0:000:00

0:00

Apel o naprawę sądów podpisało już 1513 sędziów z całej Polski. Publikujemy go poniżej, wraz ze wszystkimi podpisami sędziów. To nie jest ostateczna lista, bo podpisy cały czas są zbierane przez Forum Współpracy Sędziów.

Apel dotyczy głównie powołania legalnej KRS, bo do obecnej sędziów wybrali posłowie w Sejmie, czyli politycy, a to jest sprzeczne z Konstytucją. Dlatego legalność neo-KRS podważyły Trybunał Sprawiedliwości UE, Europejski Trybunał Praw Człowieka, Sąd Najwyższy i Naczelny Sąd Administracyjny. Podobnie jak dawane przez nią nominacje dla neo-sędziów. Z tych orzeczeń wynika też, że neo-KRS jest głównym źródłem problemów z praworządnością w Polsce. Bo poprzez wadliwe nominacje dla neo-sędziów infekuje ona wszystkie sądy w Polsce.

Sędziowie apelują też o rozliczenie sędziów, którzy sprzeniewierzyli się rocie przysięgi sędziowskiej. Chodzi głównie o rzeczników dyscyplinarnych ministra Ziobry, którzy uruchomili bezprecedensowe represje wobec sędziów i o niektórych prezesów sądów z nominacji ministra.

Przeczytaj także:

Apel jest krótki, ale wpisuje się w trwającą już debatę o tym, jak naprawić sądy i docelowo je ułożyć. Ta debata zaczęła się już dwa dni po wyborach.

Gotowy jest też tzw. pięciopak praworządnościowy. To projekty ustaw o SN, TK, KRS, sądach powszechnych i prokuraturze. Przygotowali je sędziowie, eksperci i prokuratorzy. Zakładają one m.in. pełną niezależność prokuratury, powołanie nowej, legalnej KRS i zmiany w TK.

OKO.press rozpoczęło cykl o tym, jak naprawić wymiar sprawiedliwości. Opublikowaliśmy już wywiady z: sędzią TSUE, prof. Markiem Safjanem; sędzią Waldemarem Żurkiem z Krakowa, ikoną walki o wolne sądy; prezesem Iustitii, prof. Krystianem Markiewiczem; adwokatem Michałem Wawrykiewiczem z Wolnych Sądów.

Opublikowaliśmy też teksty dr. Marcina Szweda i Krzysztofa Izdebskiego z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka oraz Magdaleny Krzyżanowskiej-Mierzewskiej, byłej prawniczki z Europejskiego Trybunału Praw Człowieka i ekspertki Fundacji Batorego.

Debata trwa.

Na zdjęciu u góry olsztyńscy sędziowie na jednej z wielu pikiet w obronie praworządności.

Poniżej apel polskich sędziów ze wszystkimi podpisami.

Apel Sędziów Rzeczpospolitej

"My, sędziowie Rzeczypospolitej Polskiej Apelujemy o:

  • niezwłoczne przyjęcie rozwiązań legislacyjnych umożliwiających ukształtowanie składu Krajowej Rady Sądownictwa (KRS) zgodnie z Konstytucją oraz zasadami wyrażonymi w traktatach UE
  • rozliczenie sędziów, którzy sprzeniewierzyli się rocie ślubowania sędziowskiego.

Apelujemy do Prezydenta RP o podjęcie współdziałania z władzą ustawodawczą w procesie przywracania rządów prawa i trójpodziału władzy, co umożliwi uzyskanie należnych Polsce środków unijnych.

Jednocześnie dziękujemy naszym rodakom za konsekwentną obronę niezależności sądów, która stanowi gwarancję równości obywateli wobec prawa".

Podpisy sędziów

Prezydium Forum Współpracy Sędziów

* Bartłomiej Starosta SR Sulęcin * Agnieszka Niklas-Bibik SO Słupsk * Waldemar Żurek SO Kraków * Michał Bober SA Gdańsk * Aleksandra Janas SA Katowice * Rafał Jerka, SO Olsztyn * Grzegorz Kasicki SO Szczecin * Robert Kirejew SA Katowice * Krzysztof Kozłowski * Justyna Małłek-Napierała SR Leszno * Tomasz Marczyński * Jerzy Nawrocki SA Lublin * Jacek Niedzielski, WSA Gorzów Wielkopolski * Katarzyna Wesołowska-Zbudniewek SO Łódź

Pozostałe podpisy

1. Piotr Prusinowski SN 2. Dominik Czeszkiewicz SR Suwałki 3. Marek Wieczór SO Gorzów Wielkopolski 4. Henryk Brzyżkiewicz SO Gliwice 5. Michał Olszewski SR w Kościanie 6. Magdalena El-Hagin SO Gdańsk 7. Barbara Przybyła SO Gliwice 8. Krzysztof Pietkowski SR w Koszalinie 9. Agnieszka Kubis SR w Zabrzu 10. Janusz Tańcula SO Łomża 11. Paweł Wewiórski SR Elbląg 12. Dorota Krajewicz-Wewiórska SR Elbląg 13. Katarzyna Popławska SR Zabrze 14. Maciej Ferek SO Kraków 15. Małgorzata Ferek SO Kraków w stanie spoczynku, 16. Marzanna Piekarska-Drążek SA Warszawa 17. Ewa Gregajtys SA Warszawa 18. Joanna Krzyżanowska SR Słupsk 19. Marcin Rak SO Gliwice 20. Małgorzata Wiśniewska SO Poznań 21. Eliza Skotnicka SR Kłodzko 22. Maciej Świergosz SA Poznań 23. Mariusz Sygrela SO Poznań 24. Piotr Błaszak SO Poznań 25. Daniel Żegunia SR Słupsk 26. Renata Tarnowska SO Szczecin 27. Monika Szczepaniec-Czech SR Kraków 28. Piotr Raczkowski WSO Warszawa 29. Joanna Raczkowska SR Warszawa-Mokotów 30. Leszek Hołubowicz WSO Warszawa 31. Beata Kurowska SO Olsztyn 32. Dorota Radaszkiewicz SO Olsztyn 33. Sławomir Lach SO Gliwice 34. Tomasz Banaś SO Szczecin 35. Marek Szymanowski SA Białymstok 36. Ryszard Małecki SO Poznań 37. Małgorzata Winkler-Galicka SO Poznań 38. Piotr Marciniak SO Poznań 39. Aleksandra Machowska SR dla Krakowa-Śródmieścia 40. Piotr Ciecierski SR Choszczno 41. Tomasz Błaszkiewicz SR Sulęcin 42. Arkadiusz Rybarczyk SR Szamotuły 43. Marzena Kaczor SR Choszczno 44. Sylwester Miziołek, WSA Kielce 45. Stanisław Zabłocki, SN w stanie spoczynku 46. Barbara Glenc-Poślednik, SR Gliwice 47. Lucyna Knyba, SR Kościerzyna 48. Ewa Bork-Aponowicz – SR Kościerzyna 49. Joanna Zabłocka – NSA w stanie spoczynku 50. Rafał Maciejewski SO Łódź 51. Beata Majewska-Czajkowska SO Gliwice 52. Zbigniew Lewczyk SO Toruń 53. Konrad Mosakowski, SR Lipno 54. Tamara Kulczewska – Miszczak SO Słupsk 55. Małgorzata Frąckowiak – Mitura SR Lębork 56. Anna Górnik – SO Szczecin 57. Aleksandra Michalska SR Gliwice 58. Katarzyna Trzosińska SR Grójec 59. Katarzyna Jerka SR w Olsztynie 60. Anna Taraszkiewicz SR w Nakle nad Notecią 61. Alicja Romanowska SO Elbląg 62. Anna Lewandowska SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu 63. Jarosław Walentynowicz SR Kętrzyn 64. Marek Procek SA Katowice 65. Edyta Pietraszewska SA Rzeszów 66. Danuta Gajewska-Tudrej SR Grójec 67. Sławomir Cilulko SO Białystok 68. Dawid Hrapkowicz SR Katowice-Zachód Katowice 69. Karolina Rokita SR Przemyśl 70. Rafał Leszczyński SR Zamość 71. Robert Słabuszewski SR Strzelce Kraj. 72. Magda Inerowicz SO Poznań 73. Anna Urbańska SR w Lubinie 74. Radosław Ślęzak SR w Środzie Śląskiej 75. Agata Dybek-Zdyń SO Gliwice 76. Joanna Nyczka SR Kościan 77. Monika Szeleźniak SR Gdynia 78. Maciej Potyrała SR Gdynia 79. Justyna Szurgacz-Ślęzak SR Wrocław – Krzyki 80. Dominik Ciężki SR Sławno 81. Bogumiła Michalska SR Mielec w stanie spoczynku 82. Urszula Wicińska SR dla Wrocław-Fabryczn Wrocław 83. Wiesław Żywolewski SO Białystok 84. Agnieszka Mroczek SR Koszalin 85. Krzysztof Obst SR Słupsk 86. Przemysław Wita SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda Poznań 87. Aldonka Chruściel -Struska SO Słupsk 88. Daniel Gierak SR Zabrze 89. Mariusz Struski SO Słupsk 90. Anna Łosik SO Poznań 91. Magdalena Ławrynowicz SO Poznań 92. Agnieszka Wieczorek SO Poznań 93. Magdalena Modrzyńska SR Elbląg 94. Bożena Gawrońska SO Kielce 95. Aleksander Kierczak SR Bielsko-Biała 96. Marek Rymarski SR Białystok 97. Dorota Zarzecka SA Białystok 98. Anna Jamiołkowska SR Białystok 99. Karolina Szerel SO Białystok 100. Hanna Ratajczak SO Poznań w stanie spoczynku 101. Małgorzata Mazurkiewicz-Talaga SA Poznań w stanie spoczynku 102. Walentyna Łukomska – Drzymała SA w Lublinie. 103. Wojciech Juszkiewicz – SR w Bytowie 104. Roman Andrzejewski SO Gorzów Wielkopolski 105. Grażyna Chimiak SO Gliwice 106. Katarzyna Gozdawa Grajewska SO w Rybniku 107. Wojciech Wilczek SO Gliwice. 108. Iwona Skwarzec SR Zabrze 109. Joanna Mrozińska SR Bydgoszcz 110. Krystyna Jurdzińska SSR Gorzów Wielkopolski w stanie spoczynku 111. Monika Dominiak SO Warszawa 112. Iwona Jamróz Zdziubany SO Łódź 113. Barbara Przybylska SO Gliwice 114. Magdalena Hupa-Dębska SO Gliwice 115. Katarzyna Orłowska – Mikołajczak SR w Koszalinie 116. Edyta Bronowicka SO Warszawa 117. Aleksandra Wrzesińska-Nowacka NSA 118. Anna Lewita-Horyd SR w Szczecinku 119. Anna Hajda SO Gliwice 120. Łukasz Mrozek SR dla Warszawy Śródmieścia 121. Krzysztof Zaremba – SO w Szczecinie 122. Arkadiusz Tomczak WSA Warszawa 123. Jarosław Klon SO Gliwic 124. Monika Maćkowiak SR Bydgoszcz 125. Andrzej Smyczyński SR Piła 126. Adam Mika SO Legnica 127. Marcin Świerk SO Rzeszów 128. Andrzej Borek SO Rzeszów 129. Marzena Ossolińska Plęs SSO Rzeszów 130. Anna Romańska SSO Rzeszów 131. Tomasz Wojciechowski SSO Rzeszów 132. Magdalena Kocój SSO Rzeszów 133. Katarzyna Baryła SSR Rzeszów 134. Izabela Komarzewska SO Białystok 135. Emilia Podgajecka – Cilulko SR Białystok 136. Małgorzata Guszcz-Niewiadomska SR Białystok 137. Marta Kiszowara SR Białystok 138. Monika Drzewiecka SR Włocławek 139. Violetta Szurkowski SR Leszno w stanie spoczynku 140. Marek Dalidowicz SR Prawobrzeże i Zachód Szczecin 141. Piotr Wojtowicz SR Krosno 142. Małgorzata Pelczar SO Krosno w stanie spoczynku 143. Alicja Mazurkiewicz SR Wałcz 144. Jakub Kościerzyński SR Bydgoszcz 145. Wanda Dumanowska SO Słupsk w stanie spoczynku 146. Dariusz Dumanowski SO Słupsk w stanie spoczynku 147. Jan Filipczyk SO Słupsk w stanie spoczynku 148. Wojciech Kottik SR Olsztyn 149. Rafał Hevler SR Nowy Sącz 150. Jarosław Konopka SR Włocławek 151. Jolanta Tomala SO Włocławek w stanie spoczynku 152. Łukasz Biliński SR dla Warszawy – Śródmieścia 153. Karolina Matyjaszek-Minta SR Białystok 154. Paweł Lasoń SO Piotrków Trybunalski 155. Tomasz Mucha SO Rzeszów 156. Łukasz Lipowicz SR Poznań Stare Miasto 157. Magdalena Machorowska SR Zabrze 158. Anna Szczepaniak SR Płock 159. Aleksandra Bolczyk, SO Konin 160. Ewa Malinowska SO Warszawa 161. Marek Synowski SO Kraków 162. Jarosław Tyrpa SO Kraków 163. Ewa Piotrowska SO Płock w stanie spoczynku 164. Jacek Kuza WSA Kielce 165. Agata Regulska SA Wrocław 166. Ewa Litowińska SO Wrocław w stanie spoczynku 167. Ewa Wieczór SO Gorzów Wielkopolski 168. Adam Sygit SO Bydgoszcz 169. Dariusz Skupień WSA Gorzów Wielkopolski 170. Alina Rzepecka WSA Gorzów Wielkopolski 171. Ewa Rojek WSA Kielce w stanie spoczynku 172. Dorota Markiewicz SA Warszawa 173. Andrzej Jagiełło NSA w stanie spoczynku, 174. Jan Grzęda NSA 175. Jowita Sikorska SR Szczytno 176. Alicja Fronczyk SA Warszawa 177. Tomasz Zawiślak WSA Warszawa 178. Edyta Jefimko SA Warszawa 179. Maria Kamocka SA Szczecin w stanie spoczynku 180. Marta Szerel SA Warszawa 181. Mariola Łącka SO Gliwice w stanie spoczynku 182. Bogdan Świerczakowski SA Warszawa 183. Jacek Grudziński SO Poznań 184. Magdalena Horbacz SO Poznań 185. Agata Adamczewska SO Poznań 186. Izabela Pospieska SA Poznań 187. Grzegorz Nowak SA Poznań 188. Piotr Michalski SA Poznań 189. Katarzyna Mazurkiewicz SR Szczecinek 190. Zbigniew Zgud SO Kraków 191. Wiesława Namirska, SA Katowice 192. Zofia Kołaczyk, SA Katowice w stanie spoczynku 193. Paweł Lasoń SO Piotrków Trybunalski 194. Anna Zelek SR Pińczów w stanie spoczynku 195. Robert Kłosowski SR Lidzbark Warmiński 196. Jacek Pietrzak SA Gdańsk w stanie spoczynku 197. Jolanta Pietrzak SO Elbląg w stanie spoczynku 198. Mirosław Waiss SO Elbląg w stanie spoczynku 199. Urszula Zaleska SR Łomża w stanie spoczynku 200. Wiesław Masłowski SA Łódź w stanie spoczynku 201. Anna Szymacha-Zwolińska SO Warszawa 202. Wojciech Buchajczuk – SR dla m. st. Warszawy Warszawa 203. Bernard Chazan SA Warszawa 204. Włodzimierz Brazewicz SA Gdańsk 205. Krzysztof Noskowicz SA Gdańsk 206. Piotr Kluz SO Warszawa 207. Marzena Konsek-Bitkowska SA Warszawa 208. Renata Pawłów SR Kłodzko 209. Marta Knotz SR Koszalin 210. Katarzyna Polańska-Farion SA Warszawa 211. Małgorzata Gulczyńska SA Poznań 212. Kamil Jarocki SO Gorzów Wielkopolski 213. Kamila Klimczak SR Stargard 214. Tomasz Klimczak SR Choszczno 215. Agnieszka Froehlich SR Szczecinek 216. Greta Puchalska SO Szczecinie 217. Elżbieta Bednarczuk SO Kraków w stanie spoczynku 218. Dorota Biernikowicz SO Poznań 219. Ewa Pijańska SO Poznań 220. Sławomir Jęksa SO Poznań 221. Piotr Gerke SO Poznań 222. Paweł Soliński SO Poznań 223. Grażyna Weleda SO Poznań 224. Tomasz Borowczak SO Poznań 225. Sławomira Hańczewska SO Poznań 226. Izabela Korpik SO Poznań 227. Marta Kucharczyk Gemza SO Gliwice 228. Jacek Musielak SO Poznań 229. Przemysław Grajzer SA Poznań 230. Henryk Komisarski SA Poznań 231. Ewa Trzeja Wagner SO Gliwice 232. Katarzyna Szmytke SO Poznań 233. Izabela Dehmel SO Poznań 234. Małgorzata Małecka SO Poznań 235. Maciej Agaciński SO Poznań 236. Krzysztof Lewandowski SA Poznań 237. Jarosław Ochocki SO Poznań 238. Katarzyna Stasiak-Ochocka SR Oborniki 239. Jacek Targoński SR Świnoujście 240. Alicja Targońska SR Świnoujście 241. Marek Kordowicki SA Poznań 242. Ewa Kaźmierczak SO Poznań 243. Jacek Bytner SR Wągrowiec 244. Agata Szlingiert SO Poznań 245. Małgorzata Goldbeck-Malesińska SA Poznań 246. Karol Ratajczak SA Poznań 247. Radosław Kędzierski SR Poznań Stare Miasto Poznań 248. Rafał Kubiak SO Poznań 249. Anna Kulczewska-Garcia SO Poznań 250. Ewa Blumczyńska SO Poznań 251. Renata Norkiewicz SO Poznań 252. Joanna Rucińska SO Poznań 253. Włodzimierz Uchmanowicz SR Bytów 254. Magdalena Piwowarczyk SR w Łowiczu 255. Jadwiga Smołucha WSA Warszawa 256. Hanna Dorota Sukżyc SO Gorzów Wielkopolski 257. Renata Kopala SO Gliwice 258. Katarzyna Obst SO Poznań 259. Danuta Kasprzyk SO Poznań 260. Krzysztof Józefowicz SA Poznań 261. Mikołaj Tomaszewski SA Poznań 262. Ryszard Marchwicki SA Poznań 263. Jerzy Paliwoda SR Piła 264. Barbara Gryczka SO Poznań 265. Zygmunt Lewandowski SO Poznań w stanie spoczynku 266. Jacek Nowicki SA Poznań 267. Mariola Głowacka SA Poznań 268. Katarzyna Skawiańczyk, SR Katowice – Zachód Katowice 269. Marek Omelan SO Elbląg w stanie spoczynku 270. Dorota Aleksińska, SR Lipno 271. Marzena Kempińska, SR Lipno 272. Małgorzata Sawicka SR Białystok 273. Piotr Górecki SA Poznań w stanie spoczynku 274. Wiesława Batorowicz WSA Poznań 275. Andrzej Solarz SA Kraków w stanie spoczynku 276. Grzegorz Saniewski WSA Bydgoszcz 277. Ewa Preneta-Ambicka SA Rzeszów 278. Beata Łożyńska- Motyka SO Olsztyn 279. Małgorzata Iwaszuk SR Wrocław Fabryczna w stanie spoczynku 280. Mirosława Polak-Pawlaczek SO Legnica w stanie spoczynku 281. Adam Matuszak WSA Olsztyn w stanie spoczynku 282. Leszek Motyka SO Olsztyn w stanie spoczynku 283. Ewa Niezabitowska SR Zielona Góra 284. Renata Pelz SO Poznań 285. Katarzyna Gawecka SO Poznań 286. Leszek Matuszewski SO Poznań 287. Agnieszka Matuszewska SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda Poznań 288. Przemysław Okowicki SO Poznań 289. Karol Radaszkiewicz SO Olsztyn 290. Olimpia Barańska-Małuszek SR Gorzów Wielkopolski 291. Zofia Piwowarska SR Prawobrzeże i Zachód Szczecin 292. Monika Kozub SR Krosno 293. Michał Marzec SA Katowice 294. Katarzyna Banko SO Gliwice 295. Miłosz Dubiel SR Żory 296. Katarzyna Foryś SR Żory 297. Małgorzata Klon SR Wodzisław Śląski w stanie spoczynku 298. Elżbieta Fijałkowska SA Poznań 299. Katarzyna Zabuska SR Olsztyn 300. Małgorzata Gerszewska SA Gdańsk w stanie spoczynku 301. Przemysław Wasilewski SO Białystok 302. Urszula Walenta SO Gliwice w stanie spoczynku 303. Agata Sambura SO Gliwice w stanie spoczynku 304. Wojciech Samsonowski SO Gliwice w stanie spoczynku 305. Katarzyna Sznajder SO Gliwice 306. Grażyna Łazowska SO Gliwice 307. Anna Orłowska SA Warszawa w stanie spoczynku 308. Halina Plasota SO Warszawa w stanie spoczynku 309. Małgorzata Micorek-Wagner SA Warszawa 310. Katarzyna Capałowska, SA Warszawa 311. Agnieszka Monikowska-Biela SR Zabrze 312. Magdalena Pytel, SR dla Warszawy – Żoliborza Warszawa 313. Marcin Graczyk, SA Warszawa 314. Marcin Strobel SA Warszawa 315. Agnieszka Staszak SO Poznań 316. Karolina Siwierska SO Poznań 317. Małgorzata Radomska-Stęplewska SO Poznań 318. Andrzej Adamczuk SO Poznań 319. Alicja Czarny SO Kielce w stanie spoczynku 320. Krzysztof Stępień SO Przemyśl 321. Dariusz Lotycz SO Przemyśl 322. Teresa Suchcicka SA Białystok 323. Anna Pasterz SO Krosno w stanie spoczynku 324. Edyta Borek SR Rzeszów 325. Andrzej Borucki SO Rzeszów 326. Grażyna Baran SO Kraków 327. Renata Szelhaus SA Warszawa 328. Mariusz Żak SA Katowice w stanie spoczynku 329. Lidia Molenda SO Olsztyn-w stanie spoczynku 330. Maria Antecka, SO Łódź w stanie spoczynku 331. Marta Małgorzata Sulkowska SR Łomża 332. Krzysztof Dziedzic WSA Gorzów Wielkopolski 333. Marcin Bik, SR dla Warszawy Pragi-Północ 334. Zofia Pawelczyk-Bik SR dla Warszawy Pragi-Południe 335. Bogdan Kostyk SR Miastko 336. Ewa Pokrzywa SR Ropczyce 337. Barbara Rennert, WSA w Poznaniu 338. Jolanta Strumiłło, WSA w Olsztynie 339. Małgorzata Wolf-Kalamala, NSA 340. Edyta Mroczek SA Warszawa 341. Joanna Mrozek SA Warszawa 342. Urszula Wiercińska SA Warszawa 343. Paulina Asłanowicz SA Warszawa 344. Robert Obrębski SA Warszawa 345. Agata Zając SA Warszawa 346. Ksenia Sobolewska – Filcek SA Warszawa 347. Romana Górecka SA Warszawa w stanie spoczynku 348. Beata Kozłowska SA Warszawa 349. Danuta Jezierska SA Szczecin w stanie spoczynku 350. Ewa Kurasz SR Bartoszyce 351. Ryszard Iwankiewicz SA Szczecin 352. Marzena Iwankiewicz WSA w Szczecinie 353. Teresa Bielska-Sobkowicz SN w stanie spoczynku 354. Marek Sobkowicz SO Warszawa w stanie spoczynku 355. Arkadiusz Trojanowski SO Krosno 356. Marcin Miczke SO Poznań 357. Hanna Małaniuk SA Poznań w stanie spoczynku 358. Bartłomiej Kozieł SR Drawsko Pomorskie 359. Barbara Kurzeja SA Katowice w stanie spoczynku 360. Rafał Mnich SR Rzeszów 361. Krzysztof Petryna SO Warszawa 362. Urszula Żak SA Katowice w stanie spoczynku 363. Piotr Mgłosiek SR Wrocław -Krzyki 364. Jacek Sadomski SA Warszawa 365. Joanna Wiśniewska – Sadomska SA Warszawa 366. Grażyna Kicińska SR Płock 367. Małgorzata Sajda SO Łódź 368. Marzena Gregorczyk SR Bielsko-Biała 369. Jerzy Pałka SO Ostrołęka w stanie spoczynku 370. Wiesław Oryl SO Ostrołęka 371. Magdalena Dąbrowska SO Ostrołęka 372. Ryszard Warda SO Ostrołęka 373. Dorota Goss Kokot SA Poznań w stanie spoczynku 374. Paweł Strumiński SR Gliwice 375. Przemysław Wielgusz SR Poznań Nowe Miasto i Wild 376. Waldemar Niemiec SO Krosno w stanie spoczynku 377. Andrzej Dziedzic SO Krosno w stanie spoczynku 378. Teresa Stach SR Sanok w stanie spoczynku 379. Aleksander Nowak SR Kępno 380. Jadwiga Galas SA Katowice w stanie spoczynku 381. Ewa Tkocz SA Katowice w stanie spoczynku 382. Teresa Truchlińska Babiracka SO Katowice w stanie spoczynku 383. Elżbieta Jachymiak-Miodunka SR dla Krakowa-Śródmieścia Kraków 384. Mariola Watemborska SO Słupsk 385. Beata Morawiec SO Kraków 386. Barbara Kołodziejczak-Osetek WSA Warszawa 387. Marcin Hałgas SR w Myślenicach 388. Renata Kościjańska SR Poznań-Grunwald i Jeżyce 389. Renata Detka WSA w Kielcach 390. Magdalena Kimel SR w Zabrzu 391. Helena Kubaty SA Katowice w stanie spoczynku 392. Izabela Najda-Ossowska NSA 393. Rafał Waszkiewicz SR dla m. st. Warszawy Warszawa 394. Jolanta Łanowy-Klimek SO Gliwice 395. Marcin Kowrygo SR Bielsko-Biała 396. Ewa Nowaczyńska SO Elbląg w stanie spoczynku, 397. Krzysztof Nowaczyński SO Elbląg 398. Mariola Skierś SO Poznań 399. Joanna Ciesielska-Borowiec SO Poznań 400. Agnieszka Lewandowska SR Olsztyn 401. Aleksander Brzozowski SO Poznań 402. Marzena Miąskiewicz SA Warszawa, w stanie spoczynku 403. Krzysztof Marcinkowski SA Kraków w stanie spoczynku 404. Marta Sługocka SR Kłodzko w stanie spoczynku 405. Joanna Hajduk SR Kłodzko 406. Renata Salwach SR Kłodzko 407. Katarzyna Mieszkowicz SR Płock 408. Izabella Katzig SR Koszalin 409. Bożena Piech SR Koszalin 410. Joanna Toczydłowska SO Białystok w stanie spoczynku 411. Sylwia Roszak SR Bydgoszcz 412. Barbara Łapka SR Bydgoszcz 413. Beata Blankiewicz-Wóltańska WSA Warszawa 414. Krystyna Madalińska-Urbaniak WSA Warszawa 415. Michał Sowiński WSA Warszawa 416. Rafał Młyński SO Warszawa 417. Bożena Jaskuła SO Warszawa w stanie spoczynku 418. Ewa Mroczek SR Działdowo w stanie spoczynku 419. Anita Morwińska – Sobiecka SR Bydgoszcz 420. Robert Bogusz SO Gorzów Wielkopolski 421. Krzysztof Zaliwski SO Poznań 422. Maria Dulanowska SR Ząbkowice Śląskie w stanie spoczynku 423. Jakub Szczepański SR Sierpc 424. Artur Węgrzyn SR Bielsko-Biała w stanie spoczynku 425. Grażyna Śliwińska, WSA Warszawie 426. Anna Juszczyk-Wiśniewska, WSA Gorzów Wielkopolski 427. Aleksandra Zygmund-Bogacz SR Gorzów Wlkp. 428. Ilona Kolarz SO Bielsko -Biała 429. Beata Bukowska SR Poznań Grunwald i Jeżyce 430. Magdalena Danek SR Poznań Grunwald i Jeżyce 431. Małgorzata Woźniak-Zendran SA Poznań 432. Arkadiusz Nosewicz SO Zielona Góra 433. Jadwiga Czermańska-Śmiałek SO Zielona Góra 434. Alicja Borowiec SO Zielona Góra w stanie spoczynku 435. Jacek Andrzejewski SR Zielona Góra 436. Aldona Trznadel SO Zielona Góra 437. Diana Książek-Pęciak SO Zielona Góra 438. Arkadiusz Pintal SR Żary 439. Aneta Felka-Duszczak SR Świebodzin 440. Małgorzata Boguszewicz SO Zielona Góra 441. Jolanta Witczak SO Zielona Góra 442. Danuta Olech SR Krosno Odrzańskie 443. Marta Nikiel-Rzadkowska SR Świebodzin 444. Liwia Olszewska SR Zielona Góra 445. Danuta Sawicz-Piskorz SO Zielona Góra 446. Jolanta Spychała SO Zielona Góra w stanie spoczynku 447. Piotr Filipczak SR Świebodzin 448. Dominika Gotthardt SR Zgorzelec 449. Andrzej Tekieli SO Jelenia Góra 450. Robert Bednarczyk SO Jelenia Góra 451. Dorota Witek SO Jelenia Góra 452. Anna Mikuliszyn SO Jelenia Góra w stanie spoczynku 453. Klara Łukaszewska SO Jelenia Góra 454. Beata Brysiewicz SO Białystok 455. Dorota Lutostańska SO Olsztyn 456. Piotr Zbierzchowski SO Olsztyn 457. Anna Szulc SR Gorzów Wielkopolski 458. Krzysztof Godlewski SO Poznań 459. Maciej Szulc SO Gorzów Wielkopolski 460. Małgorzata Moskwa SA Rzeszów 461. Irena Mazurek SA Rzeszów 462. Dariusz Mazurek SA Rzeszów w stanie spoczynku 463. Monika Ochocka-Łydka SR Żagań 464. Olga Smuda-Bartków SR Nowa Sól 465. Daniel Macur SR Krosno Odrzańskie 466. Ewa Balcerzak SR Krosno Odrzańskie w stanie spoczynku 467. Szymon Hołówko SR Żary 468. Aneta Dzierzgwa SR Nowa Sól 469. Krzysztof Gowin SR Nowa Sól 470. Oliwia Walkiewicz SO Zielona Góra 471. Anna Tabak SA Katowice w stanie spoczynku 472. Dorota Twardowska SO w Elblągu 473. Ewa Pikała-Trzeciak SO Łódź w stanie spoczynku 474. Anna Trawińska SO Łódź w stanie spoczynku 475. Alicja Pońsko SO Łódź w stanie spoczynku 476. Maria Antecka SO Poznań 477. Urszula Jóźwiak-Pryca SO Łódź w stanie spoczynku 478. Zofia Szcześniewicz SO Łódź 479. Urszula Wiśniewska SA Łódź w stanie spoczynku 480. Jadwiga Wojewoda SA Łódź w stanie spoczynku 481. Marcin Garcia SO Poznań 482. Waldemar Inerowicz WSA Poznań 483. Agnieszka Sadecka SO Tarnów, 484. Mariusz Sadecki SO Tarnów 485. Bożenna Blitek WSA Kraków w stanie spoczynku 486. Ewa Łabno-Smoleń SR Tarnów w stanie spoczynku 487. Monika Rogowska-Wałęga SR Tarnów 488. Renata Henich SR Tarnów 489. Marcin Hebda SR Bochnia 490. Katarzyna Kozicka- Kania SR Tarnów 491. Zbigniew Małysa SR Brzesko 492. Małgorzata Adamczyk SR Tarnów 493. Aneta Slowik SR Tarnów 494. Jakub Lęcznar SR Tarnów 495. Małgorzata Stanisławczyk-Karpiel SR Tarnów 496. Jarosław Flasiński SR Dąbrowa Tarnowska 497. Maria Bem-Flasińska SR Dąbrowa Tarnowska 498. Marek Syrek SO Tarnów 499. Michał Bień SR Tarnów 500. Beata Kulesza-Flasińska SR Tarnów w stanie spoczynku 501. Agnieszka Zięba SR Brzesko 502. Ewa Gut SO Tarnów 503. Anna Migdał SR Bochni, 504. Anna Zaniewska-Malik SO Tarnów w stanie spoczynku 505. Andrzej Franczyk SR Dąbrowa Tarnowska 506. Małgorzata Kryplewska-Baran SR Tarnów 507. Jakub Boryczko SR Tarnów 508. Rafał Rosiek SR Bochnia 509. Barbara Wójcik SO Tarnów 510. Ewa Bem-Kozioł SR Tarnów 511. Rafał Wagnerowski SO Tarnów 512. Katarzyna Rybczyńska SSR Rybnik 513. Wioletta Janicka SR Poznań-Stare Miasto 514. Magdalena Misiek SR Koło 515. Marek Długosz SA Kraków 516. Tomasz Pałdyna SA Warszawa 517. Aleksandra Urban SA Gdańsk w stanie spoczynku 518. Jacek Satko SO Tarnów 519. Aldona Wapińska SA Warszawa w stanie spoczynku 520. Jarosław Komorowski SO Poznań 521. Dorota Kordiak SO Zielona Góra 522. Renata Nowosadzka SO Gorzów Wlkp. 523. Anna Seweryn SR Katowice-Wschód w Katowicach 524. Aleksandra Jamróz SR dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi 525. Małgorzata Drgas-Dziemianko SO Poznań w stanie spoczynku 526. Renata Masły-Macioszek SR dla Krakowa – Nowej Huty w Krakowie 527. Maciej Żelazowski SA Szczecin 528. Władysława Motak SO Szczecin w stanie spoczynku 529. Anna Petri SO w Katowicach 530. Maria Dąbek-Djakon SR w Pułtusku w stanie spoczynku 531. Sandra Kraszewska SR Kościan 532. Stanisław Biernat TK w stanie spoczynku 533. Jacek Gudowski SN w stanie spoczynku 534. Beata Gudowska SN w stanie spoczynku 535. Elżbieta Siergiej SO Białystok 536. Anna Gałas SO Warszawa 537. Marta Szczocarz-Krysiak SO Katowice 538. Agnieszka Owczarewicz SO Warszawa 539. Ewa Dietkow SO Warszawa 540. Maria Zgiet-Zawadzka SO Warszawa 541. Waldemar Nawrocki SO Tarnów 542. Edward Panek SO Tarnów 543. Bogusław Dobrowolski SA Białystok 544. Beata Piwowarska SO Warszawa 545. Beata Piwko SO Kielce 546. Monika Kośka SO Kielce 547. Beata Torbus SA Katowice 548. Jakub Wąwoźny SR Chełmno 549. Ludmiła Dulka-Twarogowska SR Wąbrzeźno 550. Michał Kruczkowskiego SO Poznań 551. Krzysztof Twarogowski SR Wąbrzeźno 552. Anna Wołosecka- Berk SR Kłodzko 553. Marek Czecharowski SA Warszawa w stanie spoczynku 554. Anna Michalik SA Warszawa 555. Jan Raszkowski SR Brodnica 556. Aleksandra Marek-Ossowska SR Toruń 557. Aleksandra Kempczyńska SA Warszawa 558. Regina Owczarek – Jędrasik SA Warszawa w stanie spoczynku 559. Grażyna Sowińska SO Katowice w stanie spoczynku 560. Grzegorz Waloch SO w Toruniu 561. Katarzyna Bystroń-Kwiatkowska SR Toruń w stanie spoczynku 562. Lucyna Ramlo SA Gdańsk 563. Jarosław Łukasik SO Kraków 564. Angelika Kurkiewicz SR Toruń 565. Katarzyna Wolff SO Poznań 566. Wojciech Modrzyński SO Toru kmń 567. Beata Kasprzyk SR Toruń 568. Joanna Kurpierz SA Katowice w stanie spoczynku 569. Monika Grubba SO Toruń 570. Maria Pierzycka-Pająk SA Katowice w stanie spoczynku 571. Małgorzata Kudyk SR Kraków – Śródmieście 572. Maciej Danek SR Rawicz 573. Anna Knapczyńska SO Włocławek 574. Jarosław Grobelny SO Poznań 575. Elżbieta Zywar SO Szczecin w stanie spoczynku 576. Krzysztof Sajtyna SO Kielce 577. Monika Mleczko – Pawlikowska SR Chełmno 578. Anna Kukowska – Sokołowska – SR Lipno w stanie spoczynku 579. Agnieszka Ambroziak SA Warszawa 580. Mariola Owedyk SR Toruń w stanie spoczynku 581. Paweł Hempel SR Białystok 582. Monika Pawłowska SO Warszawa 583. Maria Szymańska SR Toruń 584. Renata Mazur-Bomba SR Wielicz 585. Wanda Lasocka SA Warszawa w stanie spoczynku 586. Mariola Adamczyk SR Toruń 587. Małgorzata Solecka SO Kielce 588. Zofia Kawińska Szwed SA Katowice w stanie spoczynku 589. Violetta Dodot SR Kościan 590. Sylwia Urbańska SO Warszawa 591. Mirosław Granat TK w stanie spoczynku 592. Karolina Obrębska SO Poznań 593. Jolanta Jeżewska SR w Gdyni 594. Małgorzata Redmerska-Górna SR Brodnica 595. Barbara Augustyniak SA Łódź 596. Wiesław Błuś SN w stanie spoczynku 597. Magdalena Opalińska SR Zgorzelec 598. Alina Bojara SO Kielce w stanie spoczynku 599. Renata Broda SO Kielce 600. Mariusz Broda SO Kielce 601. Rafał Wagner SO Warszawa 602. Barbara Suchowska SA Katowice 603. Ewa Klimowicz-Przygódzka SA Warszawa 604. Agata Makowska-Boniecka SR Chełmno 605. Joanna Bieńkowska-Kolarz SR Olsztyn 606. Justyna Smolińska SR Olsztyn 607. Maja Jabłońska SR Olsztyn 608. Grażyna Giżewska- Rozmus SR Olsztyn 609. Wojciech Kuciejewski SR Olsztyn 610. Magdalena Wołejko – Czubek SR Olsztyn 611. Elżbieta Karpeta SA Katowice 612. Anna Rybicka-Hałabis SR Lublin-Zachód w Lublinie 613. Ewa Grudzień SR Lublin-Zachód w Lublinie 614. Krystyna Wiśniewska-Drobny SSO w Gliwicach w stanie spoczynku. 615. Iwona Wańczura SSO w Gliwicach w stanie spoczynku 616. Domicela Gawlińska-Kowalczyk. SSO w Gliwicach w stanie spoczynku. 617. Elżbieta Skurzyńska SR Świebodzin 618. Anna Macur SR Zielona Góra 619. Agnieszka Borodziuk SR Zielona Góra 620. Marcin Grochmal SR Zielona Góra 621. Konrad Kęsek SR Nowa Sól 622. Anna Grasza SR Zielona Góra 623. Katarzyna Gajgiel SR Nowa Sól 624. Paweł Jurewicz SR Świebodzin 625. Kamila Wiemann SR Zielona Góra 626. Monika Wilczyńska SR Zielona Góra 627. Barbara Godlewska-Michalak SA Warszawa w stanie spoczynku 628. Krzysztof Strzelczyk SN w stanie spoczynku 629. Renata Pohl SA Poznań 630. Magdalena Klafetka Bielińska SR Koszalin 631. Hubert Zaremba SO Warszawa 632. Joanna Zaremba SO Warszawa – Praga 633. Katarzyna Błesińska-Kozłowska SR Olsztyn 634. Elżbieta Zdunek-Szepietowska SR Olsztyn 635. Aneta Wojtanowska SR Bartoszyce 636. Ewelina Stecko-Slopek SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie 637. Dorota Zabłudowska SR Gdańsk-Południe w Gdańsku 638. Katarzyna Gołaszewska – Dopierała SR Śrem 639. Miłosz Chwalibóg SR Wołów 640. Dorota Nowińska SO Wrocław 641. Jerzy Nowiński SO Wrocław w stanie. spocz 642. Agata Regulska SA Wrocław 643. Michał Lewoc SR Legnica 644. Stanisław Jabłoński SO Wrocław w stanie spoczynku 645. Joanna Żelazny SO Wrocław 646. Tadeusz Kowalczyk SR Jawor 647. Urszula Jagodzińska SR Wrocław Fabryczna 648. Katarzyna Sobieska SR Legnica 649. Marta Bukaczewska SR Wrocław Krzyki 650. Agnieszka Olszewska SR Kościan 651. Tomasz Bulkowski SR Olsztyn 652. Anna Pałasz SR Olsztyn 653. Mirosław Wieczorkiewicz SO Olsztyn w stanie spoczynku 654. Patrycja Wojewódka SR Elbląg 655. Jacek Barczewski SO Olsztyn 656. Dorota Tyrała SA Warszawa 657. Anna Kalbarczyk SA Warszawa 658. Joanna Walentkiewicz-Witkowska SA Łódź w stanie spoczynku 659. Ewa Ignatowicz-Firkowska SR Olsztyn 660. Dariusz Firkowski SO Olsztyn 661. Urszula Jabłońska-Maciaszczyk SO Poznań 662. Małgorzata Susmaga SO Poznań 663. Dorota Maciejewska-Papież SO Poznań 664. Dariusz Kawula SO Poznań 665. Janusz Śniatecki SO Poznań 666. Magdalena Grzybek SO Poznań 667. Piotr Moskwa SA Rzeszów w stanie spoczynku 668. Ewa Leszczyńska-Furtak SA Warszawa 669. Ewa Raszeja SA Gdańsk w stanie spoczynku 670. Patrycja Kubicka SR Poznań – Grunwald i Jeżyce 671. Krzysztof Krygielski SR Olsztyn 672. Piotr Maroszek WSG Szczecin 673. Wojciech Krawczyk SR Olsztyn 674. Jacek Olszowiec SR Pabianice 675. Joanna Walentkiewicz-Witkowska SA Łódź w stanie spoczynku 676. Alina Szymanowska SO Poznań 677. Anna Borowiec SO Rzeszów 678. Adam Borowiec SO Rzeszów 679. Barbara Chłędowska SO Rzeszów 680. Paweł Hallada SR Ropczyce 681. Bogdan Ziemiański SA Rzeszów 682. Małgorzata Kluziak SO Warszawa w stanie spoczynku 683. Wanda Zaleśna-Dziedzic SR Brzesko 684. Marek Nawrocki SO Elbląg 685. Aleksandra Babilon-Domagała SO Kielce 686. Lena Romańska SO Kielce 687. Grażyna Szyburska- Walczak SA Wrocław w stanie spoczynku 688. Robert Kuczyński SA Wrocław 689. Andrzej Wilczewski WSG Gdynia 690. Malgorzata Musiała SR Żory 691. Piotr Suchecki SO Gliwice 692. Katarzyna Kałwak SR Olesno 693. Anna Wielgolewska SO Warszawa 694. Izabela Ledzion SO Warszawa 695. Anna Ptaszek SO Warszawa 696. Agnieszka Tkaczyk – Turek SR dla m. st. Warszawy 697. Ewa Pietraszewska Sąd Okręgowy w Elblągu 698. Maciej Kawałko – SO w Szczecinie 699. Grażyna Suchecka SO Rybnik 700. Agnieszka Grzybczak-Stachyra 701. Witold Benicki SO Rzeszów 702. Elżbieta Loska SR w Wieliczce 703. Zbigniew Koźma SA Gdańsk w stanie spoczynku 704. Paweł Cyran, SR Kraków-Śródmieście 705. Iwona Krzeczowska – Lasoń SA Gdańsk 706. Daria Stanek SA Gdańsk 707. Grażyna Horbulewicz SA Gdańsk w stanie spoczynku 708. Weronika Klawonn SO Gdańsk 709. Hanna Rucińska SA Gdańsk 710. Wiktor Gromiec SA Gdańsk w stanie spoczynku 711. Barbara Płocheć SO Elbląg 712. Joanna Urlińska SR Olsztyn 713. Anna Szczepańska SR Olsztyn 714. Katarzyna Kruszewska Sobczyk SR Olsztyn 715. Agnieszka Banach SR Złotoryja 716. Aneta Żołnowska SR Olsztyn 717. Iwona Bogucka NSA 718. Nadzieja Karczmarczyk-Gawęcka, WSA w Szczecinie 719. Dorota Machura-Chrzanowska – SR Myślenice 720. Magdalena Majewska -SR Myślenice 721. Grzegorz Dyrga -SO Kraków 722. Ewa Ługowska -SR Wieliczka 723. Natasza Czarny -SR Wieliczka 724. Teresa Dyrga SO Kraków( w stanie spoczynku) 725. Marzena Stoces- SR Kraków-Podgórze w Krakowie 726. Joanna Makarska – SO Kraków 727. Paweł Krystyniecki – SR Krowodrza w Krakowie 728. Anna Zgud – SR Krowodrza w Krakowie 729. Łukasz Sajdak – SR Kraków Śródmieście w Krakowie 730. Katarzyna Proksa-Kosek – SR Myślenice 731. Edyta Barańska SO Kraków 732. Anna Głowacka SO Kraków 733. Piotr Głowacki WSA Kraków 734. Anna Gordon-Gralak SO Kraków 735. Edyta Żyła SR Kraków – Śródmieście w Krakowie 736. Lidia Kurnicka SR Kraków Śródmieście w Krakowie 737. Renata Wrońska SR Kraków Śródmieście w Krakowie 738. Piotr Biega SR Kraków Śródmieście w Krakowie 739. Beata Barylak-Pietrzkowska SA Kraków w stanie spocz. 740. Agnieszka Rudol SR Kraków-Śródmieście w Krakowie 741. Kinga Marczak SO Kraków 742. Urszula Pałkowska-Różycka -SO Kraków 743. Joanna Melnyczu SO Kraków 744. Agata Micorek SO Kraków 745. Katarzyna Wierzbicka SO Kraków 746. Wojciech Dziuban, SA Kraków, w stanie spoczynku 747. Iza Fountoukidis SO Kraków 748. Roman Kaczanowski SO Kraków w stanie spoczynku 749. Agata Pierożyńska SO Kraków 750. Agnieszka Sułowska-Gibas SR Kraków-Nowa Huta w Krakowie 751. Bogdan Jędrys SO Kraków 752. Maciej Rejzerewicz SR Kraków Śródmieście w Krakowie 753. Monika Czajka SR Kraków- Krowodrza w Krakowie 754. Maciej Czajka SO Kraków 755. Marzena Henrych SR Kraków Śródmieście w Krakowie 756. Paweł Piesakowski SR Kraków – Krowodrza w Krakowie 757. Dariusz Mazur SO Kraków 758. Tomasz Kudla SO Kraków 759. Justyna Dresler-Sewerska SR Kraków-Nowa Huta w Krakowie 760. Agnieszka Michalak SR Kraków Nowa Huta w Krakowie 761. Katarzyna Grabczak-Ignatjuk SR Kraków-Nowa Huta w Krakowie 762. Agnieszka Suder-Szlósarczyk SR Wadowice 763. Katarzyna Serafin-Tabor SO Kraków 764. Michał Wójcik SR Kraków Nowa Huta w Krakowie 765. Tomasz Henrych SR Kraków Podgórze w Krakowie 766. Katarzyna Biernat-Jarek – SO Kraków 767. Agata Wasilewska- Kawałek -SO Kraków 768. Agnieszka Jurga SO Kraków 769. Agnieszka Krantz-Matyja SO Kraków 770. Robert Jurga SA Kraków 771. Sabina Czech-Śmiałkowska SR Kraków Śródmieście w Krakowie 772. Cezary Czech-Śmiałkowski SR Kraków Podgórze w Krakowie 773. Rafał Ziętek SR Olkusz 774. Katarzyna Nowakowska-Miśta SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie 775. Magdalena Żak SR dla Krakowa Nowej Huty w Krakowie 776. Małgorzata Siwiec Niemczuk SR dla Krakowa Nowej Huty 777. Tomasz Tokarski SR dla Krakowa Nowej Huty w Krakowie 778. Ilona Slavev SR dla Krakowa Nowej Huty w Krakowie 779. Mariusz Sitko SR dla Krakowa – Nowej Huty w Krakowie 780. Katarzyna Kalicińska-Grzyb SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie 781. Anna Olszewska -Zaremba SR dla Krakowa Nowej Huty w Krakowie 782. Ewa Olszewska SO Kraków w stanie spoczynku 783. Edyta Pachla SO Rybnik 784. Anita Ossak SO Rybnik 785. Elżbieta Rischka WSA Gdańsk 786. Jadwiga Danuta Mróz WSA Wrocław w stanie spoczynku 787. Jacek Kaszyński SR Bydgoszcz w stanie spoczynku 788. Marek Gralec SO Radom 789. Monika Skalska SO Warszawa 790. Jarosław Łuczaj WSA Warszawa 791. Mirella Sprawka SR Olsztyn 792. Barbara Nita SA Kraków 793. Wojciech Hermeliński TK w stanie spoczynku 794. Janusz Kawałek SO Kraków 795. Katarzyna Milewska SR dla Krakowa Krowodrzy w Krakowie 796. Feliksa Wilk SA Kraków w stanie spoczynku 797. Paweł Rygiel SA Kraków 798. Paulina Fidzińska-Adamska SR Kraków- Podgórze w Krakowie 799. Sylwia Szeleźnik SO Kraków w stanie spoczynku 800. Lidia Wojak SR Nowa Huta w Krakowie 801. Wojciech Maczuga SO w Kraków 802. Ewa Szymańska SO Kraków 803. Artur Szymański SO Kraków 804. Danuta Kłosińska SO Kraków w stanie spoczynku 805. Anna Karcz – Wojnicka SO Kraków w stanie spoczynku 806. Jarosław Gaberle SO Kraków 807. Tomasz Sikora SR Oświęcim 808. Janusz Beim SO Kraków 809. Aleksander Przysieżniak SR Kraków -Podgórze w Krakowie 810. Renata Zwolak SO Kraków 811. Tadeusz Tokarski SA Kraków w stanie spoczynku 812. Sylwia Skotnicka SO Kraków 813. Artur Onderka SR Miechów 814. Beata Tabaka SO Kraków 815. Aldona Gąsecja Duda WSA Kraków stan spoczynku 816. Grażyna Firek WSA Kraków stan spoczynku 817. Adam Synakiewicz SO Częstochowa 818. Piotr Żywicki SR Olsztyn 819. Olga Nocoń SO Rybnik 820. Danuta Matuszewska SA Gdańsk w stanie spoczynku 821. Rafał Rudnicki SR Gdańsk-Północ w Gdańsku 822. Włodzimierz Baran SA Kraków w stanie spoczynku 823. Katarzyna Mieszkowicz SR Płock 824. Bożena Makowczenko SR Giżycko 825. Marek Makowczenko SR Giżycko 826. Katarzyna Garbarczyk SR Giżycko 827. Maciej Wasilewski SO Olsztyn w stanie spoczynku 828. Ewa Toczydłowska SR Gdańsk – Południe w Gdańsku 829. Jadwiga Dobaczewska SR Iława w stanie spocz. 830. Maria Sałańska – Szumakowicz SA Gdańsk w stanie spoczynku 831. Jacek Stypułkowski SR Bielsk Podlaski 832. Monika Niezabitowska SO Warszawa 833. Magdalena Wójcik SO Warszawa 834. Maciej Gruszczyński SO Warszawa 835. Halina Musiał SO Szczecin w stanie spoczynku 836. Betina Kele-Bajerska SR Szamotuły 837. Lucyna Pradelska-Staniczek SO Rybnik 838. Aleksandra Odoj-Jarek SO Rybnik 839. Bogdan Kijak SO Nowy Sącz 840. Grzegorz Kochan SO Warszawa 841. Marek Stempniak SO Kielce 842. Krzysztof Swadźba SR Bielsko-Biala 843. Jędrzej Czerwiński SR Toruń 844. Jakub Uzdowski SR Malbork 845. Ewa Maciejewska SO Łódź 846. Marcin Perliński SR Nowe Miasto Lubawskie 847. Ewa Lisowiec SO Toruń 848. Marek Adamczyk SR Toruń 849. Maria Bała SO Kielce w stanie spoczynku 850. Elżbieta Cichon SR Tczew w stanie spoczynku 851. Izabella Kulig-Maciszewska NSA w stanie spoczynku 852. Małgorzata Niezgódka-Medek NSA 853. Magdalena Balion – Hajduk SO Gliwice 854. Wojciech Hajduk SO Gliwice 855. Monika Juszczyszyn SR Bartoszyce 856. Bożena Wiklak SA Łódź 857. Krystyna Sowińska SO Łódź w stanie spoczynku 858. Andrzej Tramowski SR Starogard Gdański w stanie spoczynku 859. Monika Kowalska SA Kraków w stanie spoczynku 860. Ewa Jaźwińska SO Radom w stanie spoczynku 861. Stanisław Jaźwiński SO Radom w stanie spoczynku 862. Renata Tabor SO Białystok 863. Urszula Wynimko SO Białystok 864. Bogdan Łaszkiewicz SO Białystok 865. Iwona Łuka-Kliszcz SA Kraków w stanie spoczynku 866. Andrzej Sobieszczański SO Warszawa 867. Jolanta Waltrowska SO Poznań 868. Iwona Godlewska SO Poznań 869. Antoni Łuczak SO Poznań 870. Jolanta Borkowicz-Grygier SO Poznań 871. Maria Jaworska SO Toruń, w stanie spoczynku 872. Ewa Hałgas SR dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie 873. Natalia Dąbrowska SR Wąbrzeźno 874. Agnieszka Pilarczyk SR Kraków – Śródmieście 875. Piotr Pilarczyk SO Kraków 876. Izabela Cetkowska SR Ostróda 877. Magdalena Kierszka SO Gdańsk 878. Grażyna Szymańska Pasek SO Ostrołęka stan spoczynku 879. Jan Sokulski SA Rzeszów w stanie spoczynku 880. Zbigniew Podedworny SO Warszawa 881. Agata Pyjas-Luty SA Kraków 882. Marlena Kasprzyk SO Gdańsk 883. Małgorzata Domagała SO Gdańsk 884. Hanna Kowalik SR Stalowa Wola w stanie spoczynku 885. Katarzyna Żmuda SR Lubin 886. Jacek Seweryn SR Legnica 887. Joanna Nierzewska-Sosa SR Złotoryja 888. Monika Lewoc SR Złotoryja 889. Barbara Halamus-Dyląg SR Olkusz 890. Zdzisław Kawulak SO Elbląg 891. Michał Kacprzak SR Olsztyn 892. Alicja Podlewska SA Gdańsk 893. Monika Horecka SO Kielce 894. Agnieszka Gołuchowska SR Kielce 895. Ewa Bońkowska-Konca SO Płock w stanie spoczynku 896. Dorota Czyżewska SO Warszawa 897. Teresa Leśniewska SR Kielce w stanie spoczynku 898. Magdalena Michalewicz SO Kielce 899. Stefan Czebieniak SR Starachowice 900. Filip Wesołowski SR dla Wrocławia-Fabrycznej 901. Aleksandra Wesołowska SO Legnica w stanie spoczynku 902. Joanna Buczkowska-Prajs SR Poznań-Stare Miasto 903. Katarzyna Wilchowska SR Biskupiec, 904. Agnieszka Libiszewska – SR Konin, 905. Katarzyna Bryl – SR Poznań-Stare Miasto Poznań 906. Maria Taront SO Poznań w stanie spoczynku 907. Renata Wardzińska-Kołb SO Poznań 908. Mariola Klimczak SO Konin 909. Grzegorz Gała SO Łódź 910. Katarzyna Wróbel Zumbrzycka SR dla Warszawy Woli 911. Dorota Loryś Kosylo SR dla Warszawy Żoliborza 912. Urszula Żółtak SR dla Warszawy Mokotowa 913. Andrzeja Kuba NSA w stanie spoczynku 914. Andrzej Borowski SR Nowe Miasto Lubawskie 915. Piotr Gąciarek SO Warszawa 916. Małgorzata Pałeszniak-Gańczarek SR Piaseczno 917. Arkadiusz Piotrowski SO Warszawa 918. Katarzyna Jakubowska -Pogorzelska SA Warszawa 919. Zdzisława Chechelska SO Gliwice w stanie spoczynku 920. Maria Zawadzka WSA Kraków 921. Joanna Gaberle SR Wieliczka 922. Dominika Wszołek-Lech SR Kraków-Nowa Huta Kraków 923. Małgorzata Bartuzi SR Kraków-Nowa Huta Kraków 924. Janusz Kukuczka SR Kraków-Nowa Huta Kraków 925. Beata Donhöffner Grodzicka SR Kraków Śródmieście Kraków 926. Marysia Satora SR Kraków Podgórze w Krakowie 927. Łukasz Ćmielewski SR Olkusz 928. Beata Sylwia Moryń SR Kraków -Śródmieście w Krakowie 929. Anna Grabczyńska-Mikocka SA Kraków w stanie spoczynku 930. Łucja Oleksy-Miszczyk SO Gliwice 931. Magdalena Kiedrowicz-Kopeć SO Gdańsk 932. Artur Fryc SO Warszawa 933. Anna Brzoza SO Gdańsk 934. Dorota Opiłowska SO Warszawa 935. Anna Przesmycka SO Warszawa 936. Dorota Makiła SR Gdańsk-Północ Gdańsk 937. Monika Brzozowska SO Ostrołęka 938. Renata Czeluśniak – WSA Kraków 939. Ewa Michna – WSA Kraków 940. Beata Kozłowska -SO Kraków 941. Aleksandra Pelc-Bartosz – SR Kraków Śródmieście w Krakowie 942. Barbara Wypchło – Grymek SO w Krakowie 943. Monika Gądek-Tamborska SO Kielce 944. Angelika Lewandowska SO Konin 945. Jolanta Tembłowska SO Konin 946. Małgorzata Krzyżak SO Konin 947. Ewa Kozłowska SO Konin 948. Iwona Przyłębska-Grzybowska SO Konin 949. Andrzej Nawrocki SO Konin 950. Grażyna Hempowicz SR Konin 951. Ewa Lemanowicz-Pawlak SR Toruń 952. Piotr Pawlak SR Bydgoszcz 953. Izabela Bogusz SO Opole 954. Krzysztof Bogusz WSA Opole 955. Radosław Jamroży SR Kędzierzyn- Koźle 956. Bożena Lichota SA Kraków w stanie spoczynku 957. Jarosław Opasiński SR Mogilno 958. Joanna Szoska SR Nowy Sącz 959. Jacek Szoski SO Nowy Sącz w stanie spoczynku 960. Anna Hevler SO Nowy Sącz w stanie spoczynku 961. Rafał Zawalski SR dla Warszawy Pragi Południe Warszawa 962. Monika Gliniecka-Kaczmarek SR Legnica 963. Sebastian Wojewódka SR Elbląg 964. Renata Połuch SR Gdańsk – Południe 965. Jarosław Zawrot SO Gdańsk 966. Dorota Kołodziej SO Gdańsk 967. Anna Górny SO Rybnik 968. Leszek Bil SR Szczytno 969. Jacek Blat SR Kraków-Śródmieście 970. Jolanta Żywicka-Witt SO Gdańsk w stanie spoczynku 971. Włodzimierz Witt SO Gdańsk 972. Marta Wiśniewska SR Braniewo 973. Beata Byszewska SA Warszawa 974. Agnieszka Krawczyk WSA Łódź 975. Grażyna Czyżak SA Gdańsk 976. Paweł Juszczyszyn SR Olsztyn 977. Krystian Markiewicz SO Katowice 978. Dorota Suchecka – Jasińska SR Radom 979. Monika Szelesna – Hoppe SR Elbląg 980. Tomasz Lewandowski SR Elbląg 981. Barbara Pięcek SO Łódź stan spoczynku 982. Marta Witoszyńska SO Łódź 983. Jolanta Słodka SR Skierniewice stan spoczynku 984. Henryka Kędziora SR Żyrardów stan spoczynku 985. Krystyna Skiepko SO Olsztyn 986. Izabela Wawrzynkiewicz SO Łódź 987. Anna Matuszewska SR Lubin 988. Agata Mularska-Karamon SR Lubin 989. Grażyna Wrona SO Kielce w stanie spoczynku 990. Joanna Jurkiewicz SR Gdańsk- Południe 991. Marlena Kozacka SR Gdynia 992. Krystyna Skiepko SO Olsztyn 993. Grzegorz Grzyb SR Katowice-Zachód 994. Magdalena Sikorska SR Zabrze 995. Jarosław Benedyk SO Opole w stanie spoczynku 996. Agnieszka Wachowicz -Mazur SA Warszawa 997. Marzanna Góral SA Warszawa 998. Piotr Guzy SO Przemyśl 999. Anna Jabłońska-Ostręga SR w Jaworznie 1000. Małgorzata Rozmiarek – Brzezińska SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu 1001. Łukasz Sadkowski SO Kielce, 1002. Grażyna Cieloch SO Kielce w stanie spoczynku 1003. Magdalena Bartłomiejczak SR Konin 1004. Jan Steraniec SR Szczytno w st.spoczynku 1005. Ewa Zawacka SR Toruń 1006. Karol Skocki SO Konin 1007. Marcin Loranc SR Żywiec 1008. Aleksandra Kożuch SR Żywiec 1009. Wiesława Szumlas SR Żywiec 1010. Katarzyna Fajfer SR Gliwice 1011. Monika Krzyżaniak WSA Łódź 1012. Maria Żuchowska SR Toruń 1013. Marzanna Wiśniewska SR Brodnica 1014. Jarema Czapla SO Katowice 1015. Barbara Braziewicz SO Gliwice 1016. Józef Ciurko SA Warszawa w stanie spoczynku 1017. Anna Malinowska SR Gliwice 1018. Karolina Głazińska-Izdebska SR Golub-Dobrzyń 1019. Krzysztof Rogalewicz SR Golub-Dobrzyń 1020. Leszek Osiński SR Golub-Dobrzyń 1021. Kinga Wieczorek-Przybylska SR Szamotuły 1022. Janusz Nowacki NSA 1023. Dariusz Ścisłowski SO Szczecin 1024. Marta Truszkowska SO Ostrołęka 1025. Ewa Kalinin SO Kielce w stanie spoczynku 1026. Barbara Dylewska SO Kielce w stanie spoczynku 1027. Izabela Żelichowska – Haptar SR Pińczów 1028. Elżbieta Kabzińska SO Kielce w stanie spoczynku 1029. Wojciech Buczyło SO Kielce w stanie spoczynku 1030. Remigiusz Drzewiecki SR Nysa 1031. Wojciech Górniak SR Zielona Góra 1032. Teresa Rutkowska NSA 1033. Sławomir Ciężki SO Bydgoszcz 1034. Ewa Palmowska SO Kielce 1035. Barbara Nowak Łon SR Starachowice 1036. Maciej Lubiński SR Grudziądz 1037. Marlena Czapnik SO Koszalin w stanie spoczynku 1038. Wiesława Stawczyk – Graczyk SO Koszalin 1039. Wiesława Majcher-Paluchowska SO Kielce w stanie spoczynku 1040. Ewa Bidas SO Kielce w stanie spoczynku 1041. Marcin Chałoński SO Kielce 1042. Dorota Tylus-Chałońska SR Kielce 1043. Jolanta Sikorska SR Toruń 1044. Bogumiła Staniek SO Szczecin 1045. Marcin Radwan SO Poznań 1046. Małgorzata Kalemba-Jabłońska SO Katowice w stanie spoczynku 1047. Iwona Tobór SO Katowice w stanie spoczynku 1048. Piotr Wójciga SO Bielsko-Biała 1049. Agnieszka Fronczak SO Warszawa 1050. Dagmara Pusz – Florkiewicz SO Warszawa 1051. Zbigniew Piątek SO Gorzów Wlkp. w stanie spoczynku 1052. Katarzyna Piotrowska SR Gdańsk-Południe w Gdańsku 1053. Martyna Wodyńska SR Gdańsk-Północ w Gdańsku 1054. Agnieszka Długosz-Zglinicka SR Tczew 1055. Gabriela Niewiadomska-Samet SR Gdynia w stanie spoczynku 1056. Sylwia Kamińska SO Gdańsk 1057. Marek Wójcik SR Wrocław Fabryczna 1058. Iwona Kubińska SR Kościan 1059. Joanna Matuszewska-Potocka SR Kościan 1060. Piotr Borowiecki WSA Warszawa 1061. Beata Brachmańska SO Poznań w st. spoczynku 1062. Aleksandra Kiersnowska-Tylewicz WSA Poznań 1063. Jacek Tylewicz SR Poznań w stanie spoczynku 1064. Katarzyna Kazaniecka-Kapała SO Gdańsk 1065. Krystyna Dąbrowska SR Choszczno w stanie spoczynku 1066. Renata Marciniak SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda 1067. Urszula Idzikowska SO w Warszawie w stanie spoczynku 1068. Kinga Miotk-Załuska SR Toruń 1069. Piotr Kawecki SR Toruń 1070. Edyta Matusewicz-Jankowska SR Myślibórz 1071. Joanna Kasicka SR Szczecin- Centrum Szczecin 1072. Barbara du Chateau, SA Lublin 1073. Wiesława Kaźmierska SA Szczecin w stanie spoczynku 1074. Joanna Sobczak SR Toruń 1075. Krzysztof Sutkowski SR Busko Zdrój 1076. Zbigniew Łasowski SR Choszczno w stanie spoczynku 1077. Ewa Stępień SR Toruń 1078. Donata Gewert SO Gorzów Wlkp. w stanie spoczynku 1079. Ewa Jędrzejowska SO Gliwice w stanie spoczynku 1080. Ada Sędrowska SO Warszawa 1081. Danuta Grunwald SO Warszawa 1082. Renata Olejnik Tyszka SO Warszawa 1083. Jacek Tyszka SO Warszawa 1084. Marzena Łukaszewska – Niewrzęda SO Poznań 1085. Andrzej Niewrzęda SR Gostyń w stanie spoczynku 1086. Monika Frąckowiak SR Poznań – Nowe Miasto i Wilda 1087. Katarzyna Dyrduł – Meissner SR Poznań – Grunwald i Jeżyce 1088. Armand Meissner SR Poznań – Nowe Miasto i Wilda 1089. Katarzyna Czyżowicz – Szymańska SR Gniezno 1090. Renata Chmielewska SR Śrem 1091. Monika Małasiak SR Poznań – Nowe Miasto i Wilda 1092. Alina Stępień – Milukow SR Konin w stanie spoczynku 1093. Robert Kubicki SR Poznań – Grunwald i Jeżyce 1094. Łukasz Kalawski SR Poznań – Stare Miasto 1095. Sylwia Kulma SO Warszawa 1096. Klaudyna Knitter – Zalewska SR Poznań – Stare Miasto 1097. Danuta Jastrzębska SO Słupsk w stanie spoczynku 1098. Barbara Łakomiec SR Słupsk w stanie spoczynku 1099. Anna Bojanowska – Wysmołek SR w Częstochowie 1100. Paweł Balcerowicz SO Szczecin 1101. Adam Zarzycki SO Kielce w stanie spoczynku 1102. Elżbieta Zarzycka SR Kielce w stanie spoczynku 1103. Hanna Miłkowska SR Szczecin w stanie spoczynku 1104. Dorota Lenarczyk SR Żywiec 1105. Sławomir Pałka SR Oława 1106. Tamara Grzelak SR Poznań – Nowe Miasto i Wilda 1107. Tomasz Szymański – SA w Krakowie 1108. Tomasz Bac – SR Kraków – Podgórze w Krakowie 1109. Magda Nagaduś SO w Krakowie 1110. Magdalena Meroń- Pomarańska SO Kraków 1111. Anna Sikora-Ciba SR dla Krakowa – Nowej Huty w Krakowie 1112. Adam Nita WSA w Gliwicach 1113. Monika Krzysztofik SR w Opolu 1114. Ewa Jesionowska-Formalik SO Poznań 1115. Beata Piórek SR Gdańsk Południe w Gdańsku 1116. Mateusz Przesłański SR Częstochowa 1117. Anna Nitkowska SR Bielsko-Biała 1118. Bernadetta Szaton SR Bielsko-Biała 1119. Alicja Dziekańska SO Warszawa 1120. Adam Mainka-Pawłowski SR Siemianowice Śląskie 1121. Anna Czerwińska SR Toruń 1122. Robert Matysiak SR Żary 1123. Katarzyna Bartosiewicz SR Grudziądz 1124. Daniel Adamczyk – SR w Koninie 1125. Agnieszka Królewicz – Kniat SR Żagań 1126. Agata Pituch – SR Zabrze 1127. Elżbieta Cel – SR Szczytno w stanie spoczynku 1128. Krzysztof Czarnecki – SR Kielce 1129. Agnieszka Smerdzyńska – SR Kielce 1130. Magdalena Klecz – Tomaszewska SR Kielce 1131. Anita Młynarczyk SR Kielce 1132. Justyna Kabzińska SR Kielce 1133. Agnieszka Szczukiewicz SR Kielce 1134. Jakub Pisarek SR Bielsko-Biała 1135. Marta Sawińska SA Poznań 1136. Alina Burzyńska SR Szczecin-Centrum 1137. Zbigniew Kwaśniewski SN w stanie spoczynku 1138. Joanna Bury SR Olsztyn 1139. Kazimierz Zawada SN w stanie spoczynku 1140. Magdalena Roszkowska-Matusik SO Warszawa 1141. Jacek Matusik SO Warszawa Praga 1142. Paulina Walter-Fabiszewska SR Włocławek 1143. Joanna Górczak SR Sulęcin 1144. Aneta Sudomir-Koc SO Włocławek 1145. Wojciech Szpyrkowicz SR Włocławek 1146. Agnieszka Golińska SR Wrocław Fabryczna 1147. Katarzyna Araszkiewicz SR Wrocław Fabryczna 1148. Joanna Wencius – Głębocka Wrocław Fabryczna 1149. Justyna Kuriata – Pruszyńska Wrocław Fabryczna 1150. Anna Guzińska SA Wrocław w st. spocz. 1151. Magdalena Bombała SR Wrocław Krzyki 1152. Aneta Andel SR Kłodzko 1153. Ewa Czajkowska – Katerczak SR Legnica 1154. Filip Wesołowski SR Wrocław Fabryczna 1155. Aleksandra Wesołowska SO w Legnicy w st. spocz. 1156. Sebastian Spałek SR Wrocław Krzyki 1157. Sylwia Krajewska SR Wrocław Śródmieście 1158. Halina Buraczyńska SO Katowice w stanie spoczynku 1159. Renata Bochenek-Bielecka SO Kielce, 1160. Anna Kierończyk SO Radom w stanie spoczynku 1161. Zbigniew Kierończyk SO Radom w stanie spoczynku 1162. Dariusz Wieński SR Radom 1163. Ewa Bednarczyk SR Radom 1164. Aneta Figura SR Kozienice 1165. Katarzyna Bojańczyk SO Warszawa 1166. Andrzej Krasnodębski SO Warszawa 1167. Alina Sobczak – Barańska SO Warszawa 1168. Beata Najjar SO Warszawa 1169. Ireneusz Szulewicz SO Warszawa 1170. Izabela Kościarz – Depta SR dla Warszawy Pragi-Północ 1171. Joanna Korzeń SO Warszawa 1172. Maria Dudziuk SO Warszawa 1173. Beata Szymańska SR Mogilno 1174. Alina Miłosz – Kloczkowska SA Gdańsk 1175. Iwona Nowakowska SO Radom w stanie spoczynku 1176. Krzysztof Duchnik SR Przysucha w stanie spoczynku 1177. Justyna Ryłko SR Szydłowiec 1178. Krzysztof Dobrowolski SR Radom 1179. Marzena Gumpert – Frąckowiak SR Poznań – Grunwald i Jeżyce 1180. Barbara Dolata SR Poznań – Nowe Miasto i Wilda 1181. Marlena Brzozowska SO Elbląg w stanie spoczynku 1182. Aleksander Kulesza SR Zabrze 1183. Małgorzata Kudrycka-Jarosz SO Białystok 1184. Barbara Rymaszewska WSA Łódź w stanie spoczynku 1185. Małgorzata Chmielewska SR Łódź-Śródmieście w stanie spoczynku 1186. Hanna Cackowska-Frank SO Toruniu 1187. Andrzej Westphal SO Toruniu 1188. Renata Owczarzak WSA Bydgoszcz 1189. Olga Bartula-Czerwińska SR Szydłowiec 1190. Paweł Czerwiński SR Radom 1191. Małgorzata Goździejewska SR Radom 1192. Iwona Wiraszka SR Radom 1193. Agnieszka Maziarek-Bielecka SR Lipsko 1194. Aneta Rowińska-Zawada SR Radom 1195. Jacek Łata SO Radom 1196. Agnieszka Kędzierska SO Poznań 1197. Joanna Wolniakowska SR Szczecin-Centrum w Szczecinie 1198. Anna Miłosz SR Kozienice 1199. Marek Miłosz SR Radom 1200. Adam Bojko SO Piotrków Trybunalski 1201. Marta Burzyńska SR Bielsk Podlaski 1202. Barbara Świętochowska SR Bielsk Podlaski 1203. Dorota Zientara SO Elbląg 1204. Krzysztof Górski SA Szczecin 1205. Blanka Kasprowicz SR Stargard 1206. Anna Lisiecka SR Szczecin Prawobrzeże i Zachód Szczecin 1207. Marek Baranowicz-SR Stargard 1208. Arkadiusz Grzelczak SR Prawobrzeże i Zachód Szczecin 1209. Stanisława Strauchmann SR Koszalin w stanie spoczynku 1210. Agnieszka Opłotna-Woźniak SR Szczecin Centrum Szczecin 1211. Marcin Kobylski SO Radom 1212. Jolanta Pyźlak SA Warszawa 1213. Dagmara Wilczyńska SR Olsztyn 1214. Teresa Osowicka SO Elbląg 1215. Katarzyna Kwaterkiewicz SR Olsztyn 1216. Wioletta Obrębska SR Olsztyn 1217. Witold Marweg SR Olsztyn 1218. Grażyna Zawadzka – Lotko SO Białystok 1219. Urszula Filipowicz -Karp SR Olsztyn 1220. Bartosz Karp SR Olsztyn 1221. Justyna Derda – Fogel SR Prudnik 1222. Marcin Fogel SR Prudnik 1223. Grażyna Bobrowska SA Warszawa w stanie spoczynku 1224. Zbigniew Bromberek SO Poznań 1225. Justyna Andrzejczak SO Poznań 1226. Jerzy Andrzejewski SO Poznań 1227. Ewelina Kocurek-Grabowska SA Katowice 1228. Gabriela Pietrzyk-Cyrbus SA Katowice 1229. Wojciech Kopczyński SA Katowice 1230. Monika Orzechowska – SR Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie 1231. Anna Dulska – SR Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie 1232. Ewa Ważny SO Gdańsk 1233. Zygmunt Przytulski SR Leszno w stanie spoczynku 1234. Wojciech Hyżak SO Poznań w stanie spoczynku 1235. Ewa Bratkowska SO Poznań w stanie spoczynku 1236. Beata Rynkowska SR Poznań-Stare Miasto w stanie spoczynku 1237. Małgorzata Przybylska- Lewandowska SR Sopot 1238. Anna Lewandowska SR Sopot 1239. Grzegorz Danilewicz SR Sopot 1240. Anna Potyraj SR Sopot 1241. Paweł Klecha SR Sopot 1242. Dawid Maciejewski SR Sopot 1243. Marzena Barszczewska SR Sopot 1244. Anna Olszewska-Kowalska SR Sopot 1245. Magdalena Marczyńska SO Piotrków Tryb. 1246. Agata Wolkenberg SA Warszawa 1247. Dagmara Gałuszko – SR Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie 1248. Jolanta Czarnota – SR Szczecin, w stanie spoczynku 1249. Barbara Stradowska SO Elbląg 1250. Marek Jałowiecki-Paruch SR Brzesko, 1251. Zbigniew Zabawa SO Tarnów 1252. Jacek Bania SO Tarnów 1253. Kazimierz Maczewski WSA Szczecin, w stanie spoczynku 1254. Elżbieta Teresa Wandzilak – SO Szczecin, w stanie spoczynku 1255. Ewa Rzepecka – Zięba – SR Myślibórz 1256. Arkadiusz Kuta SO Elbląg 1257. Janusz Zimny SO Gdańsk 1258. Alicja Baranowska SR Poznań Grunwald I Jeżyce 1259. Małgorzata Ławecka-Skóra SO Poznań 1260. Aneta Sobolewska-Żukiel SR Poznań – Nowe Miasto i Wilda 1261. Mariusz Auda SR Gdańsk Południe w Gdańsku 1262. Halina Maliszewska SR Kwidzyn 1263. Izabela Bratek-Krull SR Kwidzyn 1264. Tomasz Żelazowski – SA Szczecin 1265. Małgorzata Czerwińska SO Szczecin w stanie spoczynku 1266. Tomasz Kosmalewicz SO Poznań 1267. Sławomir Więckowski SR Toruń 1268. Barbara Baran SA Kraków 1269. Tomasz Ignatowicz SR Września 1270. Agnieszka Buraczewska SR Słupsk 1271. Agata Trzcińska SR Poznań -Stare Miasto w Poznaniu 1272. Andrzej Jastrzebski SO w Słupsk w stanie spoczynku 1273. Danuta Lipowicz SR Rawicz w stanie spoczynku 1274. Lucyna Samolińska SO Włocławek 1275. Aleksandra Bagińska-Pamięta SR Gdańsk-Południe 1276. Mariola Szmajduch SO Gliwice w stanie spoczynku 1277. Beata Basiura SA Katowice w stanie spoczynku 1278. Elzbieta Makowska NSA (w WSA Szczecin) w stanie spoczynku 1279. Tomasz Tatarczyk SO Gliwice 1280. Małgorzata Szubert-Fialkowska SR Łowicz 1281. Ewa Pintara SR Skierniewice 1282. Bogumiła Metecka -Draus SA Szczecin 1283. Agnieszka Rząsa SR Olsztyn 1284. Żaneta Cebula SR Kępno 1285. Leszek Wojgienica SO Olsztyn 1286. Bogusława Olszewska-Wojgienica SR Giżycko 1287. Rafał Kubicki SO Olsztyn 1288. Bartosz Pniewski SO Kielce 1289. Teresa Kołbuc SO Kielce w stanie spoczynku 1290. Dorota Suchecka-Jasińska SR Radom 1291. Justyna Szczepkowska SR Grudziądz 1292. Urszula Persak SR Szczecin-Centrum Szczecin 1293. Michał Sokół SR Grodzisk Mazowiecki 1294. Janusz Blicharski SO Słupsk w stanie spoczynku 1295. Romualda Bożek – Makówka SR Kamień Pomorski 1296. Małgorzata Młodawska – Piaseczna SO Warszawa-Praga 1297. Urszula Sipińska – Sęk SO Piotrków Trybunalski 1298. Dorota Podskalna Baum SR Nowy Sącz 1299. Monika Studzienna-Pawlak SR Gdańsk-Północ Gdańsk 1300. Dorota Jakubiec SR Świdnica w stanie spoczynku 1301. Magdalena Tymińska SA Warszawa 1302. Ewa Wojtysiak WSA Szczecin 1303. Paweł Wojtysiak SO Szczecin 1304. Rafał Paprzycki SR Grodzisk Maz. 1305. Bożena Grubba SA Gdańsk w stanie spoczynku 1306. Agnieszka Pisarek SR Choszczno 1307. Marzena Wasilewska SA Warszawa 1308. Marek Jankowski, SR Gdańsk-Południe Gdańsk 1309. Grażyna Borzestowska SO Elbląg w stanie spoczynku 1310. Maria Gleixner-Dyk SA Warszawa w stanie spoczynku 1311. Michalina Walat-Lis SR Kraków Śródmieście Kraków 1312. Karolina Sosińska SR Kraków-Podgórze Kraków 1313. Patrycja Reichel SR Tarnowskie Góry 1314. Andrzej Gierłachowski SR Działdowo 1315. Tadeusz Witkowski SR Działdowo 1316. Ewa Jaworska-Góral SR Gliwice 1317. Kamila Legowicz-Siwiec 1318. Rafał Krasoń, SR w Sandomierzu 1319. Aneta Łuczyńska SR w Częstochowie 1320. Renata Żak SO Kielce, 1321. Kinga Kosiarz – Michalska SO Kielce 1322. Edyta Sikorska SO Kielce 1323. Barbara Taborowicz – Detka SO Kielce 1324. Beata Zielińska SR Radom 1325. Anna Górczyńska SO Olsztyn 1326. Magdalena Wygonowska SO Olsztyn 1327. Ewa Węgrowska SO Szczecin, w stanie spoczynku 1328. Anna Kosiorowska SO Szczecin, w stanie spoczynku 1329. Agnieszka Żegarska SO Olsztyn 1330. Anna Jawień SR dla Krakowa-Śródmieścia Kraków 1331. Alicja Karpus-Rutkowska SR Myślibórz 1332. Aneta Szwedowska SO Warszawa 1333. Agnieszka Oczkowska- Kochańska SO Gdańsk 1334. Irena Sachajska – Krzyśka – SR Gryfice 1335. Michał Karczewski – SR Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie 1336. Anna Glin SO Radom w stanie spoczynku 1337. Mariola Wojtkiewicz SO Szczecin 1338. Justyna Basińska-Skokowska SR Szamotuły 1339. Małgorzata Kozłowska SR Białystok 1340. Olga Rybus SO Olsztyn 1341. Magdalena Lewandowska SR Oborniki 1342. Jarosław Wichrowski WSA Bydgoszcz 1343. Monika Langowska SO Gdańsk 1344. Ludmiła Tułaczko SOWP 1345. Agnieszka Turowska SO Gdańsk 1346. Edyta Dolińska-Kryś SO Bydgoszcz 1347. Marek Kryś SO w Bydgoszczy 1348. Józef Frąckowiak SN – SSN w stanie spoczynku 1349. Monika Kołtun SR Gdańsk- Południe Gdańsk 1350. Monika Krajka – Pawlak SR Gdańsk – Południe 1351. Dorota Ciejek SO Olsztyn 1352. Joanna Hut SO Warszawa 1353. Marek Wojnar SO Warszawa – Praga 1354. Agnieszka Wojciechowska – Langda SO Warszawa – Praga 1355. Anna Blicharska SR Słupsk 1356. Małgorzata Kowalska – SR Gryfice 1357. Mieczysław H. Kamiński SO Nowy Sącz 1358. Karina Marczak SO Szczecin w stanie spoczynku 1359. Małgorzata Janicka SO Gdańsk 1360. Jacek Chmura SO Kalisz 1361. Ewa Piotrowska SO Gdańsk 1362. Dorota Chmura SR Ostrów Wielkopolski 1363. Dominika Ciszewska, SR Warszawa Praga Północ 1364. Szymon Szmyt, SR Środa Wlkp. 1365. Jolanta Hryniewicz SO Elbląg w stanie spoczynku 1366. Karolina Braszczyńska SR Częstochowa 1367. Maria Łukomska, SR dla Łodzi-Widzewa w Łodzi 1368. Aneta Szewińska SR Częstochowa 1369. Karolina Wiśniewska, SR dla Warszawy-Śródmieścia 1370. Małgorzata Smulewicz, SR dla Warszawy-Śródmieścia 1371. Monika Makowska, SR dla Warszawy-Śródmieścia 1372. Ewelina Chabuda, SR dla Warszawy-Śródmieścia 1373. Łukasz Rybus SR Olsztyn 1374. Aneta Iglewska-Wilczyńska, SR w Goleniowie 1375. Joanna Janiszewska-Ziołek WSA Bydgoszcz 1376. Sława Miszel – SR Łobez 1377. Maria Czapiewska SO Elbląg 1378. Maria Szulc SN w stanie spoczynku 1379. Katarzyna Tyczka-Rote SN w stanie spoczynku 1380. Anna Kozłowska SN w stanie spoczynku 1381. Anita Jarząbek-Bocian SO Warszawa-Praga 1382. Alicja Bielan SO Kalisz 1383. Ewelina Elertowicz-Skowera SR dla Warszawy Woli 1384. Adam Dominik SR Gdańsk Południe w Gdańsku 1385. Michał Laskowski SN Warszawa 1386. Iwona Róziewicz SR Kielce 1387. Bożena Chrapusta SR Nowy Targ 1388. Romualda Spyt SN 1389. Agnieszka Lezanska SO Piotrków Trybunalski 1390. Ewa Łuczyńska SR Kielce 1391. Joanna Wieczorkiewicz-Kita SO Szczecin 1392. Anna Owczarek SN w stanie spoczynku 1393. Tamara Grzelak SR Nowe Miasto i Wilda Poznań 1394. Marta Romańska SN 1395. Agnieszka Piotrowska SN 1396. Kamila Różańska SR Otwock 1397. Andrzej Krzyżowski SR Gorzów Wielkopolski 1398. Mieczysław Brzdąk SA Katowice w stanie spoczynku 1399. Magdalena Łopuszko SO w Szczecinie 1400. Justyna Kielar SR Kwidzyn 1401. Grzegorz Misiurek SN 1402. Irena Gromska-Szuster SN w stanie spoczynku 1403. Dariusz Dończyk SN 1404. Monika Koba SN 1405. Czesław Szymanówka SR Człuchów 1406. Mariusz Karteczka SR Brzesko 1407. Ewa Żołnierczuk-Dec SR Rzeszów 1408. Mariusz Hanus SO Krosno 1409. Janusz Szarek SO Krosno 1410. Artur Lipiński SO Krosno 1411. Tomasz Charzewski SR Iława 1412. Marek Burzyński – SR Szczecin Centrum Szczecin 1413. Małgorzata Mazur SO Rzeszów 1414. Krzysztof Pietrzykowski, SN w stanie spoczynku 1415. Katarzyna Religa SR Warszawa Praga – Północ 1416. Stanislawa Kubica SA Wroclaw w stanie spoczynku 1417. Irena Gromska-Szuster SN w stanie spoczynku 1418. Małgorzata Banaś SO w Słupsku 1419. Ewa Ankiewicz SR Wieliczka 1420. Piotr Dzieża SO Elbląg 1421. Elżbieta Selwa SO Rzeszów 1422. Józef Iwulski SN 1423. Tadeusz Wiśniewski SN w stanie spoczynku 1424. Ewa Klamrzyńska SR Kamień Pomorski 1425. Agata Mieszczak SO Bielsko-Biała 1426. Robert Węgrzyn SR Kwidzyn 1427. Sławomir Steinborn, SA Gdańsk 1428. Jerzy Bogacz SO Nowy Sącz 1429. Barbara Baranowska SO Włocławek 1430. Monika Bakuła-Steinborn, SR Gdańsk-Południe w Gdańsku 1431. Beata Tymoszów SO Warszawa – Praga 1432. Zbigniew Merchel SA Gdańsk w stanie spoczynku 1433. Jerzy Andrzejewski SA Gdańsk w stanie spoczynku 1434. Krzysztof Cesarz SN w stanie spoczynku 1435. Aleksandra Kozak-Lewandowska SR Elbląg 1436. Marian Kocon SN w stanie spoczynku 1437. Barbara Jankowska-Kocon SO Bydgoszcz w stanie spoczynku 1438. Barbara Myszka SN w stanie spoczynku 1439. Iwona Koper SN w stanie spoczynku 1440. Lidia Bodurka-Kowalska SR Kwidzyn 1441. Grażyna Walkiewicz SR Kwidzyn 1442. Wojciech Zelmański SR Kwidzyn 1443. Iwona Koper SN w stanie spoczynku 1444. Anna Zawadka SO Warszawa – Praga 1445. Eliza Roguszczak – Wilczyńska SR Warszawa Praga – Północ 1446. Zbigniew Puszkarski, Sąd Najwyższy 1447. Radosław Buko SO Słupsk 1448. Anna Kwiecien-Motylewska SR Łowicz 1449. Barbara Rezmer SR PiZ Szczecin 1450. Jerzy Sałata SA Gdańsk w stanie spoczynku 1451. Grzegorz Jankowski SO Włoclawek 1452. Jerzy Strzygocki SO Bielsko-Biała 1453. Lidia Kryszewska-Watkowska SO Elbląg w stanie spoczynku 1454. Hanna Woźniak SR Wąbrzeźno 1455. Barbara Plewińska SO Toruń w stanie spoczynku 1456. Jerzy Skuza SR IŁawa w stanie spoczynku 1457. Leszek Nowopolski SO Gdańsk 1458. Marek Imielski SR dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie 1459. Barbara Sikora SR dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie 1460. Rafał Pietrzak SR Szczecin Prawobrzeże i Zachód Szczecin 1461. Aneta Kozłowska, SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie 1462. Agnieszka Frej SR Kwidzyn 1463. Janina Olchowska SR Gizycko 1464. Agnieszka Gradowska-Okrój SO Warszawa-Praga 1465. Iwona Brywczyńska-Narkun SR Słupsk w stanie spoczynku 1466. Danuta Kozikowska SR Kwidzyn 1467. Bartosz Dobrzański SR Zabrze 1468. Adam Krukowski SR Zabrze 1469. Małgorzata Nowik SR dla Warszawy Pragi-Północ 1470. Jaroslaw Sablik SO Bielsko-Biała 1471. Piotr Gocławski SO Warszawa-Praga w Warszawie 1472. Anna Tyrluk-Krajewska SO Warszawa 1473. Roman Wilk SR dla Krakowa-Podgórza Kraków 1474. Olga Gornowicz – Owczarek SA Katowice 1475. Bogusława Sieruga SA Gdańsk 1476. Mirosława Gołuńska SA Szczecin, w stanie spoczynku 1477. Elwira Gocławska SO Warszawa 1478. Magdalena Rydel-Wołpiuk SR Oświęcim 1479. Karol Bucha SR Nowe Miasto Lubawskie 1480. Piotr Filip SR Strzyżów 1481. Hanna Życka-Kawęcka SR Koszalin 1482. Konrad Łęgoszewski SR w Kole 1483. Jerzy P. Naworski SO Toruń w stanie spoczynku 1484. Maciej Piankowski SA Gdańsk 1485. Dariusz Malak SA Gdańsk 1486. Jolanta Dzitowska SR Gizycko 1487. Andrzej Znak SO Częstochowa 1488. Malgorzata Brzózka-Chamala SR w Częstochowie 1489. Anna Michałowska SR Poznań – Grunwald i Jeżyce 1490. Aleksandra Dobrołowicz SR Szczecin – Centrum w Szczecinie 1491. Karolina Świderska SR Poznań – Grunwald i Jeżyce 1492. Magdalena Adamiec SR Poznań – Grunwald i Jeżyce 1493. Robert Strzelczyk SR Działdowo 1494. Joanna Smycz SO Rybnik 1495. Lidia Sęk SR Zabrze 1496. Juliusz Ciejek SO Olsztyn 1497. Agnieszka Lezanska SO Piotrków Trybunalski 1498. Aleksandra Ratkowska SO Elbląg w stanie spoczynku 1499. Dorota Rysinska SN w stanie spoczynku 1500. Paweł Rysiński SA Warszawa w stanie spoczynku 1501. Aleksandra Ratkowska SO Elbląg w stanie spoczynku 1502. Małgorzata Milkiewicz SO Elbląg w stanie spoczynku 1503. Włodzimierz Gawrylczyk SA Gdańsk w stanie spoczynku 1504. Magdalena Wierzejska SR Bartoszyce 1505. Malgorzata Kowalczyk Przedpełska SO Elblag w stanie spoczynku 1506. Anna Nowosielska SR w Elblągu 1507. Andrzej Czarnota SA Gdańsk 1508. Kinga Misiukiewicz SR PiZ Szczecin 1509. Sylwia Jastrzębska SO Wrocław 1510. Mariusz Gregorowicz SO Elbląg 1511. Maciej Naworski SR Toruń 1512. Elżbieta Piechowiak WSA Bydgoszcz 1513. Marzenna Glabas WSA Olsztyn

Apel poparli swym oświadczeniem obywatele, manifestujący przed Sądami w Gdańsku przywiązanie do praw i wolności zapewnionych w Konstytucji RP oraz zawartych w traktatach UE, gwarantujących realną niezależność sądów od innych władz.

;

Udostępnij:

Mariusz Jałoszewski

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2000 r. dziennikarz „Gazety Stołecznej” w „Gazecie Wyborczej”. Od 2006 r. dziennikarz m.in. „Rzeczpospolitej”, „Polska The Times” i „Gazety Wyborczej”. Pisze o prawie, sądach i prokuraturze.

Komentarze