27 lipca 2021

Historyczny apel polskich sędziów w obronie prawa UE. Rekordowe 3829 nazwisk z całej Polski

Sędziowie z całej Polski wzywają rząd i prezes SN do wykonania orzeczeń TSUE. Apel podpisała rekordowa liczba polskich sędziów, w tym ponad 500 sędziów krakowskich. Podpisów będzie jeszcze więcej, bo wciąż są zbierane. Apel podpisują też sędziowie Sądu Najwyższego i prokuratorzy.

Po raz pierwszy w najnowszej historii polskich sądów aż tylu sędziów podpisało apel w obronie podstawowych zasad i wartości. Sędziowie wzywają rząd i prezes Sądu Najwyższego do wykonania orzeczeń TSUE. Apel podpisują sędziowie z dużych i małych sądów. Sędziowie rejonowi, okręgowi, apelacyjni, wojewódzkich sądów administracyjnych oraz Sądu Najwyższego. Jest już ich 2018 i to nie koniec, bo podpisy są wciąż zbierane m.in. w sądach na Śląsku. Czyli apel podpisało już ok. 20 procent wszystkich polskich sędziów, bo w Polsce jest ok. 10 tysięcy sędziów sądów powszechnych, plus kilkuset sędziów wojewódzkich sądów administracyjnych, NSA i SN.

Apel ze swoją listą podpiszą sędziowie Sądu Najwyższego. A największe stowarzyszenie sędziów polskich Iustitia podpisy będzie zbierać do środy 28 lipca włącznie. Podpisy zbierają też sędziowie krakowscy, słupscy, czy łódzcy, którzy należą też do stowarzyszenia sędziów Themis. Ponadto do akcji zbierania podpisów włączyli się niezależni prokuratorzy ze stowarzyszenia Lex Super Omnia. Ich apel popiera już 376 prokuratorów, również nie należących do Lex Super Omnia. Listy z podpisami pod apelem cały czas aktualizujemy.

Apel o wykonanie dwóch orzeczeń TSUE z 14 i 15 lipca 2021 roku ws. nielegalnej Izby Dyscyplinarnej - która powinna teraz zostać zlikwidowana - ze względu na rekordowe poparcie już przeszedł do historii polskich sądów. „Jestem tym pozytywnie zaskoczony i zbudowany. Sędziowie sami chcą podpisywać apel, by ich nazwisko było na liście. Apel podpisują nawet sędziowie, którzy wcześniej popierali kandydatów do nowej KRS. To pokazuje, że polscy sędziowie mają poczucie odpowiedzialności i chcą pozostać w unijnym porządku prawnym” - mówi OKO.press sędzia Waldemar Żurek z Krakowa, były rzecznik starej, legalnej KRS.

Do tej pory największym poparciem cieszył się apel polskich sędziów do OBWE o objęcie monitoringiem planowanych na maj 2020 roku kopertowych wyborów prezydenckich. Tamten apel podpisało ponad 1278 sędziów. Pisaliśmy o tym w OKO.press:

Sędziowie z Olsztyna pierwsi wezwali do wykonania orzeczeń TSUE

Obecny apel w obronie prawa UE już do tej chwili podpisało prawie dwa razy więcej sędziów niż apel do OBWE. Będziemy aktualizować listę podpisów dodając nowe nazwiska. Następnie opublikujemy w OKO.press ostateczną listę polskich sędziów popierający apel o wykonanie orzeczeń TSUE oraz apel sędziów SN (są pod nim zbierane podpisy). Jest to bowiem bardzo ważny głos środowiska sędziów polskich i wyraz poparcia oraz przywiązania dla prawa europejskiego i unijnych wartości, które Polska obiecała wykonywać oraz szanować wstępując do UE. Ten apel będzie sygnałem dla obywateli, że polscy sędziowie są zjednoczeni w obronie podstawowych zasad. Będzie to również ważny sygnał dla UE, że polscy sędziowie chcą respektowania orzeczeń TSUE.

A jeszcze kilka dni temu nic nie zapowiadało, że taki historyczny apel powstanie. Zaczęło się spontanicznie i oddolnie. Pierwsi byli olsztyńscy sędziowie (na zdjęciu). Uznali, że muszą zamanifestować swoje stanowisko wzywające rząd i prezes SN do wykonania orzeczeń TSUE. Bo ani rząd, ani Małgorzata Manowska - wybrana przez prezydenta na prezesa SN – jak dotąd orzeczeń nie wykonują. Manowska demonstracyjnie je zlekceważyła i w pełni odmroziła pracę nielegalnej Izby Dyscyplinarnej. Za złożono na nią zawiadomienie do prokuratury. Pisaliśmy o tym w OKO.press:

„W naszej ocenie sądy powszechne nie mogą teraz stać z boku. Apel to nasze wyraźne stanowisko, że nie ma zgody na lekceważenie orzeczeń TSUE. Sędziowie są oburzenie tym, że ich się nie wykonuje” - mówił OKO.press jeden z olsztyńskich sędziów, inicjatorów apelu. Dodał: „Nasz apel, choć ogólny, jest też skierowany do prezesów sądów, by przywrócili do pracy sędziów Tuleyę i Juszczyszyna. Bo ich też dotyczą orzeczenia TSUE. To również apel do sądów dyscyplinarnych, by nie prowadziły spraw, które przydzielał im prezes Izby Dyscyplinarnej Tomasz Przesławski. Bo z orzeczeń TSUE wynika, że nie mógł tego robić”.

To, że podpisy pod takim apelem zaczęli zbierać sędziowie olsztyńscy to nie przypadek. Bowiem od kilku lat bronią oni wolnych sądów - wraz z sędziami krakowskimi są najaktywniejsi na tym polu w Polsce. Bronią też zawieszonego przez nielegalną Izbę Dyscyplinarną sędziego Pawła Juszczyszyna. I choć prezesem tutejszego sądu rejonowego jest Maciej Nawacki, jeden z symboli złej zmiany w sądach sędziowie olsztyńscy nie dali się złamać. Wręcz przeciwnie nadal twardo bronią Juszczyszyna. Pisaliśmy o tym w OKO.press:

Olsztyn uruchomił historyczną lawinę podpisów

W czwartek 22 lipca pod apelem o wykonanie orzeczeń TSUE podpisało się 91 sędziów okręgu olsztyńskiego. Czyli sędziowie z sądu rejonowego i okręgowego w Olsztynie, ale też sędziowie z sądów rejonowych w Lidzbarku Warmińskim, Piszu, Giżycku, Mrągowie, Bartoszycach, Szczytnie i Biskupcu. I się zaczęło. W piątek podpisy pod apelem zaczęto zbierać w kolejnych sądach apelacji rzeszowskiej, Dolnego Śląska, okręgów słupskiego, radomskiego i gdańskiego. I na koniec dnia pod apelem było 386 podpisów.

„Inicjatorem apelu jest okręg olsztyński. Uznaliśmy, że się do niego dołączymy. Ten apel odpowiada naszemu postrzeganiu prawa” - mówił OKO.press sędzia Michał Lewoc z Legnicy, który był zaangażowany w zbieranie podpisów sędziów z Dolnego Śląska. Pisaliśmy o tym w OKO.press:

Przez weekend podpisy wciąż zbierano. Dołączyły też kolejne sądy: warszawskie, wielkopolskie, z apelacji szczecińskiej oraz z okręgu toruńskiego i włocławskiego. I tak na koniec niedzieli 25 lipca podpisów pod apelem było już blisko 1100, w tym sędziów z SN. Ale dołączały kolejne sądy. W poniedziałek 26 lipca podpisy mieli już sędziowie łódzcy, gorzowscy i opolscy. Sędziowie krakowscy zaczęli je zbierać w poniedziałek i tylko w ciągu jednego dnia ich apel poparło aż 390 sędziów. Obecnie tych podpisów jest 631 - to sędziowie z sądów rejonowych i okręgowych obszaru Krakowa, Kielc, Nowego Sącza, Tarnowa oraz Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie i w Kielcach. Do apelu dołączyli też sędziowie apelacji śląskiej, opolscy, czy lubelscy.

Apel podpisali w sumie sędziowie okręgów i apelacji (kolejność alfabetyczna) oraz sędziowie administracyjni z: Bielska - Białej (23), Częstochowy (38), Dolnego Śląska (387), Elbląga (87), Gdańska (136), Gliwic i Rybnika (77), Katowic (97), Krakowa (631), Lublina (201), Łodzi (301), Nakła nad Notecią (8), Olsztyna (131), Opola (62), Ostrołęki (27), Rzeszowa (12o), Słupska (73), Szczecina (264), Torunia i Włocławka (118), Warszawy (322) i Wielkopolski (350). Do apelu dołączyło się też 376 niezależnych prokuratorów, którzy podpisali listę zbieraną przez stowarzyszenie Lex Super Omnia. Ich apel publikujemy na końcu tekstu. Dane są na bieżąco aktualizowane - stan na 30 lipca godz. 22.45.

Apel polskich sędziów do władzy

Publikujemy wszystkie dotąd zebrane podpisy. Lista będzie aktualizowana o nowe podpisy. Lista zaczyna się od sądów olsztyńskich, a potem jest alfabetyczna.

Treść apelu:

„My niżej podpisani sędziowie okręgu olsztyńskiego [każdy sąd wpisuje swój okręg – red.] wzywamy wszystkie zobowiązane organy do pełnego wykonania postanowienia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z dnia 14 lipca 2021 r. (C-204/21) oraz wyroku tego Sądu z dnia 15 lipca 2021 r. (C-791/19), w tym do natychmiastowego zaprzestania działania Izby Dyscyplinarnej SN. Odmowa wykonania wskazanych orzeczeń stanowi nie tylko jaskrawe naruszenie obowiązującego nas prawa wspólnotowego (art. 19 ust.1 akapit drugi Traktatu o Unii Europejskiej), ale godzi również w krajowy porządek konstytucyjny (art. 91 ust.2 Konstytucji RP)”.

Poniżej podpisy sędziów.

131 sędziów Olsztyna: okręgu olsztyńskiego i wojewódzkiego sądu administracyjnego

1.SSO Rafał Jerka

2.SSR Jarosław Walentynowicz

3.SSR Wojciech Krawczyk

4.SSO Wiesław Kasprzyk

5.SSR Wojciech Kuciejewski

6.SSR Katarzyna Zabuska

7.SSR Katarzyna Jerka

8.SSR Ewa Kurasz

9.SSR Magdalena Wołejko – Czubek

10.SSR Piotr Żywicki

11.SSO Dorota Lutostańska

12.SSO Jacek Barczewski

13.SSR Robert Kłosowski

14.SSR Joanna Bieńkowska- Kolarz

15.SSR Krzysztof Krygielski

16.SSO st.spocz. Mirosław Wieczorkiewicz

17.SSO Małgorzata Tomkiewicz

18.SSR Marek Makowczenko

19.SSR Bożena Makowczenko

20.SSR Jolanta Dzitowska

21.SSR Anna Kurzynowska- Drzażdżewska

22.SSR Katarzyna Garbarczyk

23.SSR Maja Jabłońska

24.SSR Jowita Sikorska

25.SSR Anna Podubińska

26.SSO Rafał Kubicki

27.SSO Dariusz Firkowski

28.SSR Ewa Ignatowicz – Firkowska

29.SSR Justyna Smolińska

30.SSR Aneta Wojtanowska

31.SSO st.spocz. Grzegorz Warachowski

32.SSR Joanna Bury

33.SSR Krzysztof Połomski

34.SSR Leszek Bil

35.SSR Katarzyna Wilchowska

36.SSR Magdalena Wierzejska

37.SSR Arkadiusz Rokicki

38.SSR Monika Juszczyszyn

39.SSR st.spocz. Jerzy Muraszko

40.SSR Anna Pałasz

41.SSO Iwona Litwińska- Palacz

42.SSR Barbara Kokoryn

43.SSR st.spocz Elżbieta Cel

44.SSO Jolanta Biernat-Kalinowska

45.SSR Paweł Juszczyszyn

46.SSR Aneta Żołnowska

47.SSR Piotr Domaradzki

48.SSR Elżbieta Zdunek- Szepietowska

49.SSR Alina Kowalewska

50.SSR Katarzyna Błesińska- Kozłowska

51.SSO Magdalena Chudy

52.SSO Wacław Bryżys

53.SSR Katarzyna Cygan

54. SSR Małgorzata Kłek

55. SSR Wojciech Szałachowski

56.SSR Renata Maj

57.SSR Andrzej Hinz

58.SSR Wojciech Kottik

59.SSR Tomasz Bulkowski

59.SSR Agnieszka Lewandowska

60.SSO Agnieszka Śmiecińska

61.SSR Marta Orłowska

62.SSO Leszek Wojgienica

63.SSR Anna Kabzińska

64.SSR Patrycja Abel – Mordasewicz

65.SSR Katarzyna Popowicz

66.SSR Anna Lisowska

67.SSR Magdalena Łukaszewicz

68.SSR Agnieszka Rogowska

69.SSR Grzegorz Siwik

70.SSR st.spocz. Monika Mastalerz

71.SSR st.spocz. Bożena Wieczorkiewicz

72.SSR Katarzyna Zielińska

73.SSR Teresa Kinach-Stemplewska

74.SSR Witold Marweg

75.SSR Wioletta Obrębska

76.SSR Tomasz Cichocki

78.SSO st.spocz. Krystyna Gradowska

79.SSO Krystyna Skiepko

80.SSO Dorota Ciejek

81.SSO Agnieszka Żegarska

82.SSR Katarzyna Kwaterkiewicz

83.SSO Marek Jaszczak

84.SSR Joanna Herman

85.SSR Grażyna Giżewska-Rozmus

86.SSR Joanna Urlińska

87.SSR Anna Szczepańska

88.SSR Krzysztof Matysiak

89.SSR Mirella Sprawka

90.SSR Monika Wawro

91.SSR Arkadiusz Zmudziński

92.SSR Paweł Pióro

93.SSR Wiktor Sienicki

94.SSO st.spocz.Maciej Wasilewski

95.SSO st.spocz.Teresa Bronowska

96.SSO Dorota Radaszkiewicz

97.SSO Karol Radaszkiewicz

98.SSO Ewa Dobrzyńska – Murawka

99.SSR Małgorzata Olejarczyk

100.SSR Grzegorz Olejarczyk

101.SWSA Alicja Jaszczak – Sikora

102.SWSA Ewa Osipuk

103.SWSA Jolanta Strumiłło

104.SWSA Tadeusz Lipiński

105.SWSA Adam Matuszak

106.SSR Katarzyna Cichocka

107.SSR Krzysztof Branecki

108. SSO Beata Łożyńska- Motyka

109.SSO Leszek Motyka

110.SSR st.spocz.Robert Masłowski

111.SSO Cecylia Kotfica

112.SSO Anna Górczyńska

113.SSR Agnieszka Przęczek

114.SSO Zofia Rutkowska

115.SSR Małgorzata Banaszewska

116.SSO st.spocz.Waldemar Pałka

117.SSO Beata Urbańska- Woike

118.SSO Tomasz Madej

119.SSR Magdalena Maszlanka

120.SSR Sylwia Staniszewska

121.SSR Ewelina Wolny

122. SSO st.spocz. Romuald Czerniecki

123.SSO st.spocz.Andrzej Gwizdała

124.SSR Tomasz Idzikowski

125.SSR Dariusz Idzikowski

126.SSR st.spocz.Jan Steraniec

127. SSO Olgierd Dąbrowski – Żegalski

128.SSO Piotr Zbierzchowski

129. SWSA st.spocz. Hanna Raszkowska

130.SWSA Beata Jezielska

131.SWSA Bogusław Jażdżyk

387 sędziów Dolnego Śląska

1. SSR Anna Urbańska 2. SSR Michał Lewoc 3. SSO Agnieszka Jakubiszyn-Turkiewicz 4. SSO Adam Mika 5. SSO w st. spoczynku Włodzimierz Przysłupski 6. SSR Marcin Miterka 7. SSR Agata Mularska-Karamon 8. SSO Katarzyna Pozlewicz-Szymańska 9. SSR Małgorzata Lipińska 10. SSR Katarzyna Żmuda 11. SSR Ewa Czajkowska-Katerczak 12. SSO w st. spoczynku Bogumiła Kraska 13. SSO Bartłomiej Treter 14. SSR Karolina Krzemińska 15. SSR Katarzyna Sobieska 16. SSR Jacek Seweryn 17. SSR Elżbieta Szałowska 18. SSR Marian Woźny 19. SSR Monika Gliniecka-Kaczmarek 20. SSR Monika Lewoc 21. SSR Anna Matuszewska 22. SSR Sławomir Pałka 23. SSR Aleksandra Rembiasz 24. SSR Eliza Skotnicka 25. SSA Agata Regulska 26. SSR Grzegorz Kurdziel 27. SSR Filip Wesolowski 28. SSO w st. spoczynku Aleksandra Wesolowska 29. SSA w st. spoczynku Ewdward Stelmasik 30. SSR w st. spoczynku Małgorzata Iwaszuk 31. SSO Zbigniew Muszyński 32. SSO Izabela Cieślińska 33. SSO Katarzyna Wręczycka 34. SSO Joanna Żelazny 35. SSO w st. spoczynku Jerzy Nowiński 36. SSO Dorota Nowińska 37. SSO w st. spoczynku Barbara Trachimowicz 38. SSR Miłosz Chwalibóg 39. SSR Agnieszka Świderska 40. SSR Justyna Kuriata-Pruszyńska 41. SSO Magdalena Bielecka 42. SSR Małgorzata Czeredys-Wójtowicz 43. SSO w st. spoczynku Wanda Binczak 44. SSO Ewa Kłak-Dybka 45. SSO w st.spoczynku Ewa Litowinska 46. SSR Justyna Szurgacz-Ślęzak 47. SSR Dorota Wilczek 48. SSA Grażyna Szyburska-Walczak 49. SSR Marek Wójcik 50. SSR Tomasz Klimko 51. SSA Małgorzata Lamparska 52. SSR Marta Rogozik 53. SSO Marta Ładzińska 54. SSO Anna Górna 55. SSA w st. spoczynku Anna Guzinska. 56. SSR Piotr Mgłosiek 57. SSO w st. spoczynku Anna Nowińska 58. SSR Tomasz Zawiślak 59. SSR Piotr Zaguła 60. SSR Magdalena Mijał 61. SSO w st. spoczynku Lidia Hojeńska 62. SSR Tomasz Poprawa 63. SSR Magdalena Opalińska 64. SSR Tadeusz Kowalczyk 65. SSR Marek Górny 66. SSR Joanna Grzanka-Michór 67. SSR Radosław Ślęzak 68. SSA Ewa Głowacka 69. SSR Izabella Gabriel 70. SSO w st.spoczynku Krystyna Ćwierz 71. SSA w st. spoczynku Barbara Krameris 72. SSR Radosław Gluza 73. SSR Urszula Wicińska 74. SSR w st. spoczynku Marta Sługocka 75. SSA Ewa Barnaszewska 76. SSA w st. spoczynku Zdzisław Pachowicz 77. SSR Anna Garbera 78. SSR Jolanta Zapłotna 79. SSR Agnieszka Golińska 80. SSO Agnieszka Bluj-Miś 81. SSR Joanna Wencius-Głębocka 82. SSA Cezariusz Baćkowski 83. SSA Bogusław Tocicki 84. SSR Sebastian Spałek 85. SSO Krzysztof Nowicki 86. SSR Paweł Pośpiech 87. SSR Joanna Stępień-Trylnik 88. SSR Magdalena Bombała 89. SSR Anna Kochan 90. SSA Sławomir Jurkowicz 91. SSR Beata Ziemba 92. SSR Anna Borkowska 93. SSR Urszula Jagodzińska 94. SSR Marta Bukaczewska 95. SSR Anna Ostrowska 96. SSR Marta Ziser 97. SSR Paweł Augustowski 98. SSR Katarzyna Araszkiewicz 99. SSR Anna Małecka 100. SSO Katarzyna Zawiślak 101. SSR Sylwia Krajewska 102. SSR Adrian Żurowski 103. SSR Marta Brick 104. SSR Inga Faligowska 105. SSR Renata Pawłów 106. SSR Edyta Zaczkowska 107. SSR Alicja Matuszczyk 108. SSA Tadeusz Nowakowski 109. SSR Daria Ratymirska 110. SSR Aneta Andel 111. SSR Anna Tęcza-Paciorek 112. SSO Renata Szczerbowska 113. SSR Beata Głuszak 114. SSO w st. spoczynku Anna Młyniec 115. SSO Rafał Cieszyński 116. SSO Joanna Jakubowska-Wiraszka 117. SSO w Świdnicy Sabina Szlichta 118. SSA Robert Kuczyński 119. SSR Grzegorz Wesołowski 120. SSR Wioletta Stefanowska 121. SSO Sylwia Kolasa-Barczyńska 122. SSR Małgorzata Piotrowska 123. SSA Janusz Godzwon 124. SSR Halina Michalkiewicz-Zawada 125. SSO Jarosław Jaroń 126. SSO Monika Różycka 127. SSO w st. spoczynku Wanda Grochecka 128. SSR Dorota Kapral 129. SSR Agnieszka Łężna 130. SSN w st. spoczynku Herbert Szurgacz 131. SSO Krystyna Batra 132. SSO w st. spoczynku Mirosława Polak 133. SSR Magdalena Korczak 134. SSR Barbara Chmielowska 135. SSR Maciej Pruszyński 136. SSR Sebastian Kowalski 137. SSR Hanna Płonka 138. SSR Fryderyk Kwiatek 139. SSR Joanna Polak Kałużna 140. SSR Renata Salwach 141. SSR Justyna Kuriata 142. SSR Grzegorz Kuriata 143. SSR w st. spoczynku Iwona Pilch-Łabęcka 144. SSR Karolina Wołoszczuk 145. SSR Anna Wołosecka-Berk 146. SSR Joanna Hajduk 147. SSO Małgorzata Dasiewicz-Kowalczyk 148. SSO Beata Stachowiak 149. SSO w st. spoczynku Alfred Steiner 150. SSR Dorota Grzywacz 151. SSO Monika Kuźniar 152. SSR Agnieszka Chlipała-Kozioł 153. SSR Damian Czajka 154. SSO Dorota Stawicka-Moryc 155. SSR Aleksandra Kędziora 156. SSR w st. spoczynku Ewa Karp 157. SSR Magdalena Wacowska 158. SSR Marek Bielecki 159. SSR Magdalena Koelner 160. SSR w st. spoczynku Maria Dulanowska 161. SSR Bartosz Kusyk 162. SSA w st. spoczynku Witold Franckiewicz 163. SSA w st. spoczynku Janina Cieślikowska 164. SSA w st. spoczynku Marcin Cieślikowski 165. SSR Karolina Gruszczynska 166. SSR Monika Witkiewicz-Haśko 167. SSR Agnieszka Wróblewska-Kafka 168. SSO Agnieszka Połyniak 169. SSO Mariusz Górski 170. SSA w st. spoczynku Barbara Staśkiewicz 171. SSA w st. spoczynku Irena Różańska-Dorosz 172. SSA w st. spoczynku Barbara Ciuraszkiewicz 173. SSO w st. spoczynku Barbara Klonowska 174. SSO w st. sp. Barbara Karpowicz 175. SSO w st. sp. Anna Dybek 176. SSR Katarzyna Surma-Borowiec 177. SSR Dagmara Kruzel 178. SSR Katarzyna Kościów-Kowalczyk 179. SSO Jolanta Malik 180. SSA w st. spoczynku Barbara Pauter 181. SSA w st. spoczynku Danuta Rychlik-Dobrowolska 182. SSR Beata Michurska-Gruszczyńska 183. SSR Edyta Świętalska 184. SSO Tomasz Kaszyca 185. SSR Jolanta Pol-Kulig 186. SSR Małgorzata Bojarska 187. SSR Katarzyna Gmitrowska-Halla 188. SSA w st. spoczynku Stanisława Kubica 189. SSA Ireneusz Lejczak 190. SSR Anna Wieczorek 191. SSO w st. spoczynku Stanisław Żółtański 192. SSO Izabela Wawrzynów 193. SSR Justyna Bronkowska-Bulanda 194. SSO Dorota Wojtyło 195. SSO Witold Wojtyło 196. SSO Agata Kawa-Jerka 197. SSO w st.spoczynku Elżbieta Piotrowska 198. SSR Agnieszka Maliszewska 199. SSR Katarzyna Szajner 200. SSR Mariola Majer-Świrska 201. SSO Marcin Szajner 202. SSR Adam Stankiewicz 203. SSO w st. spoczynku Magda Klimowicz-Siembieda 204. SSR Anna Peszko 205. SSR Anna Miś 206. SSO w st. spoczynku Robert Figurski 207. SSR Magdalena Kuraj 208. SSR Anna Gołębiowska 209. SSO Anna Orańska-Zdych 210. SSR Anna Nowicka 211. SSR Maria Ćwik-Kulczycka 212. SSR Tomasz Paprocki 213. SSR Aleksandra Czapla-Białobrzeska 214. SSR Katarzyna Jamrozy-Szponik 215. SSR w Świdnicy Paweł Walkiewicz 216. SSR Magdalena Kuczka 217. SSR Agata Mazur-Kubiak 218. SSR w st. spoczynku Joanna Bernasz-Biszczuk 219. SSO Patrycja Gruszczyńska-Michurska 220. SSO Regina Stępień 221. SSO Anna Bury 222. SSR Kamila Myczkowska 223. SSO Sylwia Kornatowicz 224. SSR Maja Ambrożek 225. SSR Joanna Nierzewska-Sosa 226. SSA Edyta Gajgał 227. SSR Michał Banaszak 228. SSR Agnieszka Kaczor 229. SSR Maja Snopczyńska 230. SSR Arkadiusz Rosiecki 231. SSO Tomasz Biskup 232. SSO Elżbieta Hallada 233. SSO Anna Statkiewicz 234. SSO Joanna Pasak 235. SSR Agata Masłowska 236. SSR Izabela Kosińska-Szota 237. SSO Elżbieta Czaplicka 238. SSR Dominika Gotthardt 239. SSR Joanna Zaganiacz 240. SSR Katarzyna Szafrańska 241. SSA w st. spoczynku Andrzej Niedużak 242. SSO Alina Gałęzowska 243. SSA Monika Kiwiorska-Pająk 244. SSR Joanna Wojtoszek 245. SSR Agnieszka Karpowicz 246. SSA Joanna Sawicz 247. SSR Dominika Kurczewska 248. SSR Anna Poryzała 249. SSR Jarosław Poryzała 250. SSR Beata Wójtowicz-Woźniczka 251. SSR Sylwia Brzozowska 252. SSR Klaudia Sarapata 253. SSR Paulina Warzel-Mikowska. 254. SSR Anna Jezierska 255. SSR Katarzyna Radzińska-Hetnar 256. SSR Anna Kulikowska 257. SSR Izabela Ha?duk-Hawrylak 258. SSR w st. spoczynku Ewa Pietkiewicz 259. SSO Katarzyna Adamska 260. SSR Anna Kowalczyk 261. SSR Dorota Wesołowska 262. SSR Agata Piecuch-Plewa 263. SSR Iwona Popiołek-Sikora 264. SSO Tomasz Wysocki 265. SSR Agata Wysocka-Zatorska 266. SSR Maciej Dubrowski 267. SSR Ewa Muzyka 268. SSR Marek Żurawski 269. SSO Aleksandra Żurawska 270. SSR Agnieszka Makowska 271. SSR Alicja Kiwała 272. SSO w st. spoczynku Beata Zientek 273. SSR Barbara Stach-Żydowska 274. SSR Magdalena Krośnicka-Zaleśny 275. SSR Piotr Remian 276. SSR Danuta Raś 277. SSR Agnieszka Banach 278. SSO w st. spoczynku Elżbieta Sobolewska-Hajbert 279. SSO Małgorzata Brulińska 280. SSR Rafał Płażewski 281. SSO Magdalena Jurkowicz 282. SSA Jolanta Solarz 283. SSA Lidia Mazurkiewicz-Morgut 284. SSA Aleksandra Marszałek 285. SSO Anna Stawikowska 286. SSA Dariusz Kłodnicki 287. SSA Grażyna Matuszek 288 .SSR. Katarzyna Mialik-Antczak 289. SSA Adam Jewgraf 290. SSA Jolanta Burdukiewicz-Krawczyk 291. SSO Elżbieta Kurkowska 292. SSO Agata Kotuła 293. SSR Izabela Żylińska-Małecka 294. SSA Małgorzata Bohun 295. SSO w st. spoczynku Hanna Chwistecka 296. SSR Piotr Łuczak 297. SSR Piotr Filipiak 298. SSR Magdalena Rzeszutek-Jaworska 299. SSO Malgorzata Szyszko 300. SSO w st. spoczynku Beata Kintsler 301. SSO Dorota Skrzypczak-Woźny 302. SSR Sylwia Raczyńska 303. SSO Anna Rej-Żuk 304. SSO Andrzej Żuk 305. SSA Robert Zdych 306. SSO Paulina Kirczuk-Antończak 307. SSR Małgorzata Marcinowska-Koperska 308. SSA w st. spoczynku Franciszek Marcinowski 309. SSR Adam Semiczek 310. SSO Beats Mądra 311. SSO Małgorzata Gliwińska 312. SSR Adam Listwan 313. SSR Agnieszka Mękal 314. SSR w st. spoczynku Marta Minkisiewicz-Kasprzak 315. SSR Robert Truczka 316. SSO Katarzyna Czajka 317. SSR Sylwia Stelmach-Stoga 318. SSR Magdalena Piątkowska 319. SSR Karolina Korotczuk-Szczepaniak 320. SSO Edyta Pawłowicz-Durlak 321. SSR Anna Brzozowska-Szkoda 322. SSO Joanna Placety 323. SSO Małgorzata Kontrym 324. SSO w st. spoczynku Grażyna Rataj 325. SSR Aleksandra Sobieska. 326. SSO Witold Firkowicz 327. SSR Marta Banowska-Chmielarz 328. SSR Marcin Kląskała 329. SSO w st. spoczynku Ewa Kilczewska 330. SSR Monika Pieniążek-Kosoń. 331. SSR Sławomir Waleczek 332. SSR Kamila Sierpowicz- Bigos 333. SSO Ziemowit Barański 334. SSO Jacek Martka 335. SSR Dorota Wachowska 336. SSR Jolanta Broniewicz-Kotowska 337. SSO Sabina Ziser 338. SSR Kamila Chrobak-Sułkowska 339. SSR w st. spoczynku Małgorzata Witkowska-Szabłykin 340. SSR Małgorzata Iwankiewicz 341. SSR Łukasz Kozakiewicz 342. SSO Stanisław Jabłoński 343. SSO Mariusz Wiązek 344. SSR Sebastian Marcinowski 345. SSR Magdalena Kurpisz-Rybak 346. SSR Magdalena Gabriel 347. SSO Anna Strzebinczyk-Stembalska 348. SSR Ireneusz Stembalski 349. SSR Urszula Kiejna 350. SSR Maciej Mądrzak 351. SSR Agnieszka Szczerbinska 352. SSR Karolina Maciejewska 353. SSR Sylwia Nieckarz 354. SSR Małgorzata Łebkowska 355. SSR Agata Chmielnikowska 356. SSA Wiesław Pędziwiatr 357. SSR Ewa Przychodzka 358. SSR Justyna Ponikowska 359. SSR Joanna Franckiewicz 360. SSR Anna Duda 361. SSR Marek Stefanowski 362. SSO Paweł Pszczołowski 363. SSR Ewelina Sznajderska 364. SSR Bogdan Sokołowski 365. SSO Ewa Gonczarek 366. SSR Małgorzata Majewska 367. SSO Elżbieta Wylegalska 368. SSO Klara Łukaszewska 369. SSO Tomasz Skowron; 370. SSR Magdalena Zdrzałka-Szymańska 371. SSR Bernadetta Krajewska 372. SSR Kasandra Turkiewicz 373. SSR Paulina Krzemińska 374. SSO Dominika Romanowska 375. SSR Joanna Krzymińska-Skoczylas 376. SSR Michał Gabrysz 377. SSO Magdalena Skuza 378. SSA w st. spoczynku Beata Wolfke-Kobzar 379. Sędzia NSA Halina Filipowicz-Kremis 380. SSR Łukasz Kurnicki 381. SSO w st. spoczynku Janusz Daszkiewicz 382. SSO Maciej Ejsmont 383. SSO w st. spoczynku Urszula Kubowska-Pieniążek 384. SSO w st. spoczynku Krystyna Kalinowska 385. SSO Grzegorz Szepelak 386. SSO Andrzej Lewandowski 387. SSR Anna Szpojankowska-Essel

87 sędziów Elbląga: okręgu elbląskiego

1. Ewa Mroczek SR Działdowo (stan spoczynku) 2. Ewa Nowaczyńska SO Elbląg (stan spoczynku) 3. Krzysztof Nowaczyński SO Elbląg 4. Marek Nawrocki SO Elbląg 5. Dorota Krajewicz-Wewiórska SR Elbląg 6. Paweł Wewiórski SR Elbląg 7. Patrycja Wojewódka SR Elbląg 8. Andrzej Borowski SR Nowe Miasto Lubawskie 9. Magdalena Modrzyńska SR Elbląg 10. Jan Bewicz SR Ostróda 11. Anna Gracz-Kacicka SR Elbląg 12. Monika Szelesna-Hoppe SR Elbląg 13. Natalia Szymanek-Wolnik SR Elbląg 14. Marek Szymanek SR Kwidzyn (stan spoczynku) 15. Jakub Uzdowski SR Malbork 16. Jarosław Matuszczak SR Malbork 17. Irena Grochola SR Malbork 18. Ewa Pietraszewska SO Elbląg 19. Jolanta Pietrzak SO Elbląg 20. Jacek Pietrzak SA Gdańsk (stan spoczynku) 21. Marek Omelan SO Elbląg 22. Jolanta Petkowska-Piątek SR Elbląg 23. Urszula Wróbel SR Elbląg 24. Ewa Tańska SR Elbląg 25. Beata Banaszek-Piotrowska SR Elbląg 26. Aleksandra Kozak-Lewandowska 27. Tomasz Lewandowski SR Elbląg 28. Katarzyna Słyś SR Elbląg 29. Alicja Romanowska SO Elbląg 30. Akeksandra Ratkowska SO Elbląg (stan spoczynku) 31. Mirosław Dionizy Waiss SO Elbląg (stan spoczynku) 32. Aleksandra Hatta-Derdowska SR Elbląg 33. Tomasz Piechowiak SO Elbląg 34. Dorota Twardowska SO Elbląg 35. Barbara Stradowska-Grzeszczuk SO Elbląg 36. Marta Wiśniewska SR Braniewo 37. Marcin Perliński SR Nowe Miasto Lubawskie 38. Anita Żuralska-Grochocka SR Nowe Miasto Lubawskie 39. Aleksandra Mackiewicz - Surdykowska SR Nowe Miasto Lubawskie 40. Karol Bucha SR Nowe Miasto Lubawskie 41. Zdzisław Kawulak SO Elbląg 42. Magdalena Wygonowska SO Elbląg 43. Piotr Dzieża SO Elbląg 44. Agnieszka Klimko SR Elbląg 45. Sylwia Kamola SR Elbląg 46. Tomasz Charzewski SR Iława 47. Anna Nowosielska SR Elbląg 48. Elżbieta Kosecka-Sobczak SO Elbląg 49. Małgorzata Kowalczyk-Przedpełska SO Elbląg (stan spoczynku) 50. Emilia Zaremba-Hołda SR Elbląg 51. Joanna Lebiecka SR Elbląg 52. Jacek Maciąg SR Malbork 53. Grażyna Walkiewicz SR Kwidzyn 54. Paweł Ulewicz SR Elbląg 55. Arkadiusz Kuta SO Elbląg 56. Arkadiusz Fall SO Elbląg 57. Lidia Kryszewska-Watkowska SO Elbląg (stan spoczynku) 58. Rafał Matysiak SO Elbląg 59. Natalia Burandt SO Elbląg 60. Barbara Płocheć SO Elbląg 61. Irena Linkiewicz SO Elbląg (stan spoczynku) 62. Grażyna Borzestowska SO Elbląg 63.Bronisław Bober SO Elbląg (stan spoczynku) 64. Sebastian Wojewódka SR Elbląg 65. Jolanta Hryniewicz SO Elbląg (stan spoczynku) 66. Marlena Brzozowska SO Elbląg (stan spoczynku) 67. Irena Śmietana SO Elbląg 68. Bożena Czarnota SO (stan spoczynku) 69. Magdalena Misiak-Nisiewicz SR Braniewo 70. Jadwiga Dobaczewska SR Iława (stan spoczynku) 71. Jerzy Skuza SR Iława 72. Czapiewska Maria SO Elbląg 73. Dorota Zientara SO Elbląg 74. Lidia Bodurka-Kowalska SR Kwidzyn 75. Władysław Kizyk SO Elbląg 76. Tadeusz Witkowski SR Działdowo 77. Andrzej Gierłachowski SR Działdowo 78. Danuta Matuszewska SA Gdańsk (stan spoczynku) 79. Teresa Osowicka SO Elbląg 80. Włodzimierz Gawrylczyk SA Gdańsk (stan spoczynku) 81. Mariusz Gregorowicz SO Elbląg 82. Tomasz Weiert SO Elbląg 83. Tomasz Koronowski SO Elbląg 84. Izabela Bratek-Krull SR Kwidzyn 85. Wojciech Zelmański SR Kwidzyn 86. Marzena Rabiej SR Elbląg (w stanie spoczynku) 87. Olga Jażdżyńska-Latecka SR Elbląg

136 sędziów Gdańska, Trójmiasta, okręgu gdańskiego

1. SSR Dorota Zabłudowska

2. SSA Teresa Karczyńska-Szumilas 3. SSR Jolanta Jeżewska 4. SSR Małgorzata Przybylska-Lewandowska 5. SSR Rafał Rudnicki 6. SSA Włodzimierz Brazewicz 7. SSR Anna Lewandowska 8. SSO Joanna Baraniecka-Galińska 9. SSR Joanna Jurkiewicz 10. SSR Lucyna Knyba 11. SSR Ewa Bork-Aponowicz 12. SSR Małgorzata Peplińska 13. SSR Katarzyna Piotrowska 14. SSR Monika Studzienna-Pawlak 15. SSR Martyna Wodyńska 16. SSR Beata Piórek 17. SSR Piotr Wangler 18. SSA Daria Stanek 19. SSA w stanie spoczynku Bożena Grubba 20. SSA Michał Bober 21. SSA Lucyna Ramlo 22. SSR Monika Szeleźniak, 23. SSR Elżbieta Nawara, 24. SSR Hanna Dumanowska -Łosin, 25. SSR Marlena Kozacka, 26. SSR Ilona Będźkowska, 27. SSR Joanna Buławska, 28. SSR w stanie spoczynku Gabriela Niewiadomska- Samet 29. SSR Sylwia Uznańska, 30. SSR Małgorzata Warecka, 31. SSR Krzysztof Więckowski, 32. SSR Marcin Matusiak, 33. SSR Anna Miszewska, 34. SSR Grzegorz Kubanek, 35. SSR Małgorzata Nowicka-Midziak, 36. SSR Ewa Mielcarek, 37. SSR Joanna Mierzwa - Dzięcielska. 38. SSR Grzegorz Danilewicz 39. SSA w stanie spoczynku Katarzyna Sałańska-Szumakowicz 40. SSA w stanie spoczynku Aleksandra Urban 41. SSO Weronika Klawonn 42. SSR Iwona Tusk-Kasiewicz 43. SSR Dawid Maciejewski 44. SSO Magdalena El-Hagin 45. SSR Karolina Kozieł 46. SSO Katarzyna Kazaniecka-Kapała 47. SSO Anna Brzoza 48. SSR Krystyna Lemańczyk-Brzoskowska 49. SSR Hanna Thomas 50. SSR Anna Kiwer-Kowalczyk 51. SSR Aleksandra Bagińska-Pamięta 52. SSR Aneta Szałkiewicz 53. SSR Anieszka Długosz-Zglinicka 54. SSA Hanna Rucińska 55. SSA w stanie spoczynku Wiktor Gromiec 56. SSR Jakub Kościerzyński 57. SSR Przemysław Miśkiewicz 58. SSA Anna Strugała 59. SSA Dorota Wróblewska 60. SSA Andrzej Czarnota 61. SSA w stanie spoczynku Ewa Raszeja 62. SSA Krzysztof Noskowicz 63. SSA Beata Fenska - Paciorek 64 SSA w stanie spoczynku Zbigniew Koźma 65. SSR Ewa Toczydłowska 66. SSO Andrzej Wojtaszko 67. SSA Barbara Rączka-Sekścińska 68. SSA Alina Miłosz-Kloczkowska 69. SSA w stanie spoczynku Małgorzata Gerszewska 70. SSO Aleksandra Kaczmarek 71. SSR Grzegorz Kachel 72. SSR Ewa Kruk 73. SSA Sławomir Steinborn 74. SSO Agnieszka Oczkowska-Kochańska 75. SSO Ewa Ważny 76. SSR w stanie spoczynku Elżbieta Tramowska 77. SSR Andrzej Tramowski 78. SSR w stanie spoczynku Zbigniew Ałaszewski 79. SSO Jarosław Urban 80. SSA Grażyna Czyżak 81. SSR Renata Połuch 82. SSR Monika Krajka-Pawlak 83. SSO Ewa Grzenkowska 84. SSR Anna Grochal 85. SSO Magdalena Czynsz-Wolska 86. SSO Monika Langowska 87. SSR Małgorzata Uszacka 88. SSA Alicja Podlewska 89. SSA Iwona Krzeczowska-Lasoń 90. SSR Monika Maćkowiak 91. SSR Dorota Krygier 92. SSO Jarosław Zawrot 93. SSR Anna Mejka 94. SSA w stanie spoczynku Katarzyna Przybylska 95. SSO Dagmara Daraszkiewicz 96. SSO Izabela Górnikiewicz-Wróbel 97. SSO w stanie spoczynku Magdalena Szewczak 98. SSR Małgorzata Wasiniewska 99. SSR w stanie spoczynku Elżbieta Cichon 100. SSR Agnieszka Kubica 101. SSR Agata Krakówka 102. SSR Magdalena Łopuchow 103. SSR Magdalena Hyla 104. SNSA Jacek Hyla 105. SSO Ewa Piotrowska 106. SSR Julia Kuciel 107. SSR Monika Kołtun 108. SSR Dorota Borowicz-Gnatowska 109. SSO Bożena Mathea 110. SSO Magdalena Lemańczyk-Lis 111. SSO Anna Łukaszun-Kalita 112. SSO Marek Kapała 113. SSO Ewa Szarmach 114. SSR Aleksandra Ossowska 115. SSR Ewa Szczutowska 116. SSO Krzysztof Solecki 117. SSR Adriana Leśniańska 118. SSR Magdalena Olejnicka 119. SSA Dariusz Janiszewski 120. SSA Ewa Tomaszewska 121. SSO w stanie spoczynku Krystyna Mizak 122. SSA Małgorzata Rybicka -Pakuła 123. SSA Karolina Sarzyńska 124 . SSA Ewelina Jokiel 125. SSA w stanie spoczynku Mariola Sokołowska 125. SSA Elżbieta Milewska-Czaja 126. SSO Michał Gnatowski, 127. SSO Krzysztof Koczyk 128. SSO Włodzimierz Witt 129. SSA Zbigniew Merchel 130. SSA Ewa Giezek 131. SSA Maryla Domel -Jasińska 132. SSO Maria Leszczyńska 134. SSA w stanie spoczynku Irma Kul 135. SSA w stanie spoczynku Barbara Lewandowska 136. SSO Agata Wojciszke

631 sędziów Krakowa: sędziowie z sądów rejonowych okręgowych obszaru Krakowa, Kielc, Nowego Sącza, Tarnowa, krakowskiego sądu apelacyjnego oraz Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie i w Kielcach, NSA

Koordynatorką akcji zbierania podpisów jest tutaj sędzia Marzena Stoces.

1. SSO Waldemar Żurek 2. SSO Dariusz Mazur 3. SSO Beata Morawiec 4. SSO Maciej Czajka 5. SSO Edyta Barańska 6. SSO Anna Głowacka 7. SSA Paweł Rygiel 8. SSR Marzena Stoces 9. SSO Aneta Mansfeld 10. SSR Przemysław Strzelecki 11. SSR Anna Zgud 12. SSO Zbigniew Zgud 13. SSR Anna Sikora-Ciba 14. SSO Joanna Makarska 15. SSR Michał Wójcik 16. SSR Agnieszka Rudol 17. SSR Monika Czajka 18. SSR Paweł Piesakowski 19. SSR Dorota Machura-Chrzanowska 20. SSR Lidia Kurnicka 21. SSO Elżbieta Bednarczuk 22. SSR Justyna Dresler-Sewerska 23. SSO Ewa Szymańska 24. SSO Agata Wasilewska-Kawałek 25. SSR Agnieszka Pilarczyk 26. SSO Piotr Pilarczyk 27. SSR Beata Donhoffner–Grodzicka 28. SNSA w Krakowie Joanna Tuszyńska 29. SWSA w Krakowie Ewa Michna 30. SSR Agnieszka Sułowska-Gibas 31. SSO Joanna Melnyczuk 32. SSO Urszula Pałkowska-Różycka 33. SSO Agata Pierożyńska 34. SSA Agata Pyjas-Luty 35. SSR Katarzyna Grabczak - Ignatjuk 36. SSO Janusz Kawałek 37. SSR Małgorzata Siwiec-Niemczuk 38. SSR Ilona Slavev 39. SSR Paweł Skrzypski-Słowik 40. SSO Beata Kurdziel 41. SSO Katarzyna Serafin-Tabor 42. SSO Jarosław Tyrpa 43. SSO Liliana Kaltenbek 44. SSR Ewelina Stecko-Slopek 45. SSR Aleksander Przysiężniak 46. SSO Janusz Beim 47. SSR Małgorzata Kudyk 48. SSO Katarzyna Wierzbicka 49. SSO Wojciech Maczuga 50. SSA w stanie spoczynku Beata Barylak-Pietrzkowska 51. SSR Paweł Krystyniecki 52. SSO Anna Gordon-Gralak 53. SSR Cezary Czech-Śmiałkowski 54. SSR Anna Olszewska-Zaremba 55. SSO Bogdan Jędrys 56. SSO Izabela Fountoukidis 57. SSO Katarzyna Gajewska 58. SSR Aleksandra Pelc-Bartosz 59. SSR Lidia Wojak 60. SSR Ewa Piróg 61. SSR Sylwia Mąsior 62. SSR Katarzyna Milewska 63. SSO Jolanta Sepiał 64. SSA Barbara Nita?Światłowska 65. SSR Aleksandra Machowska 66. SSO Ewa Olszewską 67. SSO Marta Woźniak 68. SSO Maciej Ferek 69. SSO Magdalena Nagaduś 70. SSO Jarosław Gaberle 71. SSO Wojciech Domański 72. SSO Bogusław Słowik 73. SSR Piotr Biega 74. SSO Grzegorz Dyrga 75. SSO Magdalena Meroń-Pomarańska 76. SSO Sylwia Skotnicka 77. SSR Katarzyna Kalicińska-Grzyb 78. SSR Mariusz Sitko 79. SSR Katarzyna Nowakowska-Miśta 80. SSO Tomasz Kudla 81. SSR Artur Onderka 82. SSO Jarosław Łukasik 83. SSR w stanie spoczynku Jadwiga Lurka 84. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Grażyna Firek 85. SWSA w Krakowie Stanisław Grzeszek 86. SSO Barbara Kursa 87. SSR Łukasz Dyląg 88. SSR Katarzyna Szymska 89. SSR Anna Serzysko 90. SSR Edyta Żyła 91. SSR Agnieszka Michalak 92. SSR Anna Dyl 93. SSO Agnieszka Cholewa - Kuchta 94. SSR Kinga Rutkowska 95. SSO Krzysztof Lisek 96. SSO Kinga Marczak 97. SSO Beata Maciejewicz-Gawron 98. SWSA w Krakowie Urszula Zięba 99. SWSA w Krakowie Maja Zawadzka 100. SSO Grażyna Baran 101. SSO Mirosław First 102. SSO Beata Tabaka 103. SSO Rafał Rusek 104. SSA w stanie spoczynku Włodzimierz Baran 105. SSA Krystian Serzysko 106. SSA Monika Kowalska 107. SSA Grażyna Wiśniewska 108. SSR Piotr Krzak 109. SSR Katarzyna Gajda - Roszczynialska 110. SSO Katarzyna Oleksiak 111. SSO Katarzyna Biernat - Jarek 112. SWSA w Krakowie Piotr Głowacki 113. SSO Aneta Stożek 114. SSR Janina Płonka 115. SSR Katarzyna Wojtanowska 116. SSR Magdalena Żak 117. SSR Ewa Ostrowska 118. SSR Dorota Sośnicka-Gurbiel 119. SSR Dorota Rzuchowska 120. SSR Monika Krzanowska-Mars 121. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Ferek 122. SSO Kamil Grzesik 123. SSR Tomasz Tokarski 124. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Bożenna Blitek 125. SSR Beata Turzańska - Szacoń 126. SSO Wanda Zawicka 127. SSR Małgorzata Bartuzi 128. SSR Dominika Wszołek-Lech 129. SSA Andrzej Solarz 130. SSA Krzysztof Marcinkowski 131. SSA Barbara Baran 132. SSR Jakub Krawiec 133. SSR Ewa Żmudzka - Kmiecik 134. SSR Adam Szymeczko 135. SSR Sławomir Nowak 136. SSR Katarzyna Proksa-Kosek 137. SSR Łukasz Ćmielewski 138. SSR Jacek Blat 139. SSR Janusz Kukuczka 140. SSO Joanna Czernecka 141. SSO Anna Nowak 142. SSA Sławomir Jamróg 143. SSA w stanie spoczynku Hanna Nowicka de Poraj 144. SSA Marek Boniecki 145. SSR Katarzyna Gładysz-Grzybacz 146. SSO Barbara Wypchło-Grymek 147. SSA Dariusz Płaczek 148. SSO Sylwia Szeleźnik 149. SSO Renata Zwolak 150. SSR Łukasz Sajdak 151. SSR Paweł Cyran 152. SSR Ewa Ługowska 153. SSR Marcin Hałgas 154. SSO Agnieszka Senisson 155. SSR Sabina Czech-Śmiałkowska 156. SSR Paulina Fidzińska-Adamska 157. SSR Karolina Sosińska 158. SSR Tomasz Bac 159. SSO Bożena Jurczak 160. SSR Grzegorz Kiełbasa 161. SSR Elżbieta Jachymiak-Miodunka 162. SSO Mieczysław H.Kamiński 163. SSO Katarzyna Kwilosz-Babiś 164. SSO Urszula Kapustka 165. SSO Tomasz Białka 166. SSO Rafał Obrzud 167. SSO Małgorzata Franczak-Opiela 168. SSO Paweł Poręba 169. SSO Paweł Gnutek 170. SSO Bogdan Kijak 171. SSO Anna Pater 172. SSO w stanie spoczynku Maria Żelichowska- Błażowska 173. SSO w stanie spoczynku Zofia Klisiewicz 174. SSR Ewa Pyrz 175. SSR Paweł Cetnarowski 176. SSR Agnieszka Poręba 177. SSR Aneta Korwin-Białka 178. SSR Wojciech Langer 179. SSR Bożena Mikołajska-Dąbek 180. SSR Monika Młynarczyk-Mościcka 181. SSR Aleksander Jędryka 182. SSR Przemysław Mościcki 183. SSR w stanie spoczynku Wanda Fudala 184. SSR Marek Marchalewicz 185. SSR Janusz Kukla 186. SSO w stanie spoczynku Jacek Gacek 187. SSR Wojciech Ujwary 188. SSO w stanie spoczynku Kazimierz Wilczek 189. SSR Piotr Szołdrowski 190. SSR Maria Satora 191. SSA Ewa Krakowiak 192. SSO w stanie Łucja Stolarska 193. SSO Renata Wajda 194. SSO Kazimierz Kmak 195. SSO Ewa Ślusarczyk 196. SSR Andrzej Ślusarczyk 197. SSR Joanna Gaberle 198. SSO Justyna Sieklicka-Pawlak 199. SSR Joanna Smoter-Piąty 200. SSR Katarzyna Rejdych 201. SSR w stanie spoczynku Bartłomiej Mikosz 202. SSO Anna Serwin- Bajan 203. SSA w stanie spoczynku Bożena Lichota 204. SSO Paweł Wicherek 205. SSO Agnieszka Jurga 206. SSA Robert Jurga 207. SSR Tomasz Sikora 208. SSR Alina Szostkowska 209. SSR Renata Wrońska 210. SSR Dorota Podskalna-Baum 211. SSR Grażyna Poręba 212. SSR Katarzyna Romańczyk 213. SSR Rafał Hevler 214. SSR Maria Reśko 215. SSR Bartosz Danielski 216. SSR Joanna Szoska 217. SSO w stanie spoczynku Anna Hevler 218. SSO Marek Synowski 219. SSA w stanie spoczynku Anna Grabczyńska-Mikocka 220. SSR Marek Żelechowski 221. SSA w stanie spoczynku Barbara Grabowska 222. SSR Ewa Karp-Sieklucka 223. SSR Wojciech Korbiel 224. SSR Dorota Grabska-Trześniowska 225. SSR Katarzyna Godlewska 226. SSR Renata Mazur - Bomba 227. SSO Agnieszka Sadecka 228. SSO Mariusz Sadecki 229. SSO w stanie spoczynku Anna Zaniewska-Malik 230. SSO Barbara Wójcik 231. SSO Waldemar Nawrocki 232. SSR Zbigniew Małysa 233. SSR Ewa Małek 234. SSR Renata Henich 235. SSR Piotr Henich 236. SSR Barbara Siudut 237. SSO Edward Panek 238. SSO Marek Syrek 239. SSO Piotr Wicherek 240. SSR Aneta Słowik 241. SSR Małgorzata Stanisławczyk-Karpiel 242. SSR Monika Rogowska-Wałęga 243. SSR Michał Bień 244. SSR Renata Siry 245. SSR Karolina Gonet-Szwarga 246. SSR Katarzyna Kozicka-Kania 247. SSR Jakub Lęcznar 248. SSR Mirosław Knapik 249. SSO Jacek Satko 250. SSO Rafał Wagnerowski 251. SSO Jacek Bania 252. SSO Roman Kaczanowski 253. SNSA w Krakowie w stanie spoczynku Anna Szkodzińska 254. SSO Rafał Lisak 255. SSO w stanie spoczynku Joanna Ćwik-Bielińska 256. SSR Paweł Durnaś 257. SSR Barbara Nowak - Łon 258. SSR Joanna Kucy 259. SSR Anna Porębska 260. SSR Barbara Dąda 261. SSO Anna Wydrzyńska 262. SSR Anna Lipieniecka 263. SSR Ewa Urbaczka 264. SSR Halina Gromska 265. SSR Marcin Kroner 266. SSR Marzena Henrych 267. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Beata Łomnicka 268. SSR Katarzyna Wiecheć 269. SSO w stanie spoczynku Maria Bała 270. SSO w stanie spoczynku Ewa Kalinin 271. SSR w stanie spoczynku Elżbieta Zarzycka 272. SSO w stanie spoczynku Adam Zarzycki 273. SSO w stanie spoczynku Elżbieta Kabzińska 274. SSO w stanie spoczynku Alina Bojara 275. SSO w stanie spoczynku Barbara Dylewska 276. SSO w stanie spoczynku Grażyna Wrona 277. SSO w stanie spoczynku Ewa Piątkowska- Bidas 278. SSO w stanie spoczynku Alicja Czarny 279. SSO w stanie spoczynku Elżbieta Gacek 280. SSO w stanie spoczynku Józef Gacek 281. SSO w stanie spoczynku Daniel Stachura 282. SSO w stanie spoczynku Teodora Wójcik 283. SSO w stanie spoczynku Michalina Lenartowicz 284. SSO w stanie spoczynku Teresa Kołbuc 285. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Klesyk 286. SSR w stanie spoczynku Teresa Leśniewska 287. SSO w stanie spoczynku Antoni Sobota 288. SSO Łukasz Sadkowski 289. SSO Renata Broda 290. SSO Mariusz Broda 291. SSO Beata Piwko 292. SSO Anna Pać- Piętak 293. SSO Wojciech Merta 294. SSO Lena Romańska 295. SSO Aleksandra Babilon - Domagała 296. SSO Krzysztof Sajtyna 297. SSO Ewa Palmowska 298. SSO Aneta Jagodzińska 299. SSO Katarzyna Grzela 300. SSO Grzegorz Detka 301. SSR Anna Zelek 302. SSR Anna Siemińska 303. SSR Izabela Żelichowska - Haptar 304. SSO Bartosz Pniewski 305. SSO Anna Pniewska 306. SSO Iwona Michalak 307. SSO Renata Bochenek- Bielecka 308. SSO Magdalena Michalewicz 309. SSO Bożena Gawrońska 310. SSO Grażyna Cieloch 311. SSO Monika Kośka 312. SSR Agnieszka Smerdzyńska 313. SSR Ewa Łuczyńska 314. SSO Małgorzata Solecka 315. SSR Krzysztof Rachwał 316. SSO Monika Horecka 317. SSO Magadalena Bajor - Nadolska 318. SSR Dorota Tylus - Chałońska 319. SSO Marcin Chałoński 320. SSO Edyta Sikorska 321. SSO Agnieszka Paw 322. SSR w stanie spoczynku Mariola Salwa 323. SSO Anna Matysiak 324. SSR Jadwiga Błajszczak 325. SSR Krzysztof Sutkowski 326. SSR Artur Łukawski 327. SSO Barbara Taborowicz- Detka 328. SSO Ewa Lenartowicz 329. SSO Wojciech Buczyło 330. SSO Dominika Augustyn 331. SSO Jaromierz Sobusiak 332. SSO Elżbieta Ciesielska 333. SSO w stanie spoczynku Jacek Szoski 334. SSR Monika Szczepaniec - Czech 335. SSR Maciej Rejzerewicz 336. SSR Anna Nowak 337. SSR Piotr Wilk 338. SSR Wojciech Kucharski 339. SSO Ewa Opozda- Kałka 340. SSR Ewa Hałgas 341. SSO w stanie spoczynku Teresa Dyrga 342. SSR Piotr Kiszka 343. SSA w stanie spoczynku Tadeusz Tokarski 344. SSR Agnieszka Zwęglińska-Wójcik 345. SSR Jakub Boryczko 346. SSR Małgorzata Kryplewska-Baran 347. SSR Agnieszka Zięba 348. SSR Wanda Zaleśna-Dziedzic 349. SSO Ewa Gut 350. SSR Rafał Serafin 351. SSR Małgorzata Adamczyk 352. SSO w stanie spoczynku Ewa Macakowa 353. SSO Zbigniew Karamara 354. SSR Katarzyna Tarkowska-Rafacz 355. SSR Bogusława Sroka 356. SSR Krzysztof Czarnecki 357. SSO Jacek Liszka 358. SSR Agata Górecka 359. SNSA w stanie spoczynku Andrzej Jagiełło 360. SSO Krzysztof Sójka 361. SSO Sławomir Buras 362. SSO Aleksandra Sołtysińska 363. SSA w stanie spoczynku Andrzej Szewczyk 364. SSA Barbara Polańska- Seremet 365. SSR Anna Nowak/SR w Wadowicach 366. SSR Janusz Płoch 367. SSO Zbigniew Zabawa 368. SSR Anna Sulimka 369. SSR Ewa Kozioł 370. SSO Tomasz Kozioł 371. SSO w stanie spoczynku Krystyna Strzelecka 372. SSR Anna Mianowany 373. SSR Olga Leśniak 374. SSR Beata Moryń-Ciuś 375. SSR Beata Pater 376. SSR Marta Rzeźnicka 377. SSR Leszek Gumbisz 378. SSR Rafał Krasoń 379. SSO w stanie spoczynku Danuta Kłosińska 380. SSR Anna Jawień 381. SSO Agnieszka Rejman 382. SSR Agnieszka Suder-Szlósarczyk 383. SWSA w Krakowie Renata Detka 384. SSR Magdalena Sojka 385. SSR Elżbieta Waszkiewicz-Pampuch 386. SSO w stanie spoczynku Izabela Stawicka 387. SSR Alicja Węglowska 388. SSR w stanie spoczynku Teresa Wałek 389. SSR Agnieszka Mazur 390. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Janusz Bociąga 391. SSR Ewa Ankiewicz 392. SSR Elżbieta Brzozowska 393. SSO Piotr Borkowski 394. SSR Renata Masły-Macioszek 395. SSO w stanie spoczynku Leszek Kania 396. SSR Adam Struski 397. SSO Renata Żak 398. SSR Stefan Czebieniak 399. SSO stanie spoczynku Rafał Kieta 400. SSO Jerzy Bogacz 401. SSR Beata Modzelewska-Radek 402. SSR Tatiana Musiałek 403. SSR Marcin Hebda 404. SSR Dorota Krężołek 405. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Knapik 406. SSO Maria Tokarz 407. SSO Dominik Skoczeń 408. SWSA w Krakowie Renata Czeluśniak 409. SSR Kaja Marcinkowska-Kulas 410. SSR Grzegorz Iwoła 411. SSO Renata Stępińska 412. SSR Barbara Sikora 413. SWSA w Kielcach Jacek Kuza 414. SSO Marek Stempniak 415. SWSA w Kielcach Sylwester Miziołek 416. SNSA w Kielcach Anna Żak 417. SSO Dorota Przybyło 418. SSO Barbara Grodkowska 419. SWSA w Krakowie Małgorzata Łoboz 420. SSR Tomasz Partyk 421. SSO Marek Marewicz 422. SWSA w Kielcach w stanie spoczynku Dorota Chobian 423. SSO Lucyna Rajchel 424. SSA w stanie spoczynku Iwona Łuka-Kliszcz 425. SWSA w Krakowie Jarosław Wiśniewski 426. SSR Michalina Walat-Lis 427. SSR Sylwia Kolarz - Klekowska 428. SSO Wiesław Zachara 429. SSO Mariusz Musiał 430. SSO Anna Koźlińska 431. SSR Kinga Malinowska-Gut 432. SSR Zbigniew Miczek 433. SSR Jarosław Flasiński 434. SSR Maria Bem-Flasińska 435. SSO Beata Kozłowska 436. SSR Janusz Kubicki 437. SSR Jarosław Pniak 438. SSR Anna Surowiec 439. SNSA w Krakowie w stanie spoczynku Krystyna Kutzner 440. SWSA w Krakowie Agnieszka Nawara-Dubiel 441. SSA w stanie spoczynku Jan Kremer 442. SSA Paweł Anczykowski 443. SSR Magdalena Cekiera-Banaś 444. SSA w stanie spoczynku Lucyna Juszczyk 445. SSR Anna Sterkowicz 446. SSR Joanna Kowalska 447. SSR Ewa Kosierkiewicz-Ryszka 448. SSR Konrad Ryszka 449. SSR Agnieszka Skrzypińska 450. SSR Małgorzata Joachimiak 451. SSR Szymon Nowakowski 452. SSR Bożenna Kamińska 453. SSR Norbert Krawczyk 454. SSR Dorota Kaniowska 455. SSO Anna Szeliga 456. SSR Agnieszka Proć 457. SSR Barbara Halamus - Dyląg 458. SSR Rafał Ziętek 459. SSO Monika Nawara - Chodak 460. SSA w stanie spoczynku Maria Zięba 461. SSA w stanie spoczynku Halina Gajdzińska 462. SSA w stanie spoczynk Feliksa Wilk 463. SSA w stanie spoczynku Anna Tokarska 464. SSA w stanie spoczynku Witold Dygoń 465. SSA w stanie spoczynku Jadwiga Radzikowska 466. SSA w stanie spoczynku Ewa Proniewicz - Szaron 467. SSR Rafał Rosiek 468. SSR Ewa Kozień - Strukowska 469. SSR w stanie spoczynku Małgorzata Jachowicz - Polak 470. SSR Piotr Sajdera 471. SSR Mariusz Kosiniak 472. SSO w stanie spoczynku Lucyna Nidental-Kozłowska 473. SSR w stanie spoczynku Leszek Skotnicki 474. SSO Agnieszka Niedźwiedź 475. SSO Michał Niedźwiedź 476. SSO Marta Zioło - Mrzygłód 477. SSR Agnieszka Dąbrowska 478. SSO Wojciech Kolanko 479. SSO Anna Wójcik w stanie spoczynku 480. SSR Andrzej Perlik 481. SSR Grzegorz Fura 482. SSR Zbigniew Lis 483. SSR Andrzej Franczyk 484. SSR Paweł Stankowski 485. SSR Grażyna Słonczyńska-Tokarz 486. SSR Anna Zimowska-Legutko 487. SSR Sławomir Zabłocki 488. SSR Elżbieta Loska 489. SSO Marta Kowalska 490. SSA Regina Kurek 491. SSR Elżbieta Niebutkowska 492. SSO w stanie spoczynku Agnieszka Oklejak 493. SSA w stanie spoczynku Wojciech Kościołek 494. SSO Weronika Oklejak 495. SSO Grzegorz Buła 496. SSA w stanie spoczynku Teresa Rak 497. SSO Andrzej Żelazowski 498. SSR Marcin Gawron 499. SSO w stanie spoczynku Jadwiga Osuch 500. SSO Cezary Wieczorek 501. SSO Katarzyna Kowalska Kulik 502. SSO Tadeusz Piesowicz 503. SSO Zbigniew Krupa 504. SSR Anna Musiał 505. SSR Monika Kobis 506. SSR Marta Aksamit 507. SSR Marzena Famielec-Roch 508. SSR Anna Migdał 509. SSO Irena Choma-Piotrowska 510. SSO Krzysztof Wąsik 511. SSR Tomasz Henrych 512. SSA w stanie spoczynku Marta Fidzińska-Juszczak 513. SSR Magdalena Rydel-Wołpiuk 514. SSR Tomasz Kobis 515. SSR Iwona Henrych 516. SSR Agnieszka Bochenek 517. SSR Mikołaj Karpow 518. SSR Adrianna Długosz 519. SSR Marta Dobrowolska 520. SSR Katarzyna Dziedzic-Praszczyk 521. SSR Justyna Kabzińska 522. SSO w stanie spoczynku Adam Kabziński 523. SSR Magdalena Wąsikiewicz 524. SSO Andrzej Bosak 525. SSR Izabela Szot- Hurej 526. SSO w stanie spoczynku Ewa Rudnicka-Danielska 527. SSA w stanie spoczynku Andrzej Struzik 528. SSO Małgorzata Czajka 529. SSR Artur Ślusarczyk 530. SSR Natasza Czarny 531. SSR Małgorzata Sadło 532. SSO Anna Rakoczy 533. SSR Izabela Wolas 534. SSR Ewa Wiśniewska 535. SSR Elżbieta Chudzik 536. SSA Marek Długosz 537. SSR Sylwia Maj-Michaldo 538. SSO w stanie spoczynku Wiesława Paluchowska 539. SSR w stanie spoczynku Anita Szczerbowska-Pradid 540. SSR w stanie spoczynku Beata Świętek 541. SSR w stanie spoczynku Maria Pawłowska 542. SSR Katarzyna Sendorek 543. SSR Anita Bigaj 544. SSR Piotr Węgrzyn 545. SSR Magdalena Besztak-Malinowska 546. SSO Agnieszka Krantz-Matyja 547. SSO Andrzej Ślusarczyk 548. SSR w stanie spoczynku Anna Rurarz 549. SSR Małgorzata Tyndel 550. SWSA w Krakowie Magda Froncisz 551. SSR Dominika Gawor 552. SSR Kinga Czarny 553. SSR Katarzyna Rozwoda 554. SSR Krzysztof Trojan 555. SSR Marek Jałowiecki-Paruch 556. SSR Agnieszka Pawłowska 557. SSR Agnieszka Banaczkowska Anyst 558. SSR Rafał Skrzypiec 559. SSR Małgorzata Winiarska 560. SSR Marcin Szewczyk 561. SSO Leszek Grzesiak 562. SSR Irmina Karp 563. SSO Wiesław Grajdura 564. SSO Krzysztof Chodak 565. SSO Wojciech Zięć 566. SSR Marzena Stochel 567. SSR Mariusz Karteczka 568. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Małgorzata Brachel - Ziaja 569. SSR Marek Imielski 570. SSR Katarzyna Hanszke 571. SSO Jacek Hanszke 572. SWSA w Krakowie Bogdan Wolas 573. SSR w stanie spoczynku Marzena Kruk 574. SSR w stanie spoczynku Danuta Rosik-Rosińska 575. SSR Grzegorz Mrówka 576. SSO Katarzyna Latała 577. SSO Kinga Kosiarz Michalska 578. SSR Agata Irla-Łuczyńska 579. SSO Monika Gądek - Tamborska 580. SSR Aneta Tomasik-Żukowska 581. SSR Tomasz Nowak 582. SSR Iwona Róziewicz 583. SSO Tomasz Nowiński 584. SSO w stanie spoczynku Edward Studziński 585.SSR Janusz Szumski 586. SSR Małgorzata Dębowska 587.SSO stan spoczynku Kazimierz Kostrzewa 588. SSO w stanie spoczynku Natalia Lipińska 589. SSR Łukasz Bobek 590. SWSA w Krakowie w stanie spoczynku Aldona Gąsecka- Duda 591. SSR Bożena Waresiak 592. SSO Monika Świerad 593. SSR Katarzyna Legień-Lewko 594. SSO Marta Łudzik 595. SSO Magdalena Sęczek 596. SSR w stanie spoczynku Małgorzata Ryńska 597. SSR Tomasz Rutkowski 598. SWSA w Krakowie Waldemar Michaldo 599. SSO Grażyna Skoczeń 600. SSO w stanie spoczynku Bogusław Bajan 601. SSR Agnieszka Rutkowska 602. SSO Paweł Szewczyk 603. SSO Renata Rusińska - Szewczyk 604. SSR Dariusz Sosin 605. SSR w stanie spoczynku Beata Kulesza-Flasińska 606. SSR Tomasz Danek 607. SWSA w Krakowie Wiesław Kuśnierz 608. SSR Joanna Karaim 609. SNSA w Krakowie w stanie spoczynku Piotr Lechowski 610. SSO Anna Bosak-Ziomek 611. SSO Ewa Czarnecka- Kozak 612. SSR Alicja Mleczko. 613. SSR Magdalena Klecz - Tomaszewska 614. SSR Anita Młynarczyk 615. SSR Edyta Domagała 616.SSR Anna Jordan- Chajczyk 617. SSO Teresa Strojnowska 618. SSR w st. spoczynku Wanda Rzepecka 619. SWSA w Krakowie Mirosław Bator 620. SSO Anna Miazga 621. SSR Jacek Sorota 622. SSR Świętosława Dzija-Sorota 623. SSO Paweł Kijowski 624. SSR Agnieszka Szczukiewicz 625. SSR Bożena Kotwa - Surowska 626. SSO w stanie spoczynku Bożena Fabrycy 627.SSA Grzegorz Krężołek 628. SSR Magdalena Majewska 629. SSR Katarzyna Kaczmara 630. SSO w stanie spoczynku Anna Karcz-Wojnicka 631. SSR w stanie spoczynku Agata Majda

201 sędziów Lublina: apelacji lubelskiej, okręgi lubelski, zamojski i radomski wojskowy sąd garnizonowy, NSA

1. SSA Barbara du Château 2. SSR Rafał Leszczyński 3. SSA Leszek Pietraszko 4. SSA Magdalena Kuczyńska 5. SSA Jerzy Nawrocki 6. SSA w st. spocz. Bogdan Radomski 7. SSR Anna Rybicka-Hałabis 8. SSR Dorota Wiśniewska 9. SSO Dorota Dobrzańska 10. SSR Anna Piłat - Świś 11. SSR Monika Płoska-Pecio 12. SSR Anna Dyczewska-Lizon 13. SSR Renata Suraj 14. SSR Michał Suraj 15. SSR Dorota Hildebrand-Mrowiec 16. SSR Maciej Babiarz 17. SSO Joanna Przetocka 18. SSO Elżbieta Michałowska-Dec 19. Sędzia WSG w st. spocz. Jacek Białas 20. SSR Edyta Cieliszak 21. SSR Mirosław Szyłkajtis 22. SSR Ewa Grudzień 23. SSO Katarzyna Pszczoła 24. SSO Aneta Gajewska 25. SSR Anna Zawiślak 26. SSR Beata Górna-Gielara 27. SSR Paweł Pieczonka 28. SSO Maria Stelska 29. SSR Agnieszka-Straub-Cegiełko 30. SSO Beata Błotnik 31. SSO Beata Pieńkowska-Hajrych 32. SSR Bożenna Dzimira-Rzepkowska 33. SSO Sławomir Kaczor 34. SSR Marzena Kowalska 35. SSO Katarzyna Żmigrodzka 36. SSA w st. spocz. Ryszard Żmigrodzki 37. SSR w st. spocz. Julitta Jamińska-Supryn 38. SSO Ewa Bogusz-Patyra 39. SSR Aleksandra Machel-Dzik 40. SSR Magdalena Słowińska 41. SSR Ewa Spich-Jakubanis 42. SSR Magdalena Flis 43. SSR Małgorzata Tatara-Wajs 44. SSO Arkadiusz Mrowiec 45. SSO Monika Wysmulska 46. SSR Ewa Klementowska 47. SSO Andrzej Klimkowski 48. SSA Walentyna Łukomska-Drzymała 49. SSA Ewa Popek 50. SSO Krzysztof Kusz 51. SSO Dorota Stańczyk 52. SSO w st. spocz. Anna Samulak 53. SSA Elżbieta Jóźwiakowska 54. SSA Grażyna Jakubowska 55. SSA Beata Siewielec 56. SSA w st. spocz. Cezary Wójcik 57. SSA w st. spocz. Lech Lewicki 58. SSA Wojciech Zaręba 59. SSA w st. spocz. Elżbieta Patrykiejew 60. SSA Bożena Oworuszko 61. SSA Ewa Bazelan 62. SSO Greta Książkiewicz 63. SSO Anna Frączkiewicz 64. SSA w st. spocz. Andrzej Kaczmarek 65. SSO Grażyna Lipianin 66. SSA Ewa Mierzejewska 67. SSA w st. spocz. Marek Wolski 68. SSo Mirosław Brzozowski 69. SSO Mariusz Jaroszyński 70. SSR w st. spocz. Violetta Tracz-Kowalska 71. SSO Elzbieta Paczos 72. SSO Krzysztof Wojtaszek 73. SSO Magdalena Kurczewska-Śmiech 74. SSO Arkadiusz Śmiech 75. SSO Artur Ozimek 76. SSO Piotr Morelowski 77. SSR Robert Kowalczuk 78. SSR Małgorzata Jesipowicz 79. SSR Edyta Kral-Leńczuk 80. SSR Anna Malinowska 81. SSO Artur Makuch 82. SSO Jarosław Dąbrowski 83. SSO w st. spocz. Anna Burek 84. SSA Elżbieta Czaja 85. SSR Piotr Skibiński 86. SSO w st. spocz. Halina Mika-Golian 87. SSO w st. spocz. Anna Słoboda 88. SSR Joanna Błaszczuk 89. SSO Beata Gontarz 90. SSR Krzysztof Tracz 91. SSR Sylwia Surmacz-Tracz 92. SSO w st. spocz. Grażyna Josse-Pankowska 93. SSR Agnieszka Wróbel 94. SSR w st. spocz. Wanda Kamińska 95. SSA Tomasz Lebowa 96. SSO Marek Trojniak 97. SSO Barbara Krukowska 98. SSR Agnieszka Wiśniewska 99. SSO w st. spocz. Eleonora Porębiak-Tymecka 100. SSO w st. spocz. Bożena Rolińska 101. SSO w st. spocz. Barbara Poniatowska 102. SSO w st. spocz. Barbara Kotowska 103. SSA w st. spocz. Elżbieta Gawda 104. SSA w st. spocz. Małgorzata Rokicka-Radoniewicz 105. SSO Jolanta Węs 106. SS0 Lucyna Stąsik-Żmudziak 107. SSR Kinga Gryglewska 108. SSA Mariusz Tchórzewski 109. SSR Iwona Adamiak-Orłowska 110. SSR Marta Podskarbi-Buńko 111. SSR Henryk Buńko 112. SSO Anna Podolska- Kojtych 113. SSO Włodzimierz Śpiewla 114. SSO Łukasz Obłoza 115. SSO Wojciech Leon Turżański 116. SSR Katarzyna Kełpińska-Piwowarczyk 117. SSR Katarzyna Tarkowska-Miksza 118. SSR Wojciech Wolski 119. SSO Dariusz Abramowicz 120. SSO Dorota Mazurek 121. SSO Artur Achrymowicz 122. SSR Agnieszka Piela 123. SSO Dariusz Krzysiak 124. SSO Luiza Dąbska 125. SSO w st. spocz. Maria Sobolewska-Micek 126. SNSA w st. spocz. Witold Falczyński 127. SSO w st. spocz. Marian Grad 128. SSO w st. spocz. Ewa Gulska 129. SSR Agnieszka Aurzecka-Abramowicz 130. SWSA Jarosław Łuczaj 131. SSO Iwona Nowakowska 132. SSR Daniel Woś 133. SSO Anna Kierończyk 134. SSR Aneta Rowińska-Zawada 135. SSR Wioletta Łepecka 136. SSR Katarzyna Trzosińska 137. SSR Grzegorz Gaj 138. SSR Dorota Suchecka-Jasińska 139. SSO Beata Krawczyk 140. SSR Ewa Gaczyńska 141. SSO Adam Kawczyński 142. SSO Marek Gralec 143. SSO Ewa Jaźwińska 144. SSO Stanisław Jaźwiński 145. SSO Zbigniew Kierończyk 146. SSR Iwona Wiraszka 147. SSR Magdalena Grzywaczewska 148. SSO Małgorzata Nowaczewska-Małek 149. SSR Dariusz Wieński 150. SSR Łukasz Lechowski 151. SSO Maciej Gwiazda 152. SSR Beata Zielińska 153. SSR Małgorzata Goździejewska 154. SSO Anna Szymczak 155. SSO Marcin Kobylski 156. SSO Jacek Łata 157. SSR Ewa Gwiazdowska 158. SSR Małgorzata Kucharska 159. SSO w st.spocz. Leszek Rzeźnik 160. SSR w st.spocz. Halina Chomirska 161. SSO w st.spocz. Bożenna Zawada 162. SSO Adam Piechota 163. SSO Agnieszka Chaciej 164. SSR Marek Miłosz 165. SSR Anna Miłosz 166. SSR Magdalena Luśtyk-Barańska 167. SSR Piotr Gagacki 168. SSO w st.spocz. Alicja Dąbrowska 169. SSO Adrianna Orzechowska 170. SSO Joanna Kaczmarek-Kęsik 171. SSO Grzegorz Wójtowicz 172. SSR Wojciech Lisowski 173. SSO Aneta Figura 174. SSR Justyna Ryłko 175. SSR Krzysztof Dobrowolski 176. SWSA Iwona Owsińska-Gwiazda 177. SSR w st.spocz. Krzysztof Duchnik 178. SSR Elżbieta Dębowska 179. SSR Karolina Romaniuk 180. SSR Paweł Czerwiński 181. SSR Iwona Gałek 182. SSO w st.spocz. Maria Maziarek-Kaźmierska 183. SSR Olga Bartula-Czerwińska 184. SSR Agnieszka Maziarek-Bielecka 185. SSR Beata Fikus 186. SSR w st.spocz. Anna Stieblich 187. SSO w st.spocz. Maria Sajur 188. SSO w st.spocz. Irena Koś 189. SSO w st.spocz. Krzysztof Kwiecień 190. SSO w st.spocz. Kazimierz Gaczyński 191. SSO. Andrzej Ryng 192. SSA w st.spocz. Zbigniew Makarewicz 193. SSO w st.spocz. Małgorzata Kowalska 194. SSO Jacek Janiszek 195. SSO Piotr Jakubiec 196. SSR w st.spocz. Maria Krystyna Piłat 197. SSR Grzegorz Borkowski 198. SSO Beata Figaszewska 199. SSR Iwona Suchorowska 200. SSR Marek Stochmalski 201. SSO Beata Garczyńska

301 sędziów Łodzi: apelacji łódzkiej, sędziów administracyjnych i Sądu Najwyższego

1. SSO Katarzyna Zbudniewek - Wesołowska 2. SSA Małgorzata Stanek 3. SSO Izabela Wawrzynkiewicz 4. SSR Joanna Dębowska 5. SSO Ryszard Lebioda 6. SSR Bartosz Kasielski 7. SSO Tomasz Krawczyk 8. SSO Ewa Maciejewska 9. SSO Iwona Jamróz – Zdziubany 10. SSO Marzena Rojecka – Mazurczyk 11. SSR Ewa Szuster – Luszyńska 12. SSR Tomasz Kotkowski 13. SSN w stanie spoczynku Henryk Pietrzkowski 14. SSR Łukasz Witczak 15. SSO Radosław Olewczyński 16. SSO w stanie spoczynku Anna Trawińska 17. SSA Wiesława Kuberska 18. SSO Zofia Szcześniewicz 19. SSR Małgorzata Frąckowiak – Kalinowska 20. SSR Agnieszka Walter 21. SSO Mariola Szczepańska 22. SSO Dorota Sulińska – Kowalska 23. SSR Piotr Chańko 24. SSO Katarzyna Barańska 25. SSO Paweł Barański 26. SSR Ewa Staszewicz – Wasilewska 27. SSR Aleksandra Jamróz 28. SSO Grzegorz Gała 29. SSO Monika Gradowska 30. SSR w stanie spoczynku Honorata Wójcik 31. SSR Monika Gołos 32. SSR Adam Kulesza 33. SSR Kamil Federowicz 34. SSR Dorota Łopalewska 35. SSA Anna Szczepaniak – Cicha 36. SSO Paulina Kuźma 37. SSR Jacek Głowacz 38. SSR Anna Korczak – Głowacz 39. SSR Grażyna Kicińska 40. SSR Tomasz Błoński 41. SSR Magdalena Piwowarczyk 42. SSR Monika Olszowiec 43. SSR Agnieszka Adamczewska 44. SSR Lena Durajska 45. SSO w stanie spoczynku Ewa Chałubińska 46. SSR Anna Domarecka 47. SSO Paweł Hajdys 48. SSR Małgorzata Włodarczyk – Kępka 49. SSR Adam Włodarczyk 50. SSR Natalia Grzesik – Latuszkiewicz 51. SSR Martyna Tarsalewska 52. SSR Ewelina Ruszkowska 53. SSR Katarzyna Kucharska 54. SSR Tomasz Kucharski 55. SSR Paweł Antczak 56. SSR Tadeusz Kępniak 57. SNSA w stanie spoczynku Janusz Zajda 58. SSR Małgorzata Sosińska – Halbina 59. SSO w stanie spoczynku Krystyna Sowińska 60. SSN w stanie spoczynku Krzysztof Cesarz 61. SSO Monika Pawłowska – Radzimierska 62. SSO Mariola Kaźmierak 63. SSO Bartosz Kaźmierak 64. SSO Karol Ike – Duninowski 65. SSO Joanna Krakowiak 66. SSO Katarzyna Kamińska – Krawczyk 67. SSR Maria Blanka Korowajska 68. SSR Joanna Zawiślak – Jach 69. SSO Krzysztof Kacprzak 70. SSA Barbara Michalak 71. SSR Emilia Racięcka 72. SSR Justyna Kasper 73. SSO Wojciech Cerski 74. SSO w stanie spoczynku Urszula Jóźwiak – Pryca 75. SSO Andrzej Rembowski 76. SSR Małgorzata Rembowska 77. SSO Katarzyna Motylska – Kucharczyk 78. SSO Agnieszka Boczek 79. SSO Ryszard Badio 80. SSA Joanna Walentkiewicz – Witkowska 81. SSA w stanie spoczynku Jolanta Grzegorczyk 82. SSA Anna Beniak 83. SSR Marcin Wojciechowski 84. SWSA Paweł Kowalski 85. SNSA w stanie spoczynku Irena Kamińska 86. SSA w stanie spoczynku Anna Cesarz 87. SSA Alicja Myszkowska 88. SSO Agnieszka Gocek 89. SSR Krzysztof Ślubowski 90. SSA Jacek Pasikowski 91. SSR Adam Zieliński 92. SSR Katarzyna Sójta 93. SSR Marzena Sztajer 94. SSR Alicja Janiszewska – Kajzer 95. SSR Katarzyna Niedzielska 96. SSA w stanie spoczynku Janina Kacprzak 97. SSO w stanie spoczynku Ewa Pikała – Trzeciak 98. SSO w stanie spoczynku Maria Antecka 99. SWSA w stanie spoczynku Barbara Rymaszewska 100. SSO w stanie spoczynku Lidia Wesołowska – Szmacińska 101. SSO Dariusz Stępiński 102. SSR Jolanta Cichecka 103. SSR Ewa Guczyńska – Miśkiewicz 104. SSR Monika Kawecka – Stępień 105. SSR Ewa Król – Lasota 106. SSR Agnieszka Musielska 107. SWSA Krzysztof Szczygielski 108. SSR Izabela Zgierska – Kwiatkowska 109. SSR Małgorzata Gutkowska 110. SSA Lucyna Guderska 111. SSA Piotr Feliniak 112. SSR Eliza Feliniak 113. SSR Tomasz Pintara 114. SSR Ewa Pintara 115. SSR Anna Czerwińska 116. SSR Lidia Siedlecka 117. SSR Joanna Kołomak – Kwapisz 118. SSR Bartosz Lewandowski 119. SSO Paweł Sydor 120. SSR Dagmara Garnczarek 121. SSR Mariusz Pietrzak 122. SSR Dariusz Rogala 123. SSR Agata Kłosińska 124. SSO w stanie spoczynku Maria Wądołowska 125. SSR Ewelina Iwanowicz 126. SSO Małgorzata Sajda 127. SSO Barbara Soszyńska – Stefanowicz 128. SSO Marta Witoszyńska 129. SSR Jolanta Malska 130. SSR Anna Kwiecień – Motylewska 131. SSR Małgorzata Szubert – Fiałkowska 132. SSR Agnieszka Pawłowska 133. SSR Mikołaj Pawłowski 134. SSR Krzysztof Kotynia 135. SSO Beata Matysik 136. SSO Iwona Godlewska 137. SSR Małgorzata Polak 138. SSO w stanie spoczynku Barbara Pięcek 139. SWSA Monika Krzyżaniak 140. SSR Jacek Olszowiec 141. SSR Jakub Smoczkiewicz 142. SSR Ada Pokrywiecka 143. SSR Magdalena Gałkowska 144. SSO w stanie spoczynku Alicja Pońsko 145. SSA w stanie spoczynku Ewa Sumisławska 146. SNSA Teresa Rutkowska 147. SSR Monika Malinowska – Wasiak 148. SSR Joanna Łakomska – Grzelak 149. SSR Kamila Świdzińska 150. SSN w stanie spoczynku Irena Gromska – Szuster 151. SWSA Joanna Sekunda – Lenczewska 152. SSO w stanie spoczynku Teodora Groeger 153. SSA Bożena Wiklak 154. SSO w stanie spoczynku Ewa Piotrowska, 155. SSR Anna Szczepaniak, 156. SSR Katarzyna Mieszkowicz, 157. SSR Maria Katarzyna Pawlicka, 158. SSO w stanie spoczynku Ewa Bońkowska -Konca, 159. SSR Grażyna Kicińska, 160. SSR Izabela Ciechomska -Mosakowska, 161. SSO Piotr Czerkawski, 162. SSR Izabella Czerkawska, 163. SSR Katarzyna Kuleta- Balcerek, 164. SSO Katarzyna Mirek -Kwaśnicka, 165. SSO Renata Wanecka, 166. SSO Agnieszka Bilkiewicz, 167. SSO Joanna Świerczakowska, 168. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Szeromska, 169. SSO Małgorzata Tetkowska, 170. SSO Łukasz Wilkowski, 171. SSO w stanie spoczynku Ewa Fabirkiewicz, 172. SSO w stanie spoczynku Barbara Kamińska, 173. SSO Ewa Komosińska 174. SSO w stanie spoczynku Małgorzata Michalska 175. SSR Katarzyna Żywczyńska - Rakowska 176. SSR Małgorzata Zdanowicz 177. SSR Maria Bereszczyńska 178. SSR Danuta Skotnicka 179. SSO w stanie spoczynku Halina Mieszkowicz 180. SSR Anita Ciećwierz 181. SSO Jacek Giętka 182. SSR Dominika Pietrzak 183. SSO Wacław Banasik 184. SSO Ewa Jarzyńska 185. SSO Beata Miecznikowska 186. SSO Janina Jankowska 187. SSR Aleksandra Litwin - Górzyńska 188. SSR Krzysztof Kurosz 189. SSO Dorota Liczberska – Dębska 190. SSR Anna Bielecka – Gąszcz 191. SSR Bartek Męcina 192. SSR Agnieszka Kierus 193. SSA Krystyna Golinowska 194. SSR w stanie spoczynku Bożenna Czaplińska 195. SNSA w stanie spoczynku Anna Stępień 196. SSA w stanie spoczynku Ewa Naze 197. SSO Barbara Krysztofiak 198. SSR Krystyna Dukaczewska 199. SSA Jarosław Pawlak 200. SSO Adam Borowicz 201. SSO Renata Jagura 202. SSR Dominika Dąbrowska 203. SSA Anna Miastkowska 204. SSA Krzysztof Depczyński 205. SSA Jacek Świerczyński 206. SSR Jolanta Dziekan – Słodka 207. SSR Grzegorz Hajn 208. SWSA Arkadiusz Blewązka 209. SSO Barbara Bojakowska 210. SSA Barbara Augustyniak 211. SSR Dorota Drab 212. SSO w stanie spoczynku Marzena Lesiuk 213. SSR Jacek Golmont 214. SSO w stanie spoczynku Grażyna Lebioda 215. SSO Joanna Składowska 216. SSO Elżbieta Sadowska – Augustyniak 217. SSO Marzena Kluba 218. SSO Elżbieta Gawryszczak 219. SSR w stanie spoczynku Małgorzata Królikowska 220. SSR Aleksandra Pawlak – Zduńczyk 221. SSO Jacek Kępa 222. SSR Katarzyna Wołoszyn – Sokołowska 223. SSR Aneta Markowska 224. SSR Dominik Barański 225. SSO w stanie spoczynku Wojciech Janicki 226. SSO Robert Świecki 227. SSR w stanie spoczynku Katarzyna Czerwińska 228. SSA Joanna Kasicka 229. SSO Kinga Grzegorczyk 230. SSA Karol Kotyński 231. SSO Paweł Filipiak 232. SSR Bogdan Woźniak 233. SNSA Paweł Janicki 234. SSA Anna Rodak 235. SNSA Aleksandra Wrzesińska – Nowacka 236. SNSA Janusz Nowacki 237. SSR Inga Pietrasik 238. SSR Anna Zdziech 239. SSR Marek Kolasa 240. SSR Mariusz Bilicz 241. SSA Tomasz Szabelski 242. SSR Anna Borowicz 243. SSA Szybka Iwona 244. SSO Sipińska-Sęk Urszula 245. SSO Marczyńska Magdalena 246. SSO Łapińska Beata 247. SSO Hochman Paweł 248. SSO Tomczyk Ewa 249. SSO Bojko Adam 250. SSO Lasoń Paweł 251. SSO Olszewski Tomasz 252. SSO Grodek Ireneusz 253. SSR Marczyński Tomasz 254. SSR Fal Piotr 255. SSR Przemysław Maciejewski 256. SSR Grabiszewska Beata 257. SSR Szafrańska Lucyna 258. SSR Forenc Sławomir 259. SSR Świtalska- Forenc Aneta 260. SSR Sieczka Katarzyna 261. SSR Zięba Marcin 262. SSR Mariusz Kubiczek 263. SSR Jarosław Bartczak 264. SSR Joanna Reczulska 265. SSR Dorota Chmura 266. SSO Jacek Chmura 267. SSO Monika Wieczorek 268. SSR Przemysław Janicki 269. SSO Edyta Markowicz 270. SSR Paweł Baliński 271. SSR Danuta Skóra 272. SSA Michał Kłos 273. SSO Renata Szatkowska 274. SSR Michał Krakowiak 275. SSR Agnieszka Wrońska – Machnicka 276. SSR Dorota Kłos – Wasińska 277. SSR Iwona Zatorska 278. SSR w stanie spoczynku Elżbieta Chondzyńska 279.SSO w stanie spoczynku Ewa Krajewska 280. SSR Jakub Szczepański 281. SSR Szczepan Stawczyk 282. SNSA Wiktor Jarzębowski 283. SSR Agnieszka Marczewska 284. SSO Marek Chmiela 285. SSR Magdalena Jakubowska 286. SSA w stanie spoczynku Urszula Wiśniewska 287. SSR Artur Wewióra 288. SSO Renata Lewicka 289. SSR Magdalena Mysłowska – Marczak 290. SSR Sebastian Mihuniewicz 291. SSR w stanie spoczynku Małgorzata Chmielewska 292. SN w stanie spoczynku Bogdan Klimowicz 293. SSA w stanie spoczynku Wiesław Masłowski 294. SSO w stanie spoczynku Anna Maria Wesołowska 295. SSR Monika Maciejewska 296. SSR Paulina Sołtysiak. 297. SSR Małgorzata Komorkowska 298. SSR Joanna Kozanecka 299. SSO w stanie spoczynku Mirosława Sołtysiak 300. SSR Beata Młynarczyk 301. SSR Mirosław Chojnacki

8 sędziów SR w Nakle nad Notecią (okręg bydgoski, apelacja gdańska) i sędzia WSA Bydgoszcz

1. SSR Anna Taraszkiewicz 2. SSR Małgorzata Łosoś 3. SSR Paweł Nowacki 4. SSR Bartosz Łapiński 5. SSR Radosław Trzeciak 6. SSR Renata Kowalska 7. SSR Wojciech Kokociński 8. SWSA Jarosław Wichrowski

62 sędziów Opola

1. SSR Katarzyna Kałwak 2. SSR Monika Ciemięga 3. SSR Monika Krzysztofik 4. SSR Justyna Derda-Fogel 5. SSR Dobrawa Michałowska 6. SSR Bartłomiej Madejczyk 7. SSR Remigiusz Drzewiecki 8. SSR Monika Szramuk-Hilarowicz 9. SSR Lidia Lewicka 10. SSR Izabela Siewierska 11. SSO Lidia Sowińska-Ludewicz 12. SSR Radosław Jamroży 13. SSR Bartłomiej Wylęgała 14. SSR Marcin Rogóż 15. SSR Joanna Stelmach 16. SSO w stanie spoczynku Jarosław Benedyk 17. SSR Zuzanna Adasiewicz 18. SSO Piotr Sobków 19. SSR Izabela Kaplita 20. SWSA Krzysztof Bogusz 21. SSO Izabela Bogusz 22. SSO Anna Korwin-Piotrowska 23. SSO Zbigniew Harupa 24. SSR Maciej Polanowski 25. SSR Agnieszka Piątek-Polanowska 26. SSR Anna Lipnicka 27. SSR Katarzyna Goreczka 28. SSR Izabela Stasikiewicz 29. SSR Amanda Leśniewska 30. SSO Grzegorz Kowolik 31. SSR Marcin Fogel 32. SSO Beata Hetmańczyk 33. SSO Katarzyna Waszczuk 34. SSR Marta Pisarska 35. SSR Bernadeta Zwolińska 36. SSO Rafał Ratajczak 37. SSO Tomasz Mikołajczyk 38. SSR Ewa Misiejczuk 39. SSR Agnieszka Bojar 40. SSR Tomasz Ebel 41. SSR Agnieszka Łyniewska 42. SSR Marzena Kałuża 43. SSR Małgorzata Sabat 44. SSO Wojciech Sabat 45. SSR Piotr Stanisławiszyn 46. SSO w stanie spoczynku Gabriela Bogdanowicz 47. SSR Małgorzata Kątna 48. SSO Agata Menes 49. SSO Artur Grabowski 50. SSO Wojciech Bazgier 51. SSR Ewa Filipska-Bazgier 52. SSO Andrzej Głowacz 53. SSO w stanie spoczynku Jolanta Szajowska-Kulijewicz 54. SSR Adrian Mamzer 55. SSO w stanie spoczynku Bożena Kulig-Budzińska 56. SSO w stanie spoczynku Ryszard Drzewiecki 57. SSO Mateusz Świst 58. SSO Hubert Frankowski 59. SSR Katarzyna Jakuszewska 60. SSR Wojciech Małek 61. SSR Igor Szwedkowicz 62. SSR Małgorzata Szwedkowicz

27 sędziów Ostrołęki: okręgu ostrołęckiego

1.SSO Grzegorza Zabielski 2.SSO Marek Konrad 3.SSO Monika Obrębska 4.SSO Grażyna Bartkowiak 5.SSO Jarosław Bartkowiak 6.SSO Magdalena Dąbrowska 7.SSR Joanna Żuromska -Kostrzewa 8.SSO Michał Pieńkowski 9.SSO Grażyna Szymańska -Pasek 10.SSR Andrzej Piersa 11.SSO Monika Brzozowska 12.SSR Małgorzata Wąsowska 13.SSR Anna Chaberska 14.SSR Joanna Raducha -Modrzejewska 15.SSR Rafał Chrzczonowski 16.SSO Jerzy Pałka 17.SSO Wiesław Oryl 18.SSO Marta Truszkowska 19.SSO Ryszard Warda 20.SSO w st. spocz. Jerzy Dymke 21.SSR Jarosław Tekliński 22.SSR w st. spocz Maria Djakon-Dąbek 23.SSR Grzegorz Kiliański 24.SSR Jolanta Perzyna 25.SSR Włodzimierz Bartczuk 26.SSO Monika Strzyżewska 27.SSR w st. spocz Joanna Mameł

120 sędziów Rzeszowa: apelacji rzeszowskiej

1. Małgorzata Moskwa SSA w Rzeszowie 2. Piotr Moskwa SSA w Rzeszowie 3. Magdalena Kocój SSO w Rzeszowie 4. Agnieszka Kowal SSO w Rzeszowie 5. Elżbieta Selwa SSO w Rzeszowie 6. Marzena Ossolińska - Plęs SSO w Rzeszowie 7. Beata Hass - Kloc SSO w Rzeszowie 8. Anna Borowiec SSO w Rzeszowie 9. Anna Romańska SSO w Rzeszowie 10. Marta Krajewska - Drozd SSO w Rzeszowie 11. Lucyna Bąk SSO w Rzeszowie 12. Marcin Świerk SSO w Rzeszowie 13. Tomasz Mucha SSO w Rzeszowie 14. Andrzej Borek SSO w Rzeszowie 15. Tomasz Wojciechowski SSO w Rzeszowie 16. Tadeusz Strzyż SSO w Rzeszowie 17. Małgorzata Mazur SSO w Rzeszowie 18. Witold Benicki SSO w Rzeszowie 19. Edyta Borek SSR w Rzeszowie 20. Jolanta Modrakowska SSR w Rzeszowie 21. Jolanta Olszowy - Rozmus SSR w Rzeszowie 22. Lucyna Sroka SSR w Rzeszowie 23. Adam Borowiec SSR w Rzeszowie 24. Rafał Mnich SSR w Rzeszowie 25. Witold Olech SSR w Rzeszowie 26. Katarzyna Baryła SSR w Rzeszowie 27. Ewa Żołnierczuk - Dec SSR w Rzeszowie 28. Krzysztof Jucha SSR w Rzeszowie 29. Katarzyna Sitek SSR Rzeszowie 30. Wojciech Osiniak SSR w Rzeszowie 31. Janusz Sternalski SSR w Rzeszowie 32. Alicja Kuroń SSR w Rzeszowie 33. Bożena Błachowicz SSO w Przemyślu 34. Anna Kicman SSO w Przemyślu 35. Zofia Jakubów SSO w Przemyślu 36. Krzysztof Kamiński SSO w Przemyślu 37. Dariusz Lotycz SSO w Przemyślu 38. Krzysztof Stępień SSO w Przemyślu 39. Agnieszka Koziuto SSR w Przemyślu 40. Karolina Rokita SSR w Przemyślu 41. Maciej Głowacz SSR w Przemyślu 42. Andrzej Kowalczyk SSR w Przemyślu 43. Konrad Wasik SSR w Przemyślu 44. Piotr Bober SSR w Przemyślu 45. Artur Broś SSR w Lubaczowie 46. Piotr Wojtowicz SSR w Krośnie 47. Ewa Pokrzywa SSR w Ropczycach 48. Barbara Chłędowska SSO w Rzeszowie 49. Andrzej Borucki SSO w Rzeszowie 50. Paweł Hallada SSR w Ropczycach 51. Jolanta Śnieżek SSR w Strzyżowie 52. Edyta Pietraszewska SSA w Rzeszowie 53. Małgorzata Pirga SSR w Strzyżowie 54. Piotr Guzy SSO w Przemyślu 55. Ewa Preneta - Ambicka SSA w Rzeszowie 56. Anna Piskozub SSR w Strzyżowie 57. Ewa Madera SSA w Rzeszowie w stanie spoczynku 58. Leszek Zawada SSR w Rzeszowie 59. Irena Mazurek SSA w Rzeszowie 60. Jerzy Myrda SSR w Rzeszowie 61. Małgorzata Gałuszka - Kosik SSR w Rzeszowie 62. Anna Zięba - Kurasz SSR w Rzeszowie 63. Aleksandra Brzostowska SSR w Ropczycach w stanie spoczynku 64. Grzegorz Barnak SSR w Dębicy 65. Bożena Kołodziej - Starostka SSR w Dębicy 66. Tomasz Kuczma SSR w Dębicy 67. Beata Kozik SSR w Dębicy 68. Jerzy Piękoś SSR w Dębicy 69. Dariusz Różański SSR w Dębicy 70. Beata Stój SSR w Dębicy 71. Artur Mielecki SSR w Dębicy 72. Marek Szeptycki SSR w Dębicy 73. Grażyna Zborowska SSR w Dębicy w stanie spoczynku 74. Marta Rajchert SSR w Rzeszowie 75. Bogumiła Majcher - Gniewek SSR w Rzeszowie 76. Bogdan Ziemiański SSA w Rzeszowie 77. Agnieszka Wilk-Król, SSR w Dębicy 78. Anna Drabik SSR w Jarosławiu 79. Katarzyna Radzik SSR w Dębicy 80. Agnieszka Łyszczarz-Popek SSR w Ropczycach 81. Andrzej Początek SSR w Jarosławiu 82. Anna Marusiak SSR w Jarosławiu w stanie spoczynku 83. Bogumiła Michalska SSR w Mielcu w stanie spoczynku 84. Jolanta Polak SSR w stanie spoczynku w Mielcu 85. Anna Zięba SSR w Rzeszowie 86. Anna Zięć SSR w Ropczycach 87. Marek Rajchert SSO w Rzeszowie 88. Magdalena Klimek SSR w Mielcu 89. Elżbieta Opałacz SSR w Mielcu 90. Agnieszka Pszeniczna SSR w Mielcu 91. Katarzyna Sypek-Augustyn SSR w Mielcu 92. Jolanta Kobielska SSO w Przemyślu w stanie spoczynku 93. Wioletta Lotycz SSR w Jarosławiu 94. Arkadiusz Trojanowski SSO w Krośnie 95. Waldemar Niemiec SSO w Krośnie 96. Małgorzata Pelczar SSO w Krośnie 97. Monika Kozub SSR w Krośnie 98. Grzegorz Blecharczyk SSO w Krośnie 99. Ryszard Rybak SSR w Mielcu w stanie spoczynku 100. Waldemar Nycz SSO w Rzeszowie 101. Dariusz Zrębiec SSO w Rzeszowie 102. Anna Klatka - Nahajowska SSO w Krośnie 103. Maciej Gawroński SSR w Rzeszowie 104. Grzegorz Maciejowski SSO w Rzeszowie 105. Artur Lipiński SSO w Krośnie 106. Wojciech Węgrzyn SSO w Krośnie 107. Teresa Stach SSR w Sanoku w stanie spoczynku 108. Andrzej Dziedzic SSO w Krośnie w stanie spoczynku 109. Marcin Rogowski SSO w Tarnobrzegu 110. Bożena Przysada SSO w Rzeszowie 111. Barbara Frankowska SSA w Rzeszowie 112. Zbigniew Różański SSA w Rzeszowie w stanie spoczynku 113. Ryszard Kot SSA w Rzeszowie w stanie spoczynku 114. Jan Sokulski SSA w Rzeszowie w stanie spoczynku 115. Zofia Jurczak SSA w Rzeszowie w stanie spoczynku 116. Grzegorz Gładysz SSO w Krośnie w stanie spoczynku 117. Henryk Zygmunt SSO w Krośnie w stanie spoczynku 118. Halina Szczepankiewicz-Początek SSR w Jarosławiu w stanie spoczynku 119. Małgorzata Filipek SSR w Jarosławiu 120. Elzbieta Kwaśny SSO w Przemyślu

73 sędziów Słupska: okręgu słupskiego

SSO Agnieszka Niklas-Bibik SSO Tamara Kulczewska-Miszczak SSO Małgorzata Banaś SSR Bogdan Kostyk SSR Kamila Legowicz SSR Hubert Odelski SSO Aleksandra Szumińska SSO Mariusz Struski SSO Aldona Chruściel-Struska SSO Mariola Watemborska SSR Krzysztof Obst SSR Joanna Krzyżanowska SSR Sylwia Piasecka SSR Barbara Nowicka SSO w stanie spoczynku Jolanta Deniziuk SSR Włodzimierz Uchmanowicz SSR Czesław Szymanówka SSR Tomasz Zielonka SSO w stanie spoczynku Wanda Dumanowska SSO w stanie spoczynku Dariusz Dumanowski SSO w stanie spoczynku Elżbieta Jaroszewicz SSO Witold Żyluk SSO Marek Nadolny SSO w stanie spoczynku Jan Filipczyk SSO w stanie spoczynku Janusz Blicharski SSR Daniel Żegunia SSR Ewa Reginia-Jurkiewicz SSR Iwona Łakomiec SSO w stanie spoczynku Andrzej Jastrzębski SSR Aleksandra Fons SSR Agnieszka Buraczewska SSO Dorota Curzydło SSR Joanna Hetnarowicz-Sikora SSO Radosław Buko SSR Małgorzata Frąckowiak-Mitura SSR Anna Wołujewicz SSR Małgorzata Myczka-Banach SSO Małgorzata Ziółkowska SSO w stanie spoczynku Andrzej Dymalski SSR Joanna Kończyk SSR Olga Kurowska SSR Wojciech Juszkiewicz SSO Tadeusz Stodoła SSO Dariusz Ziniewicz SSR Magdalena Tyl-Sporysz SSO w stanie spoczynku Danuta Szykut SSO Jacek Żółć SSR Radosław Wyrwas SSO Henryk Rudy SSO Jarosław Turczyn SSR w stanie spoczynku Ryszard Kurowski SSR w stanie spoczynku Małgorzata Buko SSR Emilia Puzdrowska SSR w stanie spoczynku Jan Iskierski SSR w stanie spoczynku Małgorzata Chwal-Iskierska SSR Marcin Kiedrowicz SSO Beata Kopania SSO w stanie spoczynku Jolanta Sudoł SSR Alicja Aubrecht- Prądzyńska SSR Ewa Krekora SSO Robert Rzeczkowski SSR Katarzyna Raszkiewicz-Kozińska SSR Mariusz Koziński SSR Marek Osowicki SSR Marcin Machnik SSO Witold Galewski SSR Aleksandra Sobczak-Michalak SSR Lidia Rzeczkowska SSO w stanie spoczynku Maria Cichoń SSR Lidia Staśkiewicz SSR Renata Natalia Wójtowicz SSR Lucyna Adamiec SSO w stanie spoczynku Jadwiga Miklińska

264 sędziów Szczecina: apelacji szczecińskiej, w tym okręgu gorzowskiego, koszalińskiego, szczecińskieg0 i sądu administracyjnego Szczecin i Gorzów

1. SSO w stanie spoczynku Eliza Adamus 2. SSO Roman Andrzejewski 3. SSR Małgorzata Andrzejkowicz 4. SSR Eliza Bajgert 5. SSR Agnieszka Bajor 6. SSO Paweł Balcerowicz 7. SSO Tomasz Banaś 8. SSR Marek Baranowicz 9. SSR Olimpia Barańska-Małuszek 10. SSR Justyna Barczyk-Swalska 11. SSR Sybilla Bernatowicz 12. SSR Agnieszka Bielecka 13. SSR Radosław Bielecki 14. SSR Tomasz Błaszkiewicz 15. SSR Emilia Błażewicz 16. SSO Agnieszka Bobrowska 17. SSO Robert Bogusz 18. SSR Katarzyna Boruń-Bamburak 19. SSR Agnieszka Bręczewska-Sowa 20. SSR Agnieszka Brodzińska 21. SSR Magdalena Brudniak 22. SWSA Renata Bukowiecka-Kleczaj 23. SSR Piotr Bury 24. SSO Robert Bury 25. SSR Alina Burzyńska 26. SSR Marek Burzyński 27. SSR w stanie spoczynku Hanna Bzdak 28. SSR Damian Carewicz 29. SSR Agnieszka Charyło 30. SSR Joanna Chmara 31. SSO Edyta Chruścińska 32. SSR Piotr Ciecierski 33. SSR Dominik Ciężki 34. SSO w stanie spoczynku Marlena Czapnik 35. SSR w stanie spoczynku Jolanta Czarnota 36. SSO Małgorzata Czerwińska 37. SSO Alina Czubieniak 38. SSR Marek Dalidowicz 39. SSR Magdalena Dąbrowska 40. SSR Aleksandra Dobrołowicz 41. SSR Marta Domańska-Bamber 42. SSR Anna Dulska 43. SSR Paweł Dziadczyk 44. SSR Inga Dzieciątkowska 45. SSO Marzenna Ernest 46. SSR Małgorzata Fijałkowka-Soter 47. SSR Maciej Foltyniewicz 48. SSR Agnieszka Froehlich 49. SSR Patrycja Gac 50. SSR Kamilla Gajewska 51. SSR Dagmara Gałuszko 52. SSR Łukasz Gawdziński 53. SSA w stanie spoczynku Mirosława Gołuńska 54. SSR Katarzyna Grodź-Mużyło 55. SSR Anna Gruszczyńska 56. SSR Edyta Grygorowicz 57. SSR Ireneusz Góra 58. SSR Joanna Górczak 59. SSO Anna Górnik 60. SSO Agnieszka Górska 61. SSR Karolina Grams 62. SSR Mariusz Grobelny 63. SSO w stanie spoczynku Iwona Hansz 64. SSA Jolanta Hawryszko 65. SSO Dariusz Hendler 66. SSR Jakub Idziorek 67. SSR Aneta Iglewska-Wilczyńska 68. SSR Agnieszka Iwańska 69. SSR Ludmiła Jamińska-Białas 70. SSR Aleksandra Janczura 71. SSO Kamil Jarocki 72. SSR Adam Jaworowicz 73. SSA w stanie spoczynku Danuta Jezierska 74. SSR Liliana Jędrzejewska 75. SSR Marcin Jędrzejewski 76. SSR w stanie spoczynku Alicja Juraszczyk 77. SSR Klaudia Juraszczyk 78. SWSA Anna Juszczyk-Wiśniewska 79. SSR Marzena Kaczor 80. SSA w stanie spoczynku Maria Kamocka 81. SSR Michał Karczewski 82. SWSA Nadzieja Karczmarczyk-Gawęcka 83. SSR Ewa Kargul-Grobla 84. SSO Artur Karnacewicz 85. SSR Marta Karnacewicz 86. SSR Alicja Karpus-Rutkowska 87. SSR Joanna Kasicka 88. SSO Grzegorz Kasicki 89. SSR Blanka Kasprowicz 90. SSO Maciej Kawałko 91. SSR Marta Kazaniecka 92. SSR Anna Kaźmierczak 93. SSA w stanie spoczynku Wiesława Kaźmierska 94. SSR Anna Kędziora 95. SSR Magdalena Klafetka-Bielińska 96. SSR Kamila Klimczak 97. SSR Tomasz Klimczak 98. SSR Jacek Klucznik 99. SSR Marta Knotz 100. SSO Grzegorz Kołakowski 101. SSR Agnieszka Kołodziej 102. SSR Izabela Kołodzińska-Jordan 103. SSO Barbara Konieczna 104. SSO Tomasz Korzeń 105. SSO w stanie spoczynku Ewa Kosiec 106. SSO w stanie spoczynku Anna Kosiorowska 107. SSR Małgorzata Kowalska 108. SSR Bartłomiej Kozieł 109. SSO Rafał Kraciuk 110. SSR Arkadiusz Krupa 111. SSR Anżelika Kucharczyk 112. SSR Konrad Kujawa 113. SSR Barbara Kur 114. SSR Joanna Kurek 115. SSR Aleksandra Kurylczyk 116. SSR Agnieszka Kuryłas 117. SSR Ewa Kuś-Wasilewska 118. SSR Edyta Kutkiewicz 119. SSR Krystian Kwolek 120. SSR Magdalena Ledworowska 121. SSR Anna Lewita-Horyd 122. SSR Anna Lisiecka 123. SSR Maria Likszo-Jańczak 124. SSO Katarzyna Longa 125. SSR w stanie spoczynku Zbigniew Łasowski 126. SSO Magdalena Łopuszko 127. SSR Ireneusz Łysiak 128. SSR Katarzyna Mackojć 129. SWSA w stanie spoczynku Kazimierz Maczewski 130. SSR Katarzyna Madany 131. SSR Róża Majchrzak 132. SSR Radosław Marcinków 133. SSO Karina Marczak 134. SSR Grzegorz Markiewicz 135. SSO Paweł Marycz 136. SSR Edyta Matusewicz-Jankowska 137. SSR Izabela Mazur-Czerniecka 138. SSR Kamil Mazur-Czerniecki 139. SSR Alicja Mazurkiewicz 140. SSR Katarzyna Mazurkiewicz 141. SSR Artur Mączyński 142. SSO Monika Miller-Młyńska 143. SSR w stanie spoczynku Hanna Miłkowska 144. SSR Kinga Misiukiewicz 145. SSR Sława Miszel 146. SSO Aleksandra Mitros 147. SSO w stanie spoczynku Władysława Motak 148. SSR Agnieszka Mroczek 149. SSR Katarzyna Mulczyńska 150. SSR Krystyna Murawka 151. SSO w stanie spoczynku Halina Musiał 152. SWSA Jacek Niedzielski 153. SSO Ewa Niemczyk 154. SSR Marzena Niemczyk-Królikowska 155. SSR Krzysztof Niśkiewicz 156. SSR Renata Nowosadzka 157. SSR Radosław Ochał 158. SSO Grażyna Okulicz 159. SSR Agnieszka Opłotna-Woźniak 160. SSR Katarzyna Orłowska-Mikołajczak 161. SSR Monika Orzechowska 162. SSR Aleksandra Panicz 163. SSR Wioletta Paprotna 164. SWSA Sławomir Pauter 165. SSR Urszula Persak 166. SSR Dorota Pękała 167. SSR Bożena Piech 168. SSR Krzysztof Pietkowski 169. SSR Katarzyna Pietrulewicz 170. SSR Rafał Pietrzak 171. SSO Szymon Pilitowski 172. SSR Maciej Piotrowski 173. SSR Agnieszka Pisarek 174. SSR Zofia Piwowarska 175. SSR Dariusz Plewczyński 176. SSR Piotr Podleśny 177. SSR Agnieszka Poświata 178. SSR Justyna Przybylak 179. SSR Bartosz Przybył 180. SSO Małgorzata Przykucka 181. SSO Sławomir Przykucki 182. SSO Małgorzata Puczko 183. SSO Greta Puchalska 184. SSR Wioletta Rachubińska-Wilk 185. SSO Tomasz Radkiewicz 186. SSR Katarzyna Radzikowska-Jędrusiak 187. SSR Joanna Rawska-Szklarz 188. SSR Krzysztof Rehlis 189. SSR Grażyna Robaczewska 190. SSO w stanie spoczynku Zofia Romanowska 191. SSO Jarosław Rutkowski 192. SSR Ryszard Rutkowski 193. SWSA Alina Rzepecka 194. SSR Ewa Rzepecka Zięba 195. SSR Irena Sachajska-Krzyśka 196. SSO Piotr Sałamaj 197. SSR Magdalena Sarzyńska 198. SSR Katarzyna Słodkowska 199. SSO Barbara Smolska 200. SSR Monika Smoczyk 201. SSO Agnieszka Skrzypiec 202. SSR Aleksandra Skurat 203. SSR Robert Słabuszewski 204. SSR Joanna Smalec 205. SSR Sławomir Solnica 206. SSR Hanna Sołtykiewicz 207. SSR Sławomir Soroka 208. SSO Bogumiła Staniek 209. SSR Bartłomiej Starosta 210. SSO Dorota Staszak 211. SSR w stanie spoczynku Stanisława Strauchmann 212. SSO Wiesława Stawczyk 213. SSO Dorota Sulżyc 214. SSR Beata Szczepańska 215. SSR Katarzyna Szeligowska 216. SSO Maciej Szulc 217. SSR Dorota Szymczak 218. SSR Katarzyna Szynkowska 219. SSR Hanna Ścisłowska 220. SSO Dariusz Ścisłowski 221. SSR Alicja Targońska 222. SSR Jacek Targoński 223. SSO Renata Tarnowska 224. SSR Agnieszka Trytek-Błaszak 225. SSR w stanie spoczynku Teresa Urbańska 226. SO w stanie spoczynku Teresa Elżbieta Wandzilak 227. SSR w stanie spoczynku Bożena Wawrzyniak 228. SSR Arleta Wawrzynkiewicz 229. SSR Marcin Wawrzynkowski 230. SSO w stanie spoczynku Ewa Węgrowska 231. SSR Anna Wicher-Sanocka 232. SSO Joanna Wieczorkiewicz-Kita 233. SSO Marek Wieczór 234. SSO Anna Winnicka-Kaliszewska 235. SSR Artur Witek 236. SSO Barbara Wituszko 237. SSR Liliana Wojciechowska 238. SSR Rafał Wojnowski 239. SSO Mariola Wojtkiewicz 240. SSR Elżbieta Wojtyniuk-Pachana 241. SSR Joanna Wolniakowska 242. SSR Anita Wolska 243. SSR Beata Wolska 244. SSO Agnieszka Woźniak 245. SSR Ewa Woźniak 246. SSR Małgorzata Woźniak 247. SSR Monika Zabel Szafer 248. SSR Zofia Zalewska 249. SSO Krzysztof Zaremba 250. SSR Katarzyna Zbieg 251. SSR Aleksandra Zygmund-Bogacz 252. SSO Elżbieta Zywar 253. SSO Barbara Żabicka 254. SSR Magdalena Żarkowska 255. SSA Maciej Żelazowski 256. SSR Hanna Życka-Kawęcka 257. SWSA Zbigniew Kruszewski 258. SSR Justyna Olechnowicz 259. SSR Sebastian Otto 260. SSO Jan Przybyś 261. SSR w stanie spoczynku Beata Rampała-Nawrocka 262. SSR Klaudyna Książek-Stasiak 263. SSR Krzysztof Rataj 264. SWSA w stanie spoczynku Aleksandra Wieczorek

235 sędziów Śląska: Sąd Apelacyjny Katowice, okręg Katowice, sędziowie administracyjni, okręg Gliwice i Rybnik, okręg Częstochowa i Bielsko-Biała

Okręg Katowice, sędziowie Sądu Apelacyjnego i sędziowie administracyjni

1. SSR Monika Dolińska-Ficek 2. SSR Marcin Matuszewski 3. SSR Katarzyna May 4. SSR Justyna Czarnota 5. SSR Anna Krzystolik 6. SSR Michał Kwiatkowski 7. SSR Aleksandra Wrzesień 8. SSR Anna Żebrowska 9. SSR Magdalena Grabowska 10. SSR Magdalena Sikorska 11. SSR Jolanta Drzażdżewska 12. SSR Mariusz Śladkowski 13. SSR Lidia Sęk 14. SSR Ewa Grieger-Gorczyńska 15. SSR Magdalena Machorowska 16. SSR Tomasz Liduk 17. SSR Ireneusz Wolwiak 18. SSR Katarzyna Wolwiak 19. SSR Jowita Ustjanicz 20. SSR Grzegorz Grzyb 21. SSR Anna Słysz 22. SSR Joanna Szpunar 23. SSR Beata Kulanek 24. SSR Maria Mazur 25. SSR Łukasz Maj 26. SSR Rafał Cebula 27. SSR st. spocz. Ewa Reszczyńska 28. SSO st. spocz. Zofia Kluszczyńska 29. SSO st. spocz. Barbara Reszczyńska 30. SSO st. spocz. Magdalena Wróbel 31. SSO st. spocz. Halina Buraczyńska 32. SSO st. spocz. Maria Michniewska 33. SSO Anna Petri 34. SSO Monika Krysiewicz-Migoń 35. SSO Piotr Semper 36. SSO Jarema Czapla 37. SSO Anna Losoń-Manowska 38. SSO Adam Matuszowicz 39. SSO Magdalena Rybicka 40. SSO Beata Bijak-Filipiak 41. SSO Lech Skórski 42. SSO Monika Sobas 43. SSO Krzysztof Hejosz 44. SSO Tomasz Opitek 45. SSO Anetta Malmuk-Cieplak 46. SSO Bogdan Popielarczyk 47. SSO Krzysztof Niemczyk 48. SSO Jacek Sobczyński 49. SSO Gabriela Ott 50. SSO Krystian Markiewicz 51. SSO Izabella Knych 52. SSO Krzysztof Żyłka 53. SSO Anna Żyłka 54. SSO Krzysztof Głąb 55. SSO Grażyna Kardolińska 56. SSO Maciej Dutkowski 57. SSO Elżbieta Brzózka-Służałek 58. SSO Ewa Ślęzak 59. SSO Bartłomiej Ogiewa 60. SSO Bożena Kowala 61. SSA Marek Procek 62. SSA Grzegorz Stojek 63. SSA Olga Goronowicz-Owczarek 64. SSA Lucyna Morys-Magiera 65. SSA Aleksandra Janas 66. SSA Irena Piotrowska 67. SSA Joanna Naczyńska 68. SSA Wiesława Namirska 69. SSA Anna Bohdziewicz 70. SSA Robert Kirejew 71. SSA Helena Kubaty 72. SSA Barbara Suchowska 73. SSA Iwona Hyła 74. SSA Małgorzata Niementowska 75. SSA Bożena Brewczyńska 76. SSA Grzegorz Wątroba 77. SSA Jolanta Śpiechowicz 78. SSA Mariusz Żak 79. SSA Jadwiga Galas 80. SSA Michał Marzec 81. SSA Gwidon Jaworski 82. SSA Alicja Kolonko 83. SSA Ewelina Kocurek-Grabowska 84. SSA Beata Torbus 85. SSA Wojciech Bzibziak 86. SSA Piotr Pośpiech 87. SSA Grzegorz Misina 88. SSA Tomasz Ślęzak 89. SSA Marcin Ciepiela 90. SSA Lucjan Modrzyk 91. SSA st. spocz. Marek Michniewski 92. SSA st. spocz. Maria Małek-Bujak 93. SSA st. spocz. Krystyna Merker 94. SSA st. spocz. Maria Pierzycka-Pająk 95. SSA st. spocz. Ewa Piotrowska 96. SWSA Andrzej Matan 97. SWSA Grzegorz Dobrowolski

Okręg Gliwice i Rybnik

1. SSR Karolina Sienica 2. SSR Joanna Młachowska 3. SSR Paweł Strumiński 4. SSR Barbara Glenc-Poślednik 5. SSR Agnieszka Kubis 6. SSR Jacek Lewicki 7. SSR Anna Malinowska 8. SSR Ewa Buczek-Fidyka 9. SSR Sonia Dwornicka 10. SSR Wojciech Walesiak 11. SSR Monika Zielińska 12. SSR Daniel Gierak 13. SSR Dawid Hrapkowicz 14. SSR Ewa Tatarczyk 15. SSR Gabriela Jarawka 16. SSR Łukasz Garbuliński 17. SSR Magdalena Łyczbińska 18. SSR Agata Sądek-Cuglewska 19. SSR Agnieszka Monikowska-Biela 20. SSR Bartłomiej Marchlewski 21. SSR Anna Makson-Prach 22. SSR Joanna Bilka 23. SSR Monika Mańka 24. SSR Jerzy Domagała 25. SSR Marzena Korzonek 26. SSR Michał Olszewski 27. SSR Anna Forster-Weissensteiner 28. SSO Marta Kucharczyk-Giemza 29. SSO Małgorzata Popiół 30. SSO Anita Osak 31. SSO Barbara Kużdrzał-Kiermaszek 32. SSO Mariola Łącka 33. SSO Iwona Wańczura 34. SSO Olga Nocoń 35. SSO Magdalena Hupa-Dębska 36. SSO Beata Czajkowska 37. SSO Grażyna Łazowska 38. SSO Joanna Łukasińska-Kanty 39. SSO Jarosław Klon 40. SSO Barbara Przybylska 41. SSO Sławomir Lach 42. SSO Katarzyna Sznajder 43. SSO Wojciech Samsonowski 44. SSO Wojciech Wilczek 45. SSO Katarzyna Banko 46. SSO Jolanta Łanowy-Klimek 47. SSO Edyta Pachla 48. SSO Aleksandra Odoj-Jarek 49. SSO Henryk Brzyżkiewicz 50. SSO Ewa Stępień 51. SSO Elżbieta Kaziród 52. SSO Leszek Zieliński 53. SSO Tomasz Tatarczyk 54. SSO Piotr Suchecki 55. SSO Magdalena Hajduk 56. SSO Wojciech Hajduk 57. SSO Teresa Kalinka 58. SSO Iwona Nowak 59. SSO Grażyna Suchecka 60. SSO st. spocz. Urszula Walenty 61. SSO st. spocz. Mariola Szmajduch 62. SSO st. spocz. Krystyna Wiśniewska-Drobny 63. SSO st. spocz. Zdzisława Chechelska 64. SSO st. spocz. Ewa Dawczak-Szefer 65. SSO st. spocz. Ewa Jędrzejowska 66. SSO st. spocz. Agata Gawron-Sambura 67. SSO st. spocz. Krystyna Hadryś 68. SSO Katarzyna Gozdawa-Grajewska 69. SSO Grażyna Tokarczyk 70. SSO Agata Dybek-Zdyń 71. SSO Łucja Miszczyk 72. SSO Marcin Rak 73. SSO Barbara Przybyła 74. SSO Artur Żymełka 75. SSO Piotr Mika 76. SSO Roman Troll 77. SSO Sewer Skumiał

Okręg Częstochowa

1. SSR Małgorzata Brzózka-Chamala 2. SSR Olga Piskorska-Zybura 3. SSR Michał Nawrocki 4. SSR Tomasz Przesłański 5. SSR Agata Mikoda 6. SSR Anna Bojanowska-Wysmołek 7. SSR Joanna Knapińska 8. SSR Mateusz Przesłański 9. SSR Katarzyna Gulbinowicz 10. SSR Marlena Kluk 11. SSR Anna Pilarz 12. SSR Anita Głowacka-Janik 13. SSR Aneta Szewińska 14. SSR Agnieszka Bednarz 15. SSR Karol Wielgus 16. SSR Karolina Braszczyńska 17. SSR Anna Cencora 18. SSR Paulina Włodarczyk 19. SSR Małgorzata Pawiak-Kubicka 20. SSR Piotr Słabikowski 21. SSR Paweł Betlejewski 22. SSR Małgorzata Grabowska 23. SSR Magdalena Piekarska-Iskra 24. SSO Adam Synakiewicz 25. SSO Andrzej Znak 26. SSO Katarzyna Sidyk 27. SSO Marek Przysucha 28. SSO Jarosław Poch 29. SSO Marzena Pok 30. SSO Dominik Bogacz 31. SSO Dorota Ociepa-Biel 32. SSO Piotr Sikora 33. SSO Jacek Włodarczyk 34. SSO Agnieszka Gałkowska 35. SSO Beata Jarosz 36. SSO Aneta Łatanik 37. SSO Hanna Morejska 38. SSO Iwona Łyszczarz-Witecka

Okręg Bielsko-Biała

1. SSR Marzena Gregorczyk 2. SSR Aleksander Kierczak 3. SSR Katarzyna Kaspera-Kierpieć 4. SSR Aleksandra Kożuch 5. SSR Dariusz Kocierz 6. SSR Paweł Wiewióra 7. SSR Bernadetta Szaton 8. SSR Marcin Loranc 9. SSR Wiesława Szumlas 10. SSR Marcin Kowrygo 11. SSR Monika Lisowska-Skoczylas 12. SSR Radosław Molenda 13. SSR Anna Nitkowska-Sajdak 14. SSR Jakub Pisarek 15. SSR Krzysztof Swadźba 16. SSO Ewa Zwolińska 17. SSO Tatiana Kania 18. SSO Ilona Kolarz 19. SSO Jerzy Strzygocki 20. SSO Renata Kawecka 21. SSO Teresa Jędrzejas-Paluch 22. SSO st. spocz. Mariola Jagosz 23. SSO Wojciech Salamon

118 sędziów Torunia i Włocławka: okręg toruński i włocławski

1. Agata Bruzdewicz – SSR Aleksandrów Kujawski, 2. Agata Makowska – Boniecka – SSR Chełmno, 3. Agnieszka Lubińska – SSR Grudziądz, 4. Agnieszka Najdowska – SSR Włocławek, 5. Agnieszka Sobczak-Śliwińska – SSR Włocławek, 6. Aleksandra Marek-Ossowska- SSR Toruń, 7. Aleksandra Nowicka – SSO Toruń, 8. Alina Jabłonowska – SSR Brodnica, 9. Andrzej Kurzych – SSR Toruń, 10. Aneta Kurdubska – SSO Włocławek, 11. Aneta Sudomir - SSO Włocławek, 12. Angelika Kurkiewicz – SSR Toruń, 13. Anna Czerwińska – SSR Toruń, 14. Anna Hojło - SSO Toruń w st.spocz., 15. Anna Knapczyńska – SSO Włocławek w st. spocz. 16. Barbara Plewińska - SSO Toruń w st.spocz., 17. Bartosz Sitkiewicz – SSO Włocławek, 18. Beata Kasprzyk – SSR Toruń, 19. Beata Śmigielska - SSR Toruń, 20. Beata Malinowska – SSR Grudziądz, 21. Bogumiła Dzięciołowska – SSR Grudziądz, 22. Danuta Dybska - SSO Toruń, 23. Dorota Aleksińska – SSR Lipno, 24. Elżbieta Makolus – SSO Toruń w st.spocz. 25. Ewa Lemanowicz-Pawlak – SSR Toruń, 26. Ewa Lisowec - SSO Toruń 27. Ewa Stępień – SSR Toruń, 28. Elżbieta Stępniewicz – SSO Toruń, 29. Ewa Zawacka – SSR Toruń, 30. Grzegorz Jankowski – SSO Włocławek, 31. Grzegorz Waloch - SSO Toruń, 32. Halina Kołodziejska – SSR Aleksandrów Kujawski, 33. Halina Machtel – SSO Toruń w st.spocz., 34. Hanna Bieganowska-Korolko – SSO Toruń, 35. Hanna Cackowska – SSO Toruń, 36. Hanna Matuszewska - SSO Toruń w st.spocz., 37. Hanna Mincer – SSR Toruń, 38. Hanna Wujkowska – SSO Włocławek, 39. Igor Zgoliński – SSN, 40. Irena Mleczko - SSO Toruń w st.spocz., 41. Iwona Łowicka – SSR Włocławek, 42. Izabela Onasz – Figas – SSR Włocławek. 43. Izabela Skórzyńska - SSR Toruń, 44. Jakub Wąwoźny – SSR Chełmno, 45. Jan Raszkowski – SSR Brodnica, 46. Jakub Litowski - SSO Toruń, 47. Jarosław Konopka – SSR Włocławek, 48. Jędrzej Czerwiński – SSR Toruń, 49. Joanna Becińska - SSR Toruń, 50. Joanna Sobczak- SSR Grudziądz, 51. Jolanta Sikorska – SSR Toruń, 52. Jolanta Tomala – SSO Włocławek w st.spocz. 53. Justyna Kujaczyńska – Gajdamowicz – SSO Toruń, 54. Justyna Szczepkowska – SSR Grudziądz, 55. Karolina Głazińska-Izdebska – SSR Golub-Dobrzyń, 56. Katarzyna Bystroń-Kwiatkowska – SSR Toruń w st.spocz. 57. Katarzyna Homenda-Bartosińska – SSR Toruń, 58. Katarzyna Karpińska - SSR Toruń, 59. Katarzyna Karwowska - SSR Toruń, 60. Katarzyna Mazurek – SSO Włocławek, 61. Kinga Miotk-Załuska – SSR Toruń, 62. Konrad Mosakowski - SSR Lipno 63. Krzysztof Katafias – SSR Toruń, 64. Krzysztof Twarogowski – SSR Wąbrzeźno, 65. Krzysztof Siedlecki - SSR Włocławek 66. Lucyna Samolińska – SSO Włocławek, 67. Ludmiła Dulka-Twarogowska – SSR Wąbrzeźno, 68. Maciej Dąbek - SSR Toruń, 69. Maciej Lubiński – SSR Grudziądz, 70. Maciej Michałowski – SSR Toruń, 71. Maciej Plaskacz - SSO Toruń, 72. Magdalena Kirow-Kotas – SSR Toruń, 73. Małgorzata Maleszka – SSO Toruń w st.spocz., 74. Małgorzata Paździerska – SSO Włocławek, 75. Małgorzata Redmerska – Górna – SSR Brodnica, 76. Marcin Kolasiński – SSR Grudziądz, 77. Marcin Słoń – SSR Aleksandrów Kujawski, 78. Marek Adamczyk – SSR Toruń, 79. Marek Lewandowski - SSO Toruń, 80. Marek Szcześniak – SSR Toruń, 81. Maria Jaworska – SSO Toruń w s.spocz., 82. Maria Szymańska – SSR Toruń, 83. Mariola Adamczyk – SSR Toruń, 84. Mariola Owedyk – SSR Toruń w st.spocz., 85. Marta Borkowska – SSR Włocławek, 86. Marta Gutkowska – SSO Toruń, 87. Mirosław Maleszka – SSO Toruń, 88. Monika Drzewiecka – SSR Włocławek, 89. Monika Mleczko-Pawlikowska SSR Chełmno, 90. Natalia Bonowicz- SSR Toruń, 91. Paweł Liberadzki- SSR Toruń, 92. Piotr Kawecki – SSR Toruń, 93. Piotr Szadkowski – SSO Toruń, 94. Piotr Wrzesiński – SSR Włocławek, 95. Przemysław Wileniec – SSO Włocławek, 96. Rafał Romatowski – SSR Włocławek, 97. Rafał Sadowski – SSO Toruń, 98. Romuald Jankowski – SSO Włocławek, 99. Sławomir Lewandowski – SSR Chełmno, 100. Sławomir Więckowski – SSR Toruń, 101. Stella Czołgowska – SSR Toruń 102. Tomasz Żuchowski – SSR Toruń, 103. Wojciech Modrzyński – SSO Toruń, 104. Wojciech Szpyrkowicz – SSR Włocławek 105. Zbigniew Lewczyk - SSO Toruń, 106. Maja Zielińska - SSO Toruń, 107. Agnieszka Kucińska-Stanny - SSR Grudziądz, 108. Katarzyna Borowy - SSO Toruń, 109. Małgorzata Kończal - SSO Toruń 110. Włodzimierz Jasiński - SSO Toruń 111. Maciej Naworski - SSR Toruń 112. Aneta Zawulewska-Glonek - SSR Toruń 113. Maria Żuchowska - SSR Toruń 114. Andrzej Antkiewicz - SSR Grudziądz 115. Leszek Osiński - SSR Golub-Dobrzyń 116. Krzysztof Rogalewicz - SSR Golub-Dobrzyń 117. Kinga Grunberg - Bartkoska - SSR Grudziądz 118. Andrzej Walenta - SSO Toruń

322 sędziów Warszawy

1) SSA Paulina Asłanowicz 2) SWSA Dorota Apostolidis 3) SSA Agnieszka Ambroziak 4) SSR Grzegorz Babiński 5) SSR Magdalena Baran 6) SSO Anna Bartoszewska 7) SSO Agnieszka Bedyńska-Abramczyk 8) SSR Agnieszka Berezowska 9) SSR Łukasz Biliński 10) SSA w stanie spoczynku Grażyna Bobrowska 11) SSR Monika Borowska 12) SSO Edyta Bronowicka 13) SSO Anna Bator-Ciesielska 14) SWSA Beata Blankiewicz-Wóltańska 15) SSO Anna Błażejczyk 16) SSR Marcin Bik 17) SSO Katarzyna Bojańczyk 18) SWSA Piotr Borowiecki 19) SSR Wojciech Buchajczuk 20) SSO Marek Celej 21) SSA w stanie spoczynku Zbigniew Cendrowski 22) SSO Agnieszka du Château 23) SSO Paweł du Château 24) SSA Bernard Chazan 25) SSO Bożena Chłopecka 26) SSR Maria Chmielarczyk-Chojnowska 27) SSO Krzysztof Chmielewski 28) SSO Michał Chojnacki 29) SSR Michał Chojnowski 30) SSR Justyna Cichońska 31) SSO Ewa Cylc 32) SSR Marcin Czapnik 33) SSA w stanie spoczynku Sławomir Czopiński 34) SSO Dorota Czyżewska 35) SSR Justyna Dałkowska 36) SWSA Jolanta Dargas 37) SSO Paweł Dobosz 38) SSO Magdalena Dobrzańska 39) SSO Agnieszka Domańska 40) SSO Monika Dominiak 41) SSR Małgorzata Drewin 42) SSO Małgorzata Dubinowicz-Motyk 43) SSO Maria Dudziuk 44) SSR Magdalena Dutkiewicz 45) SSO Lidia Dziachan 46) SSO Alicja Dziekańska 47) SSO w stanie spoczynku Halina Elke-Katarzyńska 48) SSA w stanie spoczynku Izabella Fick-Brzeska 49) SSO Magdalena Figura 50) SSO Agnieszka Fronczak 51) SSA Alicja Fronczyk 52) SSO Artur Fryc 53) SSR Monika Gajdzińska-Sudomir 54) SSO Anna Galas 55) SSO Magdalena Gałązka 56) SSO Piotr Gąciarek 57) SSO Renata Gąsior 58) SSR Izabela Gębala 59) SSO Elwira Gocławska 60) SSO Piotr Gocławski 61) SSA w stanie spoczynku Barbara Godlewska-Michalak 62) SSR Grzegorz Godzina 63) SSO w stanie spoczynku Irena Gorel 64) SSA w stanie spoczynku Romana Górecka 65) SSO Agnieszka Gradowska-Okrój 66) SSA Ewa Gregajtys 67) SSO Marek Grodzki 68) SSO Maciej Gruszczyński 69) SSO Danuta Grunwald 70) SSR Adam Grzejszczak 71) SNSA Jan Grzęda 72) SSO Agnieszka Grzybczak-Stachyra 73) SSO Beata Gutkowska 74) SSO Grzegorz Fidrysiak 75) SSR Przemysław Hałasa 76) SWSO Leszek Hołubowicz 77) SSO Joanna Hut 78) SSO w stanie spoczynku Urszula Idzikowska 79) SSR Karolina Ilkowska 80) SSO Marzena Iwańska 81) SSR Katarzyna Jakubowska-Mela 82) SSO Anna Janas 83) SSR Angelika Janaszek 84) SSR Bartosz Jakub Janicki 85) SSO Bogusława Jarmołowicz-Łochańska 86) SSO Małgorzata Jarząbek 87) SSR Anna Jarząbek-Bocian 88) SSO w stanie spoczynku Bożena Jaskuła 89) SSA Edyta Jefimko 90) SWSA Agnieszka Jędrzejewska 91) SSO Małgorzata Kamykowska 92) SSA w stanie spoczynku Krzysztof Karpiński 93) SSA Aleksandra Kempczyńska 94) SSR Renata Kielak-Komorowska 95) SSR Jerzy Kiper 96) SSO Katarzyna Kisiel 97) SSO Magdalena Kurc-Mazurkiewicz 98) SSO w stanie spoczynku Maria Klimczak 99) SSO Piotr Kluz 100) SSO w stanie spoczynku Małgorzata Kluziak 101) SWSO Agnieszka Kobylińska 102) SSO Grzegorz Kochan 103) SWSA Barbara Kołodziejczak-Osetek 104) SSO Joanna Korzeń 105) SSO Małgorzata Kosicka 106) SSR Marcin Kosowski 107) SSA Magdalena Kostro-Wesołowska 108) SSR Izabela Kościarz-Depta 109) SSR Marta Kowalczyk 110) SSR Michał Kowalski 111) SWSA Sławomir Kozik 112) SSR Aneta Kozłowska 113) SSR Wojciech Kozłowski 114) SSR Marta Kożuchowska-Warywoda 115) SSO Andrzej Krasnodębski 116) SWSA Piotr Kraczowski 117) SWSO Tomasz Krajewski 118) SSR Agnieszka Krasowska 119) SSO Maciej Kruszyński 120) SNSA Andrzej Kuba 121) SSO Sylwia Kulma 122) SSA Przemysław Kurzawa 123) SSR Aleksandra Kussyk 124) SSR Anna Kuzaj 125) SSO Agnieszka Langda-Wojciechowska 126) SSA w stanie spoczynku Wanda Lasocka 127) SSO Renata Latosińska 128) SSA Jerzy Leder 129) SSO Izabela Ledzion 130) SSA Ewa Leszczyńska-Furtak 131) SSR Anita Lewandowska 132) SSR Anna Lewandowska 133) SSR Dorota Loryś-Kosylo 134) SSR Monika Louklinska 135) SSR Izabela de Lucas-Zgryza 136) SSR Olga Łasecka-Korkuć 137) SSO Aleksandra Łączyńska-Mendakiewicz 138) SSR Iwona Łukaszewicz 139) SWSA Konrad Łukaszewicz 140) SSO Agnieszka Łukaszuk 141) SSO Joanna Machoń 142) SWSA Krystyna Madalińska-Urbaniak 143) SSO Ewa Malinowska 144) SWSA Magdalena Maliszewska 145) SSO Magdalena Majewska 146) SSR Natalia Maszkiewicz 147) SSR Agnieszka Maszner 148) SSO Jacek Matusik 149) SSO Aleksandra Mazurek 150) SSA Marzena Miąskiewicz 151) SSA Anna Michalik 152) SSO Dorota Michalska 153) SWSA Marzena Milewska-Karczewska 154) SSA w stanie spoczynku Maria Minkiewicz 155) SSA Małgorzata Micorek-Wagner 156) SSR Małgorzata Misińska 157) SSR Justyna Misztal 158) SSO Bożena Miśkowiec 159) SSO Małgorzata Młodawska-Piaseczna 160) SSO Rafał Młyński 161) SSR Agnieszka Modzelewska 162) SSA Edyta Mroczek 163) SSR Łukasz Mrozek 164) SSA w stanie spoczynku Hanna Muras 165) SSO Beata Najjar 166) SSR Dominik Napiórkowski 167) SSO w stanie spoczynku Elwira Nawłoka-Bielecka 168) SSO Monika Niezabitowska-Nowakowska 169) SWSA Gabriela Nowak 170) SWSA Grzegorz Nowecki 171) SSR Małgorzata Nowak-Januchta 172) SSR Magdalena Nowakowska-Halemba 173) SSA Robert Obrębski 174) SSO Aneta Obszyńska-Małocha 175) SSO Renata Olejnik-Tyszka 176) SWSO Radosław Olszewski 177) SSR Agnieszka Onichimowska 178) SSO Dorota Opiłowska-Starzec 179) SSA w stanie spoczynku Anna Orłowska 180) SWSA Izabela Ostrowska 181) SSO w stanie spoczynku Grażyna Otola-Pawlica 182) SSA w stanie spoczynku Regina Ewa Owczarek-Jędrasik 183) SSO Agnieszka Owczarewicz 184) SSR Jerzy Ożdżeński 185) SSR Małgorzata Pałeszniak-Gańczarek 186) SSR Rafał Paprzycki 187) SSR Zofia Pawelczyk-Bik 188) SSO Monika Pawłowska 189) SSO Małgorzata Perdion-Kalicka 190) SSR Anna Perkowska 191) SSA Marzanna Piekarska-Drążek 192) SSO Anna Pawłowska-Patro 193) SSR Marcin Patro 194) SSO Remigiusz Pawłowski 195) SSO Monika Popielarska 196) SWSA w stanie spoczynku Stanisław Marek Pietras 197) SSO Maria Piasecka 198) SSR Marta Pilśnik 199) SWSA w stanie spoczynku Mirosława Pindelska 200) SSO Michał Piotrowski 201) SWSA Dariusz Pirogowicz 202) SSO Beata Piwowarska 203) SSO w stanie spoczynku Halina Plasota 204) SSA w stanie spoczynku Ewa Plawgo 205) SSO Zbigniew Podedworny 206) SSR Agata Pomianowska 207) SSR Agnieszka Prokopowicz 208) SSR Anna Przesmycka 209) SSO Anna Ptaszek 210) SSO Grażyna Puchalska 211) SSO Dagmara Pusz-Florkiewicz 212) SSR Magdalena Pytel 213) SSR Joanna Raczkowska 214) SSO Piotr Raczkowski 215) SSA w stanie spoczynku Maria Rodatus 216) SSR Urszula Rosochacka 217) SSO Magdalena Roszkowska-Matusik 218) SSR Kamila Różańska 219) SSR Małgorzata Różańska-Prus 220) SSR Małgorzata Rutkowska-Rząsa 221) SSA w stanie spoczynku Grażyna Ruiz 222) SSA w stanie spoczynku Paweł Rysiński 223) SSO Małgorzata Sachajczuk-Puławska 224) SSA Jacek Sadomski 225) SSR Anna Saks 226) SSR Olga Sielczak-Prządka 227) SSO Joanna Sieradz 228) SSO Cezary Skwara 229) SSR Anna Sereda 230) SSO Ada Sędrowska 231) SWSA Anna Sękowska 232) SSO w stanie spoczynku Barbara Sierpińska 233) SSR Rafał Skrzecz 234) SSR Maria Sławik 235) SSO Maja Smoderek 236) SWSA Jadwiga Smołucha 237) SSR Małgorzata Smulewicz 238) SSO Andrzej Sobieszczański 239) SSO w stanie spoczynku Marek Sobkowicz 240) SSA Ksenia Sobolewska-Filcek 241) SSR Lidia Sobotka-Paczuska 242) SSR Marcin Soćko 243) SSR Urszula Sorbian 244) SWSA Michał Sowiński 245) SSR Maja Stępkowska-Michalska 246) SSA Marcin Strobel 247) SSO w stanie spoczynku Agnieszka Swędrowska 248) SSR Edyta Syczewska-Kuźniak 249) SSR Barbara Syla-Latała 250) SSO Wojciech Szcząska 251) SSR Anna Maria Szcząska-Wójcik 252) SSA Marta Szerel 253) SSO Aneta Szwedowska 254) SSO Ireneusz Szulewicz 255) SNSA Przemysław Szustakiewicz 256) SSR Marta Szymborska 257) SSO Anna Szymańska-Grodzka 258) SSO Anna Szymacha-Zwolińska 259) SSO Emila Szczurowska 260) SWSA Waldemar Śledzik 261) SWSA Grażyna Śliwińska 262) SSA Bogdan Świerczakowski 263) SSR Magdalena Taraszkiewicz-Sołtys 264) SSO Ewa Teofilak 265) SSR Joanna Tertil 266) SSR Monika Tkaczyk-Turek 267) SSO Karolina Toczyńska 268) SWSA Arkadiusz Tomczak 269) SSO Dorota Trautman 270) SSR Tomasz Trębicki 271) SSA w stanie spoczynku Barbara Trębska 272) SSO Igor Tuleya 273) SSO Ludmiła Tułaczko 274) SSO Maria Turek 275) SSA Magdalena Tymińska 276) SSO Beata Tymoszów 277) SSO Anna Tyrluk-Krajewska 278) SSO Jacek Tyszka 279) SSR Anna Tyszkiewicz 280) SSO Sylwia Urbańska 281) SSR Dorota Walczyk 282) SSO Hanna Wawrzyniak 283) SSO Paulina Wawrzynkiewicz 284) SSA w stanie spoczynku Aldona Wapińska 285) SSR Marlena Warzybok 286) SSR Monika Wasilewska 287) SSR Rafał Waszkiewicz 288) SSR Marcin Waszkiewicz 289) SSO Beata Wehner 290) SSO Remigiusz Wehner 291) SWSA Anita Wielopolska 292) SSA Urszula Wiercińska 293) SSA Agata Wolkenberg 294) SSO w stanie spoczynku Ewa Wronka 295) SSR Anna Wypych-Knieć 296) SSO Anna Wielgolewska 297) SSA Joanna Wiśniewska-Sadomska 298) SWSA Urszula Wilk 299) SSO w stanie spoczynku Halina Włazewicz 300) SSO w stanie spoczynku Marek Wojnar 301) SSR Agata Wolniewicz 302) SSO w stanie spoczynku Bogdan Wolski 303) SSO Magdalena Wójcik 304) SSR Marlena Wyrobek 305) SSR Cezary Zalewski 306) SSO Janusz Zalewski 307) SSR Katarzyna Wróbel-Zumbrzycka 308) SSR Anna Zajączkowska 309) SSO w stanie spoczynku Agnieszka Zakrzewska-Leżańska 310) SSR Aleksandra Zamęcka-Banasik 311) SSO Hubert Zaremba 312) SSO Joanna Zaremba 313) SSO Anna Zawadka 314) SSR Rafał Zawalski 315) SWSA Tomasz Zawiślak 316) SSA Anna Zdziarska 317) SSO Maria Zgried-Zawadzka 318) SSO w stanie spoczynku Elżbieta Ziółkowska 319) SWSA Bożena Zwolenik 320) SSR Justyna Żbikowska 321) SSR Urszula Żółtak 322) SSR Katarzyna Żuławska

350 sędziów Wielkopolski

1. SSR Przemysław Wita

2. SSR Bartłomiej Przymusiński

3. SSR Katarzyna Gołaszewska - Dopierała

4. SSO w st. spoczynku Beata Brachmańska

5. SSR Iwona Kubińska

6. SSO Beata Woźniak.

7. SSR Violetta Dodot

8. SSR w st. spoczynku Alina Stępień Milukow

9. SSO w st. spoczynku Zygmunt Lewandowski

10. SSR Jacek Bytner

11. SSA w st. spoczynku Izabela Halik

12. SSR Tamara Grzelak

13. SSR Lidia Mierzyńska

14. SSR Maciej Danek

15. SSR Joanna Nyczka

16. SSR Sandra Kraszewska

17. SSR Anna Michałowska

18. SSR Daria Kamińska - Grzelak

19. SSR Magdalena Adamiec

20. SSR Zbyszko Mielnik

21. SSR Janusz Połeć

22. SSR Marzena Gumpert - Frąckowiak

23. SSR Renata Kościjańska

24. SSR Katarzyna Stasiak-Ochocka

25. SSR Joanna Buczkowska-Prajs

26. SSR Anna Lewandowska

27. SSO Ryszard Małecki

28. SSO Małgorzata Małecka

29. SSR Monika Frąckowiak

30. SSR Magdalena Danek

31. SSR Monika Małasiak

32. SSR Magdalena Lewandowska

33. SSR Justyna Małłek - Napierała

34. SSR Wioletta Janicka

35. SSO Beata Suchecka - Rosińska

36. SSO w st. spoczynku Ewa Bratkowska

37. SSR Agnieszka Cabrera - Kasprzak

38. SSR Renata Marciniak

39. SSR Radosław Kędzierski

40. SSO Agnieszka Kędzierska

41. SSR Agnieszka Olszewska

42. SSR Michał Olszewski

43. SSR Joanna Matuszewska - Potocka

44. SSO Aleksander Brzozowski

45. SSR Karol Kaźmierski

46. SSR Maciej Płóciennik

47. SSR Beata Bukowska

48. SSR Klaudyna Knitter- Zalewska

49. SWSA Wiesława Batorowicz

50. SSA Małgorzata Gulczyńska

51. SSR w st. spoczynku Violetta Szurkowska

52. SSR Przemysław Wielgusz

53. SSR Łukasz Lubbe

54. SSR Piotr Brodniewicz

55. SSO Leszek Matuszewski

56. SSR Agnieszka Matuszewska

57. SSR Małgorzata Rozmiarek -

Brzezińska

58. SSR Patrycja Kubicka

59. SSR Robert Kubicki

60. SSO Maria Taront

61. SSO Zofia Lehmann

62. SSO Andrzej Adamczuk

63. SSO Małgorzata Wiśniewska

64. SSO Małgorzata Winkler - Galicka

65. SSO Ewa Pijańska

66. SSO Marcin Radwan

67. SSO Urszula Jabłońska - Maciaszczyk

68. SSO Renata Wardzińska - Kołb

69. SSO Magda Inerowicz

70. SSO Mariusz Sygrela

71. SSO Iwona Godlewska

72. SSO Magdalena Ławrynowicz

73. SSO Piotr Błaszak

74. SSO Jaroslaw Ochocki

75. SSO Piotr Michalski

76. SSO Hanna Ratajczak

77. SSO Michał Kuczkowski

78. SSO Piotr Gerke

79. SSO Małgorzata Radomska- Stęplewska

80. SSO Agnieszka Staszak

81. SSO Sławomira Hańczewska

82. SSO Anna Goździewicz

83. SSO Piotr Majchrzak

84. SSO Agata Szlingiert

85. SSO Ewa Kaźmierczak

86. SSO Jarosław Grobelny

87. SSO Magdalena Horbacz

88. SSO Jacek Grudziński

89. SSO Katarzyna Obst

90. SSO Maciej Agaciński

91. SSO Ewa Blumczyńska

92. SSO Antoni Łuczak.

93. SSO Jolanta Waltrowska

94. SSO Marcin Garcia - Fernandez

95. SSO Joanna Ciesielska

96. SSO Marcin Miczke

97. SSO Piotr Marciniak

98. SSO Przemysław Okowicki

99. SSO Jacek Musielak

100. SSO Krzysztof Godlewski

101. SSO Michał Ziemniewski.

102. SSO Grażyna Weleda

103. SSO Joanna Rucińska

104. SSO Mariola Skierś

105. SSO Tomasz Borowczak

106. SSO Anna Kulczewska - Garcia

107. SSR Małgorzata Grzegorczyk - Pomin

108. SSR Łukasz Lipowicz

109. SSR Anna Tarasewicz

110. SSO Dorota Maciejewska - Papież

111. SSR Anna Begier

112. SSR Dariusz Śruba

113. SSR w st. spoczynku Jacek Tylewicz

114. SSO w st. spoczynku Małgorzata Drgas-Dziemianko

115. SWSA Aleksandra Kiersnowska-Tylewicz

116. SSA Małgorzata Goldbeck-

Malesińska

117. SSA w st. spoczynku Piotr Górecki

118. SSA Dorota Goss - Kokot

119. SSO Iwona Dziamska

120. SSA Karol Ratajczak

121. SSA Bogdan Wysocki

122. SSR Łukasz Kalawski

123. SSR Przemysław Funka

124. SSR Andrzej Smyczyński

125. SSR Jerzy Paliwoda

126. SSR Arkadiusz Rybarczyk

127. SSR Paweł Legawiec

128. SWSA Barbara Rennert

129. SSR w st. spoczynku Krystyna Szymczak

130. SSO Marzena Łukaszewska - Niewrzęda

131. SSR Andrzej Niewrzęda

132. SSO Małgorzata Sadowska

133. SSA st. spoczynku Jan Futro

134. SSO Izabela Korpik

135. SSA Maciej Świergosz

136. SSR Sebastian Przymuszała

137. SSR Alina Geremek

138. SSO w st. spoczynku Danuta Silska

139. SSA Jerzy Geisler

140. SSA Izabela Pospieska

141. SSA Marek Kordowiecki

142. SSA Grzegorz Nowak

143. SSA Henryk Komisarski

144. SSA Przemysław Grajzer

145. SSA Przemysław Strach

146. SSA w st. spoczynku Jarema Sawiński

147. SSA Małgorzata Kaźmierczak

148. SSA Małgorzata Mazurkiewicz- Talaga

149. SSA Jacek Nowicki

150. SSA Maciej Rozpędowski

151. SSA Wiesława Stachowiak

152. SSR Marcin Przybylski

153. SSR Tomasz Ignatowicz

154. SSR Anna Białas - Adamus

155. SSR Katarzyna Orzeł

156. SSR Anna Prywata

157. SSO Agnieszka Wieczorek

158. SSO Paweł Soliński

159. SSO Katarzyna Wolff

160. SSO Ewa Fras- Przychodni

161. SSR Barbara Dolata

162. SSO Maria Prusinowska

163. SSR Agnieszka Wilk - Klapczyńska

164. SSO Dariusz Kawula

165. SSO Justyna Andrzejczak

166. SSR Aneta Sobolewska - Żukiel

167. SSO Agata Adamczewska

168. SSR Marta Welbel

169. SSR w st. spoczynku Liliana Maciaszek

170. SSR Joanna Hejduk

171. SSR Wojciech Stachowiak

172. SSA w st. spoczynku Marek Hibner

173. SSO w st. spoczynku Aleksandra

Hibner

174. SSR Joanna Stępniak

175. SSO Anna Grabska - Budych

176. SSO Ewa Jesionowska-Formalik

177. SSO Anna Łosik

178. SSO Łukasz Ruszkiewicz

179. SSO Karolina Siwierska

180. SSO Katarzyna Szmytke

181. SSA Elżbieta Fijałkowska

182. SSO Beata Kotyk

183. SWSA Malgorzata Górecka

184. SWSA Stefan Kowalczyk

185. SSO w st. spoczynku Maria Jagoda Werle

186. SSO Magdalena Grzybek

187. SSR Irena Flotyńska

188. SSR Artur Kapłon

189. SSR w st. spoczynku Danuta Lipowicz

190. SSR Daria Sprawka

191. SSR Magdalena Bojarska

192. SSO Sławomir Jęksa

193. SSO Małgorzata Ziołecka

194. SSA Małgorzata Woźniak - Zendran

195. SSA Ryszard Marchwicki

196. SSO Renata Pelz

197. SSO Rafał Kubiak

198. SSO Hanna Bartkowiak

199. SSO w st. spoczynku Waldemar Bąk

200. SSR Alicja Zarzecka

201. SSO Ewa Markowicz

202. SSR Magdalena Wrotoń

203. SSO Maria Antecka

204. SSO Dariusz Śliwiński

205. SSO Jolanta Borkowicz-Grygier

206. SSO Adam Zapłata

207. SSR Małgorzata Woziwodzka

208. SSR Włodzimierz Woziwodzki

209. SSR Iwona Kondek

210. SSR Renata Chmielewska

211. SSR Kinga Wieczorek-Przybylska

212. SSR w st.spoczynku Danuta Maria Jabłońska

213. SSO Małgorzata Susmaga

214. SSR Paweł Geisler

215. SSR Marzena Lehwark

216. SSR w st. spoczynku Dorota Królak- Kanchen

217. SSR Agnieszka Semenowicz

218. SSO Zbigniew Bromberek

219. SWSA w st. spoczynku Barbara Koś

220. SSO Anna Walczak-Sarnowska

221. SSO Karol Skocki

222. SSO Małgorzata Krzyżak

223. SSOJadwiga Święcicka

224. SSO Angelika Lewandowska

225. SSO Aleksandra Bolczyk

226. SSO Mariola Klimczak

227. SSO Iwona Złoty

228. SSO Iwona Przyłębska-Grzybowska

229. SSO Ewa Kozłowska

230. SSO Agata Wilczewska

231. SSO Jolanta Tembłowska

232. SSO Andrzej Nawrocki

233. SSO Waldemar Cytrowski

234. SSO Robert Kwieciński

235. SSO Marek Ziółkowski

236. SSR Daniel Adamczyk

237. SSR Agnieszka Libiszewska

238. SSR Agnieszka Krzyżanowska

239. SSR Magdalena Bartłomiejczak

240. SSR Renata Perz

241. SSR Iwona Mazanka-Smogór

242. SSR Iwona Szczepańska

243. SSR Andrzej Szaszkowski

244. SSR Andrzej Borkowski

245. SSR Agnieszka Dobrychłop

246. SSR Maria Czarnecka

247. SSR Ewa Ciszewska

248. SSR Joanna Rumin-Jabłońska

249. SSR Urszula Bożęcka

250. SSR Marek Jałoszyński

251. SSR Piotr Kuś

252. SSR Ewa Frąckowiak

253. SSR Magdelna Kuś

254. SSO Pawel Spaleniak

255. SSO w st. spoczynku Ewa Taberska

256. SSO w st. spoczynku Maria Trzebna

257. SSO w st .spoczynku Ryszard Trzebny

258. SSR Maria Merdzińska

259. SWSA Waldemar Inerowicz

260. SSR w st. spoczynku Iwona Skwierczyńska

261. SSR Jacek Antoszewski

262. SSO Jolanta Witczak

263. SSO w st. spoczynku Jolanta Spychała

264. SSO Oliwia Walkiewicz

265. SSO Danuta Sawicz-Nowacka

266. SSR Ewa Niezabitowska

267. SSR Liwia Olszewska

268. SSR Arkadiusz Pintal

269. SSO Małgorzata Boguszewicz

270. SSR Elżbieta Skurzyńska

271. SSR Barbara Tracz

272. SSR Piotr Filipczak

273. SSR w st. spoczynku Barbara Szczecińska

274. SSR Maciej Kęsy

275. SSR Anna Macur

276. SSO Sylwia Łysa

277. SSO Jadwiga Czermańska-Śmiałek

278. SSO Arkadiusz Nosewicz

279. SSR Monika Ochocka-Łydka

280. SSR Anna Grasza

281. SSR Danuta Olech

282. SSR Paweł Jurewicz

283. SSO Aldona Trznadel

284. SSR Daniel Macur

285. SSR Marcin Grochmal

286. SSR Aleksandra Sikora

287. SSR Marta Szczodrowska

288. SSR Konrad Kęsek

289. SSR Aneta Felka-Duszczak

290. SSR Anna Kulik

291. SSO Mirosław Iwanowski

292. SSO Katarzyna Kijowska

293. SSR Lidia Iwanowska

294. SSO w st. spoczynku Urszula Ladzińska-Gamułkiewicz

295. SSR Piotr Krawczak

296. SSR Wojciech Górniak

297. SSO w st. spoczynku Andrzej Ciążyński

298. SSR Małgorzata Dobiecka-Woźniak

299. SSR Katarzyna Szulc

300. SSR Jacek Sulisławski

301. SSR Aneta Dzierzgwa

302. SSR Iwona Reszkowska

303. SSR Olga Smuda-Bartków

304. SSR Romana Metelica

305. SSR Przemysław Wojnicz

306. SSR Marta Nikiel-Rzadkowska

307. SSR Tomasz Leszczyński

308. SSR Szymon Hołówko

309. SSR Arleta Miszczyk

310. SSR Anna Tecław

311. SSR Agnieszka Wyszyńska-Gillet

312. SSR Monika Wilczyńska

313. SSO Dariusz Maj

314. SSR Danuta Grzelak

315. SSR Dorota Butrym-Hyrsz

316. SSO Jędrzej Witkoś

317. SSR Jerzy Nowak

318. SSR w st. spoczynku Ewa Balcerczak

319. SSR Anna Lichacz-Bujko

320. SSO Diana Książek-Pęciak

321. SSO Dariusz Pawlak

322. SSR Maria Nowak

323. SSO Arkadiusz Opala

324. SSR Agnieszka Parnowska

325. SSR Rafał Parnowski

326. SSA Marta Sawińska

327. SSO Izabela Dehmel

328. SSO Danuta Kasprzyk

329. SWSA Maciej Busz

330. SSR w st. spoczynku Danuta Wieczorek

331. SSR w st. spoczynku Teresa Maleszka

332. SSO Elżbieta Majewska

333. SSR w st. spoczynku Genowefa Pietraszewska

334. SSO Dorota Biernikowicz

335. SSR Joanna Mataczyńska

336. SSO w st. spoczynku Hanna Binczycka.

337. SSA w st. spoczynku Katarzyna Schönhof- Wilkans

338. SSO Natalia Barecka

339. SSO Beata Reichert

340. SSO w st. spoczynku Maria Jesiołowska

341. SSO w st. spoczynku Wojciech Hyżak

342. SWSA w st. spoczynku Barbara Drzazga

343. SSO w st. spoczynku Halina Strzalko

344. SSR w st. spoczynku Dorota Pogasz

345. SSR Marcin Nowak

346. SSR w st. spoczynku Zygmunt Przytulski

347. SSO Janusz Śniatecki

348. SNSA w st. spoczynku Gabriela Gorzan

349. SSO Karolina Obrębska

350. SSA Mikołaj Tomaszewski

Apel 376 Prokuratorów RP

APEL PROKURATORÓW RP z dnia 26 lipca 2021 roku

My niżej podpisani prokuratorzy RP podpisujemy się pod apelem sędziów okręgu olsztyńskiego wspieranych przez sędziów z innych okręgów i wzywamy wszystkie zobowiązane organy do pełnego wykonania postanowienia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z dnia 14 lipca 2021 r. (C-204/21) oraz wyroku tego Sądu z dnia 15 lipca 2021 r. (C-791/19 R), w tym do natychmiastowego zaprzestania działania Izby Dyscyplinarnej SN. Odmowa wykonania wskazanych orzeczeń stanowi nie tylko jaskrawe naruszenie obowiązującego nas prawa wspólnotowego (art. 19 ust.1 akapit drugi Traktatu o Unii Europejskiej), ale godzi również w krajowy porządek konstytucyjny (art. 91 ust.2 Konstytucji RP)

1. Małgorzata Adamajtys – PR Warszawa Praga-Płd 2. Marcin Adamczyk – PR Piaseczno 3. Jacek Andrzejuk – PReg Szczecin 4. Aleksandra Antoniak-Drożdż – PO Katowice 5. Zbigniew Badelski – PO Warszawa 6. Iwona Bagrowska – prokurator w stanie spoczynku 7. Anna Balik – PR Otwock 8. Paweł Banach –PR Lublin 9. Wanda Barańska – prokurator w stanie spoczynku 10. Anna Baryła – PO Lublin 11. Romuald Basiński – PO Częstochowa 12. Jacek Bilewicz – PO Warszawa-Praga 13. Michał Binkiewicz – PO Katowice 14. Monika Blok – Amenda – PO Bydgoszcz 15. Paulina Błaszkiewicz – PR Sulęcin 16. Łukasz Bocianowski – PO Częstochowa 17. Joanna Bodera-Gancarczyk – PO Warszawa-Praga 18. Joanna Bogdan – PR Warszawa-Mokotów 19. Dorota Bojanowska – PR Kraków-Prądnik Biały 20. Andrzej Boroń – PR Lublin Płn. 21. Justyna Brzozowska – PO Warszawa 22. Dorota Brzozowska-Fałek – PO Lublin 23. Szymon Brzozowski – PO Warszawa-Praga 24. Jolanta Bugała - prokurator w stanie spoczynku 25. Andrzej Bura – PO Białystok 26. Paweł Burzyński – PR Lubartów 27. Aleksandra Cader-Krupa – PReg. Wrocław 28. Jakub Cema- PO Katowice 29. Małgorzata Ceregra- Dmoch – PR Warszawa-Ursynów 30. Jarosław Ciepłowski – prokurator w stanie spoczynku 31. Zofia Ciesiołkiewicz – Kubiak – PO Konin 32. Beata Chmierarczyk – Skiba – PO Kraków 33. Michał Choroba – PO Warszawa-Praga 34. Michał Choromański –PR Olsztyn-Północ 35. Zbigniew Chromik – prokurator w stanie spoczynku 36. Elżbieta Czerepak – PO Wrocław 37. Elżbieta Czupryńska – PO Białystok 38. Marzena Czyżyk – PReg. Gdańsk 39. Danuta Dąbrowska – prokurator w stanie spoczynku 40. Jolanta Dębiec – PO Lublin 41. Tomasz Dems - PR Warszawa Śródmieście Północ 42. Małgorzata Długosz – PR Tarnów 43. Dariusz Domarecki – PO Gorzów Wielkopolski 44. Joanna Dubin – PR Sucha Beskidzka 45. Daniel Drapała – PR Milicz 46. Bogumiła Drozdowska – prokurator w stanie spoczynku 47. Ewa Domagalska-Szulewicz – PO Warszawa 48. Krzysztof Domagałą – prokurator w stanie spoczynku 49. Jerzy Duniec – PO Białystok 50. Krzysztof Duszeńko – PR Jawor 51. Małgorzata Duszyńska – PR Lublin-Płn 52. Marek Dutkowski – prokurator w stanie spoczynku 53. Wojciech Dutkowski – prokurator w stanie spoczynku 54. Izabela Dydowicz - prokurator w stanie spoczynku 55. Maria Dziedzic – prokurator w stanie spoczynku 56. Dorota Filipek – Marek – PO Tarnów 57. Mariusz Ejffler – PO Warszawa-Praga 58. Piotr Fortuna – PO Jelenia Góra 59. Julia Frankowska-Kowalik – PR Warszawa Praga Płd. 60. Krystyna Gabara – Piętka – PO Wrocław 61. Michał Gabriel-Węglowski – PReg. Gdańsk 62. Józef Gacek – PO Warszawa-Praga 63. Alicja Gajewska – PR Warszawa-Mokotów 64. Damian Gałek – PR Zielona Góra 65. Joanna Garus – PR Warszawa-Mokotów, 66. Małgorzata Gawarecka – PR Warszawa-Praga Płd. 67. Katarzyna Gembalczyk – PO Warszawa 68. Katarzyna Giecko – PO Olsztyn 69. Elżbieta Gielo – prokurator w stanie spoczynku 70. Ireneusz Głowiński – PR Nowy Targ 71. Marta Grochowska PR Grodzisk Maz. 72. Elżbieta Gródek – PO Nowy Sącz 73. Jadwiga Gorzelewska – prokurator w stanie spoczynku 74. Sylwia Gładzka –Kurzydło – PO Legnica 75. Maria Głuszak – PR Nowy Sącz 76. Sławomir Głuszek – PO Bydgoszcz 77. Dorota Gniza-Osiadacz – PReg. Katowice 78. Ewa Gołębiowska – prokurator w stanie spoczynku 79. Joanna Gorazdowska – prokurator w stanie spoczynku 80. Marek Gorzkowicz – PO Jelenia Góra 81. Jacek Górny – PO Nowy Sącz 82. Bartosz Grabowski – PO Toruń 83. Piotr Grądzki – PR Wieliczka 84. Bożena Grochowska-Małek PO Siedlce 85. Andrzej Grygoruk – PR Białystok 86. Jacek Grygorczyk – PR Pruszków 87. Edyta Grzesiuk – PR Biała Podlaska 88. Bogdan Gunia – PO Rzeszów 89. Robert Guźdź – PR Szczecin Niebuszewo 90. Ewa Hadaś – prokurator w stanie spoczynku 91. Aleksander Herzog – prokurator w stanie spoczynku 92. Aneta Hładki – PR Zakopane 93. Anna Hopfer – PO Warszawa-Praga 94. Anita Horaczyńska – PR Szczecin Prawobrzeże 95. Jerzy Iwanicki – PReg Warszawa 96. Janusz Iwiński – PO Nowy Sącz 97. Katarzyna Jakacka – PO Warszawa 98. Marek Jamrogowicz – PO Tarnów 99. Alina Janczarska- PO Warszawa 100. Ewa Janczur – PO Toruń 101. Andrzej Janecki- PR Warszawa Wola 102. Lidia Jarczykowska – PO Kraków 103. Marek Jarczykowski – PO Kraków 104. Tomasz Jędrych – PO Ostrołęka 105. Andrzej Jóźwik – PO Warszawa 106. Dorota Kalinowska-Kłos – PO Lublin 107. Magdalena Kanadys-Marko – PO Lublin 108. Anna Kaniak – PR Wrocław Stare Miasto 109. Małgorzata Kapral – PR Kraków Śródmieście Zach. 110. Dorota Kawa – PO Lublin 111. Waldemar Kawalec – PReg Wrocław 112. Cezary Kiszka - PR Busko Zdrój 113. Joanna Kłosowska – PR Lidzbark Warmiński 114. Robert Kmieciak – PR Zielona Góra 115. Krzysztof Kołaczek – prokurator w stanie spoczynku 116. Anita Kołakowska – prokurator w stanie spoczynku 117. Dariusz Kończyk – prokurator w stanie spoczynku 118. Urszula Komor – PO Lublin 119. Dorota Komotajstis – PO Lublin 120. Jerzy Kopeć – PO Warszawa-Praga 121. Jolanta Kordulska – PR Białystok Płd. 122. Joanna Kordzińska – PR Toruń Wsch. 123. Damian Kordykiewicz – PO Szczecin 124. Lucyna Korga-Mazurek – PR Warszawa Śródmieście-Płn. 125. Elżbieta Korwell – prokurator w stanie spoczynku 126. Piotr Kosikowski – prokurator w stanie spoczynku 127. Mariusz Kowal – PO Rzeszów 128. Piotr Kowalik – PR Warszawa Praga-Południe 129. Joanna Kowalska – PO Kraków 130. Dariusz Korneluk – PR Warszawa Śródmieście 131. Tomasz Korniak – Kraków Śródmieście Zach. 132. Maria Kossakowska – PO Warszawa 133. Sławomir Kowalczyk – PO Białystok 134. Marzena Kowalska – PO Warszawa-Praga 135. Ewa Kowalska – PR Oława 136. Mirosław Kozak – PR Zakopane 137. Małgorzata Kozicka - prokurator w stanie spoczynku 138. Grażyna Kozłowska – prokurator w stanie spoczynku 139. Joanna Kozłowska – prokurator w stanie spoczynku 140. Małgorzata Kozłowska – PK 141. Zbigniew Kozłowski – prokurator w stanie spoczynku 142. Mariusz Krasoń – PR Kraków 143. Jerzy Krawczuk – prokurator w stanie spoczynku 144. Anna Królikowska – PR Grodzisk Maz. 145. Jolanta Kruczek – PR Kraków Śródmieście – Zachód 146. Anna Królikowska – PR 147. Agnieszka Krysmann – PO Poznań 148. Włodzimierz Krzywicki – PReg Szczecin 149. Krzysztof Kuciński - PO Płock 150. Katarzyna Kuklis – PO Bielsko Biała 151. Maria Kulesza-Chalecka – PO Olsztyn 152. Włodzimierz Kumorowski – PO Tarnów 153. Agnieszka Kupracz – PR Kraków Śródmieście Wsch. 154. Rafał Kurek – PR Bydgoszcz-Południe 155. Adam Kurzydło – PO Legnica 156. Celina Kurzydło – PO Legnica 157. Andrzej Kózka – prokurator w stanie spoczynku 158. Arkadiusz Kwapiński – PR Jastrzębie Zdrój 159. Małgorzata Kwapisz – PO Poznań 160. Katarzyna Kwiatkowska – PO Warszawa-Praga 161. Bożena Lament – PO Warszawa-Praga 162. Bolesław Laszczak – PR Kraków-Podgórze 163. Beata Lazar – PO Kraków 164. Aldona Lema – PReg Szczecin 165. Monika Lewandowska – PO Warszawa 166. Agnieszka Łosicka – PO Lublin 167. Marzena Łubik-Ogłozińska – PR Warszawa-Mokotów 168. Lilianna Łukasiewicz – PO Legnica 169. Michał Machniak – PO Warszawa-Praga 170. Tomasz Mackiewicz – PR Malbork 171. Mirosława Malka – Nowak - PO Bydgoszcz 172. Ewa Macuga-Momont – PR Warszawa Praga-Płd. 173. Maciej Makowski – PR Katowice-Północ 174. Robert Makowski– PO Warszawa 175. Cezary Maj –PReg Lublin 176. Dariusz Makowski – PO Tarnów 177. Michał Makowski – PR Warszawa-Śródmieście Płn. 178. Marcin Maksjan – PR Warszawa-Ursynów 179. Aleksandra Malinowska-Bizon – PR Kartuzy 180. Aleksandra Marchlewska – PR Szczecin Niebuszewo 181. Tadeusz Marek – PO Białystok 182. Józef Martan – prokurator w stanie spoczynku 183. Anna Markuszewska – Wolfram – PO Toruń 184. Mateusz Martyniuk - PO Warszawa 185. Artur Matkowski – PR Poznań Grunwald 186. Barbara Miarka – prokurator w stanie spoczynku 187. Piotr Michalak – PO Lublin 188. Wojciech Michalczuk – PO Białystok 189. Jerzy Mierzewski – PR Warszawa Śródmieście-Płn. 190. Agnieszka Miller-Ustrzyńska – PR Kraków Prądnik Biały 191. Wojciech Misiewicz – PR Warszawa-Praga Płn. 192. Wioletta Misiura – PR Lublin 193. Michał Mistygacz – PR Warszawa-Śródmieście 194. Piotr Miszczak – PO Olsztyn 195. Maciej Młynarczyk – PR Warszawa Praga-Płn. 196. Marian Młynarski – prokurator w stanie spoczynku 197. Małgorzata Moroń – PR Kraków Śródm. Zach. 198. Dominik Mrozowski – PR Bydgoszcz-Płd. 199. Małgorzata Musiał – Klenk – PR Warszawa Śródmieście -Północ 200. Ewa Niczyporuk – PReg. Lublin 201. Zbigniew Niemczyk - PReg. Gdańsk 202. Joanna Niewiara – PO Bielsko Biała 203. Izabela Niezgoda – PR Myślenice 204. Piotr Niezgoda – PO Kraków 205. Anna Niziołek – PR Warszawa Praga-Płn. 206. Urszula Noras-Cema – prokurator w stanie spoczynku 207. Paweł Nowak – PO Warszawa 208. Przemysław Nowak – PO Warszawa 209. Ewa Nowicka-Sztachelska – PR Sokółka 210. Tomasz Nowicki – PO Warszawa-Praga 211. Katarzyna Okomska - PO szczecin 212. Bogusław Olewiński – PR Rzeszów 213. Artur Oniszczuk – PR Warszawa Praga-Płn. 214. Jarosław Onyszczuk – PR Warszawa-Mokotów 215. Artur Orłowski – PR Warszawa Praga Płn. 216. Waldemar Osowiecki –PR Ciechanów 217. Lubosz Ossowski – PO Toruń 218. Anna Ostrowska – PO Gliwice 219. Ewelina Ostrowska – PR Warszawa-Wola 220. Wanda Ostrowska – prokurator w stanie spoczynku 221. Zbigniew Owsiany – prokurator w stanie spoczynku, 222. Jerzy Ożóg - PO Koszalin 223. Jolanta Paczkowska-Szopa - prokurator w stanie spoczynku 224. Iwona Palka – prokurator w stanie spoczynku 225. Aleksandra Panek-Troć – PO Jelenia Góra 226. Krzysztof Parchimowicz – PR Warszawa-Mokotów 227. Krystyna Paszek – PR Grodzisk Mazowiecki 228. Wojciech Pełeszok – PO Warszawa 229. Roman Pękała – PO Świdnica 230. Andrzej Piaseczny – PO Warszawa 231. Aneta Pich – PR Szczecin 232. Paweł Pik – PReg Gdańsk 233. Agnieszka Piszczek – PR Nowy Sącz 234. Kazimierz Piszczek – PO Nowy Sącz 235. Monika Plichta – PO Olsztyn 236. Monika Plucińska – prokurator w stanie spoczynku 237. Maciej Płeszka – PR Kraków-Prądnik Biały 238. Katarzyna Płończyk – PO Kraków 239. Paweł Podlasko – PO Kraków 240. Hubert Podolak – PO Warszawa-Praga 241. Andrzej Pogoda – PO Lublin 242. Dorota Polak-Hawranek – PR Kraków-Prądnik Biały 243. Izabela Politewicz – PO Olsztyn 244. Cezary Porada – PO Toruń 245. Rafał Porębski – PR Zakopane 246. Ewa Potempska – PR Warszawa Wola 247. Małgorzata Pomarańska-Bielecka – PR Warszawa Mokotów 248. Maciej Prabucki – PO Jelenia Góra, 249. Michał Przybycień – PR Kraków-Prądnik Biały 250. Radosław Rejmoniak – PO Opole 251. Marek Ratajczak – prokurator w stanie spoczynku 252. Arkadiusz Roćko – PO Gorzów Wielkopolski 253. Ryszard Rogatko – PO Warszawa 254. Sebastian Rohm – PO Katowice 255. Stanisław Rokita – prokurator w stanie spoczynku 256. Lucyna Rolska – PR Warszawa-Śródmieście 257. Agnieszka Romańczuk - PO Warszawa Praga 258. Bożena Romańczuk – PO Białystok 259. Ewa Ruchlicka – prokurator w stanie spoczynku 260. Jaromir Rybczak– PR Rzeszów 261. Robert Rybiński – PR Szczecin-Niebuszewo 262. Katarzyna Ryniewicz –Smela PR Legionowo 263. Marta Rzepa – PR Warszawa Ursynów 264. Zbigniew Rzepa – PR Warszawa Ursynów 265. Ewa Sacha – PR Kraków Śródmieście Wsch. 266. Mariusz Sadło – PO Warszawa-Prga 267. Jan Sadowski – PO Płock 268. Wojciech Sadrakuła – prokurator w stanie spoczynku 269. Małgorzata Sajkiewicz – PO Kraków 270. Marta Sasuła – PR Otwock 271. Anatol Sawa– PR Lublin 272. Elżbieta Sidwa – prokurator w stanie spoczynku 273. Bożena Siecińska-Kołaczek – prokurator w stanie spoczynku 274. Anna Sienkiewicz-Mrozowska – PO Bydgoszcz 275. Beata Siudzińska-Dawid – PO Częstochowie 276. Piotr Antoni Skiba – PR Warszawa Śródmieście-Płn. 277. Monika Skinder-Pik – PO Gdańska 278. Marcin Skowronek – PR Zakopane 279. Beata Skowronek-Frużyńska – PReg Kraków 280. Janusz Smaga – prokurator w stanie spoczynku 281. Jadwiga Sobolewska-Kowalska – prokurator w stanie spoczynku 282. Paweł Sokół – PO Kielce 283. Dariusz Sowik – PO Łódź 284. Małgorzata Sowińska–Lalek – PR Sandomierz 285. Grażyna Stanek – prokurator w stanie spoczynku 286. Karolina Staros – PR Warszawa Praga-Płn. 287. Waldemar Starzak – PR Nowy Sącz 288. Alfred Staszak –PO Zielona Góra 289. Beata Stępień – Warzecha – PO Nowy Sącz 290. Izabela Stolarczyk – PReg Katowice 291. Joanna Struś-Prokop – PO Koszalin 292. Anna Surowiak – PO Jelenia Góra 293. Beata Syk-Jankowska – PO Lublin 294. Anita Syrek – PR Kraków Śródmieście Zach. 295. Edward Szafraniec – prokurator w stanie spoczynku 296. Ireneusz Szeląg – PR Warszawa-Śródmieście 297. Marcin Szczepanowski – PR Świdnik 298. Małgorzata Szczęsna – PO Warszawa 299. Joanna Szczęśniak – PR Warszawa Praga - Północ 300. Małgorzata Szeroczyńska – PR Żyrardów 301. Wojciech Szczygieł – PR Zawiercie 302. Katarzyna Szeska – PR Warszawa-Wola 303. Justyna Szetelnicka – PR Warszawa-Wola 304. Mariusz Szewczyk – PO Lublin 305. Michał Sikora – PR Jastębie Zdrój 306. Jezry Szkapiak – PO Jelenia Góra 307. Ewa Szkodzińska-Łacek – PO Lublin 308. Zbigniew Szpiczko – PO Białystok 309. Michał Szułczyński – PO Gliwice 310. Magdalena Szumska-Gałan – PO Warszawa 311. Grażyna Szuszkiewicz – PO Legnica 312. Katarzyna Szyfer – PO Warszawa 313. Maria Szymocha – prokurator w stanie spoczynku 314. Dariusz Szyperski – PR Wrocław Psie Pole 315. Teresa Szwagierek – PO Kielce 316. Dariusz Ślepokura – PO Warszawa 317. Małgorzata Ślęzak – PR Pruszków 318. Janusz Śliwa – PReg. Kraków 319. Marcin Śliwiński – PO Jelenia Góra 320. Andrzej Śliwski – PO Białystok 321. Grzegorz talarek – PO Radom 322. Bazyli Telentejuk – PR Białystok Płd. 323. Monika Tkaczuk-Golda – PR Warszawa-Mokotów 324. Maria Tomczak – PO Warszawa 325. Mirosław Tracz – prokurator w stanie spoczynku 326. Anna Trojanowska – Drapała PO Wrocław 327. Grzegorz Trusiewicz – PR Ryki 328. Patrycja Trzaska-Żurek – PR Kraków Śródmieście Zach. 329. Małgorzata Turlewicz – PO Warszawa 330. Julita Turyk – prokurator w stanie spoczynku 331. Ewa Tyborowska – PR Warszawa Praga Płd. 332. Aneta Urbanik-Urjasz – PR Warszawa-Ursynów 333. Lidia Walencow – PR Nowy Sącz 334. Agnieszka Walewska – PR Lublin Płd. 335. Marta Wańdoch – PR Warszawa-Wola 336. Artur Wańdoch – PR Piaseczno 337. Jerzy Waryszak – PO Toruń 338. Roch Waszak – PReg. Poznań 339. Tomasz Waszczuk – PR Kraków Śródmieście Wsch. 340. Jolanta Waś – PO Warszawa-Praga 341. Marek Wełna – PR Kraków-Nowa Huta 342. Marcin Wielgomas – PR Warszawa 343. Robert Więckiewicz – PO Siedlce 344. Maciej Więckowski – PR Malbork 345. Jacek Winkiel – prokurator w stanie spoczynku 346. Anna Winogrodzka-Miszczak – PO Olsztyn 347. Magdalena Wiśniewska – PO Warszawa Praga 348. Marcin Włodarczyk – PO Gdańsk 349. Hanna Wojciechowska – PR Oława, 350. Alina Wojdy – PO Gdańsk 351. Anna Wolska-Górna – PR Nowy Sącz 352. Małgorzata Wasiek – PR Wrocław Psie Pole 353. Piotr Woźniak – PO Warszawa-Praga 354. Artur Wrona – PO Tarnów 355. Ewa Wrzosek-PR Warszawa-Mokotów 356. Sylwester Woźniak – PR Lublin Płn. 357. Aleksandra Wójcik – PO Lublin 358. Andrzej Wójcik – PO Lublin 359. Krzysztof Wójcik – PO Kraków 360. Marek Wójcik – PR Głogów 361. Piotr Wójtowicz – PO Legnica 362. Katarzyna Wychowałek-Szczygieł – PReg. Katowice 363. Robert Wypych – PO Częstochowa 364. Joanna Wyrzykowska-Pełeszok – PO Warszawa 365. Aleksandra Zając-Hanulak –PR Kępno 366. Katarzyna Zajączkowska – PO Nowy Sącz 367. Mariusz Zalewski – PR Warszawa Praga-Północ 368. Iwona Zielińska – PO Warszawa-Praga 369. Renata Zielińska – PO Warszawa 370. Marek Zieliński – PR Wrocław-Śródmieście 371. Agnieszka Zięba – PO Rzeszów 372. Anna Zimoląg – PR Legnica, 373. Wiesław Zimoląg – prokurator w stanie spoczynku 374. Miłosz Ziółkowski – PO Szczecin 375. Ewa Zuwała – prokurator w stanie spoczynku 376. Elżbieta Żalikowska – prokurator w stanie spoczynku

Udostępnij:

Mariusz Jałoszewski

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2000 r. dziennikarz „Gazety Stołecznej” w „Gazecie Wyborczej”. Od 2006 r. dziennikarz m.in. „Rzeczpospolitej”, „Polska The Times” i „Gazety Wyborczej”. Pisze o prawie, sądach i prokuraturze.

Komentarze

Komentarze będą wkrótce dostępne