Anna Perkowska SSA Marzanna Piekarska-Drążek SSO Anna Pawłowska-Patro SSR Marcin Patro SSO Remigiusz Pawłowski SSO Monika Popielarska SWSA w stanie spoczynku Stanisław Marek Pietras SSO Maria Piasecka SSR Marta Pilśnik SWSA w stanie spoczynku Mirosława Pindelska SSO Michał Piotrowski SWSA Dariusz Pirogowicz SSO Beata Piwowarska SSO w stanie spoczynku Halina Plasota SSA w stanie spoczynku Ewa Plawgo SSO Zbigniew Podedworny SSR Agata Pomianowska SSR Agnieszka Prokopowicz SSR Anna Przesmycka SSO Anna Ptaszek SSO Grażyna Puchalska SSO Dagmara Pusz-Florkiewicz SSR Magdalena Pytel SSR Joanna Raczkowska SSO Piotr Raczkowski SSA w stanie spoczynku Maria Rodatus SSR Urszula Rosochacka SSO Magdalena Roszkowska-Matusik SSR Kamila Różańska SSR Małgorzata Różańska-Prus SSR Małgorzata Rutkowska-Rząsa SSA w stanie spoczynku Grażyna Ruiz SSA w stanie spoczynku Paweł Rysiński SSO Małgorzata Sachajczuk-Puławska SSA Jacek Sadomski SSR Anna Saks SSR Olga Sielczak-Prządka SSO Joanna Sieradz SSO Cezary Skwara SSR Anna Sereda SSO Ada Sędrowska SWSA Anna Sękowska SSO w stanie spoczynku Barbara Sierpińska SSR Rafał Skrzecz SSR Maria Sławik SSO Maja Smoderek SWSA Jadwiga Smołucha SSR Małgorzata Smulewicz SSO Andrzej Sobieszczański SSO w stanie spoczynku Marek Sobkowicz SSA Ksenia Sobolewska-Filcek SSR Lidia Sobotka-Paczuska SSR Marcin Soćko SSR Urszula Sorbian SWSA Michał Sowiński SSR Maja Stępkowska-Michalska SSA Marcin Strobel SSO w stanie spoczynku Agnieszka Swędrowska SSR Edyta Syczewska-Kuźniak SSR Barbara Syla-Latała SSO Wojciech Szcząska SSR Anna Maria Szcząska-Wójcik SSA Marta Szerel SSO Aneta Szwedowska SSO Ireneusz Szulewicz SNSA Przemysław Szustakiewicz SSR Marta Szymborska SSO Anna Szymańska-Grodzka SSO Anna Szymacha-Zwolińska SSO Emila Szczurowska SWSA Waldemar Śledzik SWSA Grażyna Śliwińska SSA Bogdan Świerczakowski SSR Magdalena Taraszkiewicz-Sołtys SSO Ewa Teofilak SSR Joanna Tertil SSR Monika Tkaczyk-Turek SSO Karolina Toczyńska SWSA Arkadiusz Tomczak SSO Dorota Trautman SSR Tomasz Trębicki SSA w stanie spoczynku Barbara Trębska SSO Igor Tuleya SSO Ludmiła Tułaczko SSO Maria Turek SSA Magdalena Tymińska SSO Beata Tymoszów SSO Anna Tyrluk-Krajewska SSO Jacek Tyszka SSR Anna Tyszkiewicz SSO Sylwia Urbańska SSR Dorota Walczyk SSO Hanna Wawrzyniak SSO Paulina Wawrzynkiewicz SSA w stanie spoczynku Aldona Wapińska SSR Marlena Warzybok SSR Monika Wasilewska SSR Rafał Waszkiewicz SSR Marcin Waszkiewicz SSO Beata Wehner SSO Remigiusz Wehner SWSA Anita Wielopolska SSA Urszula Wiercińska SSA Agata Wolkenberg SSO w stanie spoczynku Ewa Wronka SSR Anna Wypych-Knieć SSO Anna Wielgolewska SSA Joanna Wiśniewska-Sadomska SWSA Urszula Wilk SSO w stanie spoczynku Halina Włazewicz SSO w stanie spoczynku Marek Wojnar SSR Agata Wolniewicz SSO w stanie spoczynku Bogdan Wolski SSO Magdalena Wójcik SSR Marlena Wyrobek SSR Cezary Zalewski SSO Janusz Zalewski SSR Katarzyna Wróbel-Zumbrzycka SSR Anna Zajączkowska SSO w stanie spoczynku Agnieszka Zakrzewska-Leżańska SSR Aleksandra Zamęcka-Banasik SSO Hubert Zaremba SSO Joanna Zaremba SSO Anna Zawadka SSR Rafał Zawalski SSR Joanna Smietanka SWSA Tomasz Zawiślak SSA Anna Zdziarska SSR Justyna Stalewska SSR Aneta Rebisz SSO Maria Zgried-Zawadzka SSO w stanie spoczynku Elżbieta Ziółkowska SNSA Przemysław Szustakiewicz SWSA Bożena Zwolenik SSR Justyna Żbikowska SSO Bolesław Wadowski SSR Urszula Żółtak asesor sądowy Andrzej Osowiecki SSR Katarzyna Żuławska SNSA w st. spocz. Barbara Wasilewska SSR Ewa Maciejewska

Lista 376 prokuratorów RP

Apel Prokuratorów RP:

"My niżej podpisani prokuratorzy RP podpisujemy się pod apelem sędziów okręgu olsztyńskiego wspieranych przez sędziów z innych okręgów i wzywamy wszystkie zobowiązane organy do pełnego wykonania postanowienia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z dnia 14 lipca 2021 r. (C-204/21) oraz wyroku tego Sądu z dnia 15 lipca 2021 r. (C-791/19 R), w tym do natychmiastowego zaprzestania działania Izby Dyscyplinarnej SN. Odmowa wykonania wskazanych orzeczeń stanowi nie tylko jaskrawe naruszenie obowiązującego nas prawa wspólnotowego (art. 19 ust.1 akapit drugi Traktatu o Unii Europejskiej), ale godzi również w krajowy porządek konstytucyjny (art. 91 ust.2 Konstytucji RP)":

1. Małgorzata Adamajtys – PR Warszawa Praga-Płd 2. Marcin Adamczyk – PR Piaseczno 3. Jacek Andrzejuk – PReg Szczecin 4. Aleksandra Antoniak-Drożdż – PO Katowice 5. Zbigniew Badelski – PO Warszawa 6. Iwona Bagrowska – prokurator w stanie spoczynku 7. Anna Balik – PR Otwock 8. Paweł Banach –PR Lublin 9. Wanda Barańska – prokurator w stanie spoczynku 10. Anna Baryła – PO Lublin 11. Romuald Basiński – PO Częstochowa 12. Jacek Bilewicz – PO Warszawa-Praga 13. Michał Binkiewicz – PO Katowice 14. Monika Blok – Amenda – PO Bydgoszcz 15. Paulina Błaszkiewicz – PR Sulęcin 16. Łukasz Bocianowski – PO Częstochowa 17. Joanna Bodera-Gancarczyk – PO Warszawa-Praga 18. Joanna Bogdan – PR Warszawa-Mokotów 19. Dorota Bojanowska – PR Kraków-Prądnik Biały 20. Andrzej Boroń – PR Lublin Płn. 21. Justyna Brzozowska – PO Warszawa 22. Dorota Brzozowska-Fałek – PO Lublin 23. Szymon Brzozowski – PO Warszawa-Praga 24. Jolanta Bugała – prokurator w stanie spoczynku 25. Andrzej Bura – PO Białystok 26. Paweł Burzyński – PR Lubartów 27. Aleksandra Cader-Krupa – PReg. Wrocław 28. Jakub Cema- PO Katowice 29. Małgorzata Ceregra- Dmoch – PR Warszawa-Ursynów 30. Jarosław Ciepłowski – prokurator w stanie spoczynku 31. Zofia Ciesiołkiewicz – Kubiak – PO Konin 32. Beata Chmierarczyk – Skiba – PO Kraków 33. Michał Choroba – PO Warszawa-Praga 34. Michał Choromański –PR Olsztyn-Północ 35. Zbigniew Chromik – prokurator w stanie spoczynku 36. Elżbieta Czerepak – PO Wrocław 37. Elżbieta Czupryńska – PO Białystok 38. Marzena Czyżyk – PReg. Gdańsk 39. Danuta Dąbrowska – prokurator w stanie spoczynku 40. Jolanta Dębiec – PO Lublin 41. Tomasz Dems – PR Warszawa Śródmieście Północ 42. Małgorzata Długosz – PR Tarnów 43. Dariusz Domarecki – PO Gorzów Wielkopolski 44. Joanna Dubin – PR Sucha Beskidzka 45. Daniel Drapała – PR Milicz 46. Bogumiła Drozdowska – prokurator w stanie spoczynku 47. Ewa Domagalska-Szulewicz – PO Warszawa 48. Krzysztof Domagałą – prokurator w stanie spoczynku 49. Jerzy Duniec – PO Białystok 50. Krzysztof Duszeńko – PR Jawor 51. Małgorzata Duszyńska – PR Lublin-Płn 52. Marek Dutkowski – prokurator w stanie spoczynku 53. Wojciech Dutkowski – prokurator w stanie spoczynku 54. Izabela Dydowicz – prokurator w stanie spoczynku 55. Maria Dziedzic – prokurator w stanie spoczynku 56. Dorota Filipek – Marek – PO Tarnów 57. Mariusz Ejffler – PO Warszawa-Praga 58. Piotr Fortuna – PO Jelenia Góra 59. Julia Frankowska-Kowalik – PR Warszawa Praga Płd. 60. Krystyna Gabara – Piętka – PO Wrocław 61. Michał Gabriel-Węglowski – PReg. Gdańsk 62. Józef Gacek – PO Warszawa-Praga 63. Alicja Gajewska – PR Warszawa-Mokotów 64. Damian Gałek – PR Zielona Góra 65. Joanna Garus – PR Warszawa-Mokotów, 66. Małgorzata Gawarecka – PR Warszawa-Praga Płd. 67. Katarzyna Gembalczyk – PO Warszawa 68. Katarzyna Giecko – PO Olsztyn 69. Elżbieta Gielo – prokurator w stanie spoczynku 70. Ireneusz Głowiński – PR Nowy Targ 71. Marta Grochowska PR Grodzisk Maz. 72. Elżbieta Gródek – PO Nowy Sącz 73. Jadwiga Gorzelewska – prokurator w stanie spoczynku 74. Sylwia Gładzka –Kurzydło – PO Legnica 75. Maria Głuszak – PR Nowy Sącz 76. Sławomir Głuszek – PO Bydgoszcz 77. Dorota Gniza-Osiadacz – PReg. Katowice 78. Ewa Gołębiowska – prokurator w stanie spoczynku 79. Joanna Gorazdowska – prokurator w stanie spoczynku 80. Marek Gorzkowicz – PO Jelenia Góra 81. Jacek Górny – PO Nowy Sącz 82. Bartosz Grabowski – PO Toruń 83. Piotr Grądzki – PR Wieliczka 84. Bożena Grochowska-Małek PO Siedlce 85. Andrzej Grygoruk – PR Białystok 86. Jacek Grygorczyk – PR Pruszków 87. Edyta Grzesiuk – PR Biała Podlaska 88. Bogdan Gunia – PO Rzeszów 89. Robert Guźdź – PR Szczecin Niebuszewo 90. Ewa Hadaś – prokurator w stanie spoczynku 91. Aleksander Herzog – prokurator w stanie spoczynku 92. Aneta Hładki – PR Zakopane 93. Anna Hopfer – PO Warszawa-Praga 94. Anita Horaczyńska – PR Szczecin Prawobrzeże 95. Jerzy Iwanicki – PReg Warszawa 96. Janusz Iwiński – PO Nowy Sącz 97. Katarzyna Jakacka – PO Warszawa 98. Marek Jamrogowicz – PO Tarnów 99. Alina Janczarska- PO Warszawa 100. Ewa Janczur – PO Toruń 101. Andrzej Janecki- PR Warszawa Wola 102. Lidia Jarczykowska – PO Kraków 103. Marek Jarczykowski – PO Kraków 104. Tomasz Jędrych – PO Ostrołęka 105. Andrzej Jóźwik – PO Warszawa 106. Dorota Kalinowska-Kłos – PO Lublin 107. Magdalena Kanadys-Marko – PO Lublin 108. Anna Kaniak – PR Wrocław Stare Miasto 109. Małgorzata Kapral – PR Kraków Śródmieście Zach. 110. Dorota Kawa – PO Lublin 111. Waldemar Kawalec – PReg Wrocław 112. Cezary Kiszka – PR Busko Zdrój 113. Joanna Kłosowska – PR Lidzbark Warmiński 114. Robert Kmieciak – PR Zielona Góra 115. Krzysztof Kołaczek – prokurator w stanie spoczynku 116. Anita Kołakowska – prokurator w stanie spoczynku 117. Dariusz Kończyk – prokurator w stanie spoczynku 118. Urszula Komor – PO Lublin 119. Dorota Komotajstis – PO Lublin 120. Jerzy Kopeć – PO Warszawa-Praga 121. Jolanta Kordulska – PR Białystok Płd. 122. Joanna Kordzińska – PR Toruń Wsch. 123. Damian Kordykiewicz – PO Szczecin 124. Lucyna Korga-Mazurek – PR Warszawa Śródmieście-Płn. 125. Elżbieta Korwell – prokurator w stanie spoczynku 126. Piotr Kosikowski – prokurator w stanie spoczynku 127. Mariusz Kowal – PO Rzeszów 128. Piotr Kowalik – PR Warszawa Praga-Południe 129. Joanna Kowalska – PO Kraków 130. Dariusz Korneluk – PR Warszawa Śródmieście 131. Tomasz Korniak – Kraków Śródmieście Zach. 132. Maria Kossakowska – PO Warszawa 133. Sławomir Kowalczyk – PO Białystok 134. Marzena Kowalska – PO Warszawa-Praga 135. Ewa Kowalska – PR Oława 136. Mirosław Kozak – PR Zakopane 137. Małgorzata Kozicka – prokurator w stanie spoczynku 138. Grażyna Kozłowska – prokurator w stanie spoczynku 139. Joanna Kozłowska – prokurator w stanie spoczynku 140. Małgorzata Kozłowska – PK 141. Zbigniew Kozłowski – prokurator w stanie spoczynku 142. Mariusz Krasoń – PR Kraków 143. Jerzy Krawczuk – prokurator w stanie spoczynku 144. Anna Królikowska – PR Grodzisk Maz. 145. Jolanta Kruczek – PR Kraków Śródmieście – Zachód 146. Anna Królikowska – PR 147. Agnieszka Krysmann – PO Poznań 148. Włodzimierz Krzywicki – PReg Szczecin 149. Krzysztof Kuciński – PO Płock 150. Katarzyna Kuklis – PO Bielsko Biała 151. Maria Kulesza-Chalecka – PO Olsztyn 152. Włodzimierz Kumorowski – PO Tarnów 153. Agnieszka Kupracz – PR Kraków Śródmieście Wsch. 154. Rafał Kurek – PR Bydgoszcz-Południe 155. Adam Kurzydło – PO Legnica 156. Celina Kurzydło – PO Legnica 157. Andrzej Kózka – prokurator w stanie spoczynku 158. Arkadiusz Kwapiński – PR Jastrzębie Zdrój 159. Małgorzata Kwapisz – PO Poznań 160. Katarzyna Kwiatkowska – PO Warszawa-Praga 161. Bożena Lament – PO Warszawa-Praga 162. Bolesław Laszczak – PR Kraków-Podgórze 163. Beata Lazar – PO Kraków 164. Aldona Lema – PReg Szczecin 165. Monika Lewandowska – PO Warszawa 166. Agnieszka Łosicka – PO Lublin 167. Marzena Łubik-Ogłozińska – PR Warszawa-Mokotów 168. Lilianna Łukasiewicz – PO Legnica 169. Michał Machniak – PO Warszawa-Praga 170. Tomasz Mackiewicz – PR Malbork 171. Mirosława Malka – Nowak – PO Bydgoszcz 172. Ewa Macuga-Momont – PR Warszawa Praga-Płd. 173. Maciej Makowski – PR Katowice-Północ 174. Robert Makowski– PO Warszawa 175. Cezary Maj –PReg Lublin 176. Dariusz Makowski – PO Tarnów 177. Michał Makowski – PR Warszawa-Śródmieście Płn. 178. Marcin Maksjan – PR Warszawa-Ursynów 179. Aleksandra Malinowska-Bizon – PR Kartuzy 180. Aleksandra Marchlewska – PR Szczecin Niebuszewo 181. Tadeusz Marek – PO Białystok 182. Józef Martan – prokurator w stanie spoczynku 183. Anna Markuszewska – Wolfram – PO Toruń 184. Mateusz Martyniuk – PO Warszawa 185. Artur Matkowski – PR Poznań Grunwald 186. Barbara Miarka – prokurator w stanie spoczynku 187. Piotr Michalak – PO Lublin 188. Wojciech Michalczuk – PO Białystok 189. Jerzy Mierzewski – PR Warszawa Śródmieście-Płn. 190. Agnieszka Miller-Ustrzyńska – PR Kraków Prądnik Biały 191. Wojciech Misiewicz – PR Warszawa-Praga Płn. 192. Wioletta Misiura – PR Lublin 193. Michał Mistygacz – PR Warszawa-Śródmieście 194. Piotr Miszczak – PO Olsztyn 195. Maciej Młynarczyk – PR Warszawa Praga-Płn. 196. Marian Młynarski – prokurator w stanie spoczynku 197. Małgorzata Moroń – PR Kraków Śródm. Zach. 198. Dominik Mrozowski – PR Bydgoszcz-Płd. 199. Małgorzata Musiał – Klenk – PR Warszawa Śródmieście -Północ 200. Ewa Niczyporuk – PReg. Lublin 201. Zbigniew Niemczyk – PReg. Gdańsk 202. Joanna Niewiara – PO Bielsko Biała 203. Izabela Niezgoda – PR Myślenice 204. Piotr Niezgoda – PO Kraków 205. Anna Niziołek – PR Warszawa Praga-Płn. 206. Urszula Noras-Cema – prokurator w stanie spoczynku 207. Paweł Nowak – PO Warszawa 208. Przemysław Nowak – PO Warszawa 209. Ewa Nowicka-Sztachelska – PR Sokółka 210. Tomasz Nowicki – PO Warszawa-Praga 211. Katarzyna Okomska – PO szczecin 212. Bogusław Olewiński – PR Rzeszów 213. Artur Oniszczuk – PR Warszawa Praga-Płn. 214. Jarosław Onyszczuk – PR Warszawa-Mokotów 215. Artur Orłowski – PR Warszawa Praga Płn. 216. Waldemar Osowiecki –PR Ciechanów 217. Lubosz Ossowski – PO Toruń 218. Anna Ostrowska – PO Gliwice 219. Ewelina Ostrowska – PR Warszawa-Wola 220. Wanda Ostrowska – prokurator w stanie spoczynku 221. Zbigniew Owsiany – prokurator w stanie spoczynku, 222. Jerzy Ożóg – PO Koszalin 223. Jolanta Paczkowska-Szopa – prokurator w stanie spoczynku 224. Iwona Palka – prokurator w stanie spoczynku 225. Aleksandra Panek-Troć – PO Jelenia Góra 226. Krzysztof Parchimowicz – PR Warszawa-Mokotów 227. Krystyna Paszek – PR Grodzisk Mazowiecki 228. Wojciech Pełeszok – PO Warszawa 229. Roman Pękała – PO Świdnica 230. Andrzej Piaseczny – PO Warszawa 231. Aneta Pich – PR Szczecin 232. Paweł Pik – PReg Gdańsk 233. Agnieszka Piszczek – PR Nowy Sącz 234. Kazimierz Piszczek – PO Nowy Sącz 235. Monika Plichta – PO Olsztyn 236. Monika Plucińska – prokurator w stanie spoczynku 237. Maciej Płeszka – PR Kraków-Prądnik Biały 238. Katarzyna Płończyk – PO Kraków 239. Paweł Podlasko – PO Kraków 240. Hubert Podolak – PO Warszawa-Praga 241. Andrzej Pogoda – PO Lublin 242. Dorota Polak-Hawranek – PR Kraków-Prądnik Biały 243. Izabela Politewicz – PO Olsztyn 244. Cezary Porada – PO Toruń 245. Rafał Porębski – PR Zakopane 246. Ewa Potempska – PR Warszawa Wola 247. Małgorzata Pomarańska-Bielecka – PR Warszawa Mokotów 248. Maciej Prabucki – PO Jelenia Góra, 249. Michał Przybycień – PR Kraków-Prądnik Biały 250. Radosław Rejmoniak – PO Opole 251. Marek Ratajczak – prokurator w stanie spoczynku 252. Arkadiusz Roćko – PO Gorzów Wielkopolski 253. Ryszard Rogatko – PO Warszawa 254. Sebastian Rohm – PO Katowice 255. Stanisław Rokita – prokurator w stanie spoczynku 256. Lucyna Rolska – PR Warszawa-Śródmieście 257. Agnieszka Romańczuk – PO Warszawa Praga 258. Bożena Romańczuk – PO Białystok 259. Ewa Ruchlicka – prokurator w stanie spoczynku 260. Jaromir Rybczak– PR Rzeszów 261. Robert Rybiński – PR Szczecin-Niebuszewo 262. Katarzyna Ryniewicz –Smela PR Legionowo 263. Marta Rzepa – PR Warszawa Ursynów 264. Zbigniew Rzepa – PR Warszawa Ursynów 265. Ewa Sacha – PR Kraków Śródmieście Wsch. 266. Mariusz Sadło – PO Warszawa-Prga 267. Jan Sadowski – PO Płock 268. Wojciech Sadrakuła – prokurator w stanie spoczynku 269. Małgorzata Sajkiewicz – PO Kraków 270. Marta Sasuła – PR Otwock 271. Anatol Sawa– PR Lublin 272. Elżbieta Sidwa – prokurator w stanie spoczynku 273. Bożena Siecińska-Kołaczek – prokurator w stanie spoczynku 274. Anna Sienkiewicz-Mrozowska – PO Bydgoszcz 275. Beata Siudzińska-Dawid – PO Częstochowie 276. Piotr Antoni Skiba – PR Warszawa Śródmieście-Płn. 277. Monika Skinder-Pik – PO Gdańska 278. Marcin Skowronek – PR Zakopane 279. Beata Skowronek-Frużyńska – PReg Kraków 280. Janusz Smaga – prokurator w stanie spoczynku 281. Jadwiga Sobolewska-Kowalska – prokurator w stanie spoczynku 282. Paweł Sokół – PO Kielce 283. Dariusz Sowik – PO Łódź 284. Małgorzata Sowińska–Lalek – PR Sandomierz 285. Grażyna Stanek – prokurator w stanie spoczynku 286. Karolina Staros – PR Warszawa Praga-Płn. 287. Waldemar Starzak – PR Nowy Sącz 288. Alfred Staszak –PO Zielona Góra 289. Beata Stępień – Warzecha – PO Nowy Sącz 290. Izabela Stolarczyk – PReg Katowice 291. Joanna Struś-Prokop – PO Koszalin 292. Anna Surowiak – PO Jelenia Góra 293. Beata Syk-Jankowska – PO Lublin 294. Anita Syrek – PR Kraków Śródmieście Zach. 295. Edward Szafraniec – prokurator w stanie spoczynku 296. Ireneusz Szeląg – PR Warszawa-Śródmieście 297. Marcin Szczepanowski – PR Świdnik 298. Małgorzata Szczęsna – PO Warszawa 299. Joanna Szczęśniak – PR Warszawa Praga – Północ 300. Małgorzata Szeroczyńska – PR Żyrardów 301. Wojciech Szczygieł – PR Zawiercie 302. Katarzyna Szeska – PR Warszawa-Wola 303. Justyna Szetelnicka – PR Warszawa-Wola 304. Mariusz Szewczyk – PO Lublin 305. Michał Sikora – PR Jastębie Zdrój 306. Jezry Szkapiak – PO Jelenia Góra 307. Ewa Szkodzińska-Łacek – PO Lublin 308. Zbigniew Szpiczko – PO Białystok 309. Michał Szułczyński – PO Gliwice 310. Magdalena Szumska-Gałan – PO Warszawa 311. Grażyna Szuszkiewicz – PO Legnica 312. Katarzyna Szyfer – PO Warszawa 313. Maria Szymocha – prokurator w stanie spoczynku 314. Dariusz Szyperski – PR Wrocław Psie Pole 315. Teresa Szwagierek – PO Kielce 316. Dariusz Ślepokura – PO Warszawa 317. Małgorzata Ślęzak – PR Pruszków 318. Janusz Śliwa – PReg. Kraków 319. Marcin Śliwiński – PO Jelenia Góra 320. Andrzej Śliwski – PO Białystok 321. Grzegorz talarek – PO Radom 322. Bazyli Telentejuk – PR Białystok Płd. 323. Monika Tkaczuk-Golda – PR Warszawa-Mokotów 324. Maria Tomczak – PO Warszawa 325. Mirosław Tracz – prokurator w stanie spoczynku 326. Anna Trojanowska – Drapała PO Wrocław 327. Grzegorz Trusiewicz – PR Ryki 328. Patrycja Trzaska-Żurek – PR Kraków Śródmieście Zach. 329. Małgorzata Turlewicz – PO Warszawa 330. Julita Turyk – prokurator w stanie spoczynku 331. Ewa Tyborowska – PR Warszawa Praga Płd. 332. Aneta Urbanik-Urjasz – PR Warszawa-Ursynów 333. Lidia Walencow – PR Nowy Sącz 334. Agnieszka Walewska – PR Lublin Płd. 335. Marta Wańdoch – PR Warszawa-Wola 336. Artur Wańdoch – PR Piaseczno 337. Jerzy Waryszak – PO Toruń 338. Roch Waszak – PReg. Poznań 339. Tomasz Waszczuk – PR Kraków Śródmieście Wsch. 340. Jolanta Waś – PO Warszawa-Praga 341. Marek Wełna – PR Kraków-Nowa Huta 342. Marcin Wielgomas – PR Warszawa 343. Robert Więckiewicz – PO Siedlce 344. Maciej Więckowski – PR Malbork 345. Jacek Winkiel – prokurator w stanie spoczynku 346. Anna Winogrodzka-Miszczak – PO Olsztyn 347. Magdalena Wiśniewska – PO Warszawa Praga 348. Marcin Włodarczyk – PO Gdańsk 349. Hanna Wojciechowska – PR Oława, 350. Alina Wojdy – PO Gdańsk 351. Anna Wolska-Górna – PR Nowy Sącz 352. Małgorzata Wasiek – PR Wrocław Psie Pole 353. Piotr Woźniak – PO Warszawa-Praga 354. Artur Wrona – PO Tarnów 355. Ewa Wrzosek-PR Warszawa-Mokotów 356. Sylwester Woźniak – PR Lublin Płn. 357. Aleksandra Wójcik – PO Lublin 358. Andrzej Wójcik – PO Lublin 359. Krzysztof Wójcik – PO Kraków 360. Marek Wójcik – PR Głogów 361. Piotr Wójtowicz – PO Legnica 362. Katarzyna Wychowałek-Szczygieł – PReg. Katowice 363. Robert Wypych – PO Częstochowa 364. Joanna Wyrzykowska-Pełeszok – PO Warszawa 365. Aleksandra Zając-Hanulak –PR Kępno 366. Katarzyna Zajączkowska – PO Nowy Sącz 367. Mariusz Zalewski – PR Warszawa Praga-Północ 368. Iwona Zielińska – PO Warszawa-Praga 369. Renata Zielińska – PO Warszawa 370. Marek Zieliński – PR Wrocław-Śródmieście 371. Agnieszka Zięba – PO Rzeszów 372. Anna Zimoląg – PR Legnica, 373. Wiesław Zimoląg – prokurator w stanie spoczynku 374. Miłosz Ziółkowski – PO Szczecin 375. Ewa Zuwała – prokurator w stanie spoczynku 376. Elżbieta Żalikowska – prokurator w stanie spoczynku

Udostępnij:

Mariusz Jałoszewski

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2000 r. dziennikarz „Gazety Stołecznej” w „Gazecie Wyborczej”. Od 2006 r. dziennikarz m.in. „Rzeczpospolitej”, „Polska The Times” i „Gazety Wyborczej”. Pisze o prawie, sądach i prokuraturze.

Komentarze

Komentarze będą wkrótce dostępne